Maailm

Täna möödub viis aastat Pariisis toimunud terrorirünnakutest, milles tapeti 130 inimest. Õhtuleht taasavaldab 16.11.2015 ilmunud loo.

ÕL ARHIIV | Pariis on pisarais, aga pole hirmul! (5)

LISA KOMMENTAAR

generalize the problem 16. november 2015 17:58
Inimesed on nii prses mõtlemisega, et igast holywoodi tulistamisfilmide jms pikaajalisel mõjutusel arvavad sellises lääne kultuuris kasvanud inimesed, et kontserdikorraldaja poolt planeeritud osaks võivadki olla lasud, automaadivalangud ja tulistamine, plahvatused.
Et see on show.
Vot see on probleem.
Ajuvabalt juba väikestele lastele on hommikust saati multikad plahvatuste jms kollidega.
Raha 16. november 2015 08:50
jeee, jälle tasuline artikkel.... !!!!
vähe 16. november 2015 07:53
usutav,et pole hirmul pärast sellist koletut tapmist.Kui oli sõda ,mindi varjenditesse,teati mis on tulemas ei olnud paanikat,siis rahuajal ,kui tullakse kontserdile ja saalis algab tapmine,põgeneda pole võimalik,siis ärge rääkige et pole hirmu,need kes pääsesid ,ei taha vist kaua minna selle kontserdisaali uksest sisse.Veel vähem need kelle omaksed seal hukkusid.Midagi hullemat ei kujuta ette,aga edasi tuleb elada.Kuna nüüd on kogu euroopa täis inimesi keda ei teata ei tunta,kes ei mõista keel,siis ei osata arvata kes rahulik ,kes tapja.Sest vaevalt ,et need ainukesed julmurid olid.Peetakse vahet kui asi rahuneb ja kusagil kärgatavad jälle lasud.Maailm on hullunud ISIS kui selline tapjate mass tuleks eraldada rahvastest,aga kuidas?Seda näitab ajalugu ,mida meie järeltulevad põlved ehk loevad ,mis oli tulemus ,kes süüdi ja kuidas asi lõppes.Seniks rahu ja kaastunne, kes pidis selle õuduse läbielama.
Pole hirmul??? 16. november 2015 07:53
Haige ila..just eile jooksis rahvas restodest ja baaridest minema mingi tärina peale..mis õhtuleht üritab isisele jätta mulje et pariisis keegi ei karda neid w hahaaa milline iba.
just raadio rääkis 16. november 2015 07:35
laste pauguti pani kogu restorani rahva hüsteerias röökima ja roomama