Eesti uudised

Wismari haiglas tapetud mehe lähedased ootavad kohtult tõde

Kristiina Tilk, 16. november 2015 07:00

9 KOMMENTAARI

k
küsige Kenderi käest ..../ 17. november 2015 00:15
ta propageerib narkootikumi ....., seega kõik on veel ees :)
m
Minu meelest.../ 16. november 2015 16:17
Voodi külge seotud patsiendid peavad olema eraldi palatis, kuhu teistel haigetel ei ole asja. Antud juhtumis on täielikult süüdi haigla töötajad.
n
Nii.../ 16. november 2015 16:12
Voodi külge kinniseotud haiged peaks viibima eraldi palatis, kuhu teistel haigetel pole asja.
Antud juhtum on täielikult haigla töötajate lohakus.
p
Peeter Mardna/ 16. november 2015 11:11
on mees, kes teab, et meedikud pole kunagi syydi.
p
16. november 2015 11:48
Psühhiaatriahaiglas on pidev teema haigete turvalisus enese ja teiste eest, antud juhul kukkus haigla läbi. Sama teema nagu kaineris ennast üles poovate kainenejatega. professionaalide keskkond loob ohuolukordi, kus inimesed hukkuvad. Kas te mõistate, kui paljusid inimesi ohustavad sellised asutused?
l
Las kohus otsustab/ 16. november 2015 09:30
Haiglas on professionaalsed teenusepakkujad. Selle alusel tuleb olukorra võimaldanud hooletul isikul VANGI MINNA! VANGI LÄHED! VANGIS ON SINU KOHT!
l
Lihtne/ 16. november 2015 09:25
Koguaeg on seletatud, et 2rge jooge, 2rge k2ige arstil. 2rge tehke hapnikku tundmatute narkomaanidega.
o
oleg/ 16. november 2015 09:21
nõustun eelpool kommenteerijaga meditsiinikaitse ring tuleks pooleks lõigata ja need vähemalt 7aastat koolipinki nühkinud kodanikud vastutusele võtta , kes ei suuda või ei hooli inimelude eest hoolitseda.Nad teavad ja peavad oma vandest kinni pidadama. vastasel juhul on nad ebapädevad oma tööpostile .Ameerikas võetakse sellise juhtumi eest asutusel või vähemalt meditsiini töötajalt litsent ära . Aga mida teeb meie kohus sellises situatsioonis .ainult kaitseb , tagab õiguse ja mätsib kinni.
K
......./ 16. november 2015 08:34
Kohtul ei ole tõega mingit pistmist, Kohus töötab seaduste piires. Narkarist kägistajat ei taheta süüdi mõista (narkomaania ei tee alati inimest süüdimatuks ja psühhiaatriahaiglas viibimine ei tee ka kedagi automaatselt süüdimatuks, selleks on ekspertis, mi tuleb ilmselt välja nõuda kohtult) ja meditsiinipersonali, kes haige abitusse olukorda panid (aheldamine, kaitse puudumine teise patsiendi vägivalla eest) ammugi mitte, kuigi peaks, sest nad peavad haigete turvalisuse tagama, mida antud juhul ei tehtud. Patsientide Esindusühingu juristidega võiks nõu pidada, Haigla on täielikult süüdi sellise olukorra loomise eest ja peaks vastutama, see pole väiksem viga kui raviviga, aga kuidas meie seadused selliseid juhtumeid käsitlevad ma lihtsalt ei ole kursis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee