Foto: Facebook/Isobel Bowdery
Õhtuleht.ee 15. november 2015 17:28
Sotsiaalmeedias levib 22-aastase naise südamlik postitus, milles ta kirjutab oma emotsioonidest, mis valdasid teda hetkel, mil ta Bataclani kontserdimaja terrorirünnaku ajal maas liikumatult lebas ja surnut teeskles.

Noor naine nägi oma silmaga, kuidas kümned inimesi külmavereliselt maha lasti. "See oli lihtsalt reede õhtu rock-kontserdil. Kõik olid rõõmsameelsed, tantsisid ja naeratasid. Ühtäkki tulid mehed sissepääsu juurde ja hakkasid tulistama. Uskusime naiivselt, et see oli üks osa šõust," kirjutab eluga pääsenud naine oma postituses.

"Hetkel, mil lamasin võõraste inimeste veres ja ootasin kuuli, mis lõpetaks minu 22-aastase elu, kujutlesin ette iga inimese nägu, keda ma kunagi armastanud olen ja sosistasin, et armastan neid," kirjutas ta.

Noor naine postitas sotsiaalmeediasse pildi oma vereplekkidega särgist, mida ta sel traagilisel õhtul kandis. Postitust on jagatud pea 600 000 korda.

Pariisi Bataclani kontserdimajas reede õhtul toimud USA rokkbändi Eagles of Death Metal kontserdi ajal toiminud veresaunas hukkus 87 inimest. Kokku oli kontserti kuulamas umbes 1500 inimest.

Samal teemal

Kommentaarid  (19)

//..... 16. november 2015 10:48
Mulle tundus kohe kahtlane ,tulid noored mehed ja pered jäid sinna, nüüd pärastpoole on ka lapsi ja naisi .Peab ikka väga suurte kogemustega olema ja läbi ja lõhki tundma nende usku .
Igal juhul on tehtud mõttelisi vigu ,et terroristid läbi lipsavad ,meil puudub kindlasti vastav tehnika mis leiaks tuvastaks võltsitud tõendid.
Tobi 16. november 2015 09:32
Jälle üks allahu akgbar!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS