Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Tartu Lõunakeskus täitus suurte ja väikeste kõksijatega (1)

Video: Aldo Luud, Tartu, 15. november 2015, 16:25
Ühiskõksimine Tartu Lõunakeskuses
Täna kogunesid Lõunakeskuses noored Tartumaa jalgpallurid, et üheskoos osaleda Eesti suurimal ühiskõksimisel. Rahvuskoondislaste Taijo Teniste ja Mait Toomi eestvedamisel veel maailmarekordit ei püstitatud, kuid sihid tulevikuks on kõrged.

Korraldajate hinnangul osales Eesti esimesel ühiskõksimisel paarsada last ja täiskasvanut. Ametlikku märki veel maha ei pandud, kuid seda plaanitakse teha tulevikus. "Täna oli kõige parem näha laste ja noorte entusiastlikku osavõttu, aga miks mitte järgmisel aastal üritada ka Guinnessi rekordi püstitamist ehk 1500 kõksija kokku kutsumist," oli ürituse eestvedaja Erki Tarro optimistlik.

Lisaks ühisele žongleerimisele võtsid omavahel mõõtu Tartumaa suurimate noorteklubide FC Santose, JK Tammeka, FC Elva ja FC Tartu tulevased staarid. Samuti tutvustas noortele jalgpallikunsti kõrgemat klassi trikijalgpallur Eno Lints.

MTÜ Jalgpallikool Tammeka poolt korraldatud ühiskõksimisaktsiooniga tähistati noorte jalgpallihooaja lõppu ning toetati Sepa Jalgpallikeskuse ühisrahastusprojekti. Kahe nädalaga on Eesti spordiajaloo suurima ühisrahastuskampaania raames kogutud uue staadioni rajamiseks üle 60 000 euro. Ühisrahastusse on panustanud pea 1200 inimest ja ettevõtet.

Samal teemal

3. veebruar 2016, 17:03
VIDEOD | Vapustavalt osav Hollandi trikijalgpallur purustas kolm Guinnessi rekordit
7. detsember 2015, 20:25
Välismaa vutiportaal promob Sepa jalgpallikeskust: "tahad aidata leida Eestist uus Messi või Ronaldo?"
21. november 2015, 14:56
Tammeka kaotas, kuid jäi meistriliigasse püsima
19. november 2015, 13:00
GALERII | Tallinna Kalevi imevärav äratas Tammeka

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee