Eesti uudised

Jaak Madison leiab, et Pariisi veresaunani viis EL-i liidrite naiivsus ja saamatus

Õhtuleht.ee, 15. november 2015 08:27

261 KOMMENTAARI

n
Nendele/ 16. november 2015 15:52
kes küsivad, kuhu need pagulased peavad siis põgenema? Meckast 8 km kaugusel on ülimoodne telklinnak aastaringselt vaba, v a palverännaku ajal. Kohti on seal 3 miljonit!
v
vanasõna/ 16. november 2015 10:41
ükski heategu ei jää karistamata!Mida rohkem kontrollimatult nn pagulasi Euroopasse tuleb,seda ohtlikumaks elu kahjuks läheb! Kurb,et meil ja Euroopas" eksisteerivad" ainult "ülitargad "riigijuhid !!!
m
mitte headus/ 16. november 2015 13:16
vaid kurjus, enne käidi moslemiriikides sealset rahvast tapmas ja maavarasid röövimas, see, mis nüüd, on tagajärg.
o
OLEN JAAGU POOLT/ 16. detsember 2015 17:04
JAH MADISSONI JAAK ---KA EESTIMAA KAITSMISEST PEAKSIME
JUBA TÄNA PALJU ROHKEM TEGUDEGA TEGEMA ,,MITTE SÕNADEGA ----- JA ÕPPIDA ENAM EUROOPAST POLEGI MIDAGI::
KAVALAD RIIGIJUHID ---SELLIST JAMA EI SAA NÄGEMA;;
((KUI SINU RIIK JA PIIRID ON ROHKEM KINNI --KUI ENSV -ÜLDSE OLID,
KA SIIS PANDI ÜLE LOMBI VAIKSEGA MINEMA;;
v
veterani jutt on öige/ 16. november 2015 09:34
Päeval kirjutasin ühe kommentaari, nüüd avasin taas selle artikli ja näen mitte sugugi üllatusena suure halli ajudeta massi kirjutisi. Siin tulebki koht, kus sõnad lõpevad ja tunded tapavad- tahtmatult küsin ise-endalt, kas ma ikka elan eestimaal, kas mind tõesti ümbritseb nii suur hulk harimatut ja allasurutut rahvast.
k
Kohalik süütaja/ 16. november 2015 09:29
naljakas vaadata seda poliitikute kampa, kes nüüd omavahel kokku saavad ja asja "arutavad". Ilmselt toimub arutlelu stiilis - nobama:"Õnnitlen teid vladimir putin õnnestunud operatsiooni puhul, ilma teie abita pole me eales suutnud neid terroriste pariisi smuugeldada." Millele lilliputin vastab:"Tänan barack obama, ilma teie rahalise ja poliitilise toetuseta poleks meie operatsioon iial õnnestunud. Olgu allah meiega." Ja siis kogu see kari reetureid teeb tähtsat nägu nagu neil oleks veel teps pistmist meie tsivilisatsiooniga. Automaatide torude taga olete jah veel, formaalselt eurooplased. Meie enda riigis, peaminister teleri ette ei tule, kõik panevad teleka kinni lihtsalt, saadab hoopis nõuniku. Viimane memo mis sellelt vennalt tuli raudselt on pealkirjaga"Kuidas on kõige paremini saada 550-st pagulasest 5500" Või siis presidendi julgeolekunõunik, kes igapäevaselt veedab aega koos tüübiga, kes seletab meile näiteks hiiumaal, kuidas nad peavad olema tolerantsemad. "Täna te veel ei pea uksi lukustama, aga siis kui me lõpetame juba peate!" Või see junker. Tema hinnangul on operatsioon õnnestunud. Immigratsioon on okiboki. Nagu kari alaarenenuid koos. Aga see on ilmselt vale hinnang. Õige nimetus selliste inimeste jaoks on VAENLASE AGENT.
a
aga/ 16. november 2015 08:24
Pole midagi kindlamat siin maailmas kui piiridega rahvusriigid,EL on solgitünn ja rahvusriikide valitsused vihkavad oma rahvast----poliitiline populism ja miljardäride liit valitseb maailma,elagu NWO ja igasugune väärastunud ideoloogia.
h
Heidrich ./ 16. november 2015 06:35
Tõde tõuseb , vale vajub . EKRE - materdajad saavad vastu silmi oma kaltsupeade ARMASTUSEGA . Paras ! Jaak on tubli mees !
n
no nii/ 16. november 2015 07:46
Nagu ikka,ekre hirmutab ja ikka syydistab.Kui teiesugustele on Jaak tubli,siis on kyll eriti kahtlane värk.Ja ekre ikka manipuleerib teemadega,mis tavainimestele teeb hirmu.Nyyd Isise asja kindlasti ekre pole ette näinud,miks nad siis enne pole selle teemaga välja tulnud.Nyyd vöin ka mina kirjutada ilusaid lugusid,mis köik oleksin teinud vöi näinud.
16. detsember 2015 17:12
JAAK JA TEISED ISADEMAAD ARMASTAVAD MEHED ,,,,,,
KAS 2016,, SULGEME TÄIELIKULT EESTIMAA PIIRI KAITSELIIDU JÕUGA --
TUGEV LÄBIOTSIMIS KONTROLL JA SÕRMEJÄLJED ! RIIKI SISENEDES.. ,,
JA EI SOOVI KUULATA ENAM ,,SELLIST EUROOPA ,,ÜLD -- JAMA PIIRIDE ÜLD---KAITSMISEST,, ""VAID IGA VÄIKSEM ---LIIT ---RIIK SAAB OMA PIIRI---VALVEGA KA VEEL HAKKAMA
JA SUUDAME JAAKUDEGA KOOS KA SEDA EESTIT KAITSTA,,
p
15. november 2015 23:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
f
ff/ 16. november 2015 00:04
Obama leppis Putiniga täna kokku koostöös.
t
Tont./ 15. november 2015 23:25
Hr.Madisson ytles lùhidalt ja selgelt seda,mida arvab enamik eestlasi.Kahjuks valitsevad meil veel veidi aega samad poliitikud, kes oma rahva arvamusele sùlitavad. Kui inimestel mòistus jàrgmisteks valimisteks koju tuleb,on peaminister hoopis teisest erakonnas.Kui mitte,on 10 aasta pàrast peaminister moslem.🐏
a
aga / 16. november 2015 08:30
enne ei muutu midagi kui võõramaalane lahkub presidendi kohalt ja eesti ei vaja presidenti,pole mõtet maksumaksja raha kulutada EV valitsusele ja EL klikki üleval pidada,ise on süüdi EL,et avas lahkelt oma uksed hävitajatele.
i
idikas/ 16. november 2015 13:18

a
ahto/ 15. november 2015 21:43
Pariisis said surma sajad inimesed, paljud pered lõhuti. Sajad jäävad vigasteks, kes pimedaks, kes ilma jäsemeta jne. Selle asemel, et võtta lõpuks ometi õppust ja astuda jõuliselt ISISe ja miljonite kaupa tulevate terror- moslemite vastu ütleb Ahto Lobjakas 7 uudistes süüdimatult, et " rünnakuid tuleb kindlasti veel ja nendega tuleb lihtsalt harjuda" WTF? Kas ta ei ole mitte sama süüdimatu nagu ISISe mõttemaailm? ME PEAME HARJUMA??? Kui ta nii kõva mees on, siis mingi Pariis haiglatesse nende ohvrite juurde ja ütelgu neile otse "et nad peavad harjuma, et nad on sandid" meie poliitika ei muutu. Minu silmis on sellel mehel sama palju verd kätel kui nendel mõrvaritel, kes seda tegid. Uskumatu, mida lollem oled seda kõvema koha meie riigis saad. Ausalt mina kardaks selle mehe naaber olla, kuna sellel mehel on paranoia ja viha eestlaste ja eestluse vastu. Ma ei suuda siiani uskuda sõnu, mida see mees välja tatistas. Kui seal Pariisi ohvrite hulgas oleks olnud mõni tema lähedane, kas see moslemi kummardajast vend oleks siis ka õelnud, et " peame harjuma" ???
s
See oli tõesti häiriv arvamus/ 15. november 2015 22:04
Isiklikult arvan, et me ei pea harjuma surma ja vägivallaga. Me oleme üsna pikalt ilma hakkama saanud. Nüüd siis peame laskma kontrollimatud massid sisse ja harjuma? See ongi lahendus? Väga vastutustundetu minu meelest.
EL (sh Eestil) on kohustus tagada välispiiri kehtimine (sh siseturvalisus). Lisaks tuleb rakendada muid meetmeid vähendamaks tulevaid masse, sest mistahes piir muutub mõne päevaga pudelikaelaks, kust kork surve all ära lendab. Tuleb karmistada ka poliitikat, mis puudutab radikaale. Mõnes EL riigis (kui ei eksi siis Prantsusmaal) on ISIS-e toetajate % väga, väga kõrge. ISISe turistid võetakse kahe käega vastu - patsutatakse õlale, andestatakse, rehabiliteeritakse. Naiivsus kuubis. Keegi ei küsi, mitu naist/last ta vahepeal maha nottis või vägistas.
Pealegi kui jutt on EL-le kuulutatud sõjast, siis ei saa piirid lahti olla. Inimesi tuleb sõeluda. Sõjaolukorras pole midagi tobedamat, kui avada uksed igale ühele, kes viitsib tulla. Jutt, et ei tohiks seostada terroriste pagulaste tulaga on vastutustundetu. Jah - kõik ei ole terroristid. Kuid avatud uste poliitika võimaldab kõigil sisse pääseda. Pean praegust EL ja Eesti valitsejate poliitikat pehmelt öeldes vastutustundetuks. Seda arvamust ei muuda kellegi manitsused.
p
Prantsusmaad hoiatati/ 15. november 2015 22:23
v
Veel värskem uudis/ 15. november 2015 22:28
London pidi olema järgmine. Vaata kui huvitavad kommunikatsiooni vahendid.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3319279/Britain-terror-alert-Special-forces-streets-London-s...
Öelgu Londoni inimestele, kel eelmisest terroriaktist haavad hinges, et harjuge ja võtke rahulikult.
k
kõige hullem/ 16. november 2015 10:13
...on veel see, et sellistele seniilsetele "tolerantidele" on piiramatu ligipääs meie meediaväljaannetes! Sellised põhliselt domineerivadki....Paris, Tankler, Lobjakas,....nende esinemisi Vikerraadios ja Kukus on lausa vastik kuulata! Nüüd näritakse juba Immigratsioonikeskuses korda loonud politseinike kallal.....kuhu oleme jõudnud? Kaua veel???
s
16. november 2015 13:05
See on valitsuse õuelaulikute igapäevane kohustus,teha meist rahvas, kes madalam kui muru,et oma tegudele õigustust otsida.Kuimeid päevastpäeva ikka tallatakse,ehk siis allutegi tolerastide soovidele.Isegi surma ei tohikarta, nii arvab president ja tragöödia pidi koostööd euroopas tugevdama-nii,et teretulnud üritus Pariisis siis.
v
Vanadus viis./ 15. november 2015 21:16
Arstlikud kommisjonid teenivad raha voltsdiagnoosidega. Aga, kui arst vaimuhaige mehe ja vanuri kohta valetab siis muidugi jumal teab kuidas keegi nende jutust aru saab.
u
urmas/ 15. november 2015 20:44
Paraku ei saa Lääne Euroopa ikka veel asjast aru ja jätkab nunnutamist. Sellest ka ohvrid.
Piirid kinni, tegelik tõrjekoostöö ja omariikluse ülimuslikkus - seda ehk suudaks ida Euroopa?
Vastandan, jah!
o
omad/ 15. november 2015 20:41
Pole ise poliitikahuviline ,samuti enamus minu tutvusringkonnast ,kuid nüüd olen nii mina kui enamus minu tuttavad veendunud ,et järgmistel valimistel on EKRE partei kes saab juurde hulga uusi toetajaid.Olete tõesti tublid ja julged. EDU TEILE.
k
16. november 2015 09:31
kas te ekrelased ära ei väsi ennast kiitmast.Tehke ka tegusid,siis vöib uskuda,et ka seal möni mötleja inimene.Niisama lahmida oskab iga mats
9
9.31 matsile/ 16. november 2015 11:21
Mida sa õiendad,mis tegusid sa ootad? pean tulema sind seelikusabaalt vägisi välja tirima või?Sinul ainult teie tehke kõik sinueest ära, sina lömitad isakeste ees tohutu agarusega igas kommentaaris.Lahmid siin sina, mõttetu mulaga.Sina kükita urus ja oota tõelisi tegijaid, ega sa enne vait ei jää.Haige mõtleja väljas.
m
Mõtlemiseks statistikat/ 15. november 2015 19:59
Tegu on kommenteeritud videoga. Vaadake statistikat.
https://www.youtube.com/watch?v=cjvPj7WAX7A
Muidugi on statistika ka originaalkujul leitav.
j
Jutu võib kõrvale jätta - kõigega ei ole nõus/ 15. november 2015 20:27
Aga hea statistika, mis puudutab ISISe toetust jne.
a
arvaja/ 15. november 2015 19:45
Mida arvab sellest Pariisi jamast ja sellise asja tekke süüdlastest Mihail Veller . Esimesed 10 min. vene keeles.
https://www.youtube.com/watch?v=70sGeZA4dbE&list=PLjh0TgtDRJTCgDFYF0vjuQ0rTvDP_ttGo&index=1
Arvamused langevad kokku enamuse rahva arvamusega.
a
Andres/ 15. november 2015 19:29
Neiu merchel ja noorhärra juncher pole ei naiivsed ega saamatud, vaid väga rafineeritud kurjategijad põlisrahvaste kallal genotsiidi läbi viies.
a
Andres/ 15. november 2015 19:29
Neiu merchel ja noorhärra juncher pole ei naiivsed ega saamatud, vaid väga rafineeritud kurjategijad põlisrahvaste kallal genotsiidi läbi viies.

m
mh/ 15. november 2015 18:22
See ekre junn ise on muidugi super objektiivne realistist hakkamasaaja.
v
15. november 2015 18:41
vähemalt sokke oskab jalga paremini valida, küllap muugagi hakkama saab, erinevalt...
j
Jehh/ 16. november 2015 07:12
Ja väga viks riietuses, alati lips valge särk ülikond.
Võrrelge Talvikuga vabakatest, nagu noorhärra ja paadialune oleks kokku sattunud.
Üleüldse, korrektselt riietatud inimest saab ja võib tõsiselt võtta.
Nii mõnegi teise saadiku puhul olen mõelnud, et palk + kuluhüvitised peaks ju võimaldama kuus korra juuksuris käia ja istungite hommikul vähemalt habet ajada.
Saadiku korrektne välimus näitab lugupidamist oma valijate suhtes!
1
18.22/ 16. november 2015 11:29
No sinusuguse matsiga ei anna võrreldagi, objektiivne igaljuhul, realist alati.Tubli poiss, jätka samas vaimus, las vingatsid kiunuvad kadedusest.
b
Brunne / 15. november 2015 17:55
Nüüd peaks Toompea lasteaed aru saama et peagi sõidab auto Viru Hotelli parklasse ja pakiruumis paarkümmend kilo tiksuvat. Kas keegi turvab---EI KEEGI.
p
parteitu/ 15. november 2015 17:54
Vaid EKRE julgeb olukorda hinnata enam vähem objektiivselt Kahjuks on meie valitsev parteikoalitsioon valmis meie julgeolekut ohverdama EL juhtide reeturliku poliitika altarile Minul on hirm Eesti tuleviku pärast Noored ärge laske end petta liberistidest homomeestel
j
Jah/ 15. november 2015 17:38
Jaak Madissonil on paljuski õigus. Praegu juhivad Euroopat jobud, kes seda ei oska. Ärge uskuge Merkelit, ta on eluvõõras.
j
juhivad need, kes peavad/ 15. november 2015 19:12
püstitatud eesmärgiga saavad suurepäraselt hakkama ... kes arvas, et nad tegelevad EL huvide esindamisega on ise naiivsed.
Isiklikud ambitsioonid ja omakasu on olulisem, kui EL väärtused või rahvas ... siin ei erine nad sellest samast EL-is elavast rahvast ... elades laenudel-tarbimisel, me teenime võõrast isandat.
v
veteran/ 15. november 2015 17:30
Päeval kirjutasin ühe kommentaari, nüüd avasin taas selle artikli ja näen mitte sugugi üllatusena suure halli ajudeta massi kirjutisi. Siin tulebki koht, kus sõnad lõpevad ja tunded tapavad- tahtmatult küsin ise-endalt, kas ma ikka elan eestimaal, kas mind tõesti ümbritseb nii suur hulk harimatut ja allasurutut rahvast.
g
G/ 15. november 2015 15:55
Aga täna öelgu poliitikuhakatised mida soovivad kuid enam pole isegi kahtlust, et ainult julm vastuhävitustöö võib VAID pisut parandada olukorda. Sõda on aga alanud ja see ei lõppe ennem kui inimkond on lõpuks hävinenud. Suur tänu selle eest pehmovalitsusele kes normaalsete kulul need hävitusplaanid välja töötanud on.
a
ainuke/ 15. november 2015 15:51
No nii tarka juttu kuuleb väheste suust. Ja nii ta paraku on. Aga eks tema vastased ole kadedusest ,,rohelised''. Vähestele on antud sellist analüüsimis võimet ja väljendus oskust. Tubli Jaak!!! Jätka samas vaimus ja rahvas toetab sind.
g
G/ 15. november 2015 15:59
Küll ka sina lõpuks jagad millised on tegelikud plaanid sellel poliitikul. Ta räägib praegu küll rahva poolt kuid see ongi tema taktika asju omakasuks muuta. Ükski poliitikuhakatis ei ole selliste probleemidega tegelema
j
jajah/ 15. november 2015 18:50
Küllap sina juba tead.
Võta lahti koalitsiooniparteide valimislubadused ja see, mis neist lubadustest järgi on jäänud.
Null.
Zero.
Inimeste heaolu oli lubadus number üks, tulid ainult maksutõusud ja teenuste veelgi kiirem kadumine maapiirkondadest, põllumajanduse hävingu pealtvaatamine, looduse reostamine seakorjustega.
Madisonil on sellele tasemele jõudmiseks vaja aastakümneid vaeva näha, kui sedagi
a
ainukesele/ 15. november 2015 16:05
Jumal tänatud,et ainuke Jaak ja tark ja meie maal hurrraaaaaa.Kindlasti kogu eest kade,kui yks nii tark välja koorunud oma tempude tagant ja alati negatiivsena saab olla nii tark,ikka ylistus sellisele
1
15.59-16.05/ 15. november 2015 16:55
Küll sul on kiire selle vihavalamisega,üks lause ei saa lõpetatud,kui alustad uut.Vaata nüüd ise ka.......ei ole selliste probleemidega tegelema...Järgmine...kogu eest kade jne.millel üldse mõte puudub.Mis sul viga on,näed jah , sind ei ülista keegi, oledki kade.
a
15. november 2015 17:19
A mis sul viga on, et sa ei suuda ühe tähe ärajäämise pärast lausest aru saada? Vaata nüüd ise ka...
k
15. november 2015 17:28
Kas sa töesti oledki loll,see on vist kirjutatud huumoriga,ära pirise niisama
m
15. november 2015 18:46
Mis ajast vihakõne huumor on?Vingud iga sekund nagu siga aiavahel, mõtetu pläma,millel mõte puudub,siin pole ju millestki aru saada.Pariisis oli ka huumor,eks?
m
mm/ 15. november 2015 15:41
Merkeli puhul võib küll naiivsusest kõnelda. Vahetult enne Pariisi veretööd pajatas ta, kuidas Saksamaa aitab tulevikus Lähis-Ida demokratiseerida. Süürias lõpeb sõda, põgenikud pöörduvad Saksamaalt tagasi koju, läänelikke väärtusi kurguauguni täis topitud, ja muudkui demokratiseerivad, nii mis mühin.
Aga Juncker on selgelt kuritegelik tüüp, kes on keiser Nero kombel valmis kas või Rooma linna maha põletama, et aga ainult oma võimu kindlustada. Muide, Nero oli samuti joodik ja põdes suurushullustust.
k
Kohalik süütaja/ 15. november 2015 15:46
sa kindlasti nutaksid kui lasnamägi maha põleks?
r
Rudi/ 15. november 2015 16:22
Lasnamäe elanikest ca 30 % on eestlased.....
l
Lembit/ 15. november 2015 20:38
Vist isegi vähem. ca 25%
ä
Ähh/ 16. november 2015 07:23
Su lollideküla põleb ennem kui Lasnamäe.
t
tegelik põhjus/ 15. november 2015 18:16
,miks süüriasse nii väga demokraatiat topitakse,on see,et Süüria on üks vähestest riikidest,kes ei ole maale lubanud siionipangandust,ei taha anda ameerikale omi gaasimaardlaid,ei võta laenu föderaalreservilt ja ei taha elada ameeriklaste diktaadi järgi!Ja see,et tal plaanis ehitada gaasijuhet,selle peale on eriti vihased saudid.Saudide poolt on ka rahastatud võõrriikide palgasõdurid,kes seal opositsiini mängivad,nagu vene sõjaväelased eestis 40.aastal!
ä
Ähh/ 16. november 2015 07:28
Gaddafi ja Hussein olid küll diktaatorid, aga nende ajal oli kord sealsetes riikides, neist saadi lahti, ainukesena jäi Assad, kes oma lõpule visalt vastu punnib ja see ei meeldi siionivendadele teps mitte.

a
aiku/ 15. november 2015 15:22
Milline naiivsus. Nagu venelane ütles, tankide jaoks pole viisat vaja. Nii võib öleda, terrorsitile pole viisat vaja. Terrorist tuleb ja läheb riiki millal tahab. Selleks pole vaja mingeid põgenikevoolusi. PS! Terrorirünnakuid oln maailmas olnud ka enne Süüria kriisi.
k
kere/ 15. november 2015 15:17
EKRE võiks enne selge sõnaga öelda: 1) et nad mõistavad hukka natsismi kuriteod ja Hitleri
2) et nad mõistavad hukka kommunismi kuriteod ja Lenini-Stalini ideoloogia
3) et nad mõistavad hukka Putini vargakliki sise- ja välispoliitika, valimiste võltsimised, agressioonid Gruusia ja Ukraina vastu.
Enne kui nad seda teinud ei ole, pean neid aferistideks, kes püüavad kala sogases vees või on lihtsalt Kremli mahitatud äärmuslased.
r
Rudi/ 15. november 2015 15:32
Kirjuta : ekre programm. Ja loe see läbi! Või ei tea, kust ja kuidas otsida? Või sa ei oska kohalikku keelt? Et sulle antakse teks ette ja sinu kohus on see siia lihtsalt võimalikult täpselt ümber trükkida? Siis on sinu väheste vigadeta siia trükitud tekst mõistetav! Aga loe (ah jaa, sa ei oska otsida ja lugeda eesti keeles) eesti Vabariigi Põhiseadus...Võrdled EV Põhiseadust ja EKRE programmi lihtsalt! Ja oh ülla-ülla, sama jutt! Mitte nagu sinu kremlist (huvitav, sina kirjutasid selle sõna SUURE tähega. Austusest...) paikapandud EV praeguse valitsuse jutt... (Kuna 1990-ndatel lõid omale uute nimedega parteid tollased karjäärikommunistid, siis NEMAD töötasid ainult kremli juhtnööride ja käskude järgi!). aga mis vahe on : putini vargakliki ja RE vargakliki vahel? Selgita, palun! Mõlemad ju vene vanglakultuurist teada "seaduslikud vargad"!
o
ohohhh/ 15. november 2015 15:49
Tahaks jah ekrelaste vastuseid.Kahjuks nendel pole muuks hakkamist,kui hirmutamiseks,öiendamiseks,allkirjade korjamiseks ja miitinguteks.Noh Tallinna tv tundub ka väga mönus koht propagandat teha.Helmet mäletan Moskva ajast,kui närviline ja pahas tujus .Muud polegi ka temast kahjuks meelde jäänud.
r
Rudi/ 15. november 2015 16:09
Vabandan, et sekkusin sinu kommunistide poolt tsementeeritud arusaama maailmast! Kahjuks pole veel konservatiiv, aga nende programm ( kahju, et sa ei oska seda lugeda!) sobib minu maailmavaatega! Edu, konservatiivid!
1
15:49 aitab juba/ 15. november 2015 17:11
Neid vastuseid otsi oma sisemiselt NLKP programmidest,mis ühtivad reformi omadega.Kui pole antud mõistust,pole mõtet seda palavikuliselt teiste süüks ajada ega vaenlasi otsida sealt,kus neid pole.Ja mida sina siis Moskvas tegid, olidki järjekordne kährikkoer eestlaste uksetaga, nüüd püüad ennast eestlaseks tembeldada.Sinu meel ja sellejärele ei taha ükski eestlane kunagi olla, raiu see endale ükskord pähe ja ära nuuksu iga kommentaari järel.
n
nx -EKRE valija/ 15. november 2015 16:07
Olen Teiege nõus selles suhtes,et normaalse ühiskondliku korraldusega Riigis ei oleks tegelikult EKRE sugusel niivõrd kitsast ja spetsiifilist väljundit omaval liikumisel mingisugust väljundit poliitilisele pealavale jõudmiseks! Tõsiasi,et meie riigis see siiski on juhtunud ja antud seltskond rahvuskonservatiive omab toetajaskonda min 10% annab tunnistust sellest,et poliitgrupeeringud,kes seni võimu juures olnud ja justkui positsioneerinud ennast poliitilise profiidi lõikamise eesmärgil "rahvuslaste" staatusesse,ei ole seda paljude valijate jaoks läbi nähtavalt teps mitte! Enamus poliitilist kulturat,mida kätteõpitud PR trikitamise abil on "rahvusluse ja isamaalisuse" sildi all viimased kümmekond aastat viljeletud,on tühipaljas fasaad-sisu aga on lihtlabane avalik poliitiline prostitutsioon ja omakasu,mille markeerimiseks sobib kõige paremini märksõna "Tallinna sadama juhtum"! Kui siia juurde lisada tõdemus,et enamus peavoolu poliitilistest parteid hoiab massiimmigratsiooni küsimustest Iseseisvale Riigile sobimatult kõvasti Frau Merkeli seelikusabast ja Brüsseli peajoonest kinni,ja "daunib" jätkuvalt igat sorti kõnepultidest rahva enamuse arvamust: http://www.turu-uuringute.eu/valitsust-usaldab-pagulaskusimustes-vaid-27-elanikest/ siis ei ole midagi imestada,et EKRE populaarsus jätkab tõusvas trendis.....
r
Rudi/ 15. november 2015 16:48
Kuidas saada aru sinu lausest : .....ei oleks tegelikult EKRE sugusel niivõrd kitsast ja spetsiifilist väljundit omaval liikumisel....jne. Arvad, et Eesti Vabariigi Põhiseadus on kitsal ja spetsiifilisel alusel? Või on ta mõeldud KÕIGI eestlaste jaoks? Et kui reffid ajaksid konservatiivide poliitikat, (ehk et EV Põhiseadust pooldaksid 10 % eestlasi)...Eesti Vabariik on tühipaljas fassaad? Püüdsin sinu juttu jälgida, aga ei saanudki aru, mida sa öelda tahtsid...Edu Konservatiividele!
n
nx to Rudi/ 15. november 2015 17:41
Olgu,selgitan siis oma seisukoha üle: kui RE koos oma poliitilise kaaskonnaga ajaks tegelikult massiimmigratsiooni koha pealt rahvuslik-konservatiivset poliitikat, mis sarnanevalt Visegradi (Poola,Ungari,Tsehhi,Slovaki) riikide käitumisjoonele vastanduks Prantsusmaa , Saksamaa ning Rootsi arusaamadele antud küsimuses,siis praegune EKRE toetusnumber lahustuks suure tõenäosusega teiste riikluse rahvuslikke alustalasid austavate parteide vahel!
Paraku kui tuletada meelde,siis enamus põhijoone poliitilistest parteidest välistas aasta alguse RK valimiste debatis igasuguse vastava pagulasteemaga haakuva dispuudi ja näitas lihtsameelsete lollitamiseks järjekordset maksutrikki,kuidas ühest sajalisest saab nende targal juhtimisel kaks-aga teine sajaline peab paraku nagu varasemad kogemused näitavad- kodaniku enda oma olema!!! Viimati nimetatu iseloomustab väga hästi meie poliitilise "rahvuslikul" platvormil oleva juhtpartei ja tema kannupoiste olemust- asjade tegelikult olemuselt tähelepanu ärajuhtimiseks leitakse alati mingi süütu kõrvalteema,millega kõrbemine oluliselt reitingut ei langeta .....
1
15:17 kui tõesti ei oska leida,siis:/ 15. november 2015 17:30
palun,siin see on,piisavalt selgelt kõik ära öeldud.:
http://onaeg.ekre.ee/programm/
Õhtuleht on asja lihtsaks teinud,klikkad hiirega "programmile ja tuleb,
loe läbi.
k
klemm/ 15. november 2015 17:47
Aga EKRE on ka seda teinud, ehk peaksid meedjast vähe rohkem uurima. Pole ju mõttet tühja süüdistada. EKRE pooldas natsi sümbolite keelustamist ja taunis igasugust kommunistliku tegemist! Sammuti soovis EKRE ka giorgja lintide keelustamist.
e
eestlane/ 15. november 2015 23:55
Ülimalt nauditav on vaadata seda miinuste hulka sinu kommentaarile.
Juurika Jorss/ 16. november 2015 11:19
See jutt tuletab meelde kunagi nähtud nõukogude filme, kus julgeolekutöötaja võttis "bandiidil" kraest kinni, tagus pead vastu lauda ja karjus: tunnista üles, et oled nõukogude võimu vaenlane! Samasugust suhtumist näeb ja kuuleb praegu ka peavoolumeediast, kui intervjueeritakse opositsioonipoliitikuid.
j
jüri/ 15. november 2015 14:47
"tark mees " Jaak oligi kahtlaselt kaua vait. Maailma asjadest aru saamiseks tuleks tal ikkagi veel palju õppida.See üldise kisakooriga kaasa mõmisemine on Riigikogu liikmele lihtsalt naeruväärne ja tobe.
n
nn/ 15. november 2015 15:45
Eks erakond lasi jälle oma tarkust poisil välja paista,hale kuju kuidagi
n
no jaa/ 15. november 2015 20:05
....Jaak muidugi tark mees oma ea kohta, aga Jüri täielik tumba! Jüri võiks ikka 9. klassi ära lõpetada....siis saaks vähemalt poe tagagi kaasa rääkida!
n
nii et vabalt vüib olla hoopis nende väeüksus, võimul püsimiseks selline üksus kindlustaks 100 aastase võimu kui sellega oskuslikult tegutseda ja hämada./ 15. november 2015 14:29
Tegelikult leebelt pani, see mutikultide ja libedike kamp, kuidagi väga meenutab seda isist, selles satsis ka erinevus kõvasti rikkastab rahvus ja nahavärv ei mängi seal mingit rolli, peamine on usk ja oma maailm mille nimel kokku joostakse.
l
Loodan, et/ 15. november 2015 14:26
o
Oho/ 15. november 2015 15:10
Kes panid miinuse - oled ISIS poolt? Parastad Prantsusmaal toimunut?
v
VõtaValidooli/ 15. november 2015 21:35
Kirjuta arusaadavamalt, siis ei panda miinust.
2
16. november 2015 15:18
21.35-kui pole aru, siis pole arusaamist lootagi, Pariis sobis sulle vägagi,pane aga juurde miinuseid veel.
e
Euroopa Komisjoni ja Parlamendi struktuur/ 15. november 2015 14:21
j
Jaak/ 15. november 2015 14:19
Jaak ja esmaspaeval kohe ka umbusaldus haaletus Roika valitsuse vastu, sest hetkel kujutab nende tegevus terroristide siia smugeldamise naol otsest ohtu Eesti julgeolekule.
j
15. november 2015 18:49
ja siis ülestõus ! eesti olgu eesti rahvale, mitte ahviparadiis.
j
Jaak/ 15. november 2015 14:14
Jaak on yks peaaegu ainuke Eesti poliitik, kes tunneb muret Eesti tuleviku parast. Roigas muudkui kiitleb, kui palju meile kasu pagulastest tuleb. Pariisi kasu on praegu laibakuuris. Jaak me oleme Sinuga. Anna raiskadele (nagu Juku Kalle ytles moraalsetele vardjatele) iga jumala paev tuld. Esita esmaspaeval kohe debatt, et kas eestile on tarvis 550 terroristi korraga voi piisab 12st.
h
15. november 2015 17:21

v
veteran/ 15. november 2015 13:57
Ehe näide, et noored ei pruugi sugugi rumalad olla- tal mõistust rohkem kui kogu meie riigikogus kokku.
j
15. november 2015 17:59
Ja ahhahaa päris lollide loll.
n
nojah/ 15. november 2015 13:43
eks oleme meiegi tsiviilkaitset õppinud, avalikult räägivad juba koolis-nagunii lähme siit minema-ikka Läände. Kes armees käinud ootavad millal omad tulevad!
j
Jaak Madissonil täitsa õigus,/ 15. november 2015 13:37
Euroopa piirid tuleb sulgeda kontrollimatule immigrantide voolule, sest Pariisi tapatalgud olid vaid eelmäng suurematele veresaunadele Euroopas.
k
Kuhu mu kommentaar kadus?/ 15. november 2015 13:07
s
See on fakt!/ 15. november 2015 12:52
Olen koguaeg imestanud EL lolluse üle. Missugustes ülikoolides selle juhid on käinud, aus6na...koolipoisid on ka targemad kui need, kes praegu v6imul. Lollus lokkab ja mida head siin on oodata? Häving!
f
fakt jah/ 15. november 2015 13:06
Seda imestavad ilmselt kõik rahvad Euroopas.Isegi koristaja saab aru, aga nemad mitte.
a
aga koolipoisid/ 15. november 2015 14:40
vabadussõja võitsidki. Peame jälle koolipoistele toetuma hakkama.
Ä
????/ 15. november 2015 12:49
Ära hakkab tyytama töesti igasugu lollused,mis siin kirjutatakse.Kirutakse valitsust,et pole tasemel.Kas siinsete keskide ja ekrelaste meelest on kogu Euroopa valitsus saamatu,loll ja mida köike veel.Löpetage siin ise see lolluste kirjutamine ja parem tehke töesti midagi head pere jaoks vöi arenege ja lugege maailma lehti.Milleks kogu aeg hirmutada.Kui see töesti peaks juhtuma,et need hullud isise mehed ka siia jöuavad,ega me saatuse vastu saa.Aga mis siis,kui töesti ei tulegi ja teiesuguste meelest me peame siin siis muudkui ootama ,kyysi närima ja hirmus elama.Äkki nad tulevad alles 10 .a.a pärast.Kas me peame siis oma tervist rikkuma mingi teiesuguste lolluste pärast?Teie väga solvavad kommentaarid peaks kindlasti kustutama vöi uurima,ega te haiglaravi ei vaja.
p
15. november 2015 13:05
Palun ära ürita mingit tarka juttu ajada siin, ise loll kui lammas. EL-i juhid on targad küll, aga teevad lolle otsuseid, mistõttu need rünnakud üldse toimuvad. Ära käsi inimestel ennast lugeda ja harida, kui ise ei oska kirjaveavabalt lihtsat ja lühikest teksti kirjutada.
e
EU on nälginud sopaauk!/ 15. november 2015 13:06
Aga miks on siis kümned miljonid jevroliidu inimesd vene, brasiilia, india ja teiste rikaste riikide saatkondades järjekorras, et sinna elama saada!
1
12.49 kas õhtuks 100 kiunu tuleb ära,3x käes/ 15. november 2015 17:31
Näedsa,ongi üks ISI-se toetaja teada, närib küüsi, et Pariisis sõbrad vahele jäid.Sinu tervis on joomise nahas, selle eest ei peagi rahvas vastutama.Vaata enda ukse taha, sealpeaks kapo ammu olema.Küll sa tahad Lasnamäge põletada,kõiki trellidetaha panna....kõike seda,mida ise vajad.Lammas sinu kohta on väga leebe väljend, nii loll, et aidata ka ei saa.
m
Matti/ 15. november 2015 12:42

e
Ex-soomlane/ 15. november 2015 12:28
Oh really??? Ma arvasin, et nad 30 aastased "lapsed" kes tormamad Euroopasse üle 10000 inimise päeväkiirusel, on kõik "Isa-Teresad" ; filantroopid kelle elukutse on eksportida mänguasjad lastekodu.
k
Kuule Madisson/ 15. november 2015 12:26
Kui sinusugune keskooli poiss näeb ette,mis Euroopas juhtuma hakkab,siis miks sa pole hoiatanud teisi maid?Miks sa tarkusi endale hoiad?Tegelikkuses on sind hale vaadata.Kyll korjad allkirju,kyll orgunnid miitinguid ja mida köike sinust veel on kirjutatud.Kuid tegelikkuses sa ei oska mitte midagi.Ka ei teenita oma lugupidamist parastamisega,ega teiste halvustamisega.Ka pole mötet inimesi hirmutada.Kas oled möelnud,kui äkki siia isis kunagi ei jöuagi,miks me siis peame teisuguste hirmutajate pärast olema asjatult hirmul.Kui on saatuses ette nähtud,siis kindlasti ka möni sureb,kuid kas islamistide käe läbi vöi meie oma pättide pärast.Aeg oleks löpetada selline möttetu seletamine.Kogu Euroopas pole valitsused lollid,nad teevad koostööd ja kindlasti on ka meie peaminister sinust kordi targem.
j
15. november 2015 12:44
ja sina tahad olla targem, hoia parem oma viltune lõug lõunas ... !!
l
Lembit/ 16. november 2015 19:06
Tal vist sobib rohkem ida
t
töesti,miks?/ 15. november 2015 12:54
Löpetage töesti hirmutamine,milleks.Kuidagi ei taha,et lapsed hirmunult kysivad,mida me peame tegema.Paljud lapsed ju ei saa kuidagi aru,miks sellised syndmused,miks meie elu on ohus.Tegelikult ju pole ohus ja töesti ehk ka pole möne aasta pärast.Hirmuga on raske elada.Lugege ka Lotmani jutt läbi
p
15. november 2015 12:57
Palun ära kommenteeri enam. Mu silmad valutavad sinu sisutühja käkki lugedes. Kirjavigadest ei hakka rääkima.
t
to 12:26/ 15. november 2015 13:47
Sul on ilmselt õigus. Euroopa valitsused ei saa tõesti mingid lollid olla. Keskkoolipoisistki rumalamad. Pigem on nad hoopiski vägagi arukad. Kuid mis sel juhul siis toimub? Asi on arvatavasti hoopis milleski muus. Et milleks eesmärgiks see arukus on rakendatud. Mis on see lõpp-eesmärk, mida oma rahvate ja valijate eest udujuttudega varjatakse ja apsakate puhul lihtsalt lolli süüdimatut mängitakse. Et me ei näinud seda ette, et meilegi tuli see šokina. Mis on sellisel juhul siis see soovitav, kuid salajas hoitav lõppeesmärk?
k
kas / 16. november 2015 20:31
mõnele on veel teadmata, et eesmärgiks on uus maailmakord ehk NWO, mille järgi kaotatakse rassid, riigid ja rahvad, miski pole püha ja kõik on lubatud.
p
pets/ 15. november 2015 15:05
mis mõttes ette näha,seda jama on ju eriti keeruline ikkagi ette näha,isegi minu 15 aastane laps saab aru,et neid muidusööjaid pole kuskile nii palju vaja pundis kokku ajada,sellest pole kunagi ju midagi head tulnud.
m
mis "kyll"/ 15. november 2015 18:30
Olen mingi ajdeta blondiin,et oma lollust "y" ja "x" taha varjad.Sõja ajal kutsuti selliseid peenutsejaid lehmiinedeks!
j
Just,/ 16. november 2015 07:45
... ka ei teenita oma lugupidamist parastamisega, ega teiste halvustamisega....
Einoh, ainult 1 mõistlik lause selle pudru keskel, aga asi seegi.
j
Jumaluke,kes siin söna vötab?!!!/ 15. november 2015 12:20
Kindlasti pole meil vaja neid hulle kartma hakata,siis ei saagi elada.Ka peaks meie siinsed äärmuslased,et pole vaja meie inimesi kogu aeg hirmutada.Tean,et praegu tundub see valel ajal ytlemine,kuid ega midagi ei muutu,kui kardame.Elu läheb edasi ja peaksime rohkem olema solidaarsed ja kokku hoidma.Kerge on siin lahmida ja solvata ja hirmutada,kuid see peaks löppema.Ära on tyydanud see jama igal päeval
m
15. november 2015 12:47
mida sa siis mölised----vot sinusuguseid sinisilmseid tuleb karta ,,Tarkpea ,, !
j
Jaak/ 15. november 2015 15:50
a
Allah akbari sõnavõtt 12.20/ 15. november 2015 19:08
Kuule lehmiine, sina oled ju eriline argpüks .Eestikeelt ei oska,koolis pole käinud, mida sa targutad.Värdi ära värise siis, ole ISIsega solidaarne, aga mitte meiemaal,kobi omade juurde.Sind tuleb tõesti karta, nii kahtlane iba juba.Ja need igrekid, milleks, et veel rumalamana näida.
m
MATS/ 15. november 2015 12:13
Loll-Ivanuška on edukas ainult vene muinasjutus. Mida kõrgem juht, seda suurem peab olema ka tema vastutus, seda kõrgemad nõuded peaksid sellistele isikutele olema. Naiivne ning saamatu riigijuht viib oma riigi sageli hukatusse. Sest kui pime juhib pimedat, siis kukuvad mõlemad auku - teab üks vanasõna. Ja veel hullem on see, kui naiivne kuid enesekindel juht peab ennast ilmeksimatuks ja ei taha kuulata ka endast ettenägelikumaid alamaid. Kui ta neil suu lihtalt suleb ja rumalateks vihakõnelejateks tembeldab. Siis on lõpptulemuseks varem või hiljem mingi kapitaalne sissekukkumine.
m
matsile/ 15. november 2015 12:31
mats on töesti mats.Kui sa nii tark oled,miks siis pole peaminister vöi minister.Kyll oled aga osav teisi kritiseerima.Kas arvad,et kogu euroopas on saamatu ja lollid valitsused.Sinusuguste hädaldajatega pole kyll mitte midagi peale hakata.Kui sa leiad,et mujal on pudrumäed ja kisselli ojad,ole kena hakka minema sinna.Ehk saadki veel midagi saavutada ja eluga edasi minna.Imelik,kui ekres selline poiss,nagu Pärl,Madisson,miks teda veel pole keskkooli baasil viidud Brysselisse.Osav jutt,ehk teadmisi vähe,kuid tundub väga aktiivne
1
12:31 sul pole ju siin midagi teha,oled liiga tark kommenteerimiseks./ 15. november 2015 12:51
Madison pole ainult keskkooli baasil,uuri ikka enne kui oma"tarkusega"lagedale tuled,tema saatmine Brüsselisse oli/on kavas..Nüüd mine politseisse,ehk nad pole seda kasutut "laevatelefoni"veel hävitanud,saad omale korraliku lukus telefoni,Pariisis päästis telefon ühe mehe elu,saad ehk rünnaku puhul kasutada ja oled õnnelik,et sul on Madisoni telefon,mis sest et kasutu helistamisel,vähemalt su ego on rahul.
t
to matsile/ 15. november 2015 14:20
Mats siis mats. Jäägu sulle vähemasti tänitamisrõõmgi.
Hoolimata oma magistriharidusest ei salga mina maha oma põlist matsipäritolu, et nii minu vanaisa ja ka vana-vanaisa olid tublid põlised eesti põllumehed. Nagu nende vanaisaski. Et miks pole minister või peaminister? Demagoogiline küsimus. Ilmselt tead sa vastust isegi. Kahjuks on peaministriks või ministriks saamiseks vajalik mitte ainult haridus või IQ, vaid eelkõige õigesse parteisse kuulumine, parteisisene positsioon ning kõrged soosijad ning sponsorid.
n
no/ 15. november 2015 12:47
nii palju "tarkpäid" siin kommenteerimas/kritiseerimas! Aga KUHU te oma "tarkusega " jõudnud olete? Kõlbate AINULT TATIPRITSIKS
k
Kus/ 15. november 2015 12:54
sinusugused tolad küll sünnivad.
1
12:54-le/ 15. november 2015 13:09
Sinu vastus on küll sellises kohas, et küsid---kelle käest?
n
nx/ 15. november 2015 12:08
Antud tõsiasja koha pealt,et Lõuna-Euroopas enam tegelikult piiri kui sellist ei eksisteeri,ja sisse saab vabalt igaüks,kes soovi,on interneeduse avarustes kümneid materjale: https://www.youtube.com/watch?v=AfhV8ZmvwlQ
ja siin link kuidas Ateenas on võimalik tühise xxxx summa eest hankida "põgenikul" EU maade dokumendid: https://www.youtube.com/watch?v=Vm2Hg8DqteA Huvitav oleks tõepoolest teada,kas meite libeda ilmakorra poole kaldu ullikestest poliitikud jätkavad nüüd samas vaimus oma pool aastat kestnud ajupesu,et massiimmigratsioon on demograafiliselt kasulik ja "põgenikud" justkui majandust turgutav imevedur
imevedur...
1
100%/ 15. november 2015 11:53
m
Mitte ühtegi pagulast siia!/ 15. november 2015 12:12
Loll usub, et naised on hea. Ei, nemad just ongi pommivööde kandjad!Vajadusel ka lapsed.
Allah on selle poolt!
u
usuvabadus kõigile/ 15. november 2015 11:52
Islam=Natsionaalsotsialism
Koraan=Mein Kampf
Islamistid=Rünnakrühmlased
Et euroopa usuvabaduse ideaal saaks püsida, on vaja kõik moslemid euroopast välja saata.
m
15. november 2015 12:50
mitte välja saata, väid hävitada !!!
p
Pole nad lollid midagi!/ 15. november 2015 11:45
Moslemeist miljardärid on lihtsalt suurte altkäe maksudega ära ostnud EU juhtkonna. Seepärast need lurjused keelavadki liikmesriikidel oma piiride kaitsmise ja lasevad mustade anastajate karjad takistamatult Euroopasse,et teha siinsete rahvaste elu samasuguseks põrguks nagu seal kus juba praegu valitseb islam, oma julma, tobeda äärmuslikkusega.
.
Ja..../ 15. november 2015 12:03
......ongi nii ! Massidele jäetakse mulje, et Euroopa juhid on lollid, aga tegelik põhjus on INIMLIK AHNUS, mille nahka võivad minna sajad miljonid hindamatud elud.

o
ohhooo/ 15. november 2015 11:41
muna on asunud kana õpetama.
p
Pole parata !/ 15. november 2015 12:05
Ka väike siil õpetas Kalevipoega, kui see vajalikuks osutus.
t
tere/ 15. november 2015 11:38
Võiks ikka nüüd lõpuks selgelt väljendada, kes on pagulane. Kogu euroopa on nõus võtma vastu pagulasi, kelledeks on lapsed ja naised ja vanurid. Kuid 65-st allapoole kõik mehed, no kuulge, muidu on nad nii tähtsad omal maal, kesainult kamandavad, las nad kamandavad seal edasi ja kuni rahu maapeal, seejärel lähevad ka lapsed ja naised tagasi. Milleks nii palju noori mehi on vaja euroopasse ja siis euroopa tugevad rahuvalvajad lähevad ISIS-ega seal võitlema. See on nende võitlus. Nemad hetkel soovivad euroopa toetusi ja meie mehed tapetakse seal maatasa.
k
Kõigepealt/ 15. november 2015 11:48
lähme neile korda lööma, siis imestame, "Miks nad tulevad meie õue peale kaklema"?
s
Sisuliselt nõus/ 15. november 2015 11:38
Kuid kas tegu on ikka naiivsusega? Tähtsad juhid ei saa endale selliseid nõrkusi lubada. Kogu selle massiline migratsioon ja selle tagajärjed ei saa olla üllatus. Juhin tähelepanu, et Euroopa Komisjon ja Parlament ei koosne üksnes nendest kõneisikutest, keda me oleme harjunud nägema. Tegemist on tohutu struktuuriga, kus on nii radikalismi, rände, julgeoleku jm probleemidega tegelevad komisjonid jm üksused. Kui juba tavainimene sai aru kuid tagasi, et asi kisub valeks ja et avatud uste poliitikat väärkasutatakse pahalaste ja majandusmigrantide poolt, siis ei saa rääkida naiivsusest, Paljud julgeoleku eksperdid üle maailma on avaldanud oma arvamust. Seega ei saanud olla küsimus, kas vaid millal. Islami radikaliseerumine on tõsine probleem, pidevalt kasvavas trendis. Tänu inimõiguslaste domineerimisele ja sisejulgeoleku küsimustes, ei suudeta sageli teha midagi isegi julgeolekule ohtlike inimestega. Teadmatus, rumalus, vastutustundetus juhtival kohal ei tohiks olla andestatav. Ma ei räägi siin sellest, et EL ei peaks aitama. Lihtsalt väga palju rumalaid otsuseid, sh kriisi võimendamine Saksamaa poolt.
Oleks aeg vaadata üle, mis Angela Merkeli tõelised motivatsioonid. Kelle poolt on tegelikult Sorose taolised isikud (on seal taga ikka headus, kellele kasulik piiride mahavõtmine jne). Kes ja mida on jätnud tegemata ning kuidas üldse juhitakse. Riikides ja EL org-nidel on selged kohustused, mis mh hõlmavad turvalisuse tagamist. Rääkides headusest, kuidas meeldiks kui mingi hetk ka Eestis hakataks järgmise seaduse vastuvõtmist läbisuruma:
http://www.prisonplanet.com/german-law-would-give-police-power-to-enter-homes-to-check-for-refugee-s...
Aitamine kui eesmärk on ilmtingimata hea. Küsimus, kas ja kuidas seda tehakse ning millised on motivatsioonid. Ka õiglaste eesmärkide all saab palju halba korda saata.
h
Headus/ 15. november 2015 11:48
Headus peaks enamusele paistma heana. Ei piisa üksnes sellest, et keegi kääib hea loosungi välja "Olen hea ja salliv", kui sellega kaasneb kaos, destabiliseerimine, inimohvrid (nii kohalike kui migrantide seas). Ei tohi unustada, et asju saab teha hästi ja paremini. See, et keegi vehib headuse loosungiga, ei tähenda, et ta tegudena on heal teel. Olen korduvalt avaldanud arvamust, et terrorismi oht on üks asi. Tasub ka mõelda, kuhu lähevad need miljardid, mida inimsmuugeldajate pealt teenitakse + teenitakse veel EL enda toetustest (mida maksavad EL-s elavad terrori varjatud pooldajad ja lihtsalt need, kes on võlgu võtnud). Massid tulevad paljuski ISISe poolt kontrollitud või mõjutatud territooriumil. Ja sõjapõgenikel on järsku palju raha? Ja neid lasti nende rahapakkidega lihtsalt paati istuda? Kes teab, kui suurt % nt ISIS igalt paaditäielt teenib (et oma võimu laiendada) + väidetavalt igal paadil oma inimesed saavad tasuta sõidu. Lisaks veel juba teadaolev radikaliseerunud isikute %, mis pidevalt kasvab. Mõnes riigis neid 15- mõnes juba ca 40%. Selle kohta on ametlik statistika. Turvalisus peaks olema tõsine küsimus.
M
!!!!/ 15. november 2015 12:19
Musti ja valgustkartvaid plaane ning tegusid ongi kõige lihtsam naiivsuse ning lollusega maskeerida. Et hiljem ei nõutaks vastust. Et näe, meilegi tuli see kõik ootamatult, šokina! Et me ei suutnud ette näha!
d
diktatuur/ 15. november 2015 11:35
Ma tahaks núúd näha nende nägusid, kes parastasid Ojulandi.
Seda ónnetut euroopat hoitakse jóuga koos ja juhitakse saksa-prantsusmaalt. Otsused tehakse seal, ùlejäänud riigid määgivad kaasa. Niipea, kui keegi pead tóstab, lúkatakse rahaga suu kinni. Vot selline tore kooslus.
l
Loe sallivate FB/ 15. november 2015 11:41
Nende mõttemaailm on teine.
v
Vaevalt/ 15. november 2015 11:31
Madisson on ise naiivne kui usub EU poliitikuid olevat lollid või naiivsed. See inimkaubanduse kriis on kuritegelik ja täiesti teadlikult toimetatud.
k
Kohalik süütaja/ 15. november 2015 11:53
suure tõenäosusega on viimased rünnakud ka teadlikult nende poolt korraldatud. Mina nimetan seda seltskonda "Lihunike võrgustik". Tegemist on luureteenistusega, mis korraldab võlts rünnakuid, atendaate, isikute räigel moel mõjutamist(peret ähvardades jne). Ka Eestis on tal oma harud, tõstis pead seoses atendaadi katsega savisaarele. Mis küll valesti läks? Hea et ainult jalg läks... Ainus riik maailmas, kus selline asi lubatud on on iisrael. Viimasel ajal on jõuliselt sinna seltskonda lisandunud ka venemaa. Ülejäänud nn. üheksast(luure üheksa) on selles mängus kaasajooksikud. Loomulikult on mängust teadlikud riikide juhid, k.a meie pääminister, kes omamoodi vastaste lapsi ja naisi töötleb... Kunas palestiinlased on viimasel ajal neid usinalt lõikunud, näen selles kättemaksu(eurooplased liiga palju tegutsevad nn. kosser "pärusmaal" - lähis ida, Süüria, Palestiina). Oleks naiivne arvata, et läbi kahe sõja venemaa vastu käinud mehed, vabatahtlikud, ei ole jõudnud oma know-how ga tegutsema kohtadesse, kus nn. "Lihunike võrgustik" palju parema meelega näeks kestvat sõjategevust ning "ohjes" riike.
s
Ssmaa/ 15. november 2015 11:23
k
Küllap/ 15. november 2015 11:43
ka sinnamaani jõutakse. Ahnusel pole piire. Rahasõltuvus on sama, mis narkosõltuvus.
s
Ssmaa/ 15. november 2015 11:23
t
Täpselt üteldud/ 15. november 2015 11:22
Täpselt nii ongi, primitiivne maailmakäsitlus, lihtsameelsus , naiivsus, need on kahjuks Euroopa juhtpoliitikuid iseloomustavad jooned. Taolise naiivsuse taustal võib veel hullematki juhtuda. See haigus on ka meie juhtkonnas ja mitte ainult juhtkonnas ka allpool kommijateni välja . Madisonil on õigus, täpsemalt ta väljendab silmnähtavat.

i
..../ 15. november 2015 11:13
inimene, kel puudub eriharidus ja kelle haridustee on vägagi poolik, ei peaks praegu sellistel teemadel avalikult esinema! Tasub vaadata ka eelmisel nädalal YLE1-s näidatud dokumentaali, mille kordus on teisipäeva õhtul: http://yle.fi/aihe/artikkeli/2015/11/06/prisma-miten-paatoksesi-syntyvat . Seal on muuseas näidatud ka seda, kuidas treeniti testidega terroristide tegevuse ennetamist - tulemus on ehmatav, kuid seletatav. Ja on terrorismi olnud ka varasemalt - sealsamas Prantsusmaal muutus revolutsioon puhtaks terroriks. Saksamaa mäletab (vihje: Baaden-Meinhof), on olnud äärmuslasi mujalgi ja ei mingit islamit ega sisserännanuid...
ä
15. november 2015 11:19
ära parem targuta...sooda oled ikkagi !
m
Madisoni loogika../ 15. november 2015 11:05
Kuna Jaaku olevat tuntud laeval pikanäpumehena,siis tulevikust ei tohiks sadam ühtegi Albu päritolu inimest laevale lasta...
1
11.05/ 15. november 2015 11:34
Haige inimeseloom, lõpeta idioodi mängimine, mine maga kaineks.
1
11.05 orava loogika.../ 15. november 2015 11:40
Kuna sind tuntakse superidioodina, siis eipeaks lastama ka siin kommenteerida laus lollusi.Blokeerige see trollorav igaveseks Jämejala kinniste uste taha.
s
Sõnavabadus?/ 15. november 2015 11:50
Kolhoosipartorgid kaebasid NKVDle, kas nüüd ei saa?
1
11.05saad ju küll/ 16. november 2015 14:50
Kaebad iga minut,aga putin ei kuule,ta onSüürias sulle sõpru värbamas.Bussitäis on juba kohal, saad silitada õrnukesi omade seast.
x
XL/ 15. november 2015 11:01
Eesti inimesed, kas ei oleks aeg sel keerulisel, äreval ja ohtlikul ajal ikkagi ühise mütsi alla koonduda ja kokku leppida, kelle poolt me õieti olema ja millist tulevikku tahame. Nii lihtne on vaenlasel seda rahvast hävitada, kes ise üksteisel päevast päeva kõri kallal ja vastastikule vihale ärritamas.
ü
ühise mütsi alla/ 15. november 2015 11:28
Sinna saab koonduda ikka koos nendega, kes praegusel raskel ajal aitavad välisvaenlast välja ajada!!
Nendega, kes vaenlase invasiooni soosivad või neid siia lausa sisse vedada plaanivad, pole eestlastel mitte midagi ühist !!!
k
küsimus/ 15. november 2015 11:00
Toosama Madison on olnud Eesti psühhoterroristide märklauaks juba pikemat aega.Kas ainult jõena voolav veri toob mõistusele?
a
Alari 1-le/ 15. november 2015 10:59
No sinu kommentaar ei ole küll päis adekvaatne.
m
15. november 2015 11:16
mitte ainult kommentaar vaid mees ise üle kere ei ole normis !!
l
limukad/ 15. november 2015 11:17
jubedad limukad need pagulaste maaletoojad, tõelised kaasaegsed NKVD -lased ning hävituspataljonlased!
o
ON JAH/ 15. november 2015 12:54
limukad ja lihunikud, muud teha enam pole kui seda kõntsa euroopasse eksportida, kõik tuleks tagasi saata, ja need naised kes tahvad pagulase noksi maiustada ja näppida, tuleks koos pagulastega maalt väljutada, kui sitta soojast ihust
x
xxxx/ 15. november 2015 10:55
Otse loomulikult tulevad piirid sulgeda. Ehk annaveel midagigi ära teha.Muidu on nii ,et Euroopa lihtsalt kaob,kus hakkavad valitsema islamistidest terroristid.
n
Nojah/ 15. november 2015 11:09
Teeme nagu Põhja Koreas, keegi ei pääse sisse, keegi ei pääse välja ja õnn on majas?
j
JUBE KÜLL/ 15. november 2015 13:01
kui need islami junnid hakkavad euroopat valitsema, selleks tuleb tagasi saata, mitte juurde neid rõvedaid habemikke juurde tarida
x
XL/ 15. november 2015 10:49
Eesti inimesed, kas ei oleks aeg sel keerulisel, äreval ja ohtlikul ajal ikkagi ühise mütsi alla koonduda ja kokku leppida, kelle poolt me õieti olema ja millist tulevikku tahame. Nii lihtne on vaenlasel seda rahvast hävitada, kes ise üksteisel päevast päeva kõri kallal ja vastastikule vihale ärritamas.
k
küsimus/ 15. november 2015 11:19
ei saa täpsemalt aru, millist mütsi mõtlete- kas rõivase mütsi?
e
et jah?/ 15. november 2015 13:28
a
arvaja/ 15. november 2015 10:49
Nagu ikka, Madiso kõneleb tõtt.
Kuulame nüüd, mida arvab üks tark vene naine sellest ja miks sellised asjad euroopas üldse võimalikud on. VEne keeles. https://www.youtube.com/watch?v=wHSeUEs35fc&index=1&list=PLjh0TgtDRJTCgDFYF0vjuQ0rTvDP_ttGo Algusest kuni 15. minutini.
Ei oska sellele muud lisada, kui et, ON aeg lahkuda sellest hambutust, teovõimetust ja mõttetust EUst. Ja mida kiiremini seda parem.
l
Lahkuda?/ 15. november 2015 11:11
Kuhu? Kui me praegu vireleme EL toetuste toel, kuidas me siis elame, kui just Venemaaga ei ühine?
s
Sass/ 15. november 2015 11:15
Probleem ongi selles, et need eurotoetused on meid täiesti ära rikkunud! Tohutu bürokraatia, riskijulguse kadumine, riigikapitalismi vohamine, jne. Kaoksid eurotoetused ja tuleks uus mart laar asemele, elaksime kordades paremini.
k
kuku/ 15. november 2015 11:29
naiivne oled või? Meie ei virele nende toetustest, sest meid lüpstakse tagasi võrreldamatuid kordi üle
õ
Õige venelased võiks lahkuda!/ 15. november 2015 11:39
Andke minna! Samas putinoidid vannuvad küll USA ja EU aga tagasi ükski venemaale ei lähe? Miks ?

a
alati noorte poolt/ 15. november 2015 10:47
Väga õige ! Oleks vaid rohkem selliseid noori ,need penskarid merkelid ja muud juudivanamehed kiiresti minema saata ,noored ehitavad ikka endale tulevikku ,vanematel elu elatud ja hoidku kõrvale .
t
Tõnu Mandel/ 15. november 2015 10:42
Läti president on lõudnud äratundmisele, et migrantide vastuvõtt tuleb löpetada.
Eesti peaminister ei tunne hirmu (ei tunneta ohtu)-seega jätkab samas vaimus.
EKRE arvates (kui ma õigesti olen aru saanud) on Eestis niigi liiga palju võõramaalasi ja seega uute vastuvõtt viib eesti rahva genotsiidini.
Valik on vaja teha valimistel!
j
jah?/ 15. november 2015 11:15
Meil on ainult üks valik, kas EL või Venemaa. Kumma sina valid? Teame, kellega ekre pundis on, millegipärast kaitsevad neid kesikud ja vastupidi, kui oled Tallinna TV-d vahel näinud.
s
Sass/ 15. november 2015 11:17
On veel üks võimalus - olla VABA rahvas! Orjameelsetest on seda küll natuke palju tahta, aga võimalusena on see olemas. Norra ei kuulu el ega srüsse, samuti šveits, saavad hakkama küll. Mõistust peab olema.
k
kere/ 15. november 2015 15:08
EKRE võiks enne selge sõnaga öelda: 1) et nad mõistavad hukka natsismi kuriteod ja Hitleri
2) et nad mõistavad hukka kommunismi kuriteod ja Lenini-Stalini ideoloogia
3) et nad mõistavad hukka Putini vargakliki sise- ja välispoliitika, valimiste võltsimised, agressioonid Gruusia ja Ukraina vastu.
Enne kui nad seda teinud ei ole, pean neid aferistideks, kes püüavad kala sogases vees või on lihtsalt Kremli mahitatud äärmuslased.
a
Alar1/ 15. november 2015 10:34
Noor ja loll Madisson seob juhtunu praeguse sisserändega. Poisike võiks vähemalt seda teada, et veretöö viisid läbi juba palju aastaid enne praegust mudalaviini Pransusmaal elanud moslemid. Praegustel pagulastel pole asjaga rohkem seost, kui see, et nad on samasugused potentsiaalsed mõrtsukad. Aga see-eest sai Madison pildi peale ja rohkem ta ei tahtnudki.
i
irw/ 15. november 2015 10:41
vahet pole, kas praeguste või varasemate pagulaste ja rändajate tagajärg. fakt on see et multikulti seda võimalust produtseerib ja rääkigu kesiganes mida tahab. madisson võib olla tola ja loll , aga selle asja kohta võib ta öelda midaiganes ja ükskõik millises võtmes - ometi on tal õigus.
a
Aga mina ei usu,/ 15. november 2015 11:03
et Merkel ja Junker Alar1-le sentigi poetavad, et töll neid kaitseb. Pimesi patrioot olla, pole igakord tervislik, Alar1!
l
15. november 2015 10:56
loll Alari1, hoia oma haisev suumulk parem kinni !!
v
viljandlane/ 15. november 2015 11:19
Sa ajad praegu lolli juttu!Tundub,et meil on sinuga ühine praeguse keskerakonna vaenamine,kuid nn.kaasaegse mõtlemisega inimesed on sigaduste kordasaatmises kesikud üle trumbanud kui mõelda maailmamastaapides.Ja meil omal on selleks lipulaevaks reformarid,keda ma samuti silmaotsas ei salli.minu jaoks on tähtrsaim rahvuse püsimine ja selleks tuleb teha hoopis teisi valikuid kui seda pakub reform.Madissonil on taas õigus-euroopa otsustajad on PASK!
a
Alar1 to viljandlane/ 15. november 2015 13:00
Varasematel immigrantidel ja hetkel EL poolt siiaveetavatel pagulastel on antud juhul suur vahe! Madison räägib aga praegusest. Ja üldse tahtsin ma tegelikult EKRE herilasepesa torkida. Kui ma seni torkisin kesikuid, siis EKRE herilasi on palju lõbusam torkida. Kesikud on kuidagi flegmaatilised, aga EKRE-jugend läheb kohe marru. Nii lõbus on! Arvestasin umbes 300 miinusega. Vist tulebki täis. Terve EKRE herilasepesa on "nõelama asunud! Ühes on sul õigus - Euroliidu otsustajad on PASK, nõdrameelne PASK! Vastutusvõimetud idioodid!
k
kaastundlik/ 15. november 2015 11:25
Alar! Miks sa jood? Joomine ähmastab mõistuse ja hävitab psüühika!
e
ei ta joo/ 15. november 2015 20:30
....Alar1 on lihtsalt haige, "vaimust vaevatud".Tema ütlemisi ei maksa üldse tähele panna. Kui ta nii saab end vähegi rahuldatud....las olla!
a
allaa/ 15. november 2015 11:32
ammu jah 1 tuli kindlalt kevadel Greeka kaudu nn pabulane
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 15. november 2015 11:43
päris nii see nüüd ka ei ole. see, et üks terroristidest oli niinimetatud kohalik ei tähenda, et teised seda olid. Rahvusvahelistes uudistes on läbi käinud korduvalt info, et osad tulid paar kuud tagasi läbi kreeka austriasse. aga noh, eestlasi vihkavale ja kommunismi ülistavale alar esimesele on savi see, peaasi, et saaks oma peremeeste "au" kaitsta ja nende p3rset lakkuda. Äkki pudeneb mõni raasuke peremeeste laualt ka alar esimese laua peale.
m
Mia/ 15. november 2015 12:13
Alar-1 . Palun loe Delfist , seal on ka pilt kus üks terrorist tuli pagulasena sisse Kreeka kaudu ja sina julged väita vastupidist. Oi, tead mul on sinust kohe päris kahju, kui LOLL sa ikka oled.
a
Alar1 to Mia/ 15. november 2015 12:36
Palun loe sellest samast lehest, siin on kirjas, et üks terrorist oli Pransuse võimude poolt juba varem ka kriminaalkorras karistatud. Järelikult elab juba ammu Prantsusmaal. Kuidas te kõik sellised idioodid olete? ISIS ei hakka ju terroriste mingi terroriakti sooritamiseks Prantsusmaale vedama! Terve Prantsusmaa on tema terroristidest pungil! illeks lisatöö?
k
kuule Mia/ 15. november 2015 20:37
...ära näe selle haige inimesega vaeva! Ta ei saa ju must/valgel kirjutatust aru! Lausa kreeka valitsus kinnitas, et vähemalt üks end õhkinutest tuli Kreekasse Süüriast ja sai Kreekalt nn põgeniku staatuse/dokumendid! Nendega suunduski edasi!
s
siiski/ 15. november 2015 14:38
Praeguse sisserändega siiski, vähemalt üks tuli alles hiljuti.
J
.. / 15. november 2015 10:24
Jaak Madissonil on õigus. Nii kahjuks ongi ja veel kurvem on see, et selline terroriakt ei pruugi viimaseks jääda. Annaks juma, et ma eksin! Tervet mõistust poliitikutele!
l
Lollakas mutt/ 15. november 2015 10:53
Ega Euroopa liidrid nende ajusid ei pesnud.
k
Kellamees/ 15. november 2015 10:21
.....ja ajudebiilsus, eriline kolba ehitus ! Selle oleks võinud ka panna euroopa-juhtide diagnoosiks......
õ
Õige/ 15. november 2015 10:20
aeg juhtpoliitikutelt küsida, et kuidas näevad nemad võimalikuna samalaadset sündmust EV-s ära hoida - kas usinama sorteerimisega põgenikelaagris või "ei kvootidele" suhtumisega.
m
mhmh/ 15. november 2015 10:20
Laps räägib siis ,kui kana pissib!
s
sohsoh/ 15. november 2015 14:02
tolerant siis, kui sorokin muneb
a
Al/ 15. november 2015 10:19
Tuleb välja et hulludeks peetud Madison ja Ojuland on kõige vähem ajupestud inimesed.
j
jah/ 15. november 2015 11:17
nad tegelevad ajuterrorismiga.

i
Imelik/ 15. november 2015 10:17
Kuhu kaovad mõned kommentaarid.
o
Oi/ 15. november 2015 10:16
Ma ei tea, milline oli Madison lapsena, aga praegu on ta oma sõbrast kindlasti targem ja räägib õiget juttu.
j
Jah/ 15. november 2015 10:14
j
Jah/ 15. november 2015 10:14
i
Indrek2/ 15. november 2015 10:16
Osaliselt siiski - nimel ei ole kindlasti tegemist NAIIVSUSEGA vaid TEADLIKU KURITEGELIKU TEGEVUSEGA põlisrahvaste hävitamiseks. Selle eest tuleb need värdjad e. siis viimase paarikümne aasta poliitilised juhid Euroopas üles puua.
o
Ott/ 15. november 2015 10:12
Nii see on ja veel on süüdi USA, kes pole siiani midagi ette võtnud bandiitide taltsutamiseks Süürias ja mujal. NATO peaks ka hädaohutustest paikadest lahkuma ja minema võitlema isislaste vastu.
k
kuis/ 15. november 2015 10:02
täesti õige jutt , multikulti eu järgijad saavad ise ka sellest aru aga ei tohi teisiti ütelda muidu äkki ei saa sooja kohta
m
mis/ 15. november 2015 10:01
Tegeikult toimus. See oli hoolikalt ettevalmistatud ja korraldatud tapatalgud. Miks Hollande, olles Prantsusmaa president , kellel on oma riigis võimsad ( ühed parimad) pealtkuulamise võimalused , seda ei kasutanud või isegi ei tahtnud? Presidendi lossist on vaid sadakond meetrit USA konsulaat, ka seal midagi ei märgatud v.. . On ju avalik tõde, et USA kuulab kõike ja kõiki pealt, kui ei usu kuulake Snovdenit. Kõik rünnakud toimisid ühel ajal 128 surnut, sama palju kriitilises seisus haiglas ja üle 300 vigastatu. Kas see arv ei pane mõtlema? Kui nad oleks pääsenud staadionile, kus viibis Hollande, oleks hukkunuid kordades rohkem. Ja meie poliitlapsed räägivad mingitest sõjapõgenikest!
Tulge maa peale, need pole põgenikud, pole enamasti isegi süürlased.
j
Jaak Madisoni sõber/ 15. november 2015 09:56
Kuule Jaak kasva ükskord suureks, sa oled siiani sama loll kui lapsena...
k
Kade "sõber"/ 15. november 2015 10:02
Kus oled sina ja kus on tema? Kes on loll nüüd?
Sõber, või asi ?/ 15. november 2015 10:05
Täpselt nii see ongi, nagu Jaak kirjutab. Mis te arvate, kes selle suure sisserände üldse algatas ja mille pärast ? Ma olen alati tundnud ( " põgenikevoo algusest peale ) et Euroopa liitu juhivad, veel avanemata silmadega kassipojad.
9
9.56 trüki aga,seni kui veel kaine oled/ 15. november 2015 10:09
Kuule tola,lõpeta see ila kui midagi targemat öelda pole.Sina ahv oled lilla ja mulised lihtsalt mulina pärast.Sa oled kõikide sõber,seltsimees ja vend pepuvendadele aga mitte inimestele.
j
jaak 9.56/ 15. november 2015 10:16
..ei ole mul elus niisegast sõpra olnud, ära valeta.Homod ei ole minu sõbrad.Mina ehk kasvangi veel aga sina aina kahaned, joodikud manduvad iseenese tarkuse kätte, nagu näha on.

t
Tuleks vahet teha/ 15. november 2015 09:53
kes on terrorist. Meile topitakse söögi alla ja peale, et moslemid ongi terroristid. Kust aga sai asi alguse? Suured ja võimsad on arvamusel, et nemad kontrollivad ja valitsevad maailma. Nii ka maid, kus on suured energiavarud, nafta. Minnakse "rahuvalvamise" eesmärgil teise koju ja dikteeritakse, kuidas tema peab "solidaarselt" elama. Minnakse rahu looma relvaga. Nii toodi kunagi Eestissegi kultuur ja "vabadus" relvaga. Veel varem, ristiusk relvaga. Meie seda ei unusta. Unustame aga söögi alla ja peale taotava sõna "terrorist" tegeliku mõiste. Kes kõvemat lärmi lööb, selle sõna jääb peale. Enne kui kedagi sõimata terrosistiks, tuleks kainelt mõelda, kes alustas terroriga. Sellised vastuhakkamised moslemi poolt ongi nende viis kaitsta enda maid. See on märguanne suurtele ja vägevatele, et just teie süül kannatavad tavainimesed. Koristage oma väed meie maalt ja keegi teid ei puutu. Kui ei, tuleb selliseid akte vaid juurde. See ei ole sõrmeviibutus, ega nootide saatmine. See on reaalne tegutsemine. Võta või jäta, terrorism sai alguse valgest mehest. "Miks nad siis tulevad meie õue peale kalema"! Valge mees on iseendale surma külvanud. Kuidas külvad, nii ka lõikad!
t
Tubli Jaak.../ 15. november 2015 09:53
100% õigus, jätka samas vaimus ja nagu näha , sul on kadestajaid !!? Ei tea ainult , millal ükskord valitsuse rämpsust lahti saadakse !
Juurika Jorss/ 15. november 2015 09:52
Huvitab, mis põhjusel ei püütagi pidurdada inimsmugeldajate tegevust, kes sadu miljoneid teenivad pagulaste Euroopasse toomise ja võltsdokumentide müügiga ; samuti lastakse vabalt ISIS-e naftakolonnidel liikuda müügikohtadesse ja relvade ning oma meeste siiasaatmiseks miljoneid kokku ajada, kuigi neid saab isegi satelliitidelt jälgida. Paistab, et seda ei tahetagi, keegi teenib niiviisi suurt raha.....
t
15. november 2015 09:55
t
To lapseohtu/ 15. november 2015 09:47
Sa yritad nii titemoodi kellegile ära panna et piinlik peaks olema!
j
15. november 2015 09:46
Jaak madisson on loll ja naiivne.
ä
Ära peegelda ennast/ 15. november 2015 09:52
i
Islam/ 15. november 2015 09:41
Belongs to germani...merkeli uhkusega öeldud lause..see vanaeit tuleks otsejoones vangi panna..see on hullumeelne mida see eit on teinud saksamaaga.
j
15. november 2015 09:58
ja on õigus, see saksa vanaeit on saksamaa täiega per..se keeranud !!
o
Olen sama meelt/ 15. november 2015 09:35
minge Euroopasse ja vaadake kuidas seal inimesed elavad muretult külluses ( meil elavad samamoodi ka valitseva erakonna poliitikud, kes vaatavad Brüsseli ametnikele suhu ). Realismist ollakse seega kaugel ja ei osata ohte reaalselt tunda, enne kui pauk käib. Pill tuleb pika ilu järgi !
t
to Lapseohtu räägib asjadest/ 15. november 2015 09:33
nagu need on ja sina vanaohtu EI SAA IKKA VEEL aru.
Kujuta ette,et oled farmer ja siis tuleb rändrottide kari,mis ulatub
sadadesse tuhandetesse,need panevad su vilja nahka,hävitavad ümberringi kõik
elava ja lõpuks ründavad sind ennastki...pole sul teist liivakasti kuskil.
EKRE on pidevalt "anomaaliate" vastu,nad on kahe jalaga maa peal,neil on piisavalt
ohutunnetust ja kujutlusvõimet,mis juhtuma hakkab.Kui nad juba ammu hoiatasid
pandora laeka avamise ohtlikkusest,siis nimetati neid rassistideks ja vihakõnelejateks.
Seesama Lapseohtu tajub kõike oma erakonna arusaamade tasandil,
sina ei saa enne aru kui kuulid vihisevad kõrva ääres,ära rohkem sõna võta,siis paistad ehk targem.

l
Lihtsalt meenutuseks./ 15. november 2015 09:31
Prantslased oled esimesed kes läksid Süüriat pommitama.Jänkid ja venelased lisandusid hiljem.Milleks oli vaja seda herilasepesa torkida?Karta võib,et sellega asi veel ei piirdu.
Me keegi ei tea palju neid terroriste võib juba Euroopas olla.
n
Nois Lam/ 15. november 2015 09:30
q
qq/ 15. november 2015 09:29
Seeklid, mile Brüsseli seltskond kätte saanud, tuli välja teenida.
Kuidagi väga aeglaselt toimub seal see arutamine, mida teha. Jääb mulje mõtlemisvaegusest. Ja need on terve Euroopa kõrgemad pead?
s
Shalom!/ 15. november 2015 09:36
Asi on nii hull,et helmed võivad hirmuga repatrieeruda Iisreali.. Ainuke riik,milline põgenikke ei abista...Seal on raha seeklites mitte aga EU-s.
t
to: Shalom/ 15. november 2015 14:45
Sa ei ole vist kuulnud sümboolsetest sõnadest, mida kasutatakse muus kontekstis sõltumata selle geograafilisest päritolust. 'Seekel' nii nagu 'Juuda suudlu' on reetmise sümbolina väljenditena kasutusel kogu maailmas.
e
ei, ei, just vastupidi- teadlik ja oskuslik tegutsemine/ 15. november 2015 09:21
me kõik võime näha seda, mis nendele terroriaktidele järgneb - kes nendest kasu lõikab. rahvalt võetakse ära õigused, privaatsus, suurendatakse kaitseeelarveid jne. kasu saavad ikkagi vaid el i liidrid sellest jamast.
n
Nii see läheb!/ 15. november 2015 10:17
Juba mõni "eestlane" nõuab Eesti isoleerimist ja piiride sulgemist! Lätis sai isegi vene ajal vabalt käia.
i
IRW/ 15. november 2015 09:18
Targad õpivad teiste vigadest , l.llid ei endi omadestki ! Noh , meie valitsus kipub vist ikka sinna teise rühma kuuluma .
See et kas selline asi toimub ei olnudki küsimus , küsimus oli et kunas see toimub
l
Loen ja enam ei imestagi.../ 15. november 2015 09:25
Albu külatobuke on kogu ilma õpetaja... Nuta või naera ???? O tempora o mores !!
a
asd/ 15. november 2015 09:32
oleks ta tallinnast siis sinu silmis rohkem tegija?
9
9.25 ON lolle tarkade seas/ 15. november 2015 09:53
Ära siis loe, võta oma oravatarkusega kogu terroristide kamp omale koju ja ära kiunu.
k
kuule / 16. november 2015 10:40
....ära ikka sotse eesotsas Mikseriga ikka ära unusta! Vikerraadios Mikser "mikserdas" nii et suu vahus kuidas "oleme julged, solidaarsed"...ja võtame muudkui rootsimaalt ülevoolavad pagulased kostile!
k
15. november 2015 09:18
Kogu selle verise draama, mida USA-Iisraeli-EU oligarhide-plutokraatide ja EU riigijuhtidest marionettide-tankistide voluntaristlik poliitika
Euroopa rahvastele on põhjustanud, on Pariisis juhtunu siiski vaid murdoosa sellest vägivallast, mida USA-Iisraeli-EU oligarhid-plutokraadid on tekitanud sõdadega Lähis-Idas (Afganistanis, Iraagis, Palestiinas,...) ja Põhja-Aafrikas (Liibüas,...) valdavalt Iisraeli tellimusel.
MIDA KÜLVAD, SEDA LÕIKAD! HOLLANDE JA MERKKEL (ka Euro-Eesti marionettvalitsejad) ON ISE JU SELLE MUUSIKA TELLINUD!
De Gaulle`i presidendiks olemise ajal 1959-1969 ajas Prantsusmaa iseseisvat poliitikat. De Gaulle`i kõrvaldamise järel riigipea ametist USA-Iisraeli oligarhide-plutokraatide survel/kaasabil kaotas ka Prantsusmaa sisuliselt iseseisvuse ja jäi USA-Iisraeli oligarhide-plutokraatide/soroslaste ülemvõimu alla. Soroslaste (ka okupeeritud Eesti soroslaste) suurimaks vaenlaseks on aga põlisrahvad, mitte ainult lätlased, eestlased, soomlased, rootslased vaid ka prantslased, sakslased jt Euroopa põlisrahvad, keda nad tahavad kättemaksuks assimileerida-hävitada põlisrahvaste asualade ümberrahvastamise teel invasiivsete rändrahvaste suurte hulkadega.
Kui säärane terroriakt juhtunuks Eestis, süüdistaksid okupeeritud Eesti soroslastest valitsejad selle organiseerimises EKRE-t. Vao "Riigipäevahoone" süütamine ja Järva-Jaanis läbiviidud Kaitseliidu õppused oma põlisrahva/aborigeenide võimaliku mässu mahasurumiseks kaasused on ümberrahvastamise poliitika praktilise elluviimise treeninguks sarnaselt küüditajate ettevalmistamisele tollaste võõrvõimude ning nende kohalike käsilaste poolt 1949 aastal.
ä
Äkki on vaja asjale teisiti vaadata/ 15. november 2015 09:09
Pole võimatu ka Venemaa kodusõja stsenaarium, kus Putja ei kõhkleks Assadi kombel oma rahvast pommitama ja tuleks samasugune laine nt Piiterst. Kas kodanik lapseohutu poliitik läheb siis relvaga põgenike vastu, mis sest et nende seas võib padu rahvuslasi olla. Probleemiks on ikka need junnid, kes võimust loobuda ei suuda - vaata et see lapseohtu poliitik võimule saades samasuguseks ei muutuks.
a
Arne/ 15. november 2015 09:06

l
Liiga palju E aineid vist toidus./ 15. november 2015 09:04
Aga tegelikult nii ongi ju! Ei saa nüüd mingidest matsidest ehk kaltsupeades,kellel pole isegi õhuväge jagu!
Muidu küll siin "omaarust" Nato nagu " superjõud " ! Sitahäda on see liit koos oma vikerkaare poistega.
Andke Venemaale volitused ja asi klaar.
k
KM/ 15. november 2015 12:16
Just, missionile tulnud elavad kümnete kilomeetrite kaugusel baasist hotellides, laaberdavad baarides ja nillivad naisi. Spaapuhkus, mitte missioon.
t
To lapseohtu/ 15. november 2015 09:04
Vaata mõnel on lapsenagi rohkem mõistust kui paljudel vanana ja mõni surebki lollina. Kui sinu kommi lugeda siis ilmselt ei saa sa targaks kunagi.
t
TÄIESTI ÕIGUS/ 15. november 2015 09:02
üks õige mees veel eestis, kes saab asjast õieti aru, mis tegelikult euroopas toimub, seda tuntsin isegi mina ette, et tulevad moslemid, moseed ja pommivööd ja kahjuks osutus see õigeks , arvamus sai tõeks, kahjuks pole see veel kõik, arvatavasti tervesse euroopasse terroristid kanna maha pannud, esimene ei jää teise ega kolmandata, välispiirid tuleb sulgeda ja need terroristid pagulas kostüümis kiiresti riikidest välja saata, ja lõpetada see inimeste smuugeldamine kvootide alusel, nii muidu seatakse ohtu kogu euroopa riigid, aitäh Jaak Madisonile kes saab asjade käigust õigesti aru, suur ,suur tänu Jaagule ja kogu EKRE meeskonnale, meie ei ole kohustatud mingite sund kvootidega, me ei taha ega pea tahtma seda süüria sõda eestisse, kuna süürlased toovad meile sõja koduõuele, see vägivaldne ja mässav rahvas ei sobi euroopa väärdustega kokku, armsad eestlased hoiame oma kodu moslemi terrorist puhtana, Jaagule ja teistele eestimeelsetele kaunist pühapäeva
a
Arvamusliider/ 15. november 2015 09:01
Tänaseks päevaks on ju Saksamaa tunnistanud, et nad ei teagi palju immigrante neile saabunud on. Saate aru - nad ei oma ülevaadet, kes saksamaa pinnal on. Siit sa ei saa enam edasi ennustadagi palju neid terroristid võiks olla, sest sul pole ju aimu palju "põrgenikke" tulnud on.
Muidugi Nestori/Avandi/Yoko sugused tolgused potentsiaalseid terroriste tuleks avakäsi vastu võtta ja et Euroopa poliitika on ilmeksimatu. NSVL ajal arvasid nad nkn, et NSVL oli ilmeksimatu.
m
Mongol/ 15. november 2015 08:59
Kohe näha kes pole palgalehel:). täitsa tore jutt...
n
No näete/ 15. november 2015 08:55
isegi sihuke ajukääbik nagu Madisson saab aru, et Brüsselis istuvad ikka päris idioodid.
k
Kääbik/ 15. november 2015 09:00
Väite teine pool vastab tõele. Esimene mitte. Madisonil ON midagi kõrvade vahe, Sinul valitseb seal VAAKUM.
o
Oota oota Kääbik,/ 15. november 2015 09:16
kui too poiss võimu saab, siis alles näed.
t
TEAME JA OOTAME SEDA PÄEVA,,/ 15. november 2015 09:51
Juba ammu ootab Eestimaa Madissonide POLIITIKAT ""KÕIKIDELE SELLISTELE NÄIDATA ÜLE PIIRI TEED! ! ! ....ja KOGU EKRE MEESKONDA,,"TULEB 2016 PAIKA PANNA ))KUI ELADA TAHAME VABAL MAAL:::
NEED AGA KES SITSIVAD EUROOPA SUURTE RIIKIDE EES?
ON KOHE JA ÕIGE VARSTI --SILMITSI ISLAMI USUGA---JA TERRORISTIDEST JULMADE MEESTEGA;;
9
9.16kääbik/ 15. november 2015 10:01
Ja tore oleks, sulle teeks tuule alla kohe, juba nende TRELLIDEGA ähvardamise eest.Jood end täis ja kukud ähvardama, mis ta sulle teinud on?Üks õige loll ei salligi endast targemaid,ka fakt.
k
Kääbik/ 15. november 2015 10:10
Näen, näen! Näen, kuidas Sinusugused EAJ-test multikultipe.verdid siit uludes leebet tõmbavad, näen, kuidas Eesti enda küljest viimased EL nimelise "lehmakoogi" jäänused maha raputab, näen, kuidas Vargamäest uuesti Toompea saab!
h
huviav/ 15. november 2015 09:07
"Ajukääbik" saab aru, et sajad tuhanded kontrollimatult Euroopasse valguvad noored mehed on julgeolekurisk. Roopaliidu juhid seda ei taju - teevad koos nendega selfie'sid ja kutsuvad endale koju elama. Kuidas me neid juhte siis veel peaksime nimetama?
r
rein/ 15. november 2015 08:52
pean tõdema e õigus ja kahe käega poolt.
Ja tavainimest, kes kahe jalaga maapinnal ning kes sellise kontrollimatu migratsiooni ehk lauslolluse vastu on, peetakse võõrviha kandjateks.
ä
ää/ 15. november 2015 08:51
rumalad inimesed valitsustes kindlasti pole, millekski on seda vaja. kui aastakümneid hõisati et peale enesetapjate neil relvastust vastu pole, siis tahtlikult neid millegipärast sisse tuuakse.

ä
ää/ 15. november 2015 08:51
rumalad inimesed valitsustes kindlasti pole, millekski on seda vaja. kui aastakümneid hõisati et peale enesetapjate neil relvastust vastu pole, siis tahtlikult neid millegipärast sisse tuuakse.
m
Moslem Obama / 15. november 2015 14:16
Moslem Obama on selle koige taga. lugege raamatuid ja saate aru mis tal plaanis on. Hetkel USA majanduse volg meeletu ja seda aitab august valja soda soda ja veelkord soda. USA ekspordis on esimesel kohal relvad.
h
hahah/ 15. november 2015 08:50
Mitte ükski eu poliitiline liider ei võta mingit vastutust omale selle sündmuse puhul.
s
See on huvitav / 15. november 2015 08:57
mis vastutust? Laseb endale kuuli pähe? Müüb ennast galeeriorjaks? Astub tagasi, et tema asemele tuleks mõni veel kõlupäisem parteikaaslane?!
t
täiesti nõus./ 15. november 2015 08:48
Neil puudus laiem vaatenurk.
k
K/ 15. november 2015 08:48
l
Lapseohtu,/ 15. november 2015 08:48
l
15. november 2015 08:38
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
15. november 2015 09:09
Ma eeldan, et sa rääkisid Rõivasest
l
Leopall/ 15. november 2015 09:46
Aga lapseohtu peaministrid sobivad väga hästi??
l
Leopall/ 15. november 2015 09:46
Aga lapseohtu peaministrid sobivad väga hästi??
n
Naiiv/ 15. november 2015 09:48
ja sina oled nii tark, et arvat täiesti vastupidi. Kas oled ajupesu läbi teinud nagu need terroristid ?
m
Madis/ 15. november 2015 10:41
8
8.38vanadusest nõder/ 15. november 2015 10:53
Ei tea jah, kes need kaltsud sinna valis?Sinusugused üdini läbipestud ajude idikad karjuvad ikka veel kui omaljuba müts põleb peas.Mine siis ometi õigesse liivakasti, mis siin kraaksud?Kuidas sind üldse nimetada, inimeseks igatahes mitte.Sügavalt kahju, et tolasid leidub, kes kadedusest rohelistena kaasinimesi porri tallavad.
e
E valimised/ 15. november 2015 14:14
e valimispettus on nad voimule aidanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee