Esimese OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri ja ligi 38 000 eurot auhinnaraha võitnud Ranno Sootlast koos poolehoidjatega.
Toimetas Ott Järvela 13. november 2015 15:19
Regiooni suurim rahvusvaheline pokkerifestival Kings of Tallinn peetakse sel korral 22.-28. veebruaril, mille raames toimuvale 27 erinevale pokkeriturniirile oodatakse enam kui 400 mängijat ja üle 500 000 euro suurust auhinnafondi.

Festivali korraldaja OlyBeti pokkerimänedžeri Risto Suurpõllu sõnul saatis möödunud talvel oma debüüdi teinud Kings of Tallinn pokkerifestivali suur edu ja mängijate igati positiivne tagasiside ning see andis indu korraldada festival seekord veelgi suurema ja uhkemana. "Meie eesmärk on algusest peale olnud kujundada Kings of Tallinn festivalist traditsioon ja oodatuim pokkerisündmus kogu regioonis," lisas Suurpõld.

Radisson Blu Hotel Olümpias ja Olympic Casinos toimuv ja terve nädala vältava festivali raames toimub 27 põnevat turniiri, sealhulgas 1100-eurose osalustasuga põhiturniir, 2150-eurone High Roller turniir, lai valik Omaha ja turbo-formaadis võistlusi, garanteeritud auhindadega satelliitturniire ja palju teisi omanäolisi turniire.

Nii nagu esimesel aastal selgitatakse festivali raames välja ka parim 4-liikmeline võistkond. Festivali jooksul auhinnarahadesse jõudmisel teenivad tiimi liikmed punkte, nende festivali jooksul teenitud punktid summeeritakse. Festivali lõpuks enim punkte kogunud võistkonna jaoks koguneb võimsaks lisaauhinnaks kõikide turniiride auhinnafondist kõrvale pandud 2% ehk oodatavalt ligi 10 000 eurot.