Eesti uudised

SuperBusile saab osta pileteid ka bussijaamast  (1)

Liis Vaksmann, 13. november 2015 13:17
PILET: SuperBusile saab pileteid osta ka bussijaamastFoto: Stanislav Moshkov
Alates detsembri keskpaigast saavad Superbusiga reisijad hakata Eesti-siseseid pileteid ostma ka bussijaamadest, kuid peamine piletite müük toimub siiski läbi kodulehe.

„Piletimüügi avamine bussijaamade piletikassades on suurepärane võimalus neile reisijatele, kes eelistavad pileteid osta kohapeal, mitte internetist. See kehtib tõenäoliselt just vanemate inimeste puhul, kes arvutit igapäevaselt ei kasuta ning eelistavad traditsioonilist piletiostmise viisi", räägib SuperBusi tegevjuht Lauri Helke.

Samal teemal


„Oleme pidanud edukaid läbirääkimisi T grupp AS'iga, et avada piletimüük ka bussijaamade Tpileti iseteeninduskassades. See võimaldaks reisijatel pileteid osta lihtsalt ja kiirelt ning neil ei tuleks pileti ostimiseks järjekorras oodata", lisas SuperBusi tegevjuht Lauri Helke.


SuperBusi siseliinide piletimüük avaneb varsti ka SuperBus'i kodulehel www.superbus.com, kust ostetud pileti puhul on oluline näidata pileti ostukoodi bussijuhile kas välja prindituna paberil, nutitelefonist või tahvelarvutist.

Tallinn - Narva liinil hakkab SupeBus tegema järgmisi peatuseid - D-terminal, Tallinna bussijaam, Vet. Punkt, Jõelähtme, Kodasoo, Loksa tee, Sämisilla, Padaorg, Sillamäe, Auvere, Lennujaam ja Narva Bussijaam.

Tallinn - Tartu liinil peatub buss D-terminalis, Tallinna bussijaamas, Tallinna lennujaamas, Kose-Ristil, Mäekülas, Puhu ristil ja Tartu bussijaamas. Pärnu suunal on peatusteks D-terminal, Tallinna bussijaam, Kernu kauplus, Ruunavere, Jänesselja ja Pärnu bussijaam.

Täpsed ajagraafikud avalikustatakse peagi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee