Maailm

Mehhiko inimkaubanduse ohver: mind vägistati 43 200 korda! (8)

Õhtuleht.ee, 12. november 2015 10:43
Foto: Freeimages
Mehhiklanna Karla Jacinto sattus inimsmugeldajate kätte 12-aastase tüdrukuna ning pidi seejärel neli aastat töötama bordellis, kus teda sunniti magama 30 mehega päevas. Neiu enda arvutuste kohaselt vägistati teda 43 200 korral.

Karla Jacinto on tüüpiline näide, milline on Mehhiko inimkaubitsejate kätte langenud inimeste saatus, edastas The Independent.

Jacinto oli inimkaubitsejatele kerge saak, kuna ta oli enda sõnul pärit düsfunktsionaalsest perest, mistõttu 22-aastasel libekeelsel noormehel, kes keelitas teda kodust lahkuma, polnud vaja palju pingutada.

Sutenööriks osutunud mees viis ta Tlaxcala osariigis asuvasse Tenancingo linna, millest on Mehhikos kujunenud omalaadne inimkaubanduse keskus. Noormees elas oma 12-aastase tüdrukuga kolm kuud koos, kuid seejärel läksid nad Mehhiko ühte suuremasse linna Guadalajarasse, kus laps sunniti tööle prostituudina.

"Ma alustasin kell 10 ja lõpetasin südaööl. Ma nutsin, kuid mõnedele meestele tegi see isegi nalja," rääkis ta.

Nooruke neiu rääkis ka oma sutenööri raevuhoogudest, kui ta avastas neiu kaelal jälgi kliendi suudlustest. Sutenöör peksis ja tõukas teda ning põletas isegi triikrauaga.

Jacinto pääses seksiorjusest pärast seda, kui politsei tegi ende bordelli reidi ja ta vabastas. Kuid ka politseile oli neiul etteheiteid, öeldes, et politseinikud hakkasid hotelli viidud tüdrukuid kompromiteerivates poosides filmima, kusjuures mõned tüdrukud olid kõigest 10-aastased.

Mehhikos avastatakse igal aastal hinnanguliselt 20 000 inimkaubanduse ohvrit.

Samal teemal

23.11.2015
Prostituutidena esinevad usuõed päästavad seksiorjusest naisi ja lapsi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee