Maailm

Jeb Bush: oleksin väikese Hitleri tapnud (25)

Aadu Hiietamm, 12. november 2015, 07:00
VAJUTANUKS PÄÄSTIKULE: USA vabariiklaste presidendikandidaadiks pürgiv Jeb Bush (62) ütles ajakirjanike küsimustele vastates, et võimalusel ajas tagasi minna tapnuks ta Adolf Hitleri juba beebieas. Väike foto on Adolf Hitlerist tehtud 9. märtsil 1890. Tulevane Natsi-Saksamaa juht oli siis 10kuune.Foto: Reuters / Scanpix

USA vabariiklaste presidendikandidaadiks pretendeeriv Jeb Bush ütles ajakirjanike küsimustele vastates, et võimalusel ajas tagasi minna tapnuks ta Adolf Hitleri juba beebieas, vahendab The Huffington Post.

Huvi Adolf Hitleri vastu tekkis seoses lugejaküsitlusega, mille korraldas ajakiri The New York Time Magazine. 42% vastanutest kinnitas, et nad oleksid võimalusel tapnud Hitleri lapseeas. 28% ei olnud selles kindlad ja 30% vastas eitavalt.

Ajakiri esitas sama küsimuse elektronkirjas ka vabariiklaste presidendikandidaadiks pürgivale Jeb Bushile. Ta jättis küsimusele vastamata. Seetõttu piinasid ajakirjanikud Jeb Bushi küsimusega beebi-Hitleri tapmisest eelmisel nädalal, kui ta oli teel kampaaniaüritusele New Hampshire’i osariigis, kus tuleval aastal algab eelvalimiste karussell.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. detsember 2015, 10:31
Donald Trump kutsus üles kehtestama moslemitele USAsse sisenemise keeldu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee