Sport TV

"LENDAV KETAS" | Kuidas discgolfiga alustada ja miks tasub kettale krabisevat külge kleepida? (2)

Mari Luud, 17. november 2015 12:20
Foto: Mari Luud
Eesti viimaste aastate üks tormilisema arenguga spordialasid on discgolf. Õhtulehe saatesari "Lendav ketas" aitab selle põneva mänguga põhjalikumalt tuttavaks saada.

Neljandas saates jagame näpunäiteid, kuidas äsja spordiala harrastama asujad endale sobivad jõuproovid leiavad, sest ütleb ju sportlaste vanasõna: trenn on nõrkadele, tugevad käivad võistlustel!

Samal teemal

„Algajatel soovitan nädalavõistlusi, mis toimuvad igal rajal. Eelkõige osalevad seal algajad, aga ka mõned edasijõudnud ja vahel satub sekka ka mõni väga hea mängija, mis on kasulik, sest temaga koos mängima sattudes avardab see silmi nii tehnika kui ka raja läbimise mõttes," räägib Eesti Discgolfi Liidu juhatuse liige Rainer Lipand.

Kõige lihtsam on endale paslik nädalavõistlus leida Eesti Discgolfi Liidu veebilehelt www.discgolfiliit.ee, kus on saadaval täielik kalenderplaan. Lisaks saavad neljandas saates vastuse veel mitmed küsimused: miks ja millega tegeleb Eesti Discgolfi Liit, mida teha enne võistlust ja mida kaasa võtta, mis klassides võisteldakse, kas ja kuidas saab mängida talveperioodil ja mis võistluseid Eestis korraldatakse?

Samal teemal

05.04.2016
VIDEOD | VÄGEV! Eesti discgolfar edestab Tšehhis toimuval võistlusel neljakordset maailmameistrit!
04.10.2015
"LENDAV KETAS" | Tutvume discgolfi etiketiga, kes tagab ohutuse ja kuidas on lood napsutamisega?
29.09.2015
"LENDAV KETAS" | Jagame näpunäiteid ja õpetame nippe, kuidas discgolfis sõbrast jagu saada
20.09.2015
"LENDAV KETAS" | Mis on discgolf? Kus on Eesti parimad rajad? Kuidas mõjub see loodusele?