Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe: enne mängu arvasin, et kui hoiame vastase 60-65 punkti peal, siis võidame

Ville Arike | video: Aldo Luud, Tartu, 10. november 2015 21:33
Tartu Rocki peatreener Gert KullamäeFoto: Aldo Luud
Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond hoidis euromängus Južnõi Himiku niisuguse skoori peal, mida peatreener Gert Kullamäe lootis, paraku ei lubanud enda lahjaks jäänud rünnak võidurõõmu maitsta - 61:63.

"Enne mängu arvasin, et kui hoiame vastase 60-65 punkti peal, siis võidame. Kuid teine veerandaeg - sinna see mäng läks (Rock kaotas selle 4:17 - toim)," tõdes Kullamäe pressikonverentsil. "Vastane tegi väga hea kodutöö ja eriti teisel veerandil lõi meid rütmist välja. Me ei leidnud oma rütmi ega käike ja visketabavus jäi kehvaks - kolmesed esimesel poolajal 12st 1. Olen rõhutanud ja rõhutan ka praegu, et meie mänguskeemis peavad tagamehed omad visked ära tabama."

Kullamäe sõnul mängis Himik kaitset, mida saab oskusliku tegutsemise juures küllalt hõlpsalt murda, kuid eriti esimesel poolajal ei leitud seda esimest õiget käiku üles. "Teine poolaeg oli juba selge punnitamine. Au meestele, et nad võitlesid lõpuni! Janar mängiti ilusti vabaks, kahjuks tema vise ei tabanud.

Kahe punktiga on valus kaotada, eriti kodus, aga ütlesin meestele: pea püsti! Tegime enda elu raskemaks, aga kõik on võimalik. Järgmisel nädalal läheme Utenasse, kus minu mäletamist mööda pole Rock kunagi võitnud. Seda suurem motivatsioon meil on. Ja vilistavad mitte kolm Leedu, vaid kolm neutraalset kohtunikku. Läheme üritama ja proovime võita."

18.11.2015
VIDEO | Gert Kullamäe enne eurosarjakohtumist Utenaga: läheme natuke teistmoodi peale!
11.11.2015
10.11.2015
NII SEE JUHTUS | Sport 10.11: Korvpalliväljakutel toimusid põnevuslahingud, ROK ähvardab dopingupatustelt kõik medalid ära võtta
10.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Himiku liider: vahepeal ei suutnud me lärmaka publiku tõttu üksteist platsil kuulda!