Krimi

Tartus kadunuks jäänud ajakirjanikku nähti viimati Jõgevamaal (3)

Õhtuleht.ee, 10. november 2015 11:07
Politsei palub jätkuvalt kaasabi selgitamaks Tartus kadunuks jäänud 32-aastase Kaareli asukohta. Viimati nähti teda ööl vastu 1. novembrit kella 2 paiku Tartus Vanemuise tänaval asuvas baaris. Pärast seda on mehe asukoht teadmata ning tema telefon väljalülitatud.

 

Kaarel on 178 cm pikk ja tugevama kehaehitusega. Tal on tumedad paksud juuksed ning pikk musta värvi habe. Seljas võis ta kanda pikka musta mantlit ning jalas musti saapaid.

Tänavu aprillis kirjutati Eesti Ekspressis, kuidas ajakirjanik ja diskor Kaarel Arb on 11 kuu jooksul langenud juba teist korda väidetavalt inimröövlite küüsi. Mehe juttu ei ole miski kinnitanud.

Viimane teadaolev info mitmelt usaldusväärselt tunnistajalt on, et Kaarel oli 7. novembril kella kolme-nelja vahel päeval Jõgevamaal Jõgeva maanteel, kus ta ühtede sõnutsi kõndis ning teiste sõnutsi oli kella 17 paiku istumas samasse piirkonda jääva Mullavere bussipeatuse pingil.
 
 Ka äratas ühe kohaliku tähelepanu samal päeval üks Kaarli välimusega mees, kes kõndis tema eramaal. Maaomanik pärinud mehelt, kas temaga on kõik hästi ja kas teda saab kuidagi aidata. Ta oli saanud vastuseks, et kõik on korras ja mingisugust abi tarvis ei ole.

 
Teadmine, et mees oli kolm päeva tagasi terve ning väitis, et kellegi abi ei vaja, ei tähenda siiski, et otsingud lõpetataks. Politsei jaoks on otsingud lõppenud siis, kui mehega on vahetu kontakt saadud ning veendutud, et temaga tõesti on kõik korras. Täna jätkub info kogumine ja analüüs tema praeguse asukoha väljaselgitamiseks. Ka otsivad meest mitmed tema lähedased.
 
Kõigil, kel on infot Kaareli asukohast või on teda näinud pärast 7. novembrit, palutakse sellest teada anda politseile telefonil 7308745 või merike.raju@politsei.ee.

Samal teemal

07.12.2015
Kadunuks jäänud ajakirjanik Kaarel Arb leiti surnuna
02.12.2015
Kaarel Arbi sõbrad on otsinud läbi isegi mahajäetud maju
09.11.2015
Varem mitu korda politsei poolt otsitud Kaarel Arb on taas kadunud