Eesti uudised

Hirm inkasso ees pani lapsevanemaid võlgu ära maksma?

Maarius Suviste, 10. november 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

i
inkassod/ 10. november 2015 21:05
näppigu kotte! Nende kirjadele ei tasu ültse tähelepanu pöörata!
m
Mati/ 10. november 2015 11:34
Võlg tuleb muidugi ära maksta. Aga võlausaldajale (lasteaia puhul siis ilmselt linnale). Leppida kokku maksegraafik lasteaia endaga. Nad saavad tavaliselt aru, kui on majandusraskused. Vajadusel pöörduda sotsiaalosakonna poole. Ja pidage meeles - inkassofirma ei ole mitte keegi! Kui nad hakkavad tülitama, küsige näha nõudeõiguse loovutamise lepingut. Neil pole seda tavaliselt ette näidata. Ja sel juhul ei tohi ka nendega mingit kokkulepet sõlmida. Kui te pole just masohhistid, kes saavad enda vigaseks maksmisest rahulduse.
Ajakirjandus võiks samuti enda jaoks selgeks teha, mida tähendab "inkassofirmasse andmine".
t
to tore riik küll/ 10. november 2015 11:23
Saad sa aru, et tasuta asju ei ole olemas. Kooli söögi maksab ju siiski kinni nees kes makse maksavad. Teine asi on see, et ikka veel ei teata, et kui tuleb inkasso kiri siis võib selle otse prügisse visata kuna inkasso firmadel pole õigus kellegi käest raha küsida. Väljamõistva otsuse teeb meie riigis siiski kohus. Makske oma arveid ja siis pole jamasid.
m
Makske arveid/ 10. november 2015 18:30
Mulle tuli just arve kindlustusfirmalt, kuigi ma autoga talvel ei sõida ja arvet pole tahtnud, kas pean nüüd ikkagi ära maksma?
k
kindlustusfirmad/ 10. november 2015 21:02
saadavad tavaliselt pakkumise, mitte arve. Arve tuleb, kui sa pole aasta jooksul kindlustust teinud, ega ka autot arvelt maha võtnud.
n
Näed/ 10. november 2015 08:57
üks lihtne nipp kuidas dieedita alla võtta.
t
tore riik küll!!!!/ 10. november 2015 07:56
riigikogulase 1 kuu hüvitise, autokompensatsiooni ja bensiiniraha eest saaks terve lasteaed kuu aega süüa !!!! kust see lapsuke oma suutäie söögi eest raha peaks saama???? LASTEAIAS PEAKS TOIT OLEMA TASUTA NAGU KOOLISKI. HALLOOO RIIGIKOGU ÄRGAKE JA MÄRGAKE. Teil on pangaarved täis, te ei kuule ega näe midagi.