Eesti uudised

Estonian Airi lõpp on paras põnts ka paljude reisijate rahakotile (9)

Karoliina Vasli, 10. november 2015 07:00
SÄH SULLE LENNUREISI: Tallinna lennujaamas lohutab kliente silt, mis tänab lendmast Estonian Airiga. Firma sinilinnud enam taevasse ei tõuse ja umbes 20 000 kliendil on piletid, millest enam reaalselt tolku pole. Nüüd saab vaid oodata, kui raha kontole tagasi kantakse. Foto: Tiina Kõrtsini

Estonian Airi kunded peavad vähemalt kuukese ootama, kuni riik piletiraha tagasi maksab. Bürokraatiaveskid lihtsalt kiiremini ei jahvata. Mis aga juhtub, kui tuleb osta kallim asenduspilet? See on juba igaühe enda mure.

Laupäevasel pressikonverentsil teatas majandus- ja kommunikatsiooniminister Kristen Michal, et riik maksab oma reservist 20 000 inimesele, kes on ostnud Estonian Airist kokku 40 000 lennupiletit, umbes 5,5 miljoni euro ulatuses ärajäävate lendude eest hüvitist.

Aga võtkem näiteks mõni inimene, kes ostis Estonian Airi lennupileti pool aastat tagasi, et sõita novembri keskel tööasjus Brüsselisse või mujale. Kui ta hakkab praegu omal käel uut piletit otsima, ei pruugi ta kindlasti sama odavat leida, sest eelmüügist on pilet ikka odavam kui enne reisi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.11.2015
Eesti lendurite avalik pöördumine: vabandust, Eesti, et olemas oleme!
10.11.2015
Tarbijakaitseametil on Estonian Airiga mitteseonduvateks küsimusteks ajutised telefoninumbrid
10.11.2015
Eiki Nestor: ärge ajage Estonian Airi töötajatele jama
10.11.2015
Tormijooks Tallinna lennujaamale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee