Videod

TV3 VIDEO | "KolmeDoki" autor: olen saanud ähvardusi ja mind on lubatud põlema panna, kuna julgesin Ojulandist filmi teha

Õhtuleht.ee, 9. november 2015 18:24

46 KOMMENTAARI

m
Miks Soiver üldse sellist poliitkorrektset/ 12. november 2015 20:23
Jama eestlastele ajab.Kus on ajakirjaniku erapooletu positsioon.Kes selle loo tellis ja kinni maksis????
h
haaa/ 10. november 2015 19:13
Mida siis Kristiina nii valesti on öelnud?
Soiveri saate maksis kindlasti kinni Reform.
Tehke referendum ja siis ei saa valitsus ja valitsev klann enam hämada ja manööverdada,vaid peab rahva soovi täitma!
m
Mamude/ 10. november 2015 18:43
maaletoojad võiks vaasata neid paari klippi, et näha, mis meid ees võib oodata. Neist esimesse ja teise soovitan eriliselt süveneda loomakaitsjatel.
https://www.youtube.com/watch?v=TFDEk4xs9NA
http://mvlehti.net/2015/11/09/video-jota-toimitus-ei-toivonut-nakevansa/
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
See on tulevik, mille vastu Ojuland võitleb.
e
Erki/ 10. november 2015 17:05
ojuland ei ole küll minu lemmik, kuid tänuväärne töö tema poolt et hoiab "teemat üleval" et koalitsioon ei saaks seda maha salata. aga see mis soiver tegi on mõnitus ja naeruvääristamine, see pole ajakirjandus, see oli selgelt läbinähtav kallutatus. häbi et TV3 seda tegi ja eetrisse läbi. hakka või uskuma vandenõu teoreetikute juttu, tellimustöödest. pigem sellise mõnituse eest saab ojuland rohkem poolehoidu kui hukkamõistu. ei imesta et sellise "prostitutsioonilise" ajakirjanduse inimesed soiverit ei salli. see et teda ähvardatakse on tõenäoliselt üks osa ojulandi mustamisest, et soiver ennast ohvrina näidata saaks. aga las pagulased elavad soiveriga yhes majas ja vaadakem siis , mis soiver asjast arvab! HÄBI TV3 ja soiver!
s
Soiver!/ 10. november 2015 16:03
Sa oled samuti sõltuvuses nagu su oravapartei. Nemad ei loobu rahast, sina januned kuulsuse järgi. Ajakirjanik peaks sõltumatu olema. Mida aga sina teed? Tee vähemalt oma saade. Ära lavasta reformarite ettekirjutatud stseeni. Ei imesta, et rahvas nii vihane on. Olen minagi.
j
Jube "julgus" küll :-)))/ 10. november 2015 15:31
Üllitise idee oli Ojulandi vahendeid valimata naeruvääristada, kuid nagu refioravate ja libetolerastide puhul tavaline - no ei tulnud see asi välja - hoopis ENNAST TEGITE LOLLIKS. Eriti hale-koomiliselt mõjus aga Soiveri pealeloetud tekst - poolsosinal, nagu "nurga tagant" salaja kommenteerimine (Äkki keegi kuuleb...") Ojuland pole just meeldivate kilda kuuluv poliit-tegelane, kuid oma halenaljaka, kohkunud soigumisega saite tema suhtes maha hea ja pika reklaamfilmiga.
Ja Soiverit on selle eest vägivallaga ähvardatud? USKUMATU?!? MILLEKS küll - sellised koolevad oma hirmude kätte ilma kõrvalise abita... Aru ma ei saa!
m
Mõte/ 10. november 2015 15:07
Saade oli mõtlemapanev. Mind vaevab sama mõte, millest oli jutt selles saates. Kristiina Ojuland muretses õige asja pärast. Kui keegi arvab, ett ta on hull või tahab ennast upitada kõrgemale redelipulgale, siis need inimesed võiksid lasta kontrollida enda tervist. See pole nali, et nn pagulasi (noori mehi), Eestisse lubatakse. Pärast on terve Eesti nendega hädas, kaasaarvatud ka praegused otsustajad. Ojuland on tubli naine! Saatejuhi ähvardamine on tarvis politseis registreerida.
e
eeva/ 10. november 2015 15:02
ei ole ma mingi ojulandi fänn ,kuid soiver on töbras ja seda reformistide tellimusel tehtut nim.filmiks siis on siga ka ratsahobune-rahvas lugege ja möistke milleks on muudetud meie eesti ja kas seda mis meile körva puhutakse nim.vabaks meediaks.

v
Vanamees/ 10. november 2015 14:52
Uus Reformi pugeja välja ilmunud. Kallutatust pole püütudki varjata. Eesti propaganda juba hullem kui Venemaal.
e
Erapooletu/ 10. november 2015 14:43
Kindlasti vaadake ja harige ennast, õppige koraan pähe ja võtke endale 3 aastane naine. ja elu on ilus.
e
Erapooletu/ 10. november 2015 14:39
Vastukaaluks tasub vaadata dokumentaalfilme islami sissetungist Euuroopasse ja kohalike poliitikute ja filmitegijate ja kultuuriinimesest osa sellele kaasaaitamises.
See kolme Doki film on kõvasti kallutatud, seda juba selle esitlemisest aru saada.
p
Pabulane/ 10. november 2015 12:20
Ega svennu äkki juut pole? Eestlane küll mitte. Aga teeme kolm piirkonda-eestimaa eestimaalased, ida-virumaa eestimaalased ja tolerant-miki eestimaalased.. Vaatame, kes on 25 aasta pärast elujõuline, kes ajaloo anaalides....
v
vvv/ 10. november 2015 12:13
Oli täiesti hea film.Meil on kahjuks vihameelsed ja natsielukad hakanud päid töstma.Sellepärast ka siin selline viha.Kui inimestel pole elus midagi pyha,vaid räägivad,mida sylg suhu toob,on neist lihtsalt kahju.Vaadake seda saadet ilma igasugu vihkamisteta,neutraalselt,siis näete,et just nii ongi.Vöimu nimel on mönigi valmis oma pöhimötteid muutma.Kui Kristiina oleks jäänud selle jutu juurde,mida varem rääkinud,oleks ta vähemalt aus.Nyyd pole ta enam keegi.
t
tegelt/ 10. november 2015 12:08
oli see saate formaat ju ka serveeritud juba nii, nagu oleks Ojuland hull või kellegi poolt ära nõiutud. Kui nüüd korraldada rahva küsitlus teemal, et kuidas suhtute nendesse migrantidesse, kes käsi pikalt ees nõudma tulevad, siis see Soiver saaks teha järgmise saate, et suurem osa eestlasi on hulluks läinud ja kurjast vaevatud, sest enamik pooldab Eesti kaitsmist nende muidusöödikute eest.
e
ega/ 10. november 2015 12:10
muidu ju Tv3 ei suudagi ühtegi saadet maha müüa, kui peab olema mingi väga tobe ja nõdrameelne hüüdlause saate reklaamimisel ja sissejuhatusel.
v
vello55/ 10. november 2015 10:49
kuule soiver,arvan ,et kui sa jäljetult kaod ja su king leitakse admirali basseinis hulpimas siis ilmselt põgenesid sa rootsi neegrite juurde....
s
soiverikene/ 10. november 2015 10:17
sinu ähvardamine on kohutav,aga mul on sinust tõsilt kahju,et sul puudub võmalus Euroopa ja Eesti asjadega kursis olla,Soovitus:enne kui lähed teist inimest mõnitama,katsu enda mõisuses asjad korda seada!
k
kas sul on mõistust?/ 10. november 2015 11:54
Pooldad petist, kes võltsis hääli, valetas rahvale, et on rase, peaasi, et võimule saada? Kindlasti Savisaar on ka su jumal?

n
naine/ 10. november 2015 09:31
Soiverike, sa ei saa ähvardusi selle eest, et filmi (loe kallutatud propagandasoperdise) tegid, vaid selle eest, KUIDAS sa seda tegid. Hale, lihtsalt hale, tõmba endale vesi peale! Kristiina Ojuland aga vastupidiselt loodetud efektile, sai toetajaid hoopis juurde! Nii kindlameelselt ikka meie nn võimeliit tegutseb, vägisi kohe tahetakse meid hävitada. Täitsa hullumeelne on praegune olukord, täiesti absurd. Ei tea, mis veel juhtuma peab, et keegi veel asjadest rääkima hakkaks- valitsuse uue nn lennukompanii lennuk terroristide poolt alla tulistatama või!?
t
Tänulik/ 10. november 2015 08:42
Film oli hea. Usun, et avas paljude silmi. Peame seisma Eesti eest just nii nagu teeb seda proua Ojuland, ja seda täna ja kohe, mitte ootama ja vaatama. Tegemist on meie laste tulevikuga!
Aitäh härra Soiver!
S
./ 10. november 2015 12:16
Siin teevad maha Soiveri just need,kes eluga toime ei tule,köigele ja köikidele on vihased.Nagu teised peaksid nende elu elama.Siin pole elul häda midagi ja kui väljapoolt vaadata,siis meid kiidetakse palju rohkem,kui oskate ette kujutada.Lihtsalt siin kisajatel pole aega lugeda ja uurida elu ja siis muudkui lahmivad,teadmata öieti milles kysimus
t
to 12. 16/ 11. november 2015 04:48
Palgalised kirjutavad lausa koomilisi komme.
Mitte midagi sul öelda ei ole ja siis hakkad lihtsalt targutama.
Hämmastav, kui sarnane on palgaliste kommide stiil.
Ilmselt ühe või kahe inimese kirjutatud.
l
LY/ 10. november 2015 07:45
Tore saade oli. Vihkan mõtet pagulastest ja saadaksin kõik tagasi sinna, kust nad tulid, aga ega Ojuland ka enam päris normaalne ei ole ja seda tõestas ka film, Aga seda oli ennem valimisi näha, et ta on nõus ükskõik millega, peaasi, et mugavat tooli saada....
m
''härrasmees soiver''/ 10. november 2015 07:31
matsi kommetega.sa soiver oled igaveseks OUT
v
Väga vana ajakirjanik/ 9. november 2015 23:38
Hr Soiver, Te meenutate oma saatega mulle episoode NL ajast. Kui aga lähtuda žurnalistika teooriast, loogikast ja psühholoogiast, siis Teie saade pr Ojulandist kujunes nimitegelasele võimsa poolehoidjate leeri tekitajana ja Teile n-ö absoluutseks ämbriks. Kas Te ei ole loogikat, psühholoogiat, žurnalistika teooriat õppinud? No siis ei tasuks, ka suure raha eest, sellist saadet tegema hakata.
a
A/ 9. november 2015 23:09
Üks Kristiina kaalub üles sada meie pasapead
j
Jobu!/ 9. november 2015 22:34
Valitsuse tallalakkuja! Vajad ise psühhiaatria teenuseid!
v
vaatleja/ 9. november 2015 22:06
Aga miks pole strippar markost või arnold oksmaast saadet? On ju nad sama kategooria "tähed"

h
häbi, soiver!/ 9. november 2015 21:36
silmakirjalik mees, ei julgenud teha Kristiinast filmi, mis oleks ka olnud eestimeelne. hinnagud mis antud jutu juurde, on ikka eriliselt mõnitavad. häbi, häbi. oleksid võinud tegemata jätta, ega rahvas ei hakka neid ahve armastama niikuinii. terve euroopa ägab nende all, aga meie ajudeta lobjakaslujakas ikka veel julgeb öelda, et vaatame, millised nad on, kui tulevad. krt, kus tagumikus selline oma aju hoiab :(
t
tsaar1918/ 9. november 2015 21:18
kas sa Eesti valitsuse vargustest ja afääridest ka ühe korraliku filmi valmis teed,ausa ja erapooletu filmi valmis teed,oled ka rahva mees.
j
Jaan/ 9. november 2015 20:16
Miks selliseid filme teha?Ja kui seda tehti maksumaksja raha eest siis on see riiklik kuritegu.Peame endid deokraatliku riigi elanukeks ja kui raha palju võib oma raha eest teha mida iganes jäädes moraalinormide piiresse.Eks iga töö näitab tegija harituse taset.
o
Otse öeldes/ 9. november 2015 20:15
Ojulandiga pole midagi lahti.
Tugevalt on aga lahti võimul parasitteriva multikulti kuritegelikku poliitikat ajava klounivalitsusega.
Nende hüsteeriaks paisunud soov Eesti riiki ja rahvast hävitada on psüühilise hälbe tunnustega.....stalini reziimi tunnustega.
s
Signe/ 9. november 2015 22:50
...ja,et sellist poliitilist saasta tellida peab kaltsvalitsus ikka suures paanikas olema...limukad!
s
s/ 9. november 2015 19:43
Ei huvita, ei vaata. Nii lihtne see ongi.
f
fr/ 9. november 2015 19:23
Kui mehed abielluvad teisest rassist naisega, siis võib poeg olla küll isa hapogrupiga, kuid ema suguvõsast päritud välimusega. nii saavadki eesti meeste poegadest neegrid. Nii said ka sakslased oma näo, kui R1A1 haplogrupi mehed omale türgi naised võtsid. Ilusad särasilmsed kongus ninadega vonnid tulid. R1A1 siin Eestis ja seal Venemaal on ikka valged ja siledad sinisilmsed edasi. Rassilise puhtuse tõttu.
n
nii palju toredaid inimesi/ 9. november 2015 19:22
Ojuland, keskerakondlane Lall, EKRE rasvaliitlased.
a
Aga/ 10. november 2015 00:53
Kes sind kiita jõuab!?!?
o
oodata vaja/ 9. november 2015 19:16
siis selgub tõde,see tõe kriteerium.

k
Kuuuurija/ 9. november 2015 19:11
Pigem on hulluks läinud need, kes Eestimaa hoidmist ja selle moslemitega üleujutamisele vastu seismist hulluseks nimetavad.
s
9. november 2015 19:00
Sven, sa ei ole ometi lahjem mees kui Taavi, avaldus politseisse, las tegelevad, kui ei siis meediasse, ja hakkavad tegelema
k
Kihvt/ 10. november 2015 19:23
Taavist sai jah pruuni triibu meees!
x
x/ 9. november 2015 18:58
See on tore kui filmi tegemine läks libedalt; "Filmi tegemine ei läinud aga sugugi üle kivide ja kändude ja Soiver on saanud endale juurde nii uusi sõpru aga ka vaenlasi."
v
Valija/ 9. november 2015 18:55
Mina isiklikult küll ei arva,et Kristiinaga on midagi valesti. Inimene,kes on süsteemist väljas ja tunneb muret EESTI tuleviku suhtes ,tegutseb vastavalt südametunnistusele .Mind ei huvita tema mustamiseks valminud "KÄTTEMAKS" ja seda ka ei vaata!
k
Kristiina/ 10. november 2015 11:58
tunneb muret vaid võimu ja sooja koha pärast.
n
Naki/ 9. november 2015 18:55
Ojuland teab reformist väga palju ja nüüd teda kardetakse.Imestan miks ta vait on olnud, talle lasti ju kaarega pähe.
k
Keskealine naine/ 9. november 2015 18:38