Eesti uudised

Estonian Airi lõpp: kogu äritegevus peatub homsest (83)

Toimetas Geidi Raud, 7. november 2015, 16:06
Foto: Teet Malsroos
Estonian Airi juhatus otsustas 8. novembrist lõpetada oma äritegevuse tulenevalt Euroopa Komisjoni otsusest, mille kohaselt on Estonian Airile antud ühisturuga kokkusobimatut riigiabi, mis tuleb tagastada.

Estonian Airi piletiomanikel palutakse lisainfo saamiseks minna veebisaidile www.estonianair.ee või helistada Tallinna Lennujaama telefonil 605 8888.

Samal teemal

"Estonian Airi töötajatel on olnud suur au anda 24 aasta jooksul oma panus Eesti turismi ja majanduse arengusse. Viimasel aastal on meie lennufirma läbi teinud suure pöörde ja tänu suurenenud hulga allhankelepingutele tõestasime, et Estonian Air saab töötada jätkusuutliku ja kasumliku regionaalse lennufirmana. Soovin siinkohal tänada kõiki Estonian Airi töötajaid, kliente ja koostööpartnereid, kes andsid sellesse oma panuse. Vaatamata kõigele pidas Euroopa Komisjoni Konkurentsiamet meile antud riigiabi reeglitevastaseks," lausus Estonian Airi juhatuse esimees Jan Palmér.

Estonian Air loodi 1. detsembril 1991. Lennufirma omanikud on Eesti riik (97,34%) ja SAS Grupp (2,66%). Ettevõte on IATA (The International Air Transport Association) liige aastast 1992.

Estonian Airi kodubaas on Tallinna lennujaam. 2014. aasta kaheteistkümne kuuga lennutas Estonian Air ühtekokku 553 200 reisijat. Lennuettevõttes töötab ligikaudu 200 inimest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee