Galeriid

GALERII | Nõid Nastja oma raamatu esitlusel: "Usun, et iga naine on oma hinges nõid." (60)

LISA KOMMENTAAR

Kui mitte kohe. 10. november 2015 20:52
siis aja jooksul kindlasti muutub nõiaks.
Ok 10. november 2015 17:34
Minu Naine on ka vananöid
täpsemalt 10. november 2015 11:14
oks 8. november 2015 22:15
Tuhkatriinu-muinasjutu seletas ta küll ühes loengus ilusasti lahti, igati tubli naine, edu edaspidiseks!
8. november 2015 18:47
Nastja viimased õpetussõnad..."ärge tülitsege, armastage üksteist".....väga "originaalne" , kas pole. Kõlab nagu lambakarja manitsemine. Ma usun et need, kes maagia vastu huvi tunnevad, saavad oma teadmised kätte vähem klantsitud ja promotud raamatutest. Tõeline maagia leiab tee huvilise juurde maagilisel moel, mitte mingi "kokaraamatu" kujul. Tõelised nõiad hoiavad oma nõiakunsti saladused tavaliselt enda teada, et vastutustundlikult vältida nende oskamatut kasutamist. Tasu oma oskuste eest ei tohiks olla raha. Nastjal on kuri naeratus ja ei tea, kellele see dekoltee, moeröögatus, mõeldud oli. Tavaline äriproua.
spets 8. november 2015 11:22
oled muidu välimuselt 3+ naine, aga see nõiatamine jäta järgi, see sulle ei sobi, see tõmbab sul hinde alla!
aga ta 8. november 2015 15:27
vähemalt tunnistab, teised naised ei tunnista, et on nõiad, arvavad, et inglid.
Hetk 7. november 2015 17:57
Nastja pole mingi nõid ja pole tal ka mingeid erilisi võimeid. Lihtsalt üks soola puhumine.
Richard Lõvisüda 7. november 2015 15:08
Nõiad jah, peamine nõidus objekt asub vaieldamatult jalgevahel, sellest on nad väga nõiduslikult sissevõetud ja kõik ülejäänu jääb ainult üldisele "personaaliale" :) Osade puhul on huvitav asjaolu, et kogu elu näib neid härivat asjaolu, et nad pole siiski sündinud mehena. Munadega naised aga on aadamapoegadele nagu hukatus või mürk nende hingele. Siis veel vinguvad ja kägisevad, et mehed pole mehed jne jne. Lollustel pole otsa ega äärt.
ehhehhe:) 7. november 2015 22:28
tema meil siin lõvisüda:))) Jänespüks ja hädapätakas, mitte lõvisüda.
Kui on jalgevahe, häda. Kui on munad, jälle häda.
Tola oled, Richard Tallesaba:)

Mees 7. november 2015 13:02
Nastja on väga kena noor naine. Ilmselt paljudele meestele silmarõõmuks. Peale kena välimuse on tal ka terav mõistus. Mulle meeldib.
Miks 7. november 2015 10:53
Mis põhjusel tehti Reporteri saates nõiamoor Nastja raamatule nii pikalt reklaami,kas ka nõidumise ohver.Samamoodi tehakse reklaami ka igasuguste joomapidudele,mis õhutavad pidutsema koos alkoga.Nastja on tavaline ärinõia naine,kes tõmbab raha enda poole omal viisil.Kui ühtegi nõida ei usu näeb selgemalt ,kui nõid .
keegi 7. november 2015 10:06
Kui naised on nõiad, kes siis mehed , eneseimetleiad, kui nii võib öelda
nu 7. november 2015 23:39
mehed, kes miskit saavutanud pole, on lihtsalt tiri aga tõmba kelgunöörid. Ootavad tirimist ja tõmbamist, siis solvunud, et keegi vägisi ei tõmba ega toidukausi juurde lükka.
Raske kaader, ise ei viitsi, aga naised süüdi, et sööki ette ei kanna, seksi ei anna ja lapsi sünnitavad-või ei sünnita...vastikud nõiad-ussid ja tussid ja mida kõike veel.
Nad ei ole eneseimetlejad, nad on lihtsalt tallesabad, kes ennast lõvisüdameteks mõelnud:)
Mõistagi ei käi kõik see kaugelt kõikide meeste kohta, see käib vaid naistevihkajate kohta.
naistevihkajad 8. november 2015 15:33
on pika elu seda kogenud, teised veel ullikesed, kellele ehk meeldib tuhvlialuse roll, muudmoodi pole võimalikki naisega koos elada, kes vastu hakkavad, need siis perevägivallatsejad. Kunagi lauldi, millest on tehtud tüdrukud, millest poisid, aga naised on tehtud kõigist halbadest omadustest. Isegi halbadel mõistetel on emane staatus õde=õelus, vend= vendlus.
nu 9. november 2015 21:07
see tuhvlialune on nii abstraktne mõiste, et mina aru ei saa, kas tegemist mehega, kes peab magamise ajaks porisaapad jalast võtma naise nõudmisel, kui tuppa astub, või on tuhvlialune see, kes ISE ENDALE sokke peseb ja kuivama riputab (jube alandav, joptvaju), või on see, kes naise sitaseid trussasid peseb käsitsi, kuna naise küüned lakitud???
Kuna mehed on suht ebakonkreetsed ja ajavad mingit üldist mulli, et mees teeb mida naine tahab....samas ei täpsustata iial ja eks oleks tegelt ääretult veider ka, kui mees naisele vastukarva tahaks poriseid jälgi jätta, juua- laaberdada- hoorata ja eeldada, et naine avalisüli rõõmu tunneb (ei tunne, naine suht mehe sarnane, inimene kõigest, mitte ingel), või kui mees endale süüa teeb ja väidab et teeb seda naise rõõmuks. Ma usun, et mehed on asjad veidi segi ajanud, kui sa mees endale teene teed, siis teed seda endale, mitte pole naise tuhvlialune.
Pigem ikka naised on tuhvlialused IKKA VEEL, kuigi põhjust enam pole, teevad süüa , kannavad ette, koristavad-kraamivad ja mehe ees sitsivad ja roomavad ning on titevalves, kui mees samal ajal lõbutseb.
Olgu need naiste omadused nii halvad, kui tahes, aga nemad REEGLINA oma lapsi ei reeda ning kasvatavad need lapsed üles, olgu nälg-töötus või sõda. Naine on edasiviiv jõud, see sulle tunduv headus või mitte headus ei oma mitte mingit tähtsust. Tahad naiseta elada? Ela! Kuna lisaks on igasugune vastutulek sinu meelest alandav, siis sinu valik on igati õigustatud ja põhjendatud.
Ilus nöid to Nastja! 7. november 2015 09:58
Edu sulle nöidumises !!!
tead 7. november 2015 08:23
mida nõidadega tehakse, heil burn matherfather
naer 7. november 2015 07:58
Venemaal levinud äri , šarlatanid . Inimesed on alaarenenud ja kasutavad kõigest 30 protsenti oma ajust. Sellised on kerge saak petistele ja sektidele, kes võtavad sult viimase ja lõpetad rentslis,
7. november 2015 11:07
Kunagi Urmas Oti saates Carte Blanche mainis Vigala Sass (keda peeti Eestis üheks suuremaks tegijaks), et tema nägemistest ja ravivõtetest läheb täide vaid 60-65 % . Nüüd aga on meile siginenud terve armee igasuguseid nõiakesi, maage, pendeldajaid, sensitiive, selgeltnägijaid, ravijaid ja muid "kosmilise teadvusega" ära ummistunuid tegelasi, kes kõik arvavad, et nende ütlused on "tõeline tõde" ning kõik selline "tõde" läheb ka "täppi", tuleb vaid see nendelt osta ja omale pähe määrida....
Oma suures "tões" istuvad nad aga internetis ning reostavad sellega oma alatedvust, kust siis hiljem tuleb müügiks killukes siit ja killuke sealt ja ongi raffa jaoks "unenäopüüdjad" valmis...
nonoh 7. november 2015 07:47
kas Nastja on kõikvõimas nõid? Kindlasti mitte. Kindlasti on ta väga palju mõelnud inimeseks olemise probleemidele ja teab, nagu igaüks teaks , kui süveneks oma isiklike elu probleemide tagamaadesse, mida tähendavad kõik need inimeste elu tragöödiad ja millest saab inimene jõudu elamiseks. Püüab lihtsalt tähelepanu juhtida mõttetusele loota kellelegi teisele peale iseenda, et elada "valges maagias", et teha endale saatus, toetudes HEALE, LIHTSUSELE, LOODUSELE ja teadmisele, et sul on kõik olemas, mida sul vaja on.
Sander 7. november 2015 07:39
Ten points, Nastja! Selles on sul 102% õigus ja kuidas veel. Proovi mingi baba tigedaks ajada, kohe näed, et talle sobivad KÕIK VAHENDID, et sulle ära panna. Mehed pole kunagi nii verejanulised kui naised. Kuskil kunagi avaldati, et koonduslaagrite vaisvalvurid oli palju julmemad kui meesvalvurid. Või teiseks loomariik-murdjad on enamjaolt emased. Ilmselt on looja nii tahtnud.
naer loomariigis 7. november 2015 12:06
Ja isased loomad, nagu ilvesed, pantrid v.m.taolised näksivad rohtu. Või siis nagu lõvid, isased söövad mida emased püüdnud ja emased poegadeda söövad mis kuningatest üle jääb.

punkt 7. november 2015 05:38
naise koht on köögis ,seljas ainult põll ,roosad pringid kannid välguvad leemekulpi liigutades.
Nastik Nastja 6. november 2015 23:53
Vanakuradiga teeb koostööd ja ullikesi püüab oma haardesse, nõid või asi- lihtsalt üks posija. Kui sa nii tegija oled, siis mine ja otsi neid kadunud noori inimesi ja Varvara tapja otsi ka üles!
võta teadmiseks 7. november 2015 12:02
Kui sa tavainimestelt ei nõua, et nad oleks kõik tipptegijad (sportlased, kokad jne.), andekad (muusikud, teadlased jne.), siis miks nõuad aboluutsust nõialt. Posijate maailmas on ka andekaid erinevates valdkondades ja tipptegijaid võib sõrmedel üles lugeda. Kas selliseid Eestis üldse ongi?
inimkonnale 6. november 2015 23:40
Õndsuse tee
1 Õnnis on inimene,
kes ei käi õelate nõu järgi
ega seisa patuste tee peal
ega istu pilkajate killas,
2 vaid kel on hea meel
Issanda Seadusest
ja kes uurib ta Seadust
ööd ja päevad.
3 Siis ta on otsekui puu,
mis on istutatud veeojade äärde,
mis vilja annab omal ajal
ja mille lehed ei närtsi;
ja kõik, mis ta teeb, läheb korda. 4 Aga nõnda ei ole õelad;
vaid nad on nagu aganad,
mida tuul laiali ajab.
5 Sellepärast ei jää õelad püsima kohtus
ega patused õigete koguduses.
6 Sest Issand tunneb õigete teed;
aga õelate tee läheb hukka.
tegelikkus 7. november 2015 11:57
Kahjuks ei ole Issanda Seadus e. Piibel Issanda Seadus. See on kirikukogudes kokku käinud inimeste valikteos ja minu arvates on see õelalt koostatud, sest välja on jäetud osad, mis kokkutulnuid oma võimu kehtestamisel segasid. Kas need õeldad kohtus püsima jäid või lendasid laiali nagu aganad, näed siis, kui ise seal seisad. Ja siis su silmad alles avanevad.
nõid 6. november 2015 23:19
Kunksmoor 6. november 2015 22:29
Ei ole vaja uskuda meediamulli. Keegi ei sünni selgeltnägijaks,kõik need posijad ja nõiad jms on isehakanud ja kui tahate imet näha siis minge ja paluge neid, aga nad kasseerivad mõnusad summad teilt. Niisama ei tee nad midagi. Selge see et nad on vaid raha peale väljas. Uskuge edasi ja teil saab olema õnnelik elu. Totakad!
6. november 2015 22:42
teemast mööda 6. november 2015 22:08
Kuskohas ja miks selliseid jubedaid kandilisi kulmusid tehakse?
nõus 6. november 2015 22:29
Küsin seda oma tütrelt kümme korda päevas.
Andres 6. november 2015 22:06
Nastja näeb väga ilus välja seal fotodel.
eriti need 7. november 2015 00:47
rahvale vaatamiseks välja pandud ripprinnaad . . . :(
Uku 7. november 2015 10:12
Rinda ju peaaegu ei olegi, mida seal rippuda on. Aga muidu ehe soolapuhuja.
naer 7. november 2015 07:44
lollus massidesse 6. november 2015 21:43
No nüüd oleme oma eluga küll juba keskajas.Niipalju äritegijaid ja ullikeste ärakasutajaid pole küll varem olnud.Muidugi midagi on,miski toimib, miski on ennustatav, aga no see jama,mis lahti on läinud---anna kannatust. Inimesed,teil on p e a otsas!

Lumememm 6. november 2015 21:33
Kunksmoor on ka nõid. Kunksmoor ravis ravimtaimedega kapten Trummi terveks. Kui kapten Trumm küsis kaubamajas : "Kas Sa tõesti mitte midagi siit ei taha?" vastas Kunksmoor: "Tahaksin küll, aga mul pole siit mitte midagi VAJA!"
"Sina surnud tuhk! Ei saa sina elavat Kunksmoori endale!"...kriiskas ta üle tuhamaastiku.
Läks aega, enne kui tuhahunnikud ja räbumäed kaduma hakkasid.
http://www.miksike.ee/docs/lisa/funktslug/trumm.htm
Ei 6. november 2015 21:32
ole köik nöiad pahad.samuti mitte köik naised vöi mehed.edu nastjale.
maeitea 6. november 2015 20:59
Oli 6. november 2015 21:20
ingel, kui tiivad murti, istus luua selga...
8. november 2015 01:08
too ingel, kel tiivad murti, hakkas meheks:)
Luud lisandus muinasjuttust, aga sel pole meestega mitte mingi pistmist
Ats! 6. november 2015 20:19
Usun samamoodi , et naine nõid on. Aga tore, et üks kena naine julgeb sellest rääkida ja isegi kirjutada.
7. november 2015 07:53
totakad ei pelga midagi.
mees 6. november 2015 20:14
Nastja teab palju!!! Tubli!
ei suuda uskuda 6. november 2015 19:50
kui palju on poolearulisi, kes usuvad mingit soolapuhujat. haledad klounid ikka. ja et ka on ülbust rahvale näkku valetada neil "selgeltnägijatel", kui aga neid vaja oleks, siis pole neid kuskil, siis on info "blokitud" sobivasti niikaua, kui ei ütle see nastja, kes tappis Varvaara, niikaua on ta lihtne petis.
kuule tola, 6. november 2015 21:28
mis siin keerulist on? Isegi sina tead, kes tappis. Jäta see laps juba ükskord rahule, ka temal on õigus rahule. Hakka juba aru saama dibiil!
Oma isiklike ambitsioonide ja viha sensitiivide vastu sead süütu kannataja tanki!? Oled sa üldse natuke inimene? Sa ei saa aru, et see laps on RAHU ÄRA TEENINUD?
Egoist oled! Või tema on meil hea siin ja aina muretseb? Hilja on, las lapseke puhkab! Küll "see" selgineb. Kui sina või mina teada ei saa, pole maailmalõpp.
Kui veel surnuid solgutad, siis solgutatakse sinu surnud ja väsinud hinge ka lõputult ja armutult, lihtsalt vihast nägijate vastu ja pääsu pole...
anna abi 6. november 2015 21:55
to kuule tola
kas sa arstile ei saaks kuidagi numbrit kohe homseks? saikka päris normaalne olla ei saa, häbi lugeda su iba. ela edasi oma surnute ja hingede ja mis iganes maailmas, teised soovivad selle mõrtsuka kätte saada ja kinni panna, niikaua ei puhka Varvaara ema ja ainult see on oluline. mitte surnud inimene, keda enam olemas pole.
ei anna abi 21,55 6. november 2015 22:23
kust sa Varvaara ema soove tead?
Kas see ema ei taha oma lapse hingele rahu? MIKS??? Oled sa selles kindel? Et kohe oma ema häirib lapse rahu? MIKS???
Lihtsalt oma himude pärast häirib surnud lapse hinge rahu? Ma ei usu seda.
Emad ei tee nii.
21,55 6. november 2015 22:29
Surnud inimene polegi oluline?
:) 6. november 2015 19:39
Ta on veelgi kaunimaks läinud:)
to :) 6. november 2015 19:51
issand, just vaatasin, et moka allapoole rippu nagu vana eit. kas vaatasime eri naist? sa vaatasid kedagi, kes oli ilus?
... 6. november 2015 20:08
Ilu on vaataja silmes!
:) 6. november 2015 20:42
ei mina tea, keda sina 19,51 vaatasid, aga mina vaatasin Nastjat. Äkki oli siis mõne pildi peal halvemini, kui ülejäänute peal? Tegu pole ju fotomodelliga ning sinu professionaalse silma jaoks üks viletsam foto tõrvatilk meepütis, aga mina vähe rõõmsam inimene, vaatan pigem üldist mulje. Üldmulje oli väga hea, ta oleks nagu isegi naiselikumaks muutunud. No kena, mis kena:)
Sinu nimi 6. november 2015 22:49
See ju aina kinnitab fakti, et targad naised muutuvad ajas vaid kaunimaks ja püsivad kaua kaunid. Rumalad, ennekõike pahatahtlikud, naised muutuvad ruttu inetuks ja vanaks,
19:51-le.... 7. november 2015 17:00
....oled õnnetu elus pettunud inimolend....Hakka oma mõtteid jälgima ja püüa helgemalt ellu suhtuda , siis võid end palju paremini tunda ja sul hakkab elu edenema ...Positiivsust su päevadesse !
Kas keegi ei teadnudki? 6. november 2015 19:39
No nõid Nastja, kus sina küll elanud oled? - Kõik Eesti mehed teavad juba ammustest aegadest, et naised on nõiad, arvavad koguni, et igavesed nõiad. Ussisoost pidada ka olema, muudkui sisisevad.
Vanasti lauldi: Minu carmen on igavene nõid,
pistis nahka minu kaks kilo võid"
Elbajon,elbajon . . . .

Che Latino 6. november 2015 19:34
On tegelikult kaks äärmust Nõid ja Madu, ja nende vahel natuke ruumi.
nõid 6. november 2015 19:18