Eesti uudised

Eurosaadik Yana Toom vaidlustas poja hooldusõigust puudutava kohtumääruse

Juhan Haravee, 6. november 2015 07:00

16 KOMMENTAARI

õ
õudne/ 7. november 2015 19:56
ja nii see ongi .ebaõiglust täis kui mees lahutab naisest siis võetakse talt ka lapsed ja ainus asi mis talle jäävad on alimentide maksmine . lihtsalt õudne . ei julge ühegi naisega last saada ,,laseks tehislikult teha siis on kindel et laps jääb alles
t
tom/ 7. november 2015 08:44
kuidas saab selline olla brüsselis ja teisi öpetada-juhtida? ta ei saa oma koduski perega hakkama-lahutus,,mis teab selline teiste juhtimisest,,sellist pole sinna vaja,,aga no jah,,savisaar juka polnud pereinimene-lahutas seegi,,ja suured öpetajad,,.kommunistid valitsusest minema!
t
to: eestlanna/ 6. november 2015 18:12
keskerakondlased peavad muudkui "võitlema"! Miks ei või laps rahulikult kasvada isa juures??? Hea on ju, kui isa hoolib oma lastest! Kas laps peab Brüsselis üksi olema, kui mamma rallib Eesti ja Brüsseli vahet, ikka neljapäeval siia ja esmaspäeval tagasi? Või lohistaks last kaasas mööda kõiksugu koosolekuid ja hundisilmu? Neile seal makstakse "koduigatsustasu", saaks aru, kui siis seal ka paigal püsiks koos lapsega. Lapsehoidja palk makstaks ka küllap kinni, aga oma vanem on ikka õigem. Jõudu isale!
s
soovin/ 6. november 2015 14:53
Toomele tervist ja vastupidavust, tubli naine
a
Alar1/ 6. november 2015 14:23
Toom ütleb, et tegemist on isikliku asjaga ja ometi laseb suures ajalehes ära trükkida??? Paistab, et oma näo(morda) lehtesaamine on Toomile siiski lapsest palju tähtsam.
j
juula/ 6. november 2015 13:49
Võtate siin Toomi kallal, kes ei pidavat ema olema. Aga kas teid huvitab ka see, et paljud meie poliitikutest isad ei kasvata oma lapsi ja ei maksa isegi elatisraha. Kas see on taunitav? Jätke juba ükskord rahule need keskerakonna inimesed. Te pole ise sugugi paremad, aga teisi halvustama olete kõik mehed. Ma ei ole keskerakonna liige ega ka mitte nende valija, aga ära on tüüdanud need tobedad ja rumalad kommentaarid, ükskõik millise keskerakonda kuuluva inimese kohta. Tegelege oma laste ja teiste pereliikmete kasvatamise ja hooldamisega, ärge toppige pidevalt oma nina sinna, kuhu pole vaja. Oma viha ja mandunud mõttelaadi maandamiseks koristage oma kodud puhtaks ja proovige ka kunagi ise nende inimeste nahas olla, keda te pidevalt mõnitate.
f
Fanny/ 6. november 2015 21:34
See on targa inimese jutt, respect Sulle Juula!!!
k
7. november 2015 19:26
Keskerakonna inimesed ise ei rahune. Küll tuleb nendelt iga päev kahtlase väärtusega lugusid nende elust, mis ikka teiste parteide, valitsuse, eestlaste mõnitamist kätkevad. Abielulahutustest ja lastest ei räägigi. Savisaarel terve ilm naisi-lapsi täis, sellel naisolevusel pea sama olukord. Olgu siis ise vaiksemad ja kellelgi poleks vajadust neid kommenteerida.
k
kuss/ 6. november 2015 10:15
O
....eestlannale.../ 6. november 2015 09:45
Olen ka päriselt eestlanna .Paneb halvustama sind su mitte eestilik arusaam,Miks sa sellise maa oma elamiseks valisid? Sa ju vihkad eestimaalasi nii väga ju !See on selgelt näha ja kuulda.Selge see,et sinust ei ole lapse kasvatajat kui sa lapsega ei tegele igapäevaselt ! Sind ei ole ju lapse jaoks sul pole aega,sul on tarvis lapse kasvatamise asemel eestlasi madistada ja mönitada! HÄBI, ! Ja seda saab nimetada veel emaks.!!!!
N
09:45, 6. nov 2015 -le/ 6. november 2015 09:55
No emaks saab nimetada ka Jana Toomi,on ta ju neli last kenasti üles kasvatanud.Lapsel on ema ka siis,kui ta kasvab isa juures.Tigedik, ma tunnen ennast puudutatuna---olen isa juures kasvanud! Ja armastan oma ema väga . Ja on ka põhjust.

k
kolmanda klassi laps???/ 6. november 2015 09:02
ei kommentaari. poliitiku elu on raske jah.
e
eestlanna/ 6. november 2015 07:43
Sügav kummardus Jana Toomi ees. Loomulikult peab võitlema lste hooldusõiguse üle. Ei saa lasta teerulliga endast üle sõita.
t
Toom peaks oma perenime ka tagasi võtma.../ 6. november 2015 08:41
Kaua võib,et see baaba ausat eesti nime mõnitab. Igale oma !!!
r
rohelised mehikesed/ 6. november 2015 08:55
eestlased ei tee sügavaid kummardusi, see ju teie, venelaste komme, nagu ka komme end kellekski teiseks valetada
r
rohelised mehikesed/ 6. november 2015 08:57
eestlasel pole kombeks sügavaid kummardusi teha, see ikka rohkem venelaste komme koogutada, nagu ka komme end kellekski teiseks valetada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee