Maailm

Euroopa Liit on hädas pagulaste jagamisega omavahel (54)

LISA KOMMENTAAR

mees 6. november 2015 08:30
6. november 2015 05:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
See kõik on peagi! 6. november 2015 05:41
Hullem kui katk ja Trooja hobune!
Ilma ühegi lasuta lastakse vaenlane oma tagalasse!
Isegi Venemaal pole nii rumalaid nn.poliitikuid!
mm 6. november 2015 00:13
Ma ei tea, mis on kirjas artili tasulises osas, aga asjapulgad olid nende 119 leidmisega puhta hädas. Luksemburg on teadupoolest rikas riik, kus alustas oma mahhinatsioone tänane Euroopa esipäevavaras Juncker. Aga põgenikud polnud Luksemburgist midagi kuulnud ja keeldusid sinna minemast. Sundida neid ei saa. Lõpuks läks nii, et esimene lennukitäis mehitati puhtalt iraaklastega.
Järeldused meie jaoks: ükski kirjaoskaja süürlane siia ei tule, erialaspetsialistidest rääkimata. Tuleb trobikond Somaalia piraate ja Eritrea pätte (keda politsei pidi äsja Hamburgis koertega rahustama).
arvaja 6. november 2015 00:12
Pole siin mingit häda ega jagamist, saatke otse saksamaale, Ema Merkel kutsus ju kõik enda juurde.
Meile seda si...a tarvis pole.
Dark One's Eyes 5. november 2015 23:47
Merkelil pole midagi teha. USA kontrollib Saksamaa poliitikat kuni 2099. aastani.
Allikas:
The German card. The obscure game of secret services, authored by Gerd-Helmut Komossa (Gerd-Helmut Komossa. DIE DEUTSCHE KARTE. Das verdeckte Spiel der geheimen Dienste. Ares-Verlag, Graz 2007. - 230 S.),
Kas 5. november 2015 19:30
tõesti keegi arvab, et meil läheb töötegemisega teisiti https://www.youtube.com/watch?v=AnDXRcD0mfs
Brunn 5. november 2015 19:07
Sakslastel oli mg-43 vikat sellega tuleks niita-seda musta roojust.
. 5. november 2015 18:17
mis seal siis midagi nii rasket on????Andke 99,9% Vahemerele, Teravmägede karudele ja Lõuna-Ameerika boadele ja ülejäänu jagage omavahel vennalikult ära. KOGU MOOS ja ei mingit pettust.

Tige 5. november 2015 16:08
Algusest peale on nende "pagulastega" valesti toimitud! Ei pea olema mingi selgeltnägija, et seda kaost võinuks juba ammu ette näha! Sualselged majanduspõgenikud ( muidusööjatest aferistid) ja muu saast, kes tulevad head elu saama (nõudma)! Ma ei saa aru nendest abistajatest, kes nii siiralt soovivad neid peletisi aidata? Sõjapõgenik on tänulik igasuguse toidu eest, kuid need inimrämpsud loobivad pakutud söögi minema., ei kõlba. Milleks selliseid nuumata?? Tagasi saata kogi see loomaaed ja armutult!!
Konkreetne.. 5. november 2015 18:40
Täpselt nii...tagasi ja armutult,jäävad järgmised tulemata...kui vaja siis esimestele tuld...jooksevad järgmised sujuvalt täpselt sinna kus nende koht...
bundesliiga 5. november 2015 15:58
Sweden: Esti, why so serious.
Esti: Refugees already here but I still not into Nordic, Sweden, can help me?
S: No, but you can take my refugees. If you want.
Finn: You want to do with me Esti?
Sweden: Finn, you dont wear protection!
Esti: Good, then we more finno-ugri children and you Sweden only big refugee camp!
S: But I have your bänks, Esti, hahaa!
F: Who cares, Pipi. Esti is poor but möre beautiful thän you.
”Koerad hauguvad, aga karavan kulgeb” 5. november 2015 15:41
Ei jõua ära imestada! Neid ”tippspetsialiste” ei olegi veel kõiki ära rabatud. Suurepärane võimalus meie riigi- ja vallaisadele, kes on oodanud neid juba pikisilmi kohalikku elu elavdama. No problems, jääb meile rohkem.
Kuid rahutuste mahasurumise koolituse kõrval on hädasti vaja saada veel pabulaste teenindamise kasulikke nõuandeid ja kogemusi. Soomes aga ongi see masinavärk viidud juba peaaegu täiuslikkuseni. Nii, et jääb vaid loota, et Tartu ametnikud jagavad ka Eesti rahvaga kasulikke teadmisi sellest vajalikust koolitusreisist:
www.epressi.com/tiedotteet/ulkomaat/tarttolaiset-tutustuvat-turun-maahanmuuttajapalveluihin-5.-6.11..html
Juhan 5. november 2015 15:18
Kõigepealt tuleks välispiir nii sulgeda, et enam juurde ei saaks tulla ! Seejärel registreerida ja sorteerida pagulasteks ja pagulase nõuetele mittevastavateks need, kes EL piiridesse end sisse on murdnud. Seda peaks tegema seal, kus nad hetkel on ja EL raha eest, et mitte enam koormata niigi EL suutmatuse pärast tagada kokkulepetest kinnipidamine ( välispiiri kaitse) keerulisse seisu pandud riike. Samaaegselt korraldada EL raha eest pagulase staatust mittesaanute KIIRE toimetamine EL piiride taha. Alles siis, kui need meetmed rakendatud tuleks kokku lugeda reaalne pagulase staatuse saanute hulk ja see võimalusel liikmesriikide vahel ära jagada. Pagulasele jäetaks siis võimalus, kas suunduda ettenähtud riiki või väljuda EL territooriumilt omal kulul. Juhul, kui väljasaatmiseks peaks nüüd veel kulutatama EL vahendeid peaks sellega kaasnema väljasaadetu eluaegne ( min 10a) EL sisenemise keeld, väljendamaks hinnangut EL poolt nendega seni tehtud tööle - toitmine, katmine, staatuse määramine jne.
no mida! 5. november 2015 15:09
selle peale tahaks oksendada "unistuste maale" sakslane on viidud viimase vindini...köik tänavaääred on neid kotipoisse täis! See on ABSURD KUUBIS, MIS TOIMUB?!?!?!? Veel absurdim on söna - aitame?!!? Millega, kas sellega, et meie lastel ja lastelastel pole tulevikus enam oma maad ega oma elu!??Nüüd topitakse Eestisse neid sadade kaupa! Igas riigis on niigi omad kohalikud pätid ja kurjategijad, nüüd siis sumatakse sadade tuhadete kaupa neid pähhhh, lihtsalt JUBEEE!
lehti lugedes 5. november 2015 14:57
Migrants : Frontex a dénombré 800 000 "entrées illégales" en Europe depuis le début de l'année
Frontexi andmetel 800 000 "illegaalset sisenemist" Euroopasse selle aasta algusest.
leht 5. november 2015 14:42
Euroopasse saabus 800 000 illegaali (ajaleht le Figaro). Prantsusmaal viiakse nad laiali mööda rajoone ja paigutatakse väikeste gruppidena laiali selleks, et vôib-olla nad tahavad küsida asüüli. Nende seas on peamiselt noored sudaanlased, eritrealased, somaalased.
tom 5. november 2015 14:16
iga rahvas vöidelgu omal maal oma öiguste eesst,,ärgu trügigu vöörale maal,,see on juba okupeerimine,,saatke nad tagasi,,kurat vötku!

Ätt 5. november 2015 13:51
See tulv ei lõppe enne kui piirivalve ei saa luba kasutada relvi selle röökiva vägivaldse massi korralekutsumiseks.
tuleb nentida, et 5. november 2015 13:48
El-is tervikuna on väga tõsine juudi ja demokraatia probleem...
emotsionaalne kõne (hämmastavalt täpselt kirjeldab ka tänapäeva)
https://www.youtube.com/watch?v=M1hpN3GD_v4
kaos ja seadusetus Euroopas, 5. november 2015 13:40
välispiirid ei pea. Miks peaks siis teisedki üldse mingeid seadusi täitma, kui need illegaalsete immigrantide korral ei kehti? Illegaalsete immigrantide koht oleks kinnimajas, kuid neid kullatakse sotsiaaltoetustega üle. Lahendus ju lihtne - koheselt tühistada KÕIK sotsiaaltoetused illegaalsetele immigrantidele. Kui nad on ühes Euroopa riigis töötanud vähemalt VIIS aastat, siis võiks ju kaaluda toetuste määramist, kui immigrant on riigile lojaalne olnud.
Mjahh 5. november 2015 12:53
Ka Rootsi juba ägab, et kes võtaks osa tulnukaid endale.
uskumatu 5. november 2015 12:47
Kui on olemas seadused, siis kellele need on, kui piiri mtte keegi ei kaitse isiskute poolt,kellel pole õigust Euroopasse siseneda. Kõik kes on ilma õiguseta siseneneud vägivaldselt riikidesse, tuleb tagasi saata ilma tseremooniata. Sinna kust tulid. Siin pole enam tegemist vhaga ega aveuga, siin on tegemist massilise seaduserikkumisega võõraste poolt, kellel pole õigust sisenda ilma dokumentideta ega mitte mingil muul viisil Euroopa riikidesse. Pagulastele on ette nähtud ka sedaused, kuidas nad riiki sisse saavad, kes neid peaks päästma, seks puhuks peab igal iniemsel olema oma dokumendid korras ja põhjuseks sõda, vägivald tema kodumaal. Siis peavad kehtima tõelistele pagulastele sedaused, mille järgi nad peavad käituma ja olema riigis, kus neile varjupaika antakse. Need noorte meeste massid ,kes trügivad üle aedade ja üle piirete, karjudes ja irvitades ronivad vägisi muukides lahti autode uksi rekkadesse, kellel polegi dokumente, kes karjuvad ja nõuavad- ei veena mind et nad on pagulased, pigem hoiatab, et tegemist on laussissetungiga erariietes käsualuste poolt, kes pole vaesed ega midagi, kellel on kindel eesmärk ja siht vahendeid valimata( imikud ja väikelapsed rinna peal kõrgele üles tõstetud kätele ja naised ette tõugatud) kinnistuda riikidesse kuhu nad peavad minema.
Iroonman. 5. november 2015 12:44
Pagulased majutatakse külla kus pole poodi, postkontorit ja. . .? Mis rumal jutt - tegelikult on ju nii, et kui rohkem rahvast küll siis pood püsti pannakse ja postkontor ja . . . Põle iminesi, põle ju poodi ka vaja.
murelik 5. november 2015 12:28
Muidu ei oskaks neid kartagi, aga selliseid masse nähes läheb 100%-lt täide 60-ndate aastate kristlasest prohveti sõnum, et vaeste maade inimesed ujutavad Euroopa üle ja võtavad võimu. Ja siis hakkavad põgenema ja varjupaika otsima põliseurooplased arengumaadest, kus on puhtad elutingimused veel säilinud. Kui neid põgenikke seal avasüli ei oodata.
maamiis 5. november 2015 12:03
võtame,võtame meil ruumi küll,eestlased välja siberisse negrud sisse

maamiis 5. november 2015 12:03
võtame,võtame meil ruumi küll,eestlased välja siberisse negrud sisse
5. november 2015 11:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
olen 5. november 2015 13:08
näinud dokumenti, kus EU on planeerinud pagulaste vastuvõtu 2015 kuni 2017 ( ilmselt k.a.).
Missugusest väikesest arvust siis räägitakse? Palun peatage, tahaks maha minna.
tt 5. november 2015 11:43
Ise kutsusid, ise võtku vastu.
Jälle vale... 5. november 2015 11:34
Tegemist ei ole pagulastega vaid suures osas migrantidega kes praegust olukorda ära kasutavad.
.. 5. november 2015 11:28
Räägitakse ainult jagamisest, täitsa hull ikka. Saatke nad turvalistesse paikadesse tagasi ja abistage neid seal, tuleb odavam ja Euroopa ka turvalisem. Moslemeid ei ole võimalik integreerida kristlikku ühiskonda, sellest tuleb ainult jama! Huvitav on see, et tavalistele inimestele on see ammu selge olnud, ainult poliitikud räägivad nagu rikkiläinud plaat ühte ja sama.. Soovin mõistust valitsustele, arvestage oma rahvaga keda esindate!
ennem kui rahvas. 5. november 2015 11:44
Need jääksid siis ju töötuks, nende ainus töö ju ongi probleeme tekkitada ja siis rahvas peab neid lahendama.
JUSS 5. november 2015 12:36
Churchill olevat kord kunagi ammu Venemaa kohta öelnud: Nad tekitavad ise endale suuri probleeme, mida nad seejärel kangelaslikult ületavad!
E tea mille kohta ta seda konkreetselt ütles, kui antud ajahetkel sobib see pigem selle läänes tekitatud Merkeli-Junckeri pagulasprobleemi kohta.
bNn 5. november 2015 11:24
Mina arvan, et see merkeli ja juutide tekitatud euroopa immigrantide jama viib euroopa liidu lagunemiseni. Sellest tulenevaid probleeme on liiga palju juba. Poliitikud on tülis. Kokkuleppeid ei saavutata. Ungari peaminister on ainuke julge kea tõtt räägib. Põlisrahvad on ülesse tõusu äärel. Võidu relvastumine käib. Kui kannatus lõplikult katkeb siis asja korraldajad peaksid ikka igal samnul selja tah vaatama.
Ratsapolitsei 5. november 2015 11:10
nuuti on vaja nendele pagulastele nii, et nad koju tagasi lähevad.
enne tuleb 5. november 2015 14:01
juudid ja nende sulased valitsustest minema ajada, siis saab midagi alles muutma hakata
et siis 5. november 2015 11:09
Jagamine ei ole probleemi algus. Probleemide algus on ikka olematutes riikide piirides. Kuidas ilma viisadeta tegelased rändavad ühelt maalt teise ja ei mingeid takistusi.

arvamus 5. november 2015 10:35
Kui murtakse Saksamaa ja sakslased on muu Euroopa Islamiseerimine ainult aja küsimus, seepärast seal hoolega toimetataksegi. Saksamaa on ainuke, kes majanduslikult vastu saab, teistele antakse hiljem valida, kas pagulased ja Eurotoetused või pankrott.
Andres 5. november 2015 17:21
Arvan vastupidi. Saksamaa on sisuliselt üks selle pagulaste sissevoolu põhjustajaid (oma kahemõtteliste kutsetega asekantsleri jt. tasemel) ja ilma selle riigita oleks Euroopas mõnigi asi minu jaoks hulga meeldivam.
Banaani pole vaja.Ananassi ka.Persikuid ei taha. 5. november 2015 10:18
https://www.youtube.com/watch?t=40&v=Hs4ia2xZyd0
Kuldne Trio "Kurgid sulle, raha mulle"
Banaani pole vaja! Ananassi ka!
Persikuid ei taha! Käivad kurgid ka!
Kallis oled kodu! Armas Eestimaa!
Sest et igas linnas kurke müüa saab.
. 5. november 2015 09:54
Mis loll arusaama--"pagulaste jagamine".
Kes nad vastu võttis, see ka toitku ja katku neid.
Ma saan aru, et omamoodi on sakslased peale II ilmasõda "lammasteks" töödeldud. See aga on nende probleem.
Meie jaoks lõppes II maailmasõda 23 aastat agasi, ja meie mõtleme veidi teistmoodi. Ja meil on selleks õigus.
jagaja 5. november 2015 09:35
Ly 5. november 2015 09:14
Milles küsimus, proua Merkeli unistus täitus, mis jagamisest siin räägitakse. Sai, mis tahtis, tema ja sõber Juncker katkematu inimvoolu algatasidki, mis ta arvab, et kutsutud külalised on nõus vabatahtlikult lahkuma, neid tuleb aina juurde. Sellist lauslollust pole keegi suutnud välja mõelda isegi ajaloos, vallutada Euroopa ilma vastupanuta ning täita hordide viisi kolmandate riikide immigrantidega. Tragöödia, mille algatajateks ainult kaks inimest.
Ragnar 5. november 2015 08:59
Miks omavahel üldse? Ameerikasse kes neid sõjakoldeid põhjustab ja terroriste varustab. Söögu oma sitta ise mitte euroopa.
juudid 5. november 2015 08:57
Ei lase riikidel ja rahvastel rahus elada omal maal ja omade keskel...trääsa neile...Elagu vaba Eesti !
merkel mutt 5. november 2015 08:47
tegelegu oma kutsutud külalistega ise!!!

see on tegelikult äärmuslik tegevus. 5. november 2015 08:23
Külalislahkus on ikka mõnel riigil küll olematu, saadab välja enda nime alt kutseid ja siis kukkub külalisi jagama.Oleks siis veel selle liidu nime alt veel saatnud, et veel kobiseb.
Ann 5. november 2015 08:22
Ei suuda Euroopa kōiki majandusmigrante vastu vōtta, see oli selge kohe alguses, aga frau Merkel muudkui kutsus ja kutsus. Vaat nüüd ise vaadaku kuidas hakkama saab, meil endilgi raske.
5. november 2015 09:53
Selleks neid pagulastemasse kutsutaksegi, et hävitada rahvusriigid, sundjagamine alles tuleb, ega seda nii ei jäeta.
5. november 2015 09:55
Sama käib USA-s, koos pikema seletusega https://www.youtube.com/watch?v=ljuGptgK5C0&ab_channel=TheAlexJonesChannel
Ilmselt võtab lähialal Venemaa Israeli ette, sealt segatakse ISIS-e hävitamist lektrooniliselt.
Ahsoo 5. november 2015 08:18
et kuskil tagumistes ajukäärudes saadakse aru, et asi ikka kuidagi vale...
Aga kaasaks jagatavate sihtkohtade hulka ka päritolumaad, saaks korrektselt kedagi ahistamata asja tehtud..
Juhan 5. november 2015 08:00
Milles seisneb külavanema uusnatslus? 500 eurot kuus pagulasele? Meil siin alampalk 390!Hea soovitus juuksuriks saada soovivale pagulasele - hakka oma kaasmaalaste juukseid lôikama.
Meil siin kolkas kah pole suurlinna tulesid ega supermarketit, buss käib kah 2 korda päevas ja bussipeatuseni tuleb 2 km kôndida. Muuseas, raha tasuta ei anta, 2 külameest saavad töötuabiraha. Ehk meile ka môni soovib tulla?
mida siin jagada? 5. november 2015 07:24
Saksamaal losse ja mõisaid piisavalt, toppige need täis. Brüsselis see valitsuse maja mahutab ka piisavalt. Oma kaupa ei tasu teistele kaela määrida. Ise kutsusite, siis nüüd ka ise teenindage neid. Egas ikka ei ole nii, et Saksamaa ainult käsutab ja teised vastutagu tema sigaduste eest.
saksa tele näitas 5. november 2015 07:07
anti migrantidele korter,need pole rahul,ühes nurgas hallitab,tahavad paremat
5. november 2015 09:59
Pesku hallitus maha! Vähemalt Eestis kehtib otstöötajatel elline soovitus eestlaste puhul, sh raske hingamiprobleemiga inimesele, remondiks saad 100 eurot heal juhul.