Eesti uudised

Kadri Simson: riigi koondamiskava teeb ettevõtjate toetamise võimatuks

Toimetas Piret Pappel, 4. november 2015 16:10

7 KOMMENTAARI

m
Mats./ 5. november 2015 09:00
Tuleb ära jätta erakondade nuumamine, annetused erakondadele võrdsustada altkäemaksuga, erakondade riiklik rahastamine lõpetada jariigikogulaste kuluhüvitis kaotada.
f
FIE/ 5. november 2015 08:09
Küündimatu kantseliitlik mulin, nagu alati.
t
tom/ 5. november 2015 07:00
ka riigikogus tuleks taha puhastusuöö-nimelt jätta iga laua taha ainult üks riigikogulane..kommunistid köigepüealt minema lüüa,siis nende pooldajad..tega toompeal riigikogulastele ja valitsuse liikmetele narkodest! alkohol toompea puhvetist välja,,ära jätta presidendi vaastuvötud sellisel kujul,,las ostavad omale pilti,kui tahavad sinna minna....100 eurot pilet,,see raha lasteaedadele!
v
Vikatimees/ 4. november 2015 22:23
mis siin kaagutada,tuleb tunnistada ,et pätierakonnad koos pätikarjaga kes valitsuses on oma hävitus tööga ideaalselt hakkama saanud,pistke oma seniilne möga pikalt endale p...e.Kui tahate midagi muuta siis koristage see saast,pätikari ,korrupandid võimult,riigikogust,riigiametitest,siis ehk muutub siin veel midagi,Kuritegevuse legaliseerimine,pätide võimul olemine -ei ole üheski riigis veel õnne ja heaolu toonud,Kui ikka pätid on võimul siis on tagajärjed kaos ja häving.Pole vaja sõnnikuhoidlal paista ,nagu tegu oleks briljandiga
t
to: 22:23/ 5. november 2015 01:40
Pätid on Keskerakonnas ja EKRE-s.
v
Vikatimees/ 5. november 2015 08:43
kahjuks on erandlikult kõik erakonnad kujunenud pätierakondadeks,muutusi ja elu paranemist võib loota vaid siis kui see sõnnik kõik minema lüüa,peamiselt vangla ,ehk siis on mingi võimalus midagi päästa,kuid niikaua kui on pätikari võimul jäätegi unistama ja elama lubadustes,maksate lolliks ennast jne,
n
nanni/ 4. november 2015 21:04
Ihukarvad tõusevad püsti, kui olen kuulnud aastaid blondiinist invaerakondlase suust ainult astmelinetulumaksastmelinetulumaksastmelinetulumaks. Viimaks on toimunud areng: maksukeskkondmaksukeskkond,.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee