Eesti uudised

PAGULASTE ÜÜRILIMIIT KASVAB VEELGI: kuni 3393 eurot kuus elamipinna üürimiseks 4-liikmelisele pagulasperele

Eesti Ekspress, 4. november 2015 07:36

148 KOMMENTAARI

7. november 2016 15:02
MIKS VALITSUS VIHKAB EESTLASI
JA MINGITELE MAKST.ET TULGE JA ME MAKSAME KÖIK KINNI V...U VALITSUS MAKSA OMAST TASKUST MITTE RAHVA OMAST.VÄRDJAD MUUD ÖELDA EI OSKA
3
3 lapse isa/ 5. november 2016 12:49
Eks ajalugu tuleb korduma. Kunagi tundus 2 MS julmus mulle arusaamatu, kuid kui lugeda 2 M-sõjale eelnenud rumalusi, mis tõid võimule ekstreemsed jõud, siis ei imesta midagi.
See mis praegu euroopas toimub on arusaamatu. Osad väljaspoolt EU-d peavad taotlema viisat, läbima piiriületusprotseduure ... teised jalutavad lihtsalt üle piiride ebaseaduslikult, neile luuakse über tingimused .... ja nood tänutaheks veel laamendavad euroopas, vägistades jne ning on veel priviligeeritud seisuses.
Seega kodusõda on euroopas tulemas ning see tuleb vähemalt samaverine kui 2MS. Kui rahvastel saab mõõt täis, siis oodata kaastunnet on liigne naiivsus.
Lõpptulemuseks tuleb olema kas valgete ränne ida suunas, kus "uusrahvas" hõivab vana euroopa ning majandus "migrandiriigis" taandub a'la Süüria tasemele
või
Surutakse sisserändajad jõuga koju tagasi.
Midagi tuleb toimuma lähi aastatel, sest sellisel ebavõrdsusel kaua toimuda ei lasta.
v
Vihane/ 4. november 2016 23:55
k
26. juuli 2017 10:13
kui sulle eesti ei meeldi, siis kao minema siit, sa kuradi eestivastane.
t
tolarant/ 4. november 2016 22:36
kas nüüd enam tõesti häbi üldsegi ei ole nendel limiidimäärajatel?
l
Lauri/ 26. aprill 2016 22:28
Elan ise 7 aastat välismaal ja ütlen ausalt, et mul on hea meel, et selles riigis enam ei ela!!!!!!
d
Don/ 26. aprill 2016 21:48
Mis see on mingi nali? See on juba kosmiline ulme, mismõttes nagu? Mul vanaisa eluaeg kõrgetel kohtadel töötanud ning seetõttu peaks ju pens elamisväärne olema, aga ei..alla 380 ikka. Kui nad olid vanaemaga koos, siis said kah kuidagi hakkama. Nüüd ta üksi ning riik ikka lajatab! Eluaeg teha tööd ning riik hoolitseb kõige eest, et miskit kätte ei jääks.See lihtsalt ei ole reaalne, et pikalt üle poole läheb elu jätkamiseks. Söök sinna sisse ei kuulu. Hea on, et oleme talle toeks. Imelik, kas riik peabki normaalseks, et omade eest vastutavad järeltulijad ning muudele uuselanikele tambivad needsamad kohusetundlikud maksumamaksjad kõik need ulmed kinni? Ja arvata, et sõna ei lähe edasi, et eesti valitsus maksab meeleldi, et palun tulge, meie kerjame ja vajame just teid va muidusööjad!!!
x
xy/ 25. aprill 2016 20:59
Mitte midagi mitte ebasüntsat öelda ei oska. Wf ja kuidas elavad meie enda inimesed? Paljudel üldse selline kuu sissetulek on? Omadele pissitaxe kaarega pähe teistele tuuaxe kuldsel kandikul musta kalamarja. Ilusad inimesed
m
Mattis/ 25. aprill 2016 13:39
No kurat ,asi kisub hulluks,tuleb vist minna ............

s
Sven/ 6. detsember 2015 15:00
HAIGED Inimesed!!!Eestit ammugi pole. Eesti pole kunagi Vabariik olnud, see on ainult unes , inimesed arvavad ,et neil on vabadus. jajah hea nali.... Eestit kui riiki ei pidanud eksisteerima.
r
Roland/ 6. detsember 2015 01:50
Tere, minu loogika on natukene teistsugune, kui enamike kommenteerijate oma.
Kuna on ette nähtud kindel %, siis arvestates pagulaste arvu on see protsent jagatud. Loogika kohaselt, mida rohkem pagulasi võtame enda hoole alla seda väiksemaks muutub ka toetuste summa.
l
lauri/ 5. november 2016 11:16
ära ole lammas suurendavad kohe seda , küll siis aru saad kui su korterit osa pagulastele antakse 80 sa elad ise esikus
m
28. november 2015 14:27
minu minija sünnitas keskkoolis ja sellist tööjõudu eesti väikelinnades ei vajata,siis läkski töötukassast raha küsima,peale lapse pooleteist aastaks saamist.Talle maksti 3 eurot ja kui järgmine kord küsima läks öeldi,et te olete juba siit raha saanud ja tulge 4 asta pärast uuesti.Tere tulemast eesti rätipead.
l
Lehmakomm/ 28. november 2015 13:23
M6tlesin mina ,et teeks eksperimendi koos televisiooni ja muu meediaga.
Tuleks tagasi kodumaale ja täitsa nullist.
Ei töökohta,ei korterit,ei sissekirjutust ja siis vaataks kuidas enne 36 sitta ja kaikaid ryganud Eesti kodanik lihtsalt perse saadetakse meie nii Linnavalituse kui ka muude troppide näol.
Teeme ära ?
p
Poliit/ 28. november 2015 06:39
tehnoloog ütles enne valimisi sulaselge häälega "Me t6stame ka pensionid 600.- euroni aastal 2016. Veel vähe kannatada ja siis saabub pidu.
a
Aidakas./ 6. november 2015 10:10
Vot see in juba rassism, eelistatakse nahavärvi järgi. Riigi peaks kohtusse andma, see on juba üle igasuguse normaalsuse piiri. Meie kui valitsuse/riigikogu tööandjad, kes ei ole rahul tehtud töö tulemusega, peaks nad palgalt maha võtma, mida muide tööseadus ka võimaldab.
k
Kristiina/ 6. november 2015 00:36
Paha uudise sees hea uudis,et toimetulek kasvab sest mu üür on oluliselt üle kompenseeritava piiri.. Samas elulõpuni ei taha sellesse jääda sest mis on 130 tänapäeval noorele. Sotspinnal võib olla aga sotsabi uksetaga olla ja oma kõige isiklikumaid oste letti lüüa iga kuu ei taha. Näen seda ajutise lahendina. Kui 200 teeniks oleks hästi.. Olen kahjuks nii psüühilise kui ka füüsilise puudega.Samas ütlen,et andku üürikad ka oma tõelistele hädas olijatele. Siis pole vastu ka. Ma ju mõistan neid ja eriti jube on naiste olukord. Mind võeti küll eluruumi osas arvele aga tulemust veel ei tea. Juhtivspetsialist on see nädal Soomes. Vedas et keskerakondlane Tartus juhib seda valdkonda ja eluaseme komisjoni esimees ka.
n
Nojah/ 5. november 2015 11:35
Käisin just ühel koolitusel kus koolitajad rääkisid meile, et nad koolitavad poliitikuid ka.
Täpsemalt öeldes nad õpetavad neile kuidas piisavalt arusaamatut pläusti suust välja ajada, millest keegi aru ei saaks, aga mis iseenesest tavainimesele targana kõlaks (noh et ikka me tunneks et näe kui targad poliitikud, et me ei saa midagi nende jutust aru, järelikult oleme lollid)
Mulle nii väga meeldib reisida ja olen veel noor inimene. Mõtlen siin küll viimasel ajal, et vot kui tore oleks stabiilne elu Eestis, nii vahva oleks. Tahaks miskit veel õppida ka, et siis oleks nii vahva ja leiaks nii vahva töö. Aga kuidas ma saan täiskoormusega õppida kui on vaja täiskoormusega tööl ka käia, ainult selleks et maksud saaksid makstud? Lähen poolkohaga tööle, saan 200 kuus ja ikka jääb kooliks vähe aega ja korterit ei saagi üürida selle raha eest?
Nüüd siis lugesin uudist et pagulasperele antakse võimalus 3000 euri elamispinnale kulutada
I was like whaaaaat?
w
wtf/ 28. november 2015 14:15
Ole nüüd salliv:)
Ja ära ole rassist, seda me ei taha ju :)

n
nojahh/ 5. november 2015 11:28
jälle üks võimulolijate rahakantimise moodus
ajab ikka vihale küll, oma inimesed elagu kuidas tahavad, külmetagu talvel ja nälgigu , vanurid mädanegu , hooldekodu eest ei jõua maksta aga rinnaga sissemurdajaid peame siidipatjadel kandma
millehipärast meenus kodusaatest ühe jalaga naine , kuidas roomas pori sees kartuleid võttes ....
ja siis ei olnud kellelgi piinlik
ä
ää/ 5. november 2015 11:00
See on väga ohtlik trend. Varsti tabavad ära kõik rahaahned, et tegu on suure äriga, sest korterit saab üürida riik maksab. Riik see oleme meie, maksumaksjad.
Saksas näiteks kaotas töö 100 töötajat hotellis, kuna hotell ilmselt eriti hästi ei teeninud ja nüüd riik maksab hotellile, kes majutab sinna elama pagulased. Inimesed kes töötasid suure osa omast elust seal hotellis visati lihtsalt välja. Suur äri tahab ajamist. https://www.youtube.com/watch?v=qcqeoMy-NFk
s
5. detsember 2015 22:24
Sama jama Soome hotellides.
i
Idioodid/ 5. november 2015 00:00
On ikka idioodid meil Riigi etteotsa saanud.
n
Nu-nu pogodi ... krdi muidusööjad./ 4. november 2015 23:56
t
tulevane EKRE valija/ 4. november 2015 21:58
v
valija/ 4. november 2015 23:57
mitte valimistel vaid kohe tuleb neile näidata, et kelle käes ikka võim on
k
KOHE/ 5. detsember 2015 21:50
Koos EKREga ja tõrvikutega meelt avaldama!
l
Lumememm/ 4. november 2015 19:52
Inimesed, palun jagage seda linki:
http://uutismaailma.com/unkarin-rajoilta-loydettyjen-puhelimien-sisaltoa-k18/
See on väga õudne, ja mina ei saanud eile öösel sellepärast magada, et ma vaatasin seda.
Aga pea liiva alla peitmine ei lahenda probleemi.
Selle video filmija on praegu Euroopas. Ta võib mõne aja pärast olla sinu või minu naaber, töökaaslane, või lapse klassikaaslase isa...
Avame silmad ja võtame midagi ette
m
4. november 2015 23:59
meie rahval ongi silmad lahti aga teatud koorekiht ei suuda ju oma keelt ja tagumikku paigas hoida... vaja ikka veel tuhandeid sisse tuuua
e
eestlane/ 4. november 2015 19:52
Hakaku korralikult streikima. Annate nädalase etteteatamisaja tööandjale,et toimub üle-eestiline streik. 48 tundi ei tööta poemüüja,kontoritööline,transpordi teenus jne jne. Võtke ükshetk munad pihku nii endal kui valitsusel. Nad on eestlaste kulul ja seljas liiga kaua liugu lasknud. MITTE MIDAGI EI MUUTU KUI EESTLANE ISE LÕPUKS SELGA SIRGU EI AJA JA NÕUDMA EI HAKKA.
k
Kristiina/ 6. november 2015 00:44
Jah streikige korralikult aga omade heaolu,miinimupalga,korterite,õiglase töötasu eest ja jõukamate laiutamise vastu. Pagulaste vastaste vihaüritustega ma ei liitu. Mulle ei meeldi nahavärvi või puude alusel diskrimineerimine. Naiste puhul eriti sest ISIS vägistab neid juba 9aastasi. Poiste kohta pole kinnitust aga ilmselt ikka mõned ikka on.
h
hm/ 28. november 2015 02:35
jõukamate laiutamise vastu? Mis need sulle jalgu jäid?
N
hakkan ise pagulaseks/ 4. november 2015 18:27
Nüüd peaksime meie ise pagulaste eest põgenema hakkama ja neile ruumi tegema. Jätame kõik ja las valitsus jätkab oma heategevusprogrammi meie arvelt. Eestlane on alati igasugustes tingimustes hakkama saanud, läheks Antarktikasse, mis riigi alla see manner kuulub. Seal on valgust ja puhast vett piisavalt. Nii et tavai pagulusse!!! Elagu uppuv Estonia!

n
no/ 4. november 2015 15:32
selle raha eest üüriks ka oma korteri välja, saaks pensile korraliku lisa...
k
Ka nii tehakse, kui võimalus on/ 4. november 2015 16:58
Elatakse koos naistega ühel pinnal, ülejäänud pinnad üüritakse välja.
e
eesel/ 5. november 2015 09:25
kui sa oled tutvunud kuulutustega siis sellises tuhande hinnaklassis vaid lukskorterid kuskil uutes elamutes nagu nt. miljöövaatega kuskil pirital teel lauluväljakul läbi kahe või kolme korruse kõige tipus jne!! samas sellise hinna eest saaks ka juba rentida lausa mitu uut ridaelamuboksi ja isegi väga korralikult suure ja uhke maja ning raha jääb veel ülegi sest ega isegi uute ridaelamubokside ja majade üürid ei ole üle 3000!!
o
Oi!/ 27. aprill 2016 09:30
Mõne kuu ehk saaks, aga siis pole enam korterit ka, see nii ära lagastatud, et lihtsam on kõik maha lammutada kui see elamiskõlblikuks teha
n
no/ 4. november 2015 15:30
selle raha eest üüriks ka oma korteri välja, saaks pensile korraliku lisa...
k
kus on juristid? ärgake ometi!!!!/ 4. november 2015 14:26
selline Eesti rahva ebavõrdne kohtlemine tuleb inimõiguste kohtusse anda!!!
j
Ja võrdõigusvolinik/ 4. november 2015 15:09
Oleks huvitav kuulda, mida arvab võrdõigusvolinik. Või tegeleb üksnes vähemuste kaitsmisega?
s
4. november 2015 16:41
see volinik kaitseb pedesid ja muud taolist stafi
õ
Õigustes/ 4. november 2015 16:59
Ühede õigused on võrdsemad kui teised?
E
kuni 3393 eurot !!!!!!!!!!!!/ 4. november 2015 14:22
Eestimaa pensionäride pension 300€ kuus???? Mul on häbi ja piinlik Eesti riigi valitsuse pärast!!!!
n
noor pensionär/ 5. detsember 2015 22:31
n
nojah....../ 4. november 2015 14:14
Vähe austatud riigikogulased ja riigiisad,miks te küll tahate pidevalt pensionäridele ja vähe teenivatele OMA inimestele teha vastukarva paitusi ?
p
pettunu/ 4. november 2015 14:08
Minu4liikmeline pere elab 40 ruudul. Nüüd õiendamine, et ise süüdi , võta laenu, vaheta ära. Ja nagu mõnitamiseks ka keset komme reklaam korter 160 000. Aga kust sellised normid.1-2 liikmeline pagulaspere peab saama 52ruutu elamispinda? Minu kallid ämm ja äi löödi omaniku majast välja ja said kööktoa lasnamäele.Vaevalt 30ruutu.Õilis õiglus valitseb meil.
ä
ärge/ 4. november 2015 13:45
väga leili veel minge, Terve Euroopa on enamuses täis ainult noori mehi ja kui küsida, et kes kodumaale jäi, siis luuletavad kõik varem kokkulepitud muinasjuttu, et naine ja kolm last. Nagu seda oli näha ka eilses Radari saates. Vegeteerivad siin paar aastat aga pere on sõjakoldes, kus on loogika? Tegelikud abivajajad on ju hoopis nemad. Ja üllatus, üllatus, kui näidatakse mingeid aserbatsiaane, ukrainlasi vms tegelasi, siis need on kohal terves koosseisus ja riik ridamisi lükkab nende varjupaiga taotlusi tagasi. Nagu ka selle pere oma, kelle tütar nii puhtalt eesti keele oli juba selgeks õppinud. Ja siis tulevad Süüriast ja Nigeeriast kuskilt mingid noored mudakoonud, käsi pikalt eest ja nõuavad rsk. antakse kohe KÔIK. Käsi kisub rusikasse sellise migrandipoliitika pärast.
n
ning/ 4. november 2015 13:46
eesti keele tundidesse ei vaevu üldse minemagi
t
to ärge/ 4. november 2015 14:54
Paljud tulevad peredega ka, aga perega tulek ka hea ei ole.
Naised neil kogu aeg rasedad, igal aastal sünnitavad immigrante juurde, kes kõik jäävad meie kaela peale.
v
vs/ 4. november 2015 13:37
kas mitte ei peaks avalikustama nende "humanistide" nimed kes sellise totruse on seaduseks surunud.
Tinglikult võib seda nimetada inimkaubanduseks kuna see ju kellelegi vägagi tulus

k
kas makstakse kõigile/ 4. november 2015 13:34
samasugust toetust või ei maksta MITTE KELLELEGI, valige ka järgmine kord sortse ja reformi ,muidu savipaks saab võimule
r
Ragnar/ 4. november 2015 13:25
Ameerika makski ise toetusrahad ja helpigu oma sitt ära
l
lauri/ 4. november 2015 13:39
kas ma tohiks kuskilt välja võtta 10 kuu jagu seda minu poolt makstud raha? ma tahan ühte armsasse eesti väikelinna väikse tare osta ja selle ära remontida.
t
to Armas rahvas/ 4. november 2015 13:21
Jube nõme on targutada, ise valisite.
Kas sa päriselt usud ka, et toimub aus valimine ?
Nii lapsik olla ka ei maksa.
Näed ise, rahva arvamusega ja üldse oma inimestega ei arvestata üldse, usud päriselt, et valimistel arvestatakse või ?
Need julmurid valivad ennast ise ju.
s
sppi - appi/ 4. november 2015 13:18
Lihtrsalt ei ole sõnu.
Kas valistsus ollakse päris hulluks läinud ?
Oma inimeste jaoks kunagi raha ei ole, oma inimest ainult kooritakse ja tõstetakse tänavale.
Kui palju eestlasi on päris kuuse alla tõstetud.
Mu oma vähihaige ( !!!!!! ) tuttav jäi oma raske haiguse tõttu kommunaalised maksmisega jänni ja tõsteti välja.
k
Kas kohtusse ei saa anda?/ 4. november 2015 13:15
Ebavõrdne kohtlemine vmt? Küsimus on sotsiaalses õigluses.
l
Lill/ 4. november 2015 13:14
Avaldan toetust Kristiina Ojulandile.Kiiret rahva küsitlust on vaja! Sellele hullusele saab ainult rahvas ise vastu hakata,loota pole kellelegi.Oma rahvas nälgib,tapab end miinimumpalga eest ja elab külmades hurtsikutes,siinkohal riigi abi puudub.Häbi neile ,kes toetavad sellist poliitikat!
T
..................../ 28. november 2015 11:54
Tuleb täna minna Tartu miitingule,mis algab 15.30Minge ja öelge oma sõna.
a
Armas rahvas/ 4. november 2015 12:57
ISE TE VALISITE NEED rõivad, higid, jt liberastlikud libedikud võimule. Ise te ei toeta ausaid eesti mehi vaid lasete toiduahela meedial neid vihakõnelejaiks haukuda, ainult paarsada protestijat tuli viimati Toompeale kui EKRE sundmigratsiooni vastu protestis. Te ei väärigi seda, et korrumpeerumud võimueliit teie pärast muretseks, teie ise lasete neil end paljaks varastada ja poliitilise propaganda abil oma ajusid loputada. Isegi ENSV ajal ei uskunud eestlased nii hardalt seda propagandajama kui praegu. Ise teete oma laste elu Eestis võimatuks, sest õigel ajal ei võitle enda eest.
k
kehtetud valimised/ 4. november 2015 14:21
Kuna valimiskorraldusega rikuti EV Põhiseadust (e-valimiste tõttu ei ole need ühetaolised; toimuvad enne, kui rahvusvahelised vaatlejad kohal; tulemust ei tühistatud ka oluliste rikkumistega), siis väidan, et me ise sellist võimu ei valinudki. See võeti. Kummaline, et enamus sellega leppis. Loodan, et mitte igavesti. Rahvas saab oma Eestimaad päästa AINULT OTSE VALIDES!!!!, ise oma allkirja kirjutades paberile õigel valimispäeval.....Ja kindlasti vaadake, et allkiri saab õigele reale ning et keegi teine ei ole teie eest seda enne sellele reale kirjutanud....Pettusefakte ja proteste oli igasuguseid, kuid loomulikult neid ei uuritudki, sest "tulemus, mis vaja, tehti ära teadlikult!". Rikkumistega (sh EV PS rikkumistega) on minu teada juriidiliselt kehtetud (ehk mittelegitiimsed) nii valimised, seega ka valitsuse ja riigikogu koosseis, kui ka kõik nende ajal vastu võetud seadused ja sõlmitud lepingud (näiteks ESML! Hurraaa!). KARM. Nii sügaval mudas olla on häbi, sest võim teeb kõik, et rahvas sealt ei tõusekski. Kui lisada siia demokraatia kiire häving ja teerullipoliitikaka üliolulistes küsimustes(nagu kultuuri ja rahvuse säilimine või julgeolek) - siis tuletage meelde, mis tunnused on diktatuuril! Meil ei ole sõnaõigust enam rahvaküsitluste ega referendumi kaudu, sest esimene on PS-st välja visatud, referendum küll sõnana sees, kui selle jaoks ettepaneku tegemiseks on rahvale pandud täitmatu piir (10x kõrgem Soome omast!). Lisaks jättis võim enda otsustada, kas näiteks 100 000 häält kogunud ettepanekut referendumiks üldse toetada või mitte. Vastus on teada - rahvas ärgu segagu! Ja see ei ole mitte eelnevatest tegudest järelduse tegemine, vaid otseselt välja öeldud Riigikogu komisjoni istungil, loen protokollist. Nii on lood. Riigikogule Keskerakonna poolt tehtud korduvatele ettepanekutele PS-i muuta rahvademokraatia suurendamiseks tõmmati alati juba komisjonides "vesi peale" ja suurde saali kaalumisele isegi ei lastud - ärgu rahvas hakaku meie otsuseid segama!!! Ja kuna selline võimukoosseis rahvaga ei arvesta, ei muutu ka midagi nende initsiatiivil, jääbki üle vaid uus valitsus valida. SEEKORD E-VALIMISTETA, pidage seda meeles ja tehke selgeks ka oma e-noortele.
i
inimene/ 4. november 2015 12:47
parem annaks selle raha eesti peredele siis tuleks järelkasvu kindlasti rohkem ja oleks Eestil ka oma tööjõud ei tea kas seal Toompeal ka mõni mõistusega inimene on praegu tuleb nii välja et hävitame oma inimesed ära tahaks väga elada selle päevani et näha kuidas need inimesed korralikult tööle hakkavad ja ägavad sama moodi maksukoormuse all nagumeie praegu
V
.../ 4. november 2015 12:59
Vai v...u-hulk eesti peresi peab sellise rahaga aasta aega hakkama saama

m
MAHA MAHA MAHA REFORMIPASK/ 4. november 2015 12:41
KAUA TA EESTLASTE RAHA JAGAB
m
MAHA MAHA MAHA REFORMIPASK/ 4. november 2015 12:41
KAUA TA EESTLASTE RAHA JAGAB
m
MAHA MAHA MAHA REFORMIPASK/ 4. november 2015 12:41
KAUA TA EESTLASTE RAHA JAGAB
m
MAHA MAHA MAHA REFORMIPASK/ 4. november 2015 12:41
KAUA TA EESTLASTE RAHA JAGAB
r
Refugee/ 4. november 2015 12:37
Papa Kiir Paunverst oleks seda kuuldes kukalt suganud ja lausunud,,Oh Sa kuradi kurat.Minu soov oleks,et minu poised ka laia ilma pagulasteks laheksid"
n
nojah....../ 4. november 2015 12:32
Ja kõigele lisaks hakkame pagulastele(moslemitele) ehitama masumaksja raha eest npühamuid,mida nad hakkavad KINDLASTI NÕUDMA.
m
mitte/ 4. november 2015 13:32
kindlasti, vaid juba nõuavadki, sest need praegused vähesed vaesekesed, pidid kõik nagu silgud putis Mekka poole koogutama
k
kersti/ 4. november 2015 12:26
Mis toimub meie riigis....,kas valitsejad on aru kaotanud?
h
hh/ 4. november 2015 19:47
Oled õieti au saanud, kahjuks.
€€€€€€€€€€€€€€€€€€
m
MEIE PERED,/ 4. november 2015 11:59
KUS ON PERES LAPSED, TÕSTETAKSE KOOS PANKADEGA TÄNAVALE! ÄKKI ALUSTAKS VALITSUS OMA -EESTI PEREDE AITAMISEGA!
s
see/ 4. november 2015 13:33
KaltsTaavi on nõus tuhandeid Eesti peresid ohverdama, et Merkeli ja Junckeri silmis pai poiss olla ja pagulaspoliitikat kohusetundlikult nagu koer järgida.

i
inimesed/ 4. november 2015 11:57
ise te olete kakskümmend aastat lubanud võimule samu inimesi ehk siis kiitnud aastast aastasse nende tegusid.Minge ja vaadake õige peeglisee.Teile on ammu näkku sülitatud aga,ei ,natuke hirmutatakse savisaarega ja juba sama reffibande ongi võimule valitud.Ajudega võiks ka vahel mõelda !
j
juku/ 4. november 2015 14:19
Kuule ajudega võiksid jah mõelda. Kui vaatad valimisplatvorme siis siiani ei olegi kedagi teist valida kui võimul olevaid erakondi, sest teiste platvormid veel kehvemad.
p
partei/ 4. november 2015 11:51
Keegi paneb hea nutsu tasku.Kindlasti yyritakse pinda parteikaaslaste kaest.
ä
Ätt/ 4. november 2015 11:41
Sellise oma rahvale avalikult näkku irvitamise puhul kipub sõrm vägisi päästikule .
k
kutsuge hullar/ 4. november 2015 11:09
viige need 101 kõik seeveldisse ja kui on võimalik pange põlema koos toompeaga
u
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/ 4. november 2015 12:49
p
Palun/ 5. detsember 2015 22:19
t
tt/ 4. november 2015 10:57
Vastik valitsus kes ei hooli oma rahvast
ü
Ülo/ 4. november 2015 10:57
Minu võõrviha saab aina kindlust juurde. Ja muidugi Eesti "ärigeeniused" kes oma kortereid hakkavad välja üürima. (vaata MTÜ Pagulane)
m
mnjah/ 4. november 2015 10:55
Poliitikutel nüüd pakatavad uhkusest, sest vähemalt pagulaste toetussummadega oleme Euroopa tasemel. Oma inimesed elagu kuskil kuuse all.
Mägra maja laul polegi vist kõige sobivam, sest maja omanik peaks kõvasti pappi saama, aga see eest ülejäänud metsaelanikud maksavad selle lõbu kinni.
https://www.youtube.com/watch?v=epvp8JNMMdA
t
4. november 2015 10:54
s
sa saad seda/ 4. november 2015 11:56
mida soovid ... sest varsti pead sa siit Eestist islami väevõimuga lahkuma ...
s
sa saad seda/ 4. november 2015 11:56
mida soovid ... sest varsti pead sa siit Eestist islami väevõimuga lahkuma ...

s
suslikud/ 4. november 2015 10:48
Need ,kes riigi üles ehitanud ,nendele tehakse seadus mis sunnib surnuks jooma,bensiini hinna tõusuga tehakse jalameheks,väikse pensiga saab aga ainult kartulikoori süüa.Omadest tahetakse lihtsalt lahti saada.Euroopa Liit on suur maffia grupeering ärimeeste huvides.Kellel Toompeal ettenägemise võime puudub,võivad ühe sekundiga riigi hävitada.Pagulastel peaks olema samad tingimused ,kui kõige vaesemal perel.
õ
Õige sõna/ 4. november 2015 10:41
kui ta küsib kuue, siis anna ka püksid ja kingad ... ülejäänud riided ... milleks meile vaja sellist Eesti riiki - anname ka selle NEILE ära ... koos kõige täiega: RÕIVA ja ILVEGA (Rõivase ja Ilvesega).
Oleme siis vagurad ja hummaansed ... kui kõik hingetagant ära anname ....
k
Kodanikud/ 4. november 2015 10:42
Rõivastuge ja läheb lahti ... irv.
a
Alar1/ 4. november 2015 10:39
Käes on segane aeg ja suured rahad on liikumas. Kes nüüd praegu pumba juures on, see pumpab puhkamata 24/7oma tasku suuri summasid. Pagulaste kraesse saab kantida tohutuid summasi multikulti nime all. Või arvab keegi, et pagulasi võetakse kaastundest?
v
vaatleja/ 4. november 2015 10:35
Ja siis imestatakse miks eestlane siit ära läheb. Kui oma inimest ei väärtustata ega hinnata, siis milleks siin ennast alandada? Kõige peale aidatakse ikka ju omasid ja siis vastavalt võimalustele ja vajadustele teisi. Pagulaste teema juures on asi vastupidi. Isegi, kui see nii on, et sellise summa eest saavad korterid üürida, siis palun ärge kajastage seda ajakirjanduses!!! Mul on häbi, südamevalu, hirm, sest minu vanavanemad, kes on kogu elu töötanud ja oma kodumaad hoidnud-kaitsnud-armastanud, peavad läbi ajama sandikopikatega!!! Pagulastele, aga luuakse sellised võimalused! Ma saan aru, et tuleb hädasolijaid aidata, aga kuskil on piir. Kui eestlased sõja ajal Eestist põgenesid, siis kas neid võeti avasüli võõrriigis vastu? Kas meile loodi selliseid tingimusi? Jah, ajad olid teised, kuid ega see muuda tõsiasja. Igaüks peab selle välja teenima. Radari saadet vaadates oli ju ilmne, kes tõesti püüab ning kes on põhjusega oma kodumaa hüljanud, Teised aga tulid head elu otsima, kuid pole ei keelt ega kombeid selgeks saanud. Ei ole Eestis nii, et lebad palmi all ja puuvili kukub sülle. Selleks peab miskit tegema ja püüdlema. Teema on lõputu....
m
maamiis/ 4. november 2015 10:25
kui jutt soome peale läks.nimelt olen raske puudega invaliid.oins 200eur,soomes on 2000,kurat miks nad toetavad pagulasi,õpivad soomlastelt,kurat õppigu ka seda kuidas oma penskareid ja sante aidata.rahvas lähme lööme selle pande seal Toompeal mättasse............
m
mait/ 4. november 2015 11:12
r
ralf/ 4. november 2015 10:21
Selliste megatoetuste puhul võime kindlalt oodata migrantide suurt tulva .
k
kass/ 4. november 2015 10:10
Ja mis te arvate miks Soome kolinud eestlased jube rahul on ??? täpselt selsamal põhjusel...sossu tambib kõik kulud kinni ja korter pole selline pugerik nagu Eestis ... Lahutad abielu ja kolid välja...saad kohe sossukorteri ja head toetused....elu on lill...küll need murjamid siingi varsti kallite autodega sõidavad...uhked telefonid ju juba olemas...telesaates laadis neid laua peal lausa mitu....kodustega vaja suhelda ...skype ja messenger töös ja muidugi palvemuusika ....ma leian ikka et maassa maan tavalla nagu soomlane ütleb ja vunguda et pole seda ja teist ja toit ei kõlba on sigadus...nojah, ma olen nüüd rassist...
p
pagulane/ 4. november 2015 10:09
on eesti ārimehele tulus āri .

e
eestlase tulevik/ 4. november 2015 10:08
Mida ütleb see pereema , kelle lapsed tulle jäid, kuna eesti energia lülitas voolu välja ja maja küünlaleegist põlema läks.
t
to eestlase tulevik/ 4. november 2015 17:14
Kahjuks ka see noor pereema jäi koos oma pisikeste lastega tulle.
Pealegi on see Eestis lühikese aja jooksul teine kord.
Ka Raasikul jäi noor ema pisipojaga tulle.
Täiesti õudne hakkab.
Mustadele luuakse a´ga kõiksugu luksuslikud tingimused oma rahva arvelt.
m
meie oma inimesed/ 4. november 2015 10:07
on näljas ja paljad, kuid neile vingujatele tambime aga juurde. Enne kui meie inimesed ei saa toetusi ega normaalseid tingimusi, enne ei ole ka õiglane neid nuumata.Pange nad tööle. kas tõesti ei leidu seal ümbruskonnas ühtegi tööd , millega nad hakkama saaks.
r
ranno/ 4. november 2015 09:54
j
Jaan/ 4. november 2015 09:54
Olen selle üle nii õnnelik! Minu pension veidi üle 300, sealt siis kõik maksud-värgid.... . Tampigu sinna mutiauku veel rohkem, väheks kipub jääma, Toit kehva, ilm külm ja linn elamiseks liiga väike pealegi. Jõudu!
k
kodutu/ 4. november 2015 09:51
Sellise rahaga saab neid paigutada ju hotelli, motelli jne. koos hommikusöögi ja muude teenustega ja raha jääks ülegi. Teatud aferistid seda ootavadki, et riik neilt hotelli kohad võtaks.
i
INVALIID/ 4. november 2015 09:51
Ärge unustage suures pagulastevaimustuses ära ka oma maa penskareid, kes PEAVAD nii üüri maksma kui ka ära elama oma 300-eurose kuusissetulekuga!
u
usun/ 4. november 2015 09:51
et see on riigile korruptsiooni võimaluse variantkus ta näiliselt teeb ,aga ka saab.
miks on illegaalidele/vereimejapuukidele antud rahvusvaheline kaitse????? , miks Eesti valitsus osaleb inimkaubanduses???/ 4. november 2015 09:50
rahvusvahelise kaitse all on neil õigus nõuda, liikuda, tappa, vägistada .......mida iganes teha ja kellelgi pole õigust nende suunas köhida.

k
kas kellelgi kuskil/ 4. november 2015 09:48
sõidab katus e.aju täiega, nii et enam ei oska isegi seisma jääda, paneb aga edasi, varsti on ajudel halvatus, näis mis siis edasi tuleb, ilmselt halvatus mis halvab selle, et arvutada ei osata enam palju meie lastega pered peavad lapsi kasvatada suutma.Kui meie suurele osale meestest makstakse palka 1000.-1500.- vahel, naistele 400.-700.-vahel, siis tekib küsimus palju jääb neil peredel laste normaalseks toitmiseks peale pankadele hiigelkasumite maksmisest, kütteärikatele kütte eest maksmisest ja elekrtiärikatele hiigelhindade maksmisest.Neil peab kohe mõne aastaga tekkima
hiigelkasum, eesti laste kasvatajatel aga ei pea jääma sentigi järele ja elama vaid laenude
orjuses.Samas käib riigis nende samade kehvade palkade arvelt maksude rahadega hiigelvargused ja hiigelkantimised, justkui kõige tavalisemad süsteemid.Mis toimub riigis, kes oleks veel paigalpüsiva katusega ja suudaks hinnata oma kodanikke igal ametikohal.
v
vanaema/ 4. november 2015 09:48
inu ii klassis õppiv lapselaps kirjutas koolitunnis küsimusele on kõige hirmsam asi siin
p
Pesionär/ 4. november 2015 09:43
Ega seda siis Euroopa ei maksa, ikka meie riik ise. Seega hüvasti pensionitõusud! Sandid tunnistada kah kõik töövõimekateks ja tööle j.n.e. Perspktiiviks jääb oma vauritele ilmselt veel vaid mingi odava hooldekodu 6-ne palat. Kui sedagi. Ootan huviga, millel võetakse vastu halastav eutanaasiaseadus.
j
jah/ 4. november 2015 11:27
rõivas ütles,et järgmine aasta saab penskar juurde 7 eurtsi,lihtsalt palun eutanaasiat
i
ioho/ 4. november 2015 09:40
Masendav! Ja pagulased nõuavad viimse kui sendi, millele neil on õigus, välja. Selles võib kindel olla.
J
???/ 4. november 2015 09:44
Ja mis jääb oma töötutele, invaliididele ning pensionäridele?
a
appiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ 4. november 2015 09:37
anna kannatust! sõnatuks võtab, kus on õiglus?, nõuan rahvahääletust illegaalide sissetoomise osas!!!! oma kodumaal on illegaal riigireetur, Eestis suur külaline!, tglt on Eesti riiki tunginud kriminaal, elamiskulud kantakse sellisele kandikul ette suurusjärgus juba nagu riigikogulase kuluhüvitis, taabukene toob vägisi need puugid maksumaksja turjale!!!!!!!!!!!
h
HEA NÕU ANDJA/ 4. november 2015 09:36
määrige nägu tahmaga kokku, ja hiilige koos teiste pagulastega riiki, sirutage käsi pikalt toetuste järgi, nii on ju õige, kuna tahmanägudel on luksus ette nähtud
s
Sven/ 4. november 2015 09:34
Mul on pere 4-ja liikmeline, üürime korterit Põhja Tallinnas ning kuu üür jääb ca 300EUR kanti + kommunaalid. Saame hakkama, millestki puudust pole. Kui saaks riigilt ca 3000EUR üüri toetust, siis peaks korteri võtma ilmselt Vanalinna kõige parema vaatega ja raha jääb ülegi veel...
ü
üürile andja/ 4. november 2015 10:01
suure tõenäosusega tuleb teil välja kolida kui pagulaspere maksab mitu korda rohkem
k
kustutage see komm, kui vaja/ 4. november 2015 09:32
aga ütlen, mida vaja- käi perse eesti!!!
k
Käigu/ 4. november 2015 09:47
PERSE eesti valitsus!!!!!!!
Aidaku oma rahvast-aga eiii mustadele vaja p....e pugeda, mudu ei saa Brüsselist pappi!!

3
3,5 kilo/ 4. november 2015 09:30
pole paha! pagulasfännid minge soome ja tehke neile reklaami...siis vähemalt ei roni nad eestis maapiirkonda vaid saavad tln.kesklinna või kuhugi rikkurite linnaossa
m
mait/ 4. november 2015 09:28
vot see ajab tigedaks kuradi jobud peab vist eestist lahkuma sest eba õiglus on nii suur olen eestis töötu ja saan närused 100 eur olin soomes tööl 4 aastat ja nad võtavad praegu mind ka veel seal töötuks ja saan 800 euri töötu toetust meie endi inimesed tehakse jobudeks
a
annaabi/ 4. november 2015 09:19
see on selge sõnum ka meile, omadele. Ei ole mõtet rikkuda oma tervist tööga,õppige laskma jalgu sirgu, õppige puhkama ja ärge peljake käed pikal toetus nõuda.
p
proffet/ 4. november 2015 09:18
Ja saate näha - üsna varsti selgub, et ka neile toetusteks makstavad summad on ikka oluliselt suuremad kui siiani vaikselt halisetud toimetulekupiir, samad tingimused eestlastega jne.
n
no kuidas siis saame/ 4. november 2015 09:43
neisse sallivalt suhtuda . . . mina töötuna sain toimetulekuks 90,millest maksan veel STV 22€(justnagu arvuti ja TV oleksid praegusel ajal suur eralõbu) ja alles jääb elamiseks 68€ ja kui üüri summaks on 120€,siis doteeritakse 100€ . . . :( :( :(
k
Küünik/ 4. november 2015 09:16
Süsteem on väga lihtne. Kõige rohkem raha on maksumaksja käes. Selliste skeemidega saavad riik jm. asjapulgad selle raha kätte. Samal ajal kasutatakse sallivuse ja inimlikkuse loosungeid ning hurjutatakse rahvast, süüdistatakse rassismis.
Tegemist on puhta äriga.
n
Napaks/ 4. november 2015 09:16
l
Loodan/ 4. november 2015 10:35
et ilmuvad mõne aja mõõdudes fotod samadest korteritest koos rooja- ja prügihunnikutega. Kui suur peaks olema pagulase töötasu, kui toetusi enam ei ole, et sellist lux-elamist kinni maksta? Ei hakka nad maksma ja välja ka ei koli. Vot, see on nali.
n
Nipiga värk/ 4. november 2015 09:14
Jumal tänatud, meil järelikult on veel raha küllaga. Võin rahus edasi elada.
h
heh/ 4. november 2015 09:12
otsisin city24-st millise korteri saabuv pagulane saaks. Nii kallist pole eriti saadagi. Kesklinnas 100 ruutmeetrine überluks maksab 3000 kuus. Ilus elu :)

m
mis toimub?/ 4. november 2015 09:05
kas eestlastele on kuulutatud sõda?
a
asd/ 4. november 2015 08:57
krt mis riik see on kui pagulased saadvad rohkem raha elamise jaoks kui riigi elanik??? Las eestlased olla vaesed. Riik peaks muretsema et meie lastel oleks hea haridus ja piisavad toetused mitte paarkend eurot kuus. Uskumatu lihtsalt, Kas nad seal riigikogus ise aru ei saa? Ja meie Eesti rahvas oleme kõigega nõus..Selle valituse peab enne kukutama kui pagulased siia tuuakse. Aa ja muideks kuulsin raadiost ammu aega tagasi et riik kuludab mitukümmen miljonit Eesti Vabariigi 100ks sünnipäevaks, Kas on vaja????
r
Revolvripüha/ 3. november 2016 11:51
7 nov. kõik Toompeale kl. 15.00 rõivast kukutama!
v
viletsus/ 4. november 2015 08:55
väitis, et pagulased ei saa paremaid toetusi ega tingimusi kui meie inimesed. Kas eestlased saavad ka nüüd üle 3000eurised korterid, tasuta kom. tasud, korteri remont(4-liikmelisele perele umbes 15000, sisustus(ligi5000) jne
r
...ja siis/ 4. november 2015 08:52
räägitakse võõravihast-ei imestagi,selle valitsuse taktikaga vihkamine suureneb veelgi..(ka valitsuse vastu)..praegu käib valitsuses ju ainult raha ja võimu jagamine aga suurem osa rahvast vireleb ja unistab ka 4000 eurost kuus....
e
ema/ 4. november 2015 08:48
valus,oi,kui valus.On alampalk,mingi 400,on pens 300.- võtame sellest maksud maha,mis maksame oma uberiku eest ja kaaslane lauapeal,kus daab selliseid jubedaid uudiseid lugeda.Kuus jääb söögiks jarele 90 .- Ei sure,ega ela.Ja nendele sisserannanud tüüpidele antakse kümme korda rohkem.Ei taha tõesti elada enam.Mida mõtlevad need lontrused,seal toompeal,kes on oma tagumikud seal laiaks istunud?
e
ehm/ 6. detsember 2015 09:22
väga vabandan miinuse eest, kuidagi sattus vale kasti serva peale see klikk ja enam tagasi võtta ei lase :( mul tõesti väga kahju :(
k
Kaur/ 4. november 2015 08:43
Mis krt siin konnatiigis toimub?! Riik või asi!
j
jants/ 4. november 2015 08:36
Täitsa uskumatult suur žest meie valitsuselt meie rahvale,kellest paljudele on see aasta palk.Näitamaks hoolivust spetsialistidest,kes meie majandust arendama tulevad:))))))Kas nüüd tõstetakse ikka makse ka,mendid ju said juba uued hinnakirjad kätte,mille alusel ka teed vales kohas ületanud vaegnägijale poole pensioni suurune trahv pähe määrida.Kas meie lapshälvikvalitsus ei karda lõpuks füüsilise vägivalla puhkemist.Rahvast vägistatakse tõusvate maksudega ju niigi järjest räigemalt,kuskil äkki tuleb ka piir ette.Selleks puhuks juba koolitatakse kaitseliitu ja sõjaväge koos NATO-ga meid maha suruma-sellise saastavalitsuse koht on ajalooliselt olnud võllas.
m
Mari/ 4. november 2015 08:34
Kui paljud eestimaalased elavad sellistes tingiustes??? See on minu 6 kuu palk, millest maksan riigile maksud, korteri kulud, raviid ja sööma peab ka, kas kultuurile ka jätkub??? Kuidas ma saan seda riiki veel usaldada??? ja nii elvad väga väga palud eestimaal. Kui kõigil allpool keskmist elatustaset elavatel riigikodanikel oleks selline sissetulek, siis oleks elu LILL ja ka mina ehitaksin omale juba maja. Häbi, ei taha neist pagulastest enam idagi kuulda!!
k
Kairi/ 4. november 2015 09:10
Pagulastel parem elu kui eestlastel.
v
valimistel mõtle sellele!/ 26. aprill 2016 22:36
Mis kasu sellest mis sa praegu kirjutad! Nemad seal riigipiruka juures ei mõtle ei sinule ega sinu perele. Nemad mõtlevad endale!!

m
mis sellest kõigest siis saab? laulurahvas laulab./ 4. november 2015 08:25
Rong see sõitis tsuh-tsuh-tsuh,
Piilupart oli rongijuht.
Rattad tegid ra-ta-ta, ra-ta-ta ja ta-ta-ta
Aga seal, rongi peal, kas sa tead, kes olid seal?
Seal olid kiisud, seal olid miisud
seal olid väiksed kirjud kiisud.
Kiisud sõitsid Türile, sõitsid külla Jürile.
Seal olid suured mustad kutsud,
seal olid väiksed roosad notsud.
Kutsud sõitsid Torilasse, notsud sõitsid Porilasse.
Seal olid sarvilised sikud,
sarvilised sikud-sokud.
Sokud sõitsid Karjakülla, Karjakülla-Marjakülla.
Rong see sõitis tsuh-tsuh-tsuh,
Piilupart oli rongijuht.
Rattad tegid ra-ta-ta,
Piilupart jäi tukkuma.
Oi-oi-oi, ai-ai-ai,
mis siis sellest rongist sai?
Rong see sõitis tsuh-tsuh-tsuh, kuni kraavi läks karpuhh!!
Oi-oi-oi, ai-ai-ai, mis siis reisijatest sai?
Oi-oi-oi, ai-ai-ai, mis siis reisijatest sai?
Kõik nad läksid uperpalli, uperpalli-kukerpalli.
Kiisud jooksid sabad seljas,
kutsud jooksid keeled väljas.
Kümme notsut kukkus kraavi,
kümme kutsut laskis traavi.
Sarved segi sikkudel,
sikkudel ja sokkudel
Kiisud ei saand Türile, külla minna Jürile.
Kutsud ei saand Torilasse,
notsud ei saand Porilasse.
Sokud ei saand Karjakülla,
Karjakülla-Marjakülla.
j
ja/ 4. november 2015 09:31
muhhameedid said pagulasse
k
karin/ 4. november 2015 08:16
Pagulane ei tohi elada.paremini kui riigi pensionärid vöi miinimumpalga saajad
v
väga/ 4. november 2015 07:54
vastik valitsus. Ei ütleks midagi, kui riik omadest hooliks.
q
Qwerty/ 4. november 2015 07:43
Selle rahaga saab Toompeale ja Kadriorgu elama.
a
4. november 2015 08:01
annaks siis juba kohe võimu ka pagulastele üle, ega nad sellega lepi, et saavad parimad elamispinnad reostada ja lõhkuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee