Maailm

Pagulaskriisiga heitlev Merkel hoiatas Balkanimaid sõjaga (160)

LISA KOMMENTAAR

Niminimi 20. november 2015 23:46
Kas ei aita juba süütute inimeste surmast?
Ükskord peab ka Merkel selle kaose eest vastutust kandma, mille ta ja temataolised on tekitanud!
ausalt 5. november 2015 20:52
Ma ei saa aru, kuidas on sellele eidele kogu Euroopas võim kätte antud ja ta käitub nagu füürer, kelle tahe on määrav. Talle oli neid musti vaja, tema pakkus banaane, tema tõi sõja Euroopasse, sõdigu siis Saksamaal kui talle elu liiga rahulik tundus. Balkani riikidel on õigus oma arvamusele, oma riigi kaitsele. Meil muidugi ka kui meil riik oleks ja valitsus. Paraku valitseb siin jälle füürer ja varsti ISis.
keelemees 5. november 2015 00:32
Eesti keeles pole olemas väljendit nagu "hoiatas sõjaga". On ütlus "hoiatas sõja eest" või "ähvardas sõjaga". Kolmas variant oleks sama segane kui "ähvardas sõja eest".
8. november 2015 17:43
Merkel on ammu Euroopa rahvastele sõja kuulutanud, sh sakslastele, rääkimata väiksematest rahvastest. Kommunistid sokutasid oma karma rahva peale kui rahvas neile andetas nende kommunistliku mineviku, selle eest on meil nüüd see karistus, mis on.
mis kommunistid, 9. november 2015 20:53
timo 4. november 2015 21:20
See jamps nende "pagulastega" ongi sõda -alistumine islamile ühegi katseta end ja oma kultuuri kaitsta. Multikulti on soovunelm, mida naudib üks mõjukas osa heaolus unelevaid eurooplasi, kuid ei tunne ega tunnista ülejäänud maailm. Kahju!
(_!_) 4. november 2015 19:03
TRA LÖMASTAGE JUBA ÜKSKORD SEE PRUSSAKAS!
VANA-AADU " TULEB TAGASI TUUA? 10. november 2015 06:37
SAKSAMAA OM ÜLE ILMA ..ÜLE KÕIGE ILMA PEAL;;
KORDUB KÕIK JA ALGAB ÜKS SUUREM MADIN ---SAKSAMAA
LÄHEB KORDA LOOMA ---VÄGA SUURTE JÕUDUDEGA;; ET VABASTADA SEE SUUR PÕGENIKE MAA --HULLUDE KÄEST ,,
""ÄRGE LIITLASED UNUSTAGE --ET VÄGA RIKASTEGA JA JULMADE INIMESTEGA TULEB EES SUUR SÕDA;; JUST 2016.. AASTAL,,:
Eestlased! 4. november 2015 16:42
Vaadake hoolega! Nii näeb välja tänapäeva maffiapealik! Olete vist harjunud, et maffia laseb püssi? Nüüd on maffia rafineeritum. Tänapäeval laseb maffia rahakotiga.
rahakott on kahjuks juutide käes, 9. november 2015 20:56
Aadut oleks vaja ja kohe.
sss 4. november 2015 15:44
votsin suvel angali tantsima kukkusime teise tantsu ajal ta loi pea vastu kivi
ššš 5. november 2015 00:39
oikuiselgejaveatukirjastiilsulon-jakuivaimukas-kohelustlugeda
väääga vaimukas, 9. november 2015 20:55
ise kriban,ise naeran.
Merkel on osutunud päris lollliks mutiks 4. november 2015 15:02
8. november 2015 17:50
Kaastunne neid ei aita, puhastusrituaali on vaja, et neile kaelamääritud süükoorem läheks tagasi neile, kellele see kuulub.
SAKSAMAA ÄRKAB UUESTI,, 10. november 2015 06:33
SUUR --SAKSAMAA ---- ON VARSTI VALMIS ""VÄGA SUURT SÕDA PIDAMA;; --JA ON TÄNA PALJU TUGEVAM
SÕDIJA RIIK ""TERVES MAAILMAS --IKKA KARMIM TEGIJA--- KUI SEE AADU HITLER JUBA OLI --"" MERKEL---UUS SAKSAMAA ÄRKAB EBAÕIGUSE VASTU ÕIGE VARSTI-- KOOS LIITLASTEGA;; ""ET HÄVITADA MAAPEALT SEE SAATAN-- KES RÜNDAB JUST RISTIRAHVA USKU;;JA TAPAB ISLAMI USU NIMEL""
UUS SAKSAMAA ÜLEMUS,, :::: KES ASTUB VASTU KÜLMA SÕJAGA
SELLISE JULMA ISLAMI SÕJA VASTU,, --KUS NEED PÕGENIKUD IKKA MINEMA OMA MAALT SURUTI JA JÕUGA PÕGENEMA KA SUNNITI--- JA OMA KODUST ---JA MAALT VÄLJA JÕUGA AETI;;
SAKSAMAA ÄRKAB UUESTI,, 10. november 2015 06:33
SUUR --SAKSAMAA ---- ON VARSTI VALMIS ""VÄGA SUURT SÕDA PIDAMA;; --JA ON TÄNA PALJU TUGEVAM
SÕDIJA RIIK ""TERVES MAAILMAS --IKKA KARMIM TEGIJA--- KUI SEE AADU HITLER JUBA OLI --"" MERKEL---UUS SAKSAMAA ÄRKAB EBAÕIGUSE VASTU ÕIGE VARSTI-- KOOS LIITLASTEGA;; ""ET HÄVITADA MAAPEALT SEE SAATAN-- KES RÜNDAB JUST RISTIRAHVA USKU;;JA TAPAB ISLAMI USU NIMEL""
UUS SAKSAMAA ÜLEMUS,, :::: KES ASTUB VASTU KÜLMA SÕJAGA
SELLISE JULMA ISLAMI SÕJA VASTU,, --KUS NEED PÕGENIKUD IKKA MINEMA OMA MAALT SURUTI JA JÕUGA PÕGENEMA KA SUNNITI--- JA OMA KODUST ---JA MAALT VÄLJA JÕUGA AETI;;

aeg 4. november 2015 13:52
ongi Euroopa riikidel ise otsustama hakata, mitte lasta teha seda mingil käputäiel vanameestel ja vanamuttidel kuskil Brüsselis, kui sellejaoks on vaja sõda, et seda kaost ära lõpetada Euroopas, siis eks see ole paratamatus. Usun, et paljud riigid seisavad nende riikide selja taha, kes sellist kaost ei toeta nagu Merkel Ja Junckeri gäng. Ka Hitleri alustatud 2 maailmasõda oli tegelikult möödapääsmatu, sest sakslastele pandud ebainimlikele sõjakulude tasumisele hakati neid ka kohtlema nagu koeri ja tapeti neid aladel, mis algselt kuulusid Saksamaa koosseisu, kuid need maad ära võeti ja hakati ka sealt välja peksma. See kõik keeras Hitleril vindi üle.
migrantide sissevoolule on ju lihtne lahendus olemas - 4. november 2015 11:06
koheselt ära kaotada kõik immigrantidele jagatavad lahked toetused. Need võiksid hakata immigrandi jaoks kehtima, kui ta on antud riigis on töötanud vähemalt VIIS aastat.
Hea video 4. november 2015 07:19
Tegemist on Saksamaa enda saatega. Väga selgelt tuuakse välja - migrantide ütluste näol - kuhu minnakse. Ikka Saksamaale. Sest Merkel lubas seda ja toda. Mina Merkeli asemel muretseks katteta lubaduste eest, sest need inimesed nalja ei mõista. Usun, et Merkel saab aru, mida korraldab. Küsimus: miks?
https://www.youtube.com/watch?v=lyJncEfjDjc
Neid videoid on veel 4. november 2015 11:07
Arstid, kes abistavad migrante peatuskohtades on mures. Ma ei hakka videoid välja panema. Aga sisu on järgmine: nad ei saa aru, mis migrantide peas toimub. Näha on, et inimesed on saanud korraliku ajupesu ning on valmis riskima oma laste / naiste eludega. Peaasi, et saaks peatusteta Saksamaale. Mõned markantsemad näited.
Nt ühel poisil oli lõualuu puru ning infektsioon (vajas kiiret operatsiooni). Poiss oli koos väidetava onuga. Väidetavalt oli takso alla jäänud. Arstidel õnnestus veenda onu, et läheks haiglasse. Paraku enne kui laps ravi sai, põgeneti sealt. Väidetavalt on selle lapsega nüüd kõik korras - näidati ka last aga ma isiklikult ei ole kindel, et tegu sama lapsega. Algul oli lapse nägu väga paistes.
Ühel naisel süvenes diabeet ning algas gangreen. Mees keelas naisel haiglasse minna. Austria piir ootas.
Üks imik suri Saksamaa haiglas. Ma sain aru, et jäi 3 kuud enne raskelt haigeks aga vanemad soovisid Saksamaale.
Siis on video, kus näidatakse pettunud süürlasi. Üks on väga pahane ja kahetseb tulemist. Maksis 18 000 usd ning sai nüüd sellise kohtlemise aluseks. Tal on häbi, süütunne, et õnge läks. Parem oleks surra lahingus. Kaeblevad, et liiga palju tulijaid ning et enamus ei peaks üldse abi saama (pole Süüriast). Lõpuks purskab välja, et ise keerasite meie riigi nässu (toetate terroriste, varustate relvadega. Olete võlgu. Meil kõik teavad seda.
Isegi kui Saksamaal on soov saada tööjõudu nagu on spekuleeritud, siis nii ei tehta:
http://www.liveleak.com/view?i=811_1446577476
Nüüd näitab, kuidas korjatakse laagritest parimad välja (spets tööjõu otsijad; ülejäänud visatakse justkui üle parda - saadetakse mujale?).
Või on siis eesmärk kogu EL vananemise probleemi lahendamine ning EL - Aafrika liidu suunal liikumine. Või veel muu põhjus. http://www.breitbart.com/london/2015/11/02/soros-admits-involvement-in-migrant-crisis-national-borde...
Pole see pealesurutud lahendus lihtsalt õiglane ja õige. See ei ole meie valik.
Kahju, et ma ei tea araabia jt keeli. Uuriks, mis infot nendes äppides, Türgi TV-s jne edastatakse. Oleks lihtsalt huvitav teada, kuidas ajupesu tehakse.
Süürlase arvamus (vene keeles, saksa keelsed subtiitrid) 4. november 2015 14:34
Niisama lisan, sest ikka kiputakse rõhuma meie südametunnistusele - eestlased pahad ja ei taha aidata. Küsimus pole tahtmatuses aidata (vähemalt minul). Pigem: keda me aitama ning kuidas aitame.
Üks süürlane (räägib vene keeles) ütleb, et meedia valetab. 90% ei ole süürlased. Süürlased armastavad tööd aga ülejäänud on tulnud muudel põhjustel. Loetleb ka riike, mille esindajatega on kokku puutunud. Mees räägib vene keeles - ei tea, kas seegi süürlane:-)
https://www.youtube.com/watch?v=oi_4l9nAblM
8. november 2015 18:01
meile üritatakse kaela veeretada järjekordset poliitikute korraldatud sigadust euroopa rahvaste ja pagulaste elude hävitamise eest, riikide hävitamise eest, et ise karistamatult pääseda igas mõttes, riigid on juba suht paljaks röövitud ja sellest on vaja puhaste kätega ja punnis taskutega pääseda. Andestamine neile või süü omaks võtmine võrdub meile enesetapuga, poogu ennast üles oma sigaduste eest, mida nad meile korraldada püüavad. Jumal andestab, kui andestab, ükski inimene ei tohi neile andestada!
Andestamine on lõks, millega ohver võtab endale vastutuse ründaja eest, see on alatu lõks, kuhu inimesed on püütud kaabakatest õpetajate kaudu.
8. november 2015 18:04
Öelge mõttes lahti kõigist andeks andmistest neile, kes on teile halba teinud ja andke nad jumala kohtu ette kohtu mõistmiseks, tehke selline puhastusrituaal mõttes läbi.
no väga palju süürlasi on õppinud Venemaal, 9. november 2015 21:03
isegi venes elab neid palju,üks tore laulumees laulis ka Kristiina Orbakaitega koos.
8. november 2015 17:54
JUSS 4. november 2015 01:12
Imelik jutt ning arusaamatu sõnastus. Kõrvaltvaataja saab teist riiki hoiatada SÕJA EEST mingi kolmanda riigi poolt! Aga kui on juba SÕJAGA, siis tekib mulje, et sõjaga ähvardaja on kõneleja ise. Näib, et ajakirjanikud ei valda taas korralikku sõnakasutust. Ma millegipärast ei usu pr. Merkeli erilist sõjakust. .
IRW 8. november 2015 18:06
nad ei saa ju avaldada teksti, et Merkel kuulutab teistele EL riikidele sh meile sõja, kuigi sisuliselt see sõda juba toimub.
sõda 3. november 2015 23:42
kas ainult balkanimaades ja miks sa merkeliraibe .kas sull on lapsi saatanakummardaja ameerika jehhoova jätis
haige 3. november 2015 22:57
ja väärastunud Kalergi ordeni kavaler,see ei lähe enam peale kellegile,ja nüüd hirmutad Sõjaga kui tapjaid ja illegaale vastu ei võta,mõistus ei tule koju kunagi kommunistidel kuigi marx ja ristiisad ammu surnud.
8. november 2015 18:08
nad ehitavad uut kommunismi nagu on Hiinas juba praegu.
laes 3. november 2015 22:42
miks kardate avaldada minu kommentaare
Gunnar Stahl 3. november 2015 22:15
Kuule rumal vanaeit Merkel, loodetavasti oled arusaanud, et oled hakkama saanud üima nõmedusega, kuid häbi on endale seda tunnistada.
Tuleb kuidagi väga tuttav ette, sest nii käitus omalajal ka üks teine Saksa riigijuht ja seda me ju teame millega see saksa rahvale lõppes.
8. november 2015 18:09
Samad niiditõmbajad ja samad käitumismustrid, mis on selles imelikku?

rõivas 3. november 2015 21:57
Ekre võimule. Ainult nemad saavad selle sita veel päästa ja on lootust, et 20 aasta pärast ei ole me moslemiriik. 500 moslemit aastas- 10 aastaga 5000 + see, et iga kuu numbrid suurenevad, palju aastas tuleb vastu võtta. Rahvas, need kes veel ei tea, siis valitsuse salajane plaan on vastu võtta 50 000 moslemit. See on genotsiid eesti ja euroopa vastu:
https://www.facebook.com/ago.peedosk/videos...
https://www.facebook.com/FREI.statt.bunt...
https://www.youtube.com/watch?v=Kn-RBMGDozk
A.H. 3. november 2015 21:30
Eks merkeli eit unistab rohkem Saksamaa kodusõjast kui mustper*ed hakavad riigis islamiriigi looma,ja alles jäänud tervemõistusega sakslased sellele vastu astuvad. Vähemalt selline mulje jääb.
olen 3. november 2015 22:21
lugenud ,et merkel pastori t'utrena on andnud jehoovale kelle peakontor asub usas ,t'öotuse ,et juudi rahvas saab olema isand orjade u'le
Lgp A.H 3. november 2015 22:42
Ja ette koma????? Kasuta spellingut.
??? 3. november 2015 21:26
Segane jutt. No ei saa aru, miks on sõjaline konflikt siis paratamatu, et keda Merel siis sõjaga ähvardab, kes keda ründama hakkab? Ega ometigi mitte Saksamaa ise? Kui piirid suletakse, võivad loogiliselt vaenutegevust alustada vaid need pagulaste sildi all saabunud ja teel toppama jäänud noored islamivõitlejad ise. Aga see poeks mitte riikide vaheline sõda vaid migrantide mäss. Ja selle mahasurumine, kuritegusid sooritanute karistamine ning ühiskonnale ohtlike võõraste interneerimine ning väljasaatmine on siis iga riigi enda siseasi. Samuti blokeerida oma piirid ja kaitsta neid uute migrandihordide sissevalgumise eest.
Hea asi nagu läheneb,ise lugesin 9. november 2015 21:12
Vanga nägi ju,et tuleb sõda,euroopast jääb järgi tuhahunnik,kellel on õnnestunud veel ellu jääda, need koksatakse ära moslemite poolt.
Kas on tõsi,näeme.
kolm 3. november 2015 21:11
"Otsige naist!" õigustab end taas. Merkel on see, kes hävitab Euroopa.
tubli 3. november 2015 22:26
ja see polegi naise moodi
Tooge 3. november 2015 21:10
rohkem võõraid, sest ainult nendega saab eurooplaste eneseväärikuse koomast välja tuua!
mitte 3. november 2015 20:59
Ükski tara ei täida oma ülesannet, kui seda loojate selgroog ei toeta.
!!! 3. november 2015 21:29
Tarast saab jagu lõiketangidega. See peab ainult siis, kui seda korralikult valvatakse. Ja kui valvureid on piisavalt, kui neil on vahendeid välise ründe tõrjumiseks ning on antud luba neid vajadusel ka kasutada.
nii et imelik nagu pole süjast pajatada sellises olukorras. 3. november 2015 20:54
Euroopal nagu pole sõjavägegi, kogu kaitse püsib rahal, jagades seda vaenlasele.
8. november 2015 18:28
Sõda on rahva vastu, kes püüavad rahvusriiki säilitada.
2+2=4 3. november 2015 20:21
Ja saabki tõeks. Valged hakkavad omavahel neegrite pärast sõdima. Kelle laulu see Merkeli mutt küll laulab? Kellel on Saksamaa üle piiramatu võim? Ega seal palju variante pole. Alles mõned aastad tagasi jõudis Saksamaa lõpule I MS võlgade tasumisega. II MS kahjud alles kõik maksmata. Ja on üks riik, kes tänu nendele rahadele üldse olemas on. Veidral kombel on see Süüria naaber, kelle laienemissoovi takistab Süüria. Ja nii lüüaksegi selle äkki alanud "rändekriisiga" kaks kärbest ühe hoobiga. Vabanetakse tülikatest süürlastest ning Saksamaa saab tööjõudu võlgade tasumiseks. 2+2=4
3. november 2015 20:36
mis see segi vanamutt siis oma hinnalist kaadrit teistele pähe määrida juba sõja 'ähvardusel, kui isegi raha ei huvita - ? asi on lihtsam, piraatlusele tehti lõpp, nüüd äritakse illegaale.

tetra 3. november 2015 20:16
Mingi pagulane v6iks selle idioodist hoora ära vägistada ja siis üles puua!
Maailma kõige m****im inimene on see merkel.
to tetra 4. november 2015 01:16
Vägistamist ta ju ootabki.
tee põrgusse heade kavatsustega 3. november 2015 20:04
Heategijad jõutsidki juba sõjaga ähvardamiseni...
asi edeneb 3. november 2015 19:57
"The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other.
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Vastik 3. november 2015 19:38
Värdjas vanamutt on see merkel ja kogu eu juhtkond üks kari imbetsille
3. november 2015 20:19
mangu omale hitler nimeks, või mingi segane vanamutt hakkab euroopaga sõdima, kui need pole okupatsiooniga nõus ! keegi pole...
JÜRI SANGERNEBO 3. november 2015 19:35
MERKEL ON KOHUSTATUD MIGRANDID KOKKU KORJAMA JA SÕJA MAHA PIDAMA SAKSAMAA PINNAL VÕI LEEBEM VARJANT NAD AAFRIKASSE TAGASI VEDAMA!
Rahu 3. november 2015 19:26
muti on ainult pasun puhujate käes
Mina puhun ka! 3. november 2015 19:55
Kurat, tooge see mutt siia - ma puhun nii et tükid taga!
seda minagi arvan, 9. november 2015 21:17
Appi 3. november 2015 19:19
Jää ometi vait mutt! Mõtle, mida suust välja oksendad!
tundub 3. november 2015 19:15
et muti on korraldanud saksamaale riigisisese sõja.
Ex-soomlane 3. november 2015 19:36
Kodusõda tundub vajalik tulemuselt. Alguseks Saksamaal, Rootsis ja natukene hiljem eriti Soomes (sest Soomes pole demokraatlikke valikuid -> iga erakond tervitab islamiseerumise).
Inimesed, vaadake Merkeli nägu ja ütleke mulle, et ta on terve mõistusega!?

See mutt ... 3. november 2015 19:12
paneb juba nii segast, et oleks juba viimane aeg saata ta psühhiaatrilisse ekspertiisi. Tundub, et tegu on raskekujulise psühhoosiga.
8. november 2015 18:29
mis on sinu õigustus mitte vastu võtta fakti, et Merkel ähvardab Euroopa riike sõjaga?
azza 3. november 2015 19:04
Huvitav,kes selle jama põhjustas,muti Merkel -eks kutsu nüüd Putin appi,kui ta viitsib tulla ja kanaajudest kubiseva euroopa tuleviku àra päàsta.Juncker vaevalt et nende jamade taustal üldse veel kaineks saab,sest selliste projektide väljamõtlemiseks,elluviimiseks ja kõikidele pàhemààrimiseks peab tõenäoliselt 365 päeva aastas umbjoobes olema
8. november 2015 18:31
Venemaa ei tule põhimõtteliselt Euroopasse sõdima, kuigi seda nad hirmsasti tahaksid.
On tabanud suurusehullus...? 3. november 2015 18:49
Juhul kui see söda peakski puhkema,pole pikalt möelda tarvis,miks see puhkes! Proua merkeli paguluspoliitikata see pingeline olukord ju tekkinud poleks! Merkel unustab pisiasja,et ta on vaid yhe riigi juht,mis kuulub EL-i aga käitub nii,nagu juhiks ta köike neid riike,mis EL-i kuuluvad! Kas pole pisut liigsuur tykk peeneks närimiseks?
Proteesid ka ei aita! 3. november 2015 19:59
Merkel saab vist ainult "näritud konti" lutsida, liha panemad suured saksad nahka!
Doora 3. november 2015 18:45
See hull Merkel tuleks nii kiiresti kui võimalik taandada valitsusest!Sest ta ei ole normaalne inimene!Vaadake ta silmi-kiskja silmad põlevad selle inimnahka peidetud olendil!Kuidas saab olla võimalik,et Suur ja Võimas Saksamaa on allutatud mingile skiso haigele vanamoorile,kes peaks ammu juba olema peidetud "teatud asutusse" kust välja tuuakse vaid jalad ees!Jumal hoidku Saksamaad!Sest sealt peaks Euroopa päästmine alguse saama,kust tema kaos alguse sai!AMEN!
See naine läheb küll rappa 3. november 2015 18:43
Oma pagulaspoliitikaga kui piire ei taha sulgeda.Lõpetab nagu kunagi hiilgavalt alustanud Thatcher.
nohjah 3. november 2015 18:35
Palun kloonige 3. november 2015 18:33
ometigi Margaret Thatcher,kui soovite Riigimeest.
Saksamaa 3. november 2015 18:22
Ühest äärmusest teise.Kaks korda sajandi jooksul valusat ajalugu teha. Ma loodan, et see etapp ei tule nii verine ja vägivaldne.

Tra 3. november 2015 18:17
See merkel tuleks vangi panna üks vanaeit lihtsalt keerab euroopa prse
Hilfe! 3. november 2015 18:15
Krrt, see mutt on peast päris segi läinud.
Sõda siis sõda 3. november 2015 18:09
MERKELI KOHT ON VÕLLAS.
Arvamus 3. november 2015 18:06
Proua hullumajja enne kui sõja teeb
ohh jummel 3. november 2015 18:00
MIks seda pooletoobist Mamma Merkelit juba pukist maha ei võeta???? See mutt veab euroopa täiesti põhja.
ta... 3. november 2015 20:11
...täidab talle antud ülesandeid ...
veteran 3. november 2015 17:59
Et võita vaenlast, avage kindluseväravad. Merkel muutub iga päevaga lollimaks.
Ali 3. november 2015 17:55
Miks seda prouat pole siiani seevaldisse pandud
Helluminati 3. november 2015 17:23
Tule taevas appi! Naised on igavesti toredad aga poliitikasse pole neid küll vaja. Naised on emotsionaalsemad ja vähem ratsionaalsed ning Merkel on selle ehtne näide. Siin on raudselt suurem plaan mängus ja ma üldse ei imesta, et härra Obama käsi on samuti mängus.
Igatahes on vastik ja valus vaadata, kuidas demokraatiat vägistatakse. Need, kelle tagument on soojas kohas vaatavad pukist alla ja laiutavad käsi. Oma rahvas pole ammu juba prioriteet. Pead on nii kaugel perses, et valgust ei paista ja sellist sitta enam endalt maha ei pese, kui siis ainult püha veega...Pagulased ise on ülbed ja nahhaalsed. Nõutakse riigi seaduste muutmist nende kasuks! Kuidas on selline asi üldse võimalik? Kuidas juhtus nii, et vähemus dikteerib enamusele, kuidas elada? Kui sulle pakutakse võimalus uuele elule, siis sa ei hammusta kätt, mis sind toidab. Uksed kinni! Ja veel pauguga! Lukk peale, aitab naljast. Praegu on vaikne invansioon juba alanud, kuid teades nende pagulaste agressivset käitumist kauaks see nii ei jää. Agressiivne aju on primitiivsuse tunnus ja primittivsete inimestega ei saa läbirääkimisi pidada.
Bäck to beisics 3. november 2015 20:56
Olen sinuga nõus - naistel (eriti ilma lasteta naistel) on poliitika jaoks liigselt altruismi, empaatiat, kaastunnet. Need sobivad hästi sotsiaalvaldkonda (koolid, haiglad, lasteaiad). Elu kord on selline, et loodus pole võrdne, kuid on alati tasakaalus. Näete nüüd ise, mis juhtub, kui hakata naistele panema meeste ülesandeid ja vastupidi . . .
Ja see Pooseluseadus ka veel nüüd meil kaelas, kuidas sellest veel lahti saada . . .

3. november 2015 17:00
Kas see mutti Merkel on söönud jälle seemneid?
ta kuulub ..... 3. november 2015 17:49
ja täidab nende käske rahvusriikide hävitamiseks.
???? 3. november 2015 16:52
Saksamaa tahab juba oma käsi puhtaks pesta? Põhi probleem on lahtine EL piir Itaalias ja Kreekas aga miks seda probleemi ei julge Merkel käsile võtta? Piirivalvet on sinna vaja piiri kaitsmiseks aga mitte pagulaste avasüli vastuvõtmiseks.
3. november 2015 20:31
tarand raadios rääkis, et kreeka laiutab oma suveräänsusega, - nemad oma piiridega ise jne. ärivad illegaale... jama enne ei lõpe, kui lollide liit laguneb.
8. november 2015 18:39
Räägib ennast puhtaks, võtku oma pagulased koju kui tahab ja majandagu nendega. Kõik see ülevedu on tellitud Londonist.
Sõda juba käib. 3. november 2015 16:49
Kümned ja sajad tuhanded islamisõdurid on juba €uroopas ja neid tuleb aina juurde. Miks ei võta seda pagulastevoolu oma riiki islamiusulised naabermaad kus samuti on ruumi ja sõda ei ole?! Vastupidi, igati soodustatakse noorte sõjaväekohuslaste islamite sissetoomist €uroopasse. Aga selleks, et siinsetes €uroliidu riikides võim üle võtta. Et terroriähvardustega oma kultuur ja usk ja koraan praeguste seaduste ümbertegemistega ülimuslikuks kuulutada.
Ly 3. november 2015 16:49
Ja nii juhtubki - Euroopa Liit laguneb, oh, vanaproua Merkel, tulihingeline pagulaste pooldaja, mida olete teinud oma rahvale ja kogu Euroopale, hirmus mõeldagi, millega see jant lõpeb. Ja daamile tahetakse üle anda veel Nobeli rahu preemia sousti eest, mille ta koos Junckeriga kavandasite.
3. november 2015 17:28
Sellest jäi õnneks ilma,soustigu nüüd seal omavahel nende pabulatega.Kus see rahu sealveel on, et preemiat anda.Saksa rahvas on tagajalgadel,mutt otsib süüdlasi üle euroopa, et oma nahka päästa.
Sookoll 3. november 2015 16:44
Merkel on orjaturu bomo-ostan .müün ja vahetan ja kui keegi pole nõus saab sõda tunda. Selleasemel et kaltsulaviini peatada anname hoogu juurde. Eesti ei ole vähemalt kaltsukast. Ja kuna eestit juhib rahva poolt valitud seltskond siis tuleb rahva tahtele mittealluv tropikari mäest alla ja Jlaga persse NEILE.
Oijh 3. november 2015 16:44
See vanatädike on vist hakanud natukene ära kruttima.
3. november 2015 16:44
kes 3. november 2015 16:41
vaatab REN tv,seal räägiti,mis tuleb põgenikega kaasa.kõiksugused haigused,inimesed on vaktsineerimata.ja palju,palju muud jama.meil aga vaikitakse,sellest ei räägita.

miina 3. november 2015 16:39
Liigne tolerastia on sama jube kui mistahes rastiad. Kui merkel lähimal ajal aru pähe ei vöta vöi seda talle pähe ei panda, siis ootab euroopat ees ju kodusöda. Moslemite ja ylejäänute vahel. Moslemid on juba praegu nii ylbed. Mis siis veel saab kui nende osakaal märgatavalt suureneb. Merkel ei ole absoluutselt adekvatne nende asjadega tegelema.
UFOd vahetasin Merkeli 3. november 2015 16:36
oma androdi vastu. Muud seletust ei ole.
ära 3. november 2015 16:35
Mis juhtub ühes trepikojas elava töölisklassi korteriga, kui kogu maja vaesed sinna elama kolivad?
:D 3. november 2015 16:31
Sinna see koer ongi maetud. Niisama ei saanud sõda pidada ikka põhjust oli vaja.
lea 3. november 2015 16:30
Merkel arvas vist et Saksamaa on kummist ja ka teised riigid on nõus oma rahva hävitama. Ei tea kohe mida need sakslased Merkeli suguvõsale küll halba on teind et sellist kättemaksu soovis.
ma 3. november 2015 23:04
ju p'uuan teile selgitada merkel on pastori laps jehhoovalaste peakirik asub ameerikas ohios ukraina pastor on praegu vöimul satanistid tahavad verd ja söda
et siis 3. november 2015 16:22
See tädi paugutab ikka täitsa metsa. Ainuõige otsus on kontrollida riikide piire. EU on muutunud läbikäiguhooviks. Lihtne kontroll piiride üle ja ei oleks mingit pagulaskriisi.
3. november 2015 16:17
Praegu paistab, et Saksamaal on tunduvalt suurem oht kodusõja tekkeks
8. november 2015 18:42
Saksamaa aetakse uuesti pooleks.
MERKEL 3. november 2015 16:10

Imelik 3. november 2015 16:08
Kuidas saab sõjaga hoiatada, sõjaga saab ähvardada!
oh ja ah 3. november 2015 16:04
ja meie mädarõigas oma jüngritega toetab seda sõjaõhutajast inimkaubitsejat? organiseeritud kuritegevuse peajuht merkel, rõve eit.
mina olen valmis elu andma, et kaitsta islamivaba Eestit. sellisel elul, mis siin praegu terendab, ei ole niikuinii mingit väärtust.
QQ 3. november 2015 16:03
Ohhh ma ei oska kohe nagu midagi öeldagi.
Selle tädi peab juhi ametist maha võtma ja kuskile ravile saatma sest see tädi peas küll vist kõik korras pole.
Enne tuleb sõda selle pärast , et neid ''pagulasi'' tuleb siia liiga palju.
mida 3. november 2015 15:55
Merkel ise ju kutsus musti Euroopasse.
Väk 3. november 2015 19:24
Väga jäle oli vaadata, kuidas mutt käis piiril pagulasi lakkumas.ÖÖÖÖK! Saksa rahvas on p.....!
3. november 2015 20:52
meie kalts lakkus vaos ka musta... kas ülejäänud eestlased on samasugused ?
Ätt 3. november 2015 15:51
See vanamoor on omadega ikka päris segi pööranud. Selliseid peaks hoidma kuskil kinnises asutuses,mitte laskma suurriiki juhtida.
bockimees 3. november 2015 15:51
Merkel tule meiega bock õlut jooma ja jäta see kantsleriameti koht noorematele
mm 3. november 2015 15:51
Kaugemas tulevikus, kui möll ja kaos süvenevad, ei saa millelegi kindel olla. Serblastele pole vaja erilist ettekäänet, et horvaatide kõri kallale minna. Kusjuures Serbia on ärbelnud, et tema ei sulge oma piire põgenikele mitte mingil juhul. Väga inimarmastaja rahvas, kui 90-ndaid meelde tuletada.
Aga Saksamaa sulgeb oma piirid ükskord niikuinii, seda juba ilma Merkelita.
3. november 2015 16:10
Aga miks peaks teised riigid hakkama põgenike kutsujaid kaitsma, aastaid on põgenike vool liikunud läbi Euroopa Londoni suunas, nüüd siis Saksamaa suunas, sest Saksamaa ise kutsus ja meelitas suurte toetustega. 100 elanikuga külasse pandi 800 põgenikku maha ja olgu majutatud, kuhu või kuidas ei huvita kedagi. Kui see ei ole sõda kohalike vastu sis kuidas seda nimetada?

joodik 3. november 2015 15:49
Merke merkel mis sa teed? Ma saadan sulle koerad kallale kui sa siin viha oma suveräänsule pead. Kas iseotsustamist õigust Euroopas ei kehti kui Merkeli diktatuur
merkel 3. november 2015 15:45
soovib vist tuua sõja vaderlandi territiooriumile aga vist bürgerid tahavad uut puhastust ja siis lunastust?
miina 3. november 2015 15:35
No tere hommikust, mutt on ise ju sisuliselt kogu aelles jamas syydi. Kutsus tahmanäod enda juurde ja sellega pingestab olukorda nois riikides, kes ei ole enda eahva hukutamisest huvitatud. Merkel vist arvab, et köik el riigid on pagulasvaimustuses ja sama jöukad ning hitlerikompleksis. Aga oh imet, pole teps mitte. Euroopa liidu kala pea on totaalselt mäda. Aga millegipärast pole ka erilist vastuseisu sellele peale märgata, eriti ustav on eesti kalasaba rollis. Piinlik lugu
jama 3. november 2015 15:45
minumeelest see on juba sõda..lihtsalt kas laseme lihtsalt rahulikult üle kõndida ja kõik üle võtta vagusi või hakkame vastu. Reaalselt sõda käib juba.
3. november 2015 16:33
Loomulikult on see sõda ja mitte ainult Euroopas, ka USA on peaaegu kodanikelt kaaperdatud. Kliimakonverentsil tahetakse NWO välja kuulutada, juba selle kuu lõpus.
3. november 2015 15:26
Huvitav et need pagulased ei taha minna Pruntsusmaale veini jooma ja olla armastuse pealinnas Pariis. Meeldiv Vahemere kliima jaei tohiks külm olla. Tegelikuses kuulame Saksamaa kisa Merkelilt aga mis prantsusmaal on ei tea
3. november 2015 16:43
Prantsusmaa on juba musti nii täis, et see enam ei tõuse, septembrist olid videod üleval kus terved linnad olid islamisõdalste võimu alla võetud, otsige ise infot, Eesti meedia teile adekvaatselt infot ei vahendagi, nimelt hoitakse rahvast teadmatuses teistes riikides rakendatud rahva allasurumise ja massihävituslike võtete kohta, kuigi kõik kordub samade võtetega kõigis riikides ajalise nihkega. Mingit võõrkeelt oskate siis kasutage seda, isegi vene keeles saab internetist väga põhimõttelisi selgitusi toimuva kohta ja võtete kohta kuidas ja miks midagi tehakse.
Veel parem kui saab infot mõlema poole tegevuse kohta. Igasugu vandenõuteooriate sildid ja sõim kõrvale jätta siis info on kõik kättesaadav. Sionistid selle peale loodavadki, et avalikult kättesaadavat infot ei võeta tõsiselt, puhtalt psühholoogiline võte oma sigaduste varjamiseks ongi neid paljastav info sildistada vandenõuteooriaks.
Scaramanga 3. november 2015 15:25
Aafrikas elab 1.1 miljardit inimest. ÜRO andmetel kasvab elanikkond 2025 aastaks 1.5ni ja 2050ks 2.5 miljardini !!!
Plaan on siis, et võtame kõik vastu ja anname tasuta korterid+toetused ? Nojah, selge.
kkk 3. november 2015 15:30
Selguse mõttes tuleks lisada Aafrika ja Euroopa pindalade võrdluse.
tuleme sõjaga?! 3. november 2015 15:30
Just. Ja nagu näed: kui ei võta, lükatakse tondid buldooseriga üle piiri ,lennukid kaitsks...
3. november 2015 15:23
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Austasid, mille eest? 3. november 2015 16:00
Ise ta kutsus pagulasi Euroopasse läbi Süüria televisiooni ja nüüd on Balknimaad süüdi? UK ja Itaalia on üleveo korraldamise taga, kas enam ei pakuta ÜRO-s kohta või millest see ving nüüd. Kas tõesti Hillary Clintoni vahele võtmisega on ka tema tegevus nüüd paljastatud? Natsijõuk lasi lesbaritel töö ära teha ja nüüd näidatakse keskmist sõrme?
Linkida ei viitsi, täna on kogus see NWO jõuk välja kraabitud meedias, muidugi mitte peavoolumeedias.
3. november 2015 15:23
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
tema geish 3. november 2015 15:28
meie asi ikka ka, sest ka meile surub ta oma kokkukutsutud pagulasi

. 3. november 2015 15:23
Oli aeg, kus ma austasin Merkelit.
Aga millegipärast muutub ta viimasel ajal kuidagi arusaamatuks.
Sülitab oma riigi ja rahva heaolu peale.
Kuigi pole nagu meie asi teda kritiseerida.
3. november 2015 15:23
Saksamaa rasistid panevad putku ja abistavad heameelega ühtset balkanit kui nõrgenevat Saksamaad. Võitlema jäävad Saksamaa poolel toleratid ja need keda kätte saadakse
mailis 3. november 2015 15:23
Kuidas saab ühel inimesel nii suur võim olla ? Võtab kätte ja hävitab euroopa .
3. november 2015 16:52
neid on ikka terve jõuk, peamiselt poliitikud ja vabatahtlike ühenduste võrgustikud, sh kirikud.
3. november 2015 15:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Olev 3. november 2015 16:34
Ja mitte ainult neid - vaja läheb veel kuivaineid ja küünlaid.Te ei taha teada,mis juhtub siis,kui voolu enam ei ole
bsnalq 3. november 2015 15:20
Ehk siis...Merkel ütles orse välja, et kes tema ja juutidega ühea paadis seilata ei kavatse visatakse lihtsalt lõdva vändaga üle parda. Kõuk ongi ju algusest peale selge olnud. Kes pole poolt on vastu ehk vaenlane.
3. november 2015 16:29
mis siia juudid puutuvad? Kas frau Merkel on siis juut?
3. november 2015 17:30
Ei ole juut, sündinud Ukrainas Harkovis. Seal lõpetas kooli, oli äge kommunist.
Hetk 3. november 2015 15:20
Seega meie tulevik on teada, sellepärast tuuaksegi Eestisse suur hulk võõrvägesid. Meil on vastutustundetu valitsus, sellepärast oligi vaja astuda EL liikmeks, et hävitada Eesti ja eestlased.
Hullem kui Putin. 3. november 2015 15:19
Putin kaitseb vähemalt venelasi. See mutt veab terve Euroopa sõtta. Ühed võimuahned mõlemad, aga sõja vallandab seekord sakslane.
muh 3. november 2015 15:59
See ei oleks sakslastel ju esimene kord.
Loe õiget ajalugu! 3. november 2015 16:05
Isamaasõja alustas venelane. Hitler oli sunnitud omalt poolt ründama.
3. november 2015 16:28
kelle poolt vaadatuna, selle poolt ka ajalugu, kui oled ikka nõukaaja inimene, siis on putinism ja venemaa moonutatud ajalugu õige ;)
3. november 2015 17:16
Sina pead sionistide ajalugu õigemaks?
jants 3. november 2015 17:16
tänu töökale fritsule ja idioodist vankale ongi sündinud sinivereliste riik juutla.Ja nende kahe kätetööga on saavutatud maailmas vastasseis,mis laseb ka käputäiel pigimütsisõltlastel läbi raha maailma valitseda.Leiduks aga rohkem kasulikke idioote.
lugeja 3. november 2015 17:17
oled kindlasti ka uhke oma rumaluse üle,,
Heiki. 3. november 2015 18:07
Isamaasõja küll,aga sakslased olid maailmasõda alustanud juba 2 aastat varem.Isamaasõda algas siis kui sakslased tulid Venemaale kallale.Isamaad tuli ju kaitsta.Kas Hitler kaitses ka oma isamaad kui venelastele kallale tuli? Sul omal ka hariduses lünk sees,või on see sinu jaoks lihtsalt liiga keeruline?
3. november 2015 17:13
seda ta ei tee ilma NATO-ta, ja siis pole meilgi pääsu, mehed sõjas maha tappa ja pagulastena sisse toodud murjamid käivad naistest-lastest üle, ongi Euroopaga lõpp ja see on prohvetite kaudu teada, samas on inimestel võimalused teha valikuid mis ei lase sellel ennustusel täituda, kõik on teie endi usus ja tegemistes kinni, ettemääratud saatust ei ole on teatud valikute tulemused, aga see eeldab mõtlemise ja käitumise järsku muutust inimeste endi poolt.
3. november 2015 15:18
Merkel tundub ise olema isise juht kes nii rahulikult jagab käsuga brüsselist illegaale üle aga miks siis eesti päritoluga mees saab trahvi kui illegaalid tungivad rekasse salaja rekajuhi teadmata? Miks te ainult karistate normaalseid eu kodanikkeja muri tehakse päeva kangelaseks kui oma rahvas kui sa üldse tead selle tähendust
3. november 2015 17:17
mitte just juht, aga sama jõugu teenistuses.

Urrr 3. november 2015 15:14
Tase - ähvardada sõjaga neid riike kes pole nõus vabatahtlikult enda riiki pagulastel lasta ära reostada....
Loe 3. november 2015 18:42
Loe artikkel ka läbi. Pealkiri on vale, Merkel ütles see võib vallandada sõja balkanimaade vahel kuna seal on pärast 90-nendaid veel pinged õhus. Ja 140 lolli laovad muidgu plusse ise artiklit lugemata!
18.42loe ise ka...ainuke tark maamunal 4. november 2015 15:08
...ja kellele need pinged kasuks tulevad,ikka Merkelile endale, et oma nahk päästetud saaks.Ühesõnaga , eu-l pole piire vaja ei Kreekas ega Itaalis, temal on häda Balkanimaadega,kes ei taha omale lagastajaid.Näha ju,mis nendest maha jääb ja miks nemad peavad oma raha pagulaste edasitoimetamiseks kulutama.Tulgu siis Merkel nendele lennukitega juba piirile vastu.See on psühholoogilline sõda liikmesmaade vastu,mis päädibki päris sõjaga.
Olev 3. november 2015 15:13
Paraku ei peata toimuvat maailmas enam keegi.Must kotkas on õhku tõusnud ning sealt,kus ta üle lendab,jääb järgi põlenud maa.
3. november 2015 17:22
Muidugi, 3, MMS algas USA üksuse viimisega Süüriasse mõned päevad tagasi, kuigi Obama seda eitab.
lollpeast 3. november 2015 15:13
Hea rahutegija küll kui tahab viia täide uut Euroopa vallutus plaani. Sulgeme ise oma piirid kui peame seda vajalikuks ja invaliididest valitsusjuhid võiksid ühtideda Pealkirjas selge vihje
adolf 3. november 2015 15:04
hakkab tulema :-) sakslased kohe ei saa sajandit vahet pidada, et ei sõdika :-)
Ok 3. november 2015 17:38
Venelased ja sakslased sarnased ilma söjata ei saa kohe elada!
jants 3. november 2015 15:01
Selle stasimamsli mõistus pole enam ammu tasemel,et juhtida riiki.Sõda juba käib ja neid moslemisõdureid pidevalt juurde imev imbetsill tahabki relvad mängu tuua,hävitamaks igasuguse vastasseisu veel rahvusriikidena püsimajääda soovivaid vastuhakkajaid hirmutades.Kui kogu maailm mõistis hukka eelmise suursaksa kuriteod ja määris neile kaela ka punaliitlase veretööd siis nüüdne idiotism on igasugused sidemed terve inimmõistusega kaotanud.Selle asemel,et kuus 17 miljardit nende loomade kodustamisele raisata ja paarikümne miljoniga nad tagasi saata,kus nende koht,hakkab ta veel riidu üles kiskuma.Mis on selle tulemus,me veel ei tea,aga aimata võime-Euroopa sattumine kontrollimatusse kaosesse,kust saab võitjana väljuda vaid moslemite kalifaat.
3. november 2015 21:55
on ainult 1 tee - euroliidust lahkumine.
alt käe Max 3. november 2015 15:01
mix seda koledat ahnet tädikest sealt veel ära ei aeta? See mutt ületab nüüd juba kõik piirid.