Eesti uudised

Täiendatud kell 12:46!

PRIIMÄGI KADRIORU SAKSA GÜMNAASIUMI PEALE VIHANE: no mida m***i? Käin nagu lits lapsega... (132)

Õhtuleht.ee, 3. november 2015 12:01
Linnar PriimägiFoto: Tiina Kõrtsini
Tallinna ülikooli õppejõud ja imagoloog Linnar Priimägi väljendas Facebookis pahameelt intsidendi üle Saksa Gümnaasiumis, kus ta pidi loengut pidama, kuid ei pääsenud aulasse sisse. Olukorda kirjeldades Priimägi enda sõnavara tagasi ei hoidnud.

Priimägi kirjutab: 

"Nädal aega olin ma ette valmistanud oma tänahommikust tundi Kadrioru Saksa Gümnaasiumis. Oma viimast neist seitsmest, mis ma lubasin seal teisipäeva hommikuti pidada. Ma oleksin rääkinud Thomas Manni novellist "Mario ja võlur". Mul oli kaasas üks raamat tüübile, kes mind kõige tähelepanelikumalt kuulas ja kelle ma oleksin oma üliõpilaseks kutsunud. See raamat oli muidugi Stendhali "Punane ja must".

Paar tundi enne seda postitust kirjutas Priimägi veel:

"Vaata, Imbi Viismaa, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor, sa pead ära otsustama, kas sa pead kooli või litsimaja. Kooli tuleb pidada nagu kooli ja litsimaja võib pidada nagu litsimaja. Ma läksin täna hommikul tundi ning aula uks oIi kinni. No kui sa ei suuda kooli pidada, siis pea vähemalt ise need tunnid, mille minult tellisid. See ei ole Saksa kool, kus säärane lohakus valitseb. Ma ei ole sul ükskõik, kelle sa võid ninapidi kinnise ukse vastu saata. HÄBI HÄBI HÄBI!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee