Eesti uudised

Turule tuleva uue loomakliiniku juht ründas teleuudistes konkurente

Küllike Rooväli, 3. november 2015, 07:00

66 KOMMENTAARI

l
lugeja/ 4. november 2015, 13:23
Tean pr Säret väga hästi, kes on õpetanud ka noori loomaomanikega hoolivalt suhtlema. Tartu Maaülikooli kliinikus võib õnnetu loomaomanik helistada kasvõi südaöösel ja looma analüüsid on seal olemas, mille põhjal saab ka valvearst anda looma kohta infot. Tallinnas olen mitmes loomakliinikus kohanud seda, kus juba kuu aja pärast pole neil midagi Iooma kohta alles. Selgub,et oled saanud aina petta.Tiina Toomet soovib looma vaadata ainult narkoosi all, kuigi koer on super närvisüsteemiga. Muidugi kõik toob see aina raha kliinikule juurde.
t
to lugeja/ 4. november 2015, 15:36
Varsti pead pettuma siis ka EMÜ kliinikus, sest Maaülikool on arutlusele võtnud ka Dr.Säre sealse töö. Kuna tema õpetab meie tulevapõlve loomaarste ja samas teeb selliseid kaheldavaid avaldusi teleekraanil.
Mina küll olen Tallinnas leidnud kliiniku, kus kõik ajalugu on internetis olemas. Loomaarst saab sulle saata kohe vajadusel ülevaated jne. Ja arved pole ka mu kesktaseme palgaga rahakotti pankroti äärele viinud.
h
4. november 2015, 16:23
Heli Säre Maaülikooli kliinikus arstina ei tööta, ta on Maaülikoolis õppeõud.
p
Parandus/ 4. november 2015, 21:17
Vabandan, minu poolt valesti sõnastatud lause ennist.
Pidasin silmas seda, et kommenteerija lugeja ei saa võib olla varsti rahul olla ka EMÜ kliiniku teenustega, kuna Dr. Säre ei pruugi enam seal töötavaid noori nii agaralt õpetada.
k
Kass/ 4. november 2015, 08:46
Posijaid on loomakliinikutes väga palju!!!!
t
Tudeng/ 3. november 2015, 18:04
Vaatasin ja lugesin kõiki uudiseid, sirvisin ka kommentaare ja meel muutus kohe kurvaks, et kuidas ühte inimest rünnatakse tegelikult isikliku viha tõttu. Veterinaaria tudengina tekkis küll tunne, et kas ma tõesti sellises seltskonnas töötada tahaksin.
Kõikides nendes uudistes ei täheldanud ma küll kordagi, et kedagi oleks laimatud või kellelegi nuga selga löödud (välja arvatud igasugused vastulaused, mis esimesele AK klipile järgnesid) nagu uudiste pealkirjades välja toodud on. Algselt öeldi ju, et meil Eestis on väga head loomaarstid, kuid TIPP-spetsialiste on vähe. Ja kuidas see kuidagi vale on? Meil ongi head loomaarstid, kuid tõesti käputäis tipp-spetsialiste...
o
On selline ütlemine.../ 3. november 2015, 18:19
... et kes koera saba ikka tõstab, kui mitte koer ise. Andestust koerad, et teid asjasse segasin - mida rohkem ma inimesi tundma õpin, seda rohkem te mulle meeldite ja te meeldisite mulle juba ennegi, aga Heli võiks ju ometi sellest aru saada, et au ja kiitus tuleb tööga ära teenida, mitte iseennast arulagedalt haipides ja teisi halvustades. Kus viga näed laita, seal tule ja aita, aga ka seda pole tarvis teha puhkpilliorkestri saaatel ...
t
to tudeng/ 3. november 2015, 21:18
Ära vaata, kuula! Siis saad aru, et viisakas ja kolleegidega arvestav spetsialiseerunud loomaarst televisioonis selliseid välja ütlemisi ei tee. Seda peaks Sulle kinnitama ka see, et antud seik/välja ütlemine on antud Aukohtu ette.
h
Hans/ 3. november 2015, 14:58
Loo juures on eksitav fotoallkiri. Ei avata Tabasalus uut kompleksi vaid Kakumäe Selveri kõrval kus enne asusid Sotka ja Asko mööbliärid. Tegemist ikka Tallinna linnaga. Paras lahmakas hoone, tea kas saab sinna lemmikloomade uude hotelli ka hobuse hoiule viia ja kas parklasse tehakse lasila ? Nalja saab kui farmi kõrval poodi satud minema. Tasub valavas olla.
o
Oo õudust/ 3. november 2015, 22:36
Kas lemmikloomad /näiteks vietnami rippkõhtsiga / saavad edaspidi iseseisvalt seal Selveris ka oste sooritada ja pärast hotelli tudule minna ? Turovski ütleks selle peale kindla peale midagi stiilis, et ,, ja see on nii põnev,,
m
Meelahutusäris/ 3. november 2015, 14:55
arstidega on aga asi nii, et kui tekib vähimgi negatiivne plekk, kasvõi psühholoogiline, siis tuleb temast kaugemale hoida. sa ei saa usaldada loomaarsti, kes on lihtsalt ÕEL INIMENE!
m
3. november 2015, 14:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
Mats maalt/ 3. november 2015, 14:41
Vabandan kommentaariumi risustamise pärast mitmete samalaadsete kommentaaridega, kuid kuna mu kommentaar ei ilmunud, siis proovisin ka teisi veebilehitsejaid ja kõigil neist jäi ette lihtsalt valge aken peale avaldamisnupule vajutamist. Nüüd siis aga järsku neli samasisulist postitust. Olgu tervitatud erinevate brauserite suur hulk. :D Õnneks jäid veel paar tükki proovimata...
l
loomaomanik/ 3. november 2015, 14:28
Elan Tallinnas, kuid loomi käin ravimas ainult Tartus, sest Tallinnas on ainult rahaahned loomaarstid, kes kirjutavad üüratuid arveid. Mustamäel oli alles üks venelaste punker, kus nimi uhke Diagnostika keskus. DIAGNOSTIKA KESKUS on kadunud, kuid paljud loomaomanikud räägivad,et kolisid Tammsaarekeskusesse. Meditsiinist kauged inimesed võivad ka öelda,et need loomaarstid on täielikud petised,kes on meditsiinist ise kaugel, kuid suuri summasid kirjutavad. Tartus on super veti- taoline suhtumine loomaomanikusse ja samuti looma.Loomaomanikud, kui te armastate oma loomi, siis ravige Tartus, sest sealt saate abi. Tiia Toomet ju alles suvel tunnistas raadios oma madalat arsti praktikat.
k
Katrin/ 3. november 2015, 14:45
Tiia Toomet on kirjanik. Loomaarst on Tiina Toomet.
k
Katrin/ 3. november 2015, 14:45
Tiia Toomet on kirjanik. Loomaarst on Tiina Toomet.
k
Katrin/ 3. november 2015, 14:45
Tiia Toomet on kirjanik. Loomaarst on Tiina Toomet.
k
Katrin/ 3. november 2015, 14:45
Tiia Toomet on kirjanik. Loomaarst on Tiina Toomet.
s
3. november 2015, 21:07
saime aru küll,ei ole vaja neli korda järjest kribada siia ühtsama teksti.
l
loomaomanik/ 3. november 2015, 14:28
Elan Tallinnas, kuid loomi käin ravimas ainult Tartus, sest Tallinnas on ainult rahaahned loomaarstid, kes kirjutavad üüratuid arveid. Mustamäel oli alles üks venelaste punker, kus nimi uhke Diagnostika keskus. DIAGNOSTIKA KESKUS on kadunud, kuid paljud loomaomanikud räägivad,et kolisid Tammsaarekeskusesse. Meditsiinist kauged inimesed võivad ka öelda,et need loomaarstid on täielikud petised,kes on meditsiinist ise kaugel, kuid suuri summasid kirjutavad. Tartus on super veti- taoline suhtumine loomaomanikusse ja samuti looma.Loomaomanikud, kui te armastate oma loomi, siis ravige Tartus, sest sealt saate abi. Tiia Toomet ju alles suvel tunnistas raadios oma madalat arsti praktikat.

o
..../ 3. november 2015, 14:16
olid ajad, mil loomaarstid olid üksteisele kolleegid, mitte konkurendid! Kolleegidega peetakse nõu ja jagatakse kogemusi, konkurentidega - võisteldakse (mistahes vahenditega)... Eelistan (looma)arste, kes peab teisi sama elukutsega inimesi kolleegideks ja oskab neid austada! Anestesioloog ei saa olla üksik tippspetsialist, kui teine spetsialist ei pane eelnevalt õiget diagnoosi ja kirurg ei tee oma tööd teadlikult ja osavalt...
m
Mats maalt/ 3. november 2015, 14:29
ü
Üks on / 3. november 2015, 15:46
Tallinnas on Sikupillis Eliit loomakliinik. Hinnad üllatavalt normaalsed ja arstil on terve sein koolituste ja õppediplomitega tapeeditud. Kui omal jõud peale ei hakka, siis kutsutakse kõvemad tegijad appi, mitte omaenese uhkusest soovitata loom magama panna
k
kes looma armastab,/ 3. november 2015, 13:39
ei vii oma lemmikut neile piinata.
h
hämmingus koeraomanik/ 3. november 2015, 13:38
Aastakümneid koeri kasvatanud inimesena puutusin veterinaarmeditsiiniga kokku esmakordselt 1995.a. aastal Maaülikooli Loomakliinikus ja võin raudselt öelda,et sellest ajast peale on areng olnud ikkagi märgatav! Kokku on tulnud paarikümne aasta jooksul näiteks Tartu erinevaid loomakliinikuid külastada rohkem kui 30x ja osade probleemide puhul on olnud minu neljajalgsete sõprade ravilasse saabumise seisundit arvestades tegu nö.viimase piiri pealt(maokeerd jne.)tagasipöördumisega teekonnalt teispoolsusesse.Milliste faktide puhul ma olen alati mõttes tänanud kõike neid loomaarste,kelle hoolde on tulnud nendel rasketel hetkedel oma lemmik usaldada.Ja nende õpetajaid-kelledest paljudega olin juba paarkümmend aastat tagasi kokku puutunud. Ma ei suuda meenutad viimase kümnekonna aasta jooksul ühtegi käpardist "tõpratohtrit",kellest siin mõned kommentaatorid räägivad.Võib-olla on probleem selles,et enamus neist arstidest olen koerandusega tegeledes õppinud tundma isiklikult ja tean suhteliselt hästi inimese või kliiniku kompetentsi,kelle poole vastava probleemiga pöördun. Viimati sai näiteks 14 aastase koera südameprobleemide(ja teiste ealistest iseärasustest tingitud vaevustega) pöördutud tavalise Tartu kliiniku tavalise nooremapoolse arsti poole ning hetkel võib paarikuuse ravi tulemustega rahule jääda-minu armas vana kirbukott,kellega omal ajal sai nii jäljes kui koerte mitmevõistluses korralikke tulemusi tehtud,on jälle selleks korraks kargud alla võtnud. Antud arstilkäigu juures hämmastas mind kõige enam just nimelt see põhjalikkus ja erinevate protseduuride hulk,mida koeraga toimetav noor arstipreili ette võttis! Ja seda vaatamata tõsiasjale,et tegu ei olnud nö."südame-veresoonkonna" haigustele spetsialiseerunud arstiga,vaid hoopis teise spetsiifikaga veterinaariga. Mul ei ole isiklikult olnud kunagi mitteühelegi Tartus praktiseerivale tuntud nimega vetrinaarile,ega nende kliinikule mingeid etteheiteid nende kompetentsi koha pealt-kui ka mingeid arusaamatusi on juhtunud,siis on tegu pigem mõlemapoolsete kommunikatsiooniküsimustega.Ja sestap ei saa ma ausalt öeldes tõepoolest aru,millel põhineb ERR-i (minu kui maksumaksja raha eest ülal peetava meediakanali!) info antud probleemide kajastamisel? Ma ei ole nõus vastava sõnumi kontekstiga,ja kuna iga infoedastaja peab edastatava materjali tõepärasuse koha pealt vastutama,siis ma soovitaks asjaosalistel vastava telepurgi Avaliku Sõna Nõukogusse kaevata!
i
iga väikeloomakliiniku arsti eesmärk/ 3. november 2015, 13:33
kui vähegi võimalik, teha palju ja kalleid protseduure, kirjutada palju ja kalleid ravimeid ;
kõige parem, kui haigus muutub krooniliseks, et loomaomanik suures loomaarmastuses muudkui käib ja käib oma lemmikuga kliinikus, muudkui maksab ja maksab...
see on kapitalism, kus valitseb raha
ü
üks teine/ 4. november 2015, 09:16
kusjuures see on õige. kuressaares on kliinik kus see nii käibki. parinal määratakse kallid analüüsid, protseduurid, rohud jne. on ka teine koht kus inimene analüüsib, arutleb ja annab esimeses järjekorras head nõu ja siis rohtu.
l
Loomaomanik/ 3. november 2015, 13:18
Mina vaidlen vastu. Olen elu jooksul puutunud kokku paljude loomaarstidega, kes käivad täiendkoolitustel (ka välismaal), loevad raamatuid, uurivad välismaiseid meditsiiniajakirju, uuringuid. Nad on siirad, ausad ja vajadusel konsulteerivad teiste loomaarstidega (või spetsialistiga) aga siiski teevad kõik, et loom oleks terve ja rõõmus.
Selle asemel, et teleekraani kiidelda, kui super kliinik on tulemas ja kui 'ägedaid' oppe teha oskame, vutvutvut oma uusi alluvaid koolitama, sest nemad on ju ka kõik veel harimata !!!!!!!
k
Kai/ 3. november 2015, 13:56
Mis kliinik. See on PetCity üks rahateenimise osakond, mille eesmärk on paljudele sõbrannadele tööd anda ja teatud haigusi esilekutsuvate koeratoitudega loomi nakata, et veterinaaridel teises toas tööd oleks.
l
Loomaomanik/ 3. november 2015, 14:39
t
to Kai/ 3. november 2015, 22:05
Kindlasti päeva parim kommentaar! Sai kohe tükk aega naerda.... Just nimelt selline eesmärk kõikidel paki sees müüdavatel loomatoitudel ongi.... Ärge jumala eest ostke poest loomadele tasakaalustatud toite, mis nende tervist toetaksid. Andke ikka ainult liha ja konte. Siis saab kliinikus kindlasti näha jälle palju haigeid loomi, kes on vaja lahti lõigata, sest kondid on jäänud soolde kinni, või veel hullem need katki teinud. Ja siis tuleb ju ka see raha, mille peal kõik loomaarstid väljas on.
Tule taevas appi! :D
t
to to kai/ 4. november 2015, 15:40
Loe uuringuid, mis on erinevate koeratoitude kohta tehtud, mis põhjustavad loomadele allergiad, seedehäireid, karvade´väljalangemist jms. Ega selleks kui teatud firmad ei toota just kvaliteetset toitu, tähenda kohe seda et peab oma koera/kassi kontide peal hoidma. Kvaliteet ja kvantiteet ei käi alati käsikäes :)
t
Toto Kai/ 4. november 2015, 15:45
Grillkana ei peaks koerale andma jah, aga kuidas toores liha ja kont soole katki teeb või sinna kinni jääb? Tuhk, teravili, sünteetilised vitamiinid ja nende kõrgel temperatuuril töötlemine on kindlasti koerale äärmiselt kasulik ja loomuomane toit.
t
to.../ 6. november 2015, 18:53
koeratoidul ja koeratoidul on vahe sees. Kliinikutes müüdavad toidud on enamasti kvaliteetsed ja tasakaalustatud vastavalt sinu looma vajadusele.
h
Hmm.../ 3. november 2015, 13:09
Eestis on neli lemmikloomade silmaarsti, tipp-ortopeede võib kohe vähemalt 6 nimetada, hetkel tõesti üks kardioloog, kuna teine Inglismaal õppimas. Isegi doktorikraadiga neuroloog on Eestis olemas... Aga kuidagi peab ju endale reklaami tegema ja selles sõjas ilmselgelt vahendeid ei valita.
l
looma ravimine on luksus / 3. november 2015, 12:45
väga on tarvis eestise loomaarstidele konkurente , need riisuvad raha veel rohkem kui hambaarstid.
l
3. november 2015, 12:16
Lugu vist selles, et on rünnatud järjekordset mugavustsooni.
k
Kai/ 3. november 2015, 13:54
Loomaomanikuna ütlen, et mingi narkoosiarst ei tule oma nina kergitama ja oma ala spetsialiste maha tegema. Saame aru, et pr. Särel on vaja end igale opereerivale arstile vajalikuks teha aga... õnneks oskab iga oma erialal operatsioone tegev arst ka ise loomale narkoosi teha.

l
loomaomanik/ 3. november 2015, 11:36
loomaomanikuna ütlen, et tikutulega tuleb otsida ja põhiline on saada raha.
m
mmm/ 3. november 2015, 11:05
õigust ju rääkis - ei olegi spetsialiste. Loomaarst tavaline ei ole veel spetsialiseerunud ja kogu eesti peale on üks südamehaigustele spetsialiseerunud loomaarst, üks silmaarst ja 2 ortopeedi. Ei ole just palju.
e
egotripp vale koha peal/ 3. november 2015, 10:56
Üks asi on inimeste egode upitamine, teine asi aga see, et lemmikloomad jäävad tänu kohalike tõpratohtrite kehvale tasemele vajaliku abita.
Kas see osa ei jõua nagu üldse inimestele kohale?!?
Eksperimenteeritakse ju elavate olendite, inimeste lemmikloomadega! Natuke küünilne on öelda, et austagem ja hinnakem ikka, küllap nad katse-eksitusega mingile tasemele jõuavad... kunagi.
k
Kai/ 3. november 2015, 13:52
Narkoosi arst ei oska muid asju ravida. Tal puudub spetsialiteet.
p
peet/ 3. november 2015, 10:42
Väikeloomade meditsiin on Eestis noor eriala, esimesed kliinikud rajati entusiastide poolt alles pisut rohkem kui kakskümmend aastat tagasi, puudus oli kõigest teadmistest, kogemustest. aparatuurist, sisustusest. Ka loomaomanikud ei teadnud, mis asi on väikeloomakliinik, neid polnud ju varem olnud, EPA-s väikeloomade ravi ei õpetatud, klientuur alles hakkas uue asjaga harjuma ja see kõik võttis aega. Muidugi on palju lihtsam minna Eestist väljaspoole, riikidesse, kus väikeloomade ravil on pikad traditsioonid, kus on juba spetsialistid, kliinikud, aparatuur, kõik see on olemas ja siis seal õppida. Saab kiiremini ja kergema vaevaga omandada teadmised ja kätte vajalikud paberid, suur klientuur tagab ka piisavalt erinevaid haigusjuhte ja kogemusi saab rohkem. See kõik on väga tubli ja austust väärt aga ei anna mingit põhjust teha maha oma kodumaiseid kolleege ja ennast selle najal upitada. Ütleme nii, et arenguruumi päris loomaarstiks saamisele veel on piisavalt.
e
egotripp vale koha peal/ 3. november 2015, 10:58
Kas sama asi kehtib ka näiteks kirurgide puhul?
Et esimesed 100 patsienti läksid aia taha aga arenguruumi on, austagem ja väärtustagem arenevat spetsialisti....
p
peet/ 3. november 2015, 11:12
Võrdlus on ebakohane, humaanmeditsiin, sealhulgas kirurgia on pikkade traditsioonidega, seda on õpetatud ja õpetatakse TÜ-s väga põhjalikult. Kommentaaris kirjutasin ju, et väikeloomade ravi osas oli Eestis vaakum, seda praktiliselt polnud, algajatel tuli ise õppida ja eks igaüks püüdis nii nagu oskas ja eks mõnigi asi ebaõnnestus. Noorematel on sellest raske aru saada sest praegune olukord ja võimalused on hoopiski teised. Ja meditsiin ongi väga keeruline ja sageli ettearvamatu, siin ei ole kunagi 100% kindlust ka kõige parematel spetsialistidel.
n
nohjah/ 3. november 2015, 10:40
Võin julgelt väita, et selle draama taga on väike osa Eesti loomaarste, kelle ego sai kannatada, ülejäänud on selles gigantide sõjas neutraalsed.
s
Segaduses/ 3. november 2015, 09:56
Mina nägin klippi AK-s, lugesin artiklikt..aga no ei näe laimu ega solvamist. Kas palun keegi tooks mulle välja need kohad, kus kedagi solvati või laimati?? Sest olles kahjuks sattunud erinevatesse kliinikutesse (mitte alati suurtesse Tallinnas või Tartus), siis siiki on Eestil areneda ja see on fakt.
k
Kai/ 3. november 2015, 13:47
Eesti on piisavalt väike, et sõita Tallinnasse või Tartusse eri uuringutele. Näit. mõnes Euroopa suurlinnas peate samuti 100 km läbima, et teise linna otsa jõuda.
m
mis turule/ 3. november 2015, 09:29
Kui inimene näitab oma tööga, et tal on kõrge tase, siis nii ka on aga sõnamulin pole veel kellestki siegi loomaarsti teinud.
m
maamees/ 3. november 2015, 09:10
Egas siis haridus ei näita inimese harituse taset.Olgu või 10 magistrikraadi,kuid kui lugu pidada ja austada oma kolleege,siis on ikka see inimene harimatu.
m
maanaine/ 3. november 2015, 10:28
Allrahvas Toompea rahvale küll kolleegid eestlaseks olemise asjus ei ole...
k
Kai/ 3. november 2015, 13:50
Anestesioloog ei oma muid väärtusi kui ainult osakese patsiendi haiguse ravis. Enamus Eesti arste oskab ise loomadele narkoosi teha. NSVL ajal lausa tehti opp köögilaual ja loomad elasid. Pole vaja mõttetute lühenditega oma nimekest upitada. Eriti kui oskusi on vaid loomale narkoosi teha
m
Margus/ 3. november 2015, 17:49
Kulla Kai!
Kust võtad sina endale õiguse kellegi teadmisi või oskusi muus vallas maha teha, kui ta on tundnud, et just anestesioloogia on see, millele ta tahaks spetsialiseeruda? Kas see siis tähendab seda, et oftalmoloogiks end nimetavad arstid ei tea, mis mujal organismis toimub või et dermatoloog ei oska loomale silma vaadata ja öelda, et seal on midagi valesti? Minuteada on kõik maailmas koolitatud loomaarstid läbinud kõik kursused erinevates valdkondades, et üldse oma lõpudiplomit kätte saada...
Enne kui sa siin kommentaariumis oma laimu levitama hakkad, siis hari ennast natuke selles vallas, mida sa kommenteerimd.
Ja sina loomaomanikuna, kas sa tõesti tahad, et su loomale tehtaks operatsiooni kuskil köögilaua peal nagu NSV-s? Või kui sul ei ole vaja oma-ala tipp-spetsialiste (keda kusjuures ongi meie riigis väga vähe), siis teinekord ravi ise oma looma kodus dr. Google-i abil. Ma tahan näha kaugele sa nii jõuad...
Loodan, et Sinu loomad Sinu võikluse all kannatama ei peaks! Lausa kahju neist hakkas sinu kommentaare lugedes.
Ilusat õhtu jätku,
Margus

v
Vaike/ 3. november 2015, 09:09
Kadedus jah, aga mul on hea meel, et ometi keegi julges tähelepanu pöörata sellele, et uudiste lugejad Aktuaalses Kaameras peaksid olema oma esitusel neutraalsed. Praegu eriti proua Kannel väga järjekindlalt surub vaatajale peale enda arvamust. Ja rõhuasetused lausetes on sedavõrd kummalistes kohtades, et tekib küsimus, kuidas selline keelekasutaja maksumaksja palgaline rahvusringhäälingu töötaja saab olla. Kas uudistelugejal on õigus avaldada arvamust, kui palju on Eestis kompetentseid loomaarste? Ei ole, sest ta peaks lugema inimestele ette fakte, mitte jagama isiklikku arvamust ja emotsiooni.
a
3. november 2015, 09:43
AK solgiaugu juures istumine on sama piinlik, küll lemmikloomapidajad teavad, kus on lähim ja parim loomaarst, sellist infot jagatakse omavahel väga aktiivselt.
m
mis loom see spetsialist ? on ?/ 3. november 2015, 09:08
isegi inimeste arstid, iseäranis onkoloogid, saadava sadadesse tuhandetesse surmadesse patsiente vaatamata sellele, et teatakse et ravim on kallis ja olematu ravivõimega ja et spetsialisti PABER on tüübil taskus. Loomaarsti juures hindan eelkõige osavõtlikkust ja praktilist kogemust... Selline tüüp, kes raha ja reklaami nimel lõugu lõksutab ,ei saa olla hea tõpratohter. Ja muide, ei ole ka!
n
No ei tea./ 3. november 2015, 09:05
Mille alusel see välismaal kõrgelt koolitatud veterinaar seda väidab?
s
3. november 2015, 09:45
see on propagandasõda ja nii seda tulebki võtta.
k
koeraomanik/ 3. november 2015, 09:02
Meil on üks parem loomaarsti abi Euroopas--et ,välismaal töötas ,ei näita see veel Heli Säre kõrget taset ja niimoodi solvata meie veterinaale ,on selle isiku poolt väär. Mingu tagasi ,kust tuli ja sellise inimese abi ma ei kasuta.
s
3. november 2015, 09:41
see on sama ravimivahendusel põhinev süsteem, loomad kogu eluks istutada ravimite peale.
h
heh/ 3. november 2015, 09:00
Margus Linnamäe kliinik? Rohkem polegi vaja öelda.
j
3. november 2015, 09:37
jep, kogu muu jutt on elevandikaka.
t
Tipa/ 3. november 2015, 08:55
Tüüpiline konkurentide kadedus, kära tehakse seal, kus king pigistab.
õ
Õigus Tipa/ 3. november 2015, 09:29
Kadedususs on see, mis praegu tegutseb;) Kes keelab saada tippspetsialistiks?
l
Lisaks/ 3. november 2015, 10:35
Kõige ägedam on see, et see nn aukohus noomib loomaarste, et nii palju teatatakse valeravist teiste arstide poole. Öeldakse asi tuleks vaikselt lahendama. Aga kui kellegi ego saab riivata, siis on kogu kaadervärk vaja tööle panna, siin pole enam loomade heaaolu oluline.
v
Vastan/ 3. november 2015, 13:38
Kellegi ego?
Kõikide loomaarstide, kes nendest ligukaudu 10st spetsialistsist üle jääb. Sellise spetsialisti töö oleks oma teadmisi jagada, edasi anda. Selline avaldus ei aita kaasa just muretule suhtlusele, mis peaks toimuma spetsialistide ja loomaarstide vahel. Inimene juba oma suhtumisega solgib ära meie loomaarstide maine, kes on meil võrreldes teiste EL-riikidega ikkagi haritud ja tasemel.
e
ennast kiitmast ma ei väsi/ 3. november 2015, 18:54
Kuidas konkurentide kadedus? Kus kohalt king pigistab? Kõige selle kiitmise peale tundub,et see nn.tippspetsialist Säre on ise üks tühikargaja. See tühikargaja alustagu enne tööd,siis on näha ,kellega tegemist. Praegu pidagu oma suumulk kinni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee