Maailm

ENESETAPJAD SAAVAD KOOLITUST: video sellest, kuidas islamiterroristid mudilasi koolitavad (13)

LISA KOMMENTAAR

selle 2. november 2015 17:19
video põhjal on võimalik kindlaks teha nende asupaik
jaa õige jutt 2. november 2015 14:32
eelmisel kirjutanul, kui eesti rahvas oskaks relvi käsitleda siis sellised näod riigikogus ei istuks.
jzkan 2. november 2015 13:13
Al-Jazeera on maailma üks hullemaid telekanaleid. Täis valet ja vaenuõhutamist. Al-Jazeera on miljon korda hullem kui bbc, cnn või fox news. Ja need kolm viimast on ikka päris kohutavad. Ärgake ülesse.
Minumeelest putleri kanalid on kordades hullemad 2. november 2015 18:40
Ja need idikad usuvad seda!
... 2. november 2015 13:02
Meil õpetatakse lapsi relvaga ennast kaitsma, seal tapma. See on vahe. Tolvan ei oska ju videos ei ise relva käeski hoida ega lastele õpetada. Sellise amööbi tehtud lasu tunneb ära selle järgi, et paneb kohe valangu. Snaiper teeb ühe lasu. Minu isa õpetas mind ka 5 aastasena relvi kasutama ja igast asendist laskma. Oli ka põhjust, sest ümbruses liikusud metsavennad ja hundid. Kui inimene ei suuda kontrollida, kuhu poole ta toru keerab, siis tuleb selliset torust ka pauk. Isa ütles, et kui luuavarrega inimest sihtida, siis tuleb ka luuavarrest pauk ja sellise kätte relva ei anta. Sõja mängimine oli rangelt keelatud. Kummaline aga, et hiljem mu tütar, kes läks kooli lasketiiru proovima ja kohe tegi aegade teise tulemuse koolis. Laskmine teda aga ei huvitanud, ehkki pani alati kümnesse, justkui vanaisa õpetus oleks edasi läinud.
Olen näinud, kuidas Eestis ei osata relva käes hoidmist õpetada ja vastav moraal relva juurde ka puudub sõjaväes. Läksin kord hiljuti lasketiiru, juuksed tõusud peas püsti. Relv on tapariist, mitte mänguasi. Ma jälestan inimesi, kes relva ei karda ja tapmist ei karda. Need on idioodid, ehtsad idioodid.
miks 2. november 2015 13:09
sa isehakanud spetsialist siis koolitusi ei tee ja kommentaariumis siin vingumas käid? Raske lapsepõlv sul. Meie ajal võisime lastena küll igasuguste puutoigastega sõda mängida ja see oli väga normaalne tegevus. Aga eks kaikaga mööda tagumikku iga vale liikutuse eest saanud kasvandikud arvavadki täiskasvanuna, et kõik on vale ja nemad on ainsad hästi kasvatatud eksperdid.
mudilasid 2. november 2015 12:43
nimmi-nummi-mummi....sellisete inimvärdjate järeltulijad on juba sündimispäevast alates ka ise rämps. ei maksa siis midagi mudilas juttu puhuda. mida varasemas eas saab nad ära hävitatud, seda parem.
2. november 2015 12:41
Ja mida siis Toompea käsul Ründeliit nädalavahetusel meie lastega tegi....õpetati "kuulekust".Eeskuju on nakkav....me veel näeme siin terrorismi oma rahva vastu,see juba ammu käib ja läheb iga päevaga hullemaks...
Alar1 2. november 2015 12:38
Ma räägin kogu aeg, et moslemi lapse tapmine EI OLE lapsetapmine! Iga moslemi laps on väljaõpetatud tapja ja valmis teid maha laskma. Nemad kannavad kaisukaru asemel pommivööd. Koeradele seotakse ka lõhkeained kaela. Tuleb karta nii koeri kui lapsi!
nagu 2. november 2015 13:04
lapsed oleksid süüdi. Nägid videos nende nägusid, kui nad seal seda kaltsu hoidsid? Polnud eriti rahulolevate nägudega, kui sind sunnitakse ja koolitatakse terve lapsepõlve ennast õhku laskma. Pidev ajuloputus teeb muidugi oma töö.
RS 2. november 2015 12:33
On vaid aja küsimus millal meil esimene pomm lõhkeb.

2. november 2015 12:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
A.H. 2. november 2015 12:03
Ja siis kõik sugu "humanistid", ja tolerastid valavad krokodilli pisaraid, et näedsa terroristiks väljaõpetatud tatikas jälle on ära uppund.
jants 2. november 2015 11:55
Ja meile tulevad vaid tublid haritud täiskasvanud inimesed,neid koolijuntsudest mõrvareid õnneks siia ei tooda:))).Sidususohvitser sõitis neid meile Itaaliasse välja sorteerima,kriteeriumid väga kõrged-kõrgharitud kirurgid tüdrukute ümberlõikamise alal,keemikud igasugu mõnuainete stafi keetmiseks,diplomeeritud pommimeistrid ja kogemustega relvaasjatundjad,ka meetriste puudaste peamaharaiumismõõkade alal...Tere tulemast,tööpõld on lai.