Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | TTÜ peatreener Janis Sirepuu kaotusest Selverile: Rainer mängis mu üle ja kasutas mehi, kellest ma koosolekul ei rääkinudki! (2)

Viljar Voog | Video: Alar Truu, 31. oktoober 2015, 21:58
TTÜ võrkpallimeeskond kaotas hooaja eel rannavollele tähtmängijad Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare. See tähendab, et peatreener Janis Sirelpuu pidi kähku plaanid ja asetused ümber mängima ning et juurutamiseks aega ei jäänud, kaotati täna Saja Liiga avavoorus Tallinna Selverile üpris kindlalt 1:3.

"Kõik mehed ei tee päris oma tööd. Vajab harjumist," tõdes Sirelpuu, et meeskond oli hooaja esimeses mängus rabe. Positiivse külje pealt võideti kolmas geim ning seda pidevalt vangerdanud Selveri parima rivistuse vastu.

"Proovisime sellist asetust, mida trennis proovinud polegi ja ühe geimi isegi võitsime! Aga eks ta tahab harjumist saada. Aga probleem on see, et pingi pealt tahaks abi, aga täna poleks sealt seda tulnud," rääkis Sirelpuu meeskonna muredest.

Samal teemal

1. november 2015, 20:32
Pärnu näitas tiitlit noolivale Selverile koha kätte
31. oktoober 2015, 20:52
ÕHTULEHE VIDEO | Rainer Vassiljev vollekoondise valiksarjavastastest: kui kõik tahavad turniiri korraldada, plaanivad nad järelikult ka edasi jõuda
31. oktoober 2015, 19:41
TALLINNA DERBI GALERII | Suur kolmik võrkpallihooaja avamängudes ei vääratanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee