Eesti uudised

Punase kuke happy hour Pirita komandos (12)

LISA KOMMENTAAR

dmb 1. november 2015 10:23
Loobun minagi autojuhtimisest uuest aastast , miks ma peaks mingi 540 eur. kätte(kõige madalam aste)sellist vastutust endale võtma, Meil kohalikud ülemused ainult kiidavad takka suurte ülemuste õpetusi, aga alles jäänud autojuhtidest ei seisa keegi.Las siis Kuuno sõidab omast tööst tulenevast kohustuset,pole pääste mulle neid lubasid teinud.
päästja 31. oktoober 2015 16:54
Priit vist ei tea,et Pöhja Päästekeskus ei ole ainult Tallinn vaid ka Harjumaa.Küsimus:palju mehi on puudu?Et Pirital vahel valve puudub.on väike asi.Maakonnas,kus piirkond palju suurem ja teised komandod väga kaugel,ei ole tihti autojuhti või meeskonnavanemat.Kus on uued päästjad?(ukse taga-järjekorras??)Priit oli esimene,kes võttis autojuhi lisatasu maha,nüüd polegi autojuhte.LAS mõisad põlevad,saksad surevad...
Jüri 31. oktoober 2015 16:02
Nonoh. See ei ole ainult Pirital niimodi. Järjest raskem on päästeametil töölisi värvata. Noored küll tulevad proovivad seda tööd, kuid saavad aru, et selle palgaga nad ära ei ela ja aidaa.
Urjuk 31. oktoober 2015 13:05
Päästemeeskonnad on nii õhukeseks lõigatud, et komando tehnilisest varustusest ei ole enam tolku.
Mis kasu ka oleks autojuhtidest päästeauto(de) peal, kui muu meeskond puudub?
Komando, mis ei ole täielikult komplekteeritud ei vasta ju nõuetele.
Seega tööks kõlbmatu.
Kas Eesti on tõesti nii rikas riik, et võib lubada omale mahapõle(ta)mise hävingut?
Sisejulgeolek - Kes selle eest vastutab? Kas tõesti peab toimuma 101 tulekahjut korraga millele puudub reageerimisvõimekus, et hakataks aru saama.
Päästjad ei ole muidusööjad ja igavlemise eest palka saavad mehed.
Meil on vedanud, et meil ei ole siiani olnud ühtegi tõelist püüsteressurssi vajavat õnnetust, kuid selle juhtumisel on kindel, et meeskonda ei jätku ka olemasoleva napi tehnika kohaletoomiseks - rääkimata selle kasutamisest.
A.H. 31. oktoober 2015 17:14
Milleks 101, ilmselt piisab ka ühest, aga korralikust, kuskil lossi platsil. Kui läheb nii *ittasti, et välja ei pääsegi, siis tahaks seda tsirkust näha, koos demagoogiaga ja kümneminutiliste pausite võtmisega, arutelu ajal teemal, kuidas saaks päästeteenistust effektiivsemalt korraldada. Ha-ha-ha-ha-haa
Nimi 31. oktoober 2015 12:50
Tohoh-25aastat on ju sisendatud,et järjekord on ukse taga....ja nüüd tuleb välja,et polegi...? Kuno, mis värk on?
ex pritsumees 31. oktoober 2015 09:48
arvan,et ennem midagi ei muutu,kui mõnel võllil perse paljaks põleb
kukk punane 31. oktoober 2015 09:43
Ei häda,Pirita kallimad majad kõvasti kindlustatud ja kui läheb põlema,siis las põleb.See siis rohkem kindlustuse kahjum
nublu 31. oktoober 2015 09:38
koondage päästekomandosid meil ju nii palju vabatahtlikke

Maamees 31. oktoober 2015 09:17
Tore lugeda, et pealinnas ka sellised probleemid millega on hädas ülejäänud eesti juba ammu. Kuno ja Tauno arvavad jätkuvalt, et kõik on korras, sellist võimekust ei ole meil veel olnud ja kärpida annab veel ja veel.
Väga tubli reform 31. oktoober 2015 09:02
...mis aitab riigil raha kokku hoida!
Ja ülemused ei väsi kunagi olukorda kiitmast.
A.H. 31. oktoober 2015 12:25
See on sotside teene, et pea viimasedki päästjad laiali jooksid. Nemat, tsiprased, mõtlesid välja teha 12 tunniseid vahetusi. Sellise graafikuga pold enam võimalik vabal ajal veel üht vahetust teha või mujal haltuuras olla. Kuna päästja palg on nii niru, et üksi sellega ära ei ela, jooksid eelviimasedki päästjad laiali. Siis tuli sotsidel korraks nõistus p**sest pähe, ja tehti uuesti 24h vahetusi, kuid oli juba lootusetult hilja.