Eesti uudised

Alkoholiga võitlev ministeerium ei näe võimalust oma majas napsi keelata (31)

Teet Teder, 31. oktoober 2015 08:00
SALAJANE PUHVET: Kuigi sotsiaalministeerium on ainus, mille pinnal tegutseb kohvik, kus müüakse ka lahjat alkoholi, keeldub selle juhataja igasugusest pildistamisest. Mis on kohvikus nii valgustkartvat, jääbki selgusetuks. alat truuFoto: Alar Truu

Riik ajab minister Jevgeni Ossinovski eestvedamisel karmi alkoholipoliitikat. Nii karmi, et varsti ei saa enam tanklastki alkoholi osta. Aga selgub, et sotsiaalministeerium on ainus keskasutus, kus lõunase prae kõrvale saab töötaja ka klaasi lahjat alkoholi soetada.

Sotsiaalministeeriumi keldrikohvikus on külmas üksikud siidrid ja mõned mõdud. Kanget napsu ei paista. Võib-olla seepärast, et on reede ja nädala kaup juba läbi müüdud? Üksikud lõunastajad naudivad sooja sööki siiski ilma kesvaveeta.

"Ministeeriumi ja teiste meie haldusala asutustega samas hoones on tõepoolest ka kohvik," öeldakse sotsiaalministeeriumist. "See on eraettevõte, mis üürib ruume aktsiaseltsilt Riigi Kinnisvara ja millel ei ole otsest seost ministeeriumiga," täpsustab ministeeriumi nõunik Aleksandra Solntseva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.11.2015
Valitsus ei toeta Keskerakonna eelnõud alkoholimüügi keelustamisest tanklates
30.10.2015
Einar Ellermaa |Vakk juu ja jääbki jooma
30.10.2015
VIDEO | Naine teeskles purjus olemist. Vaata, kuidas käitusid seepeale mehed
30.10.2015
Perearstide hinnangul puuduvad Eestis võimalused alkoholiprobleemidega tegelemiseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee