Eesti uudised

TV3 VIDEO | Valgalased kogunesid pagulastevastasele meeleavaldusele

Toimetas Kristin Aasma, 30. oktoober 2015 19:46

71 KOMMENTAARI

p
Palun jagage ja annetage/ 31. oktoober 2015 12:55
SIHTASUTUS EUROOPA RAHVUSRINNE ja EE181010220244911220,
Kallid inimesed, teen teile pöördumise SA Euroopa Rahvusrinne juhatuse esimehe, Silver Kuusikuna. Annan teada et alates SA loomisest 29.07.2015 kuni tänaseni oleme koraldanud 4 aktsiooni: 1)Bussisõit Riiga 04.08.2015 lätlaste meeleavaldusele, 2)Toetusmiiting Soome saatkonna ees, 3)Meeleavaldus Toompeal 14.10.2015, 4)Sõltumata kohaletulijate arvust võib öelda täna 30.10.2015 ja Valga. Alljärgnevalt esitan konto väljavõtte väljaminekute kohta (puudu on bussitransport ja supid). Kinnitan veelkord, et mitte ükski euro pole makstud juhatuse ega nõukogu liikmete mingikski kompensatsiooniks. Samuti pole ükski euro läinud Ojulandi ega Helmete kontole.
Kokku on erinevad inimesed annetanud 3534,05 eurot. Venemaalt pole laekunud ühtegi eurot ega rubla. Inimesed on annetanud erisuurustes 1-st eurost kuni 260 euroni. Räägin seda seepärast, et konto jääk ei võimalda enam järgmise meeleavalduse korraldamist. Meil on 2 valikut: 1)Kas lõpetame tegevuse ja tunnistame, et see 3534,05 eurot on kogu meie 80 % eestlaste võimekus ja panus? või 2)Teeme korraliku ürituse, veelgi vägema kui Toompea või Valga, igas maakonnas - igas linnas - senikaua kui oleme saavutanud kindluse homse päeva ees?
See otsus ei sõltu enam minust ega korraldajatest. See otsus sõltub igaühest teist, kes te seda loete. Tean, et siin on inimesi, kelle jaoks on ka 1 euro olnud suur panus. Tean, et on ka teistsuguse sissetulekuga.
Ükskõik mis otsus tuleb, tahan kiita neid inimesi, kes on annetanud. Tahan kiita neid, kes on välja tulnud internetist tänavatele. Tahan kiita Rahva Ühtsuse Erakonda, eriti Kristiina Ojulandi. Tahan kiita Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda, eriti Martin Helmet, kellega on iga kokkulepe vett pidanud. Tahan kiita erinevaid ettevõtteid, kes on teinud soodustusi kuni 80 %.
p
pange tähele/ 31. oktoober 2015 12:59
varsi võetakse see maha reffide poolt.
Kui siin oleks kogutud annetusi ISISe võitlejatele, pededele ja mõrvaritele, ei puutuks seda kommentaari keegi. See oleks püha. Praegu on hullem tsentsuur kui vene ajal.
Aga hea on teada, et tolerante on eestis ainult käputäis, ca 10% või max 20%.
Ülemine kommentaar on sisestatud kell 12.55, vaatame, kui kaua püsib, sest reffide kinnimakstud trolle on kommentaarium täis.
p
panin/ 31. oktoober 2015 12:45
eile siia üles lingid, mida brutaalset islamistid on euroopas korda saatnud. Hohe võetakse maha. Kui tolerant paneb siia üles vidoe, kus valge vaatab natuke kurjasti moslemi peale, nii jäetakse see üles, õhtuleht teeb veel punaseks ja üritab näidata, et valged on rassisitid. See et mustad on rassistid, selle peab reffide käsul maha vaikima. Kui inimesed ei tea, siis pole seda olnud. Vot nii kaugele on meie vabadus läinud. Reffid valivad ise, mis on tõde ja mis vale. Need isise fännid, kes neid siia tahavad, peab tribunali alla andma.
t
to panin/ 31. oktoober 2015 16:44
Pane lingid uuesti. Vaata, kaua püsivad, kohe ikka maha ei võeta.
m
Ma ei saa aru/ 31. oktoober 2015 10:54
Mida on valitsused ja EL hetkel reaalselt teinud pagulasmasside peatamiseks? Nägin eile kahte videot, kus vanemad kahetsesid, et sellise tee ette võtsid. Nad ütlesid, et neile öeldi, et Saksamaale jm on kerge saada.
Ma saan aru, et smuugeldajad sunnivad inimesi relva ähvardusel paati ronima kui soovitakse ümber mõelda (nt seetõttu, et ilm on tormine),
Austria piiril olukord läheb aina halvemaks. Kreekas pole inimestele süüa ega juua anda.
Seda. et paljud tulijad on pettunud, me teame samuti. Inimesed upuvad ja külmetavad ning selle nimel, et sattuda ülerahvastatud pagulaskeskusesse või telki?
Näha on, et inimeste tulemist saaks (lausa on hädavajalik) vähendada kommunikatsiooni kaudu. Pagulaslaagrites (Liibanon, Süüria, Türgi) on abiorganisatsioonide töötajad kohapeal, et infot jagada. Lesbose probleemist üldse aru ei saa - 10 miili kaugusel on Türgi rannik ja ei saa siis midagi teha? Maksta imelühikese tee eest suured summad (või võtta laenu), et siis passida ebainimlikes ja ohtlikes tingimustes algul Lesbosel tükk aega ja siis sealt edasi.
On olemas ju igasugused suhtluskeskkonnad ja äpid (spetsiaalselt pagulastele) - osa tehtud ka ÜRO poolt, et inimesi hädaolukorras aidata. Ja meil ikka tuleb hunnikutena ajupestud inimesi, sh väikeste lastega.
Vabandust aga ma ei näe üldse ennetavat tegevust, millest oleks kasu EL piiride kontrolli alla saamisel ning ka inimelude päästmisel.
Saadeti siis pagulaskeskustesse abi? Palju saadeti? Millist ennetavat tegevust üleüldse tehakse? Kas Merkelit ei saaks kommunikatsiooni osas korrale kutsuda? Kas riikidel ei ole mingeid kohustusi EL ees - finantsseisu osas? Kas pole aeg hakata toetussüsteeme kärpima, et vähendada maj.migrantide kiustatust tulla ning et euro püsiks? Ega EL kontrollimatu massidega üleujutamine (sh raiskamine inimestele, kes ei ole prioriteet) ei ole ju kellelegi hea. Või mis on eesmärk? Tõesti vabandus, ma ei näe kriisi lahendamist.
m
Ma ei saa aru/ 31. oktoober 2015 11:15
Mind tõepoolest huvitab, miks sallijatele ei lähe piiride juures toimuv üldse korda? Miks ei lähe korda, et EL raiskab raha valedele inimestele (samal ajal kui ÜRO abi on poole võrra vähenenud ning inimeste olukord Liibanonis, Süürias ja Türgis) halveneb? Miks ei ole nõutud mingeid meetmeid, mis aitaks ära hoida humanitaarkriisi EL pinnal? Miks ei ole seisnud selle eest, et inimesi saaks aidata (uppumissurmadeta ja inimsmuugeldamist toetamata) aidata? Kogu sallivus ja armastus piirdub toomisega ja massilise migratsiooni vastaste sildistamisega. Aga midagi ei tehta selleks, et süsteemi / olukorda paremaks muuta. Nt kus ja kuidas on odavam ja mõistlikum abistada, et tõesti hea tulemuse saaks.
Näiteks telgil ja telgil pole vahet, kui ta on turvalises piirkonnas. Loevad kliima, söök, hügieeni-, õppimisvõimalused. Kui EL satub suurte põgenike masside tõttu majandusraskustesse (sinna me liigume), siis mis on kasu? Mis kasu on pingetest ühiskonnas ja rahulolematutest / plahvatusohtlikest migrantide massidest?
Kui sa aitad valimatullt kõiki, illegaalseid teid toetades, kontrollimatult, mõtlemata tulemusele ja mõjudele, siis ongi tulemuseks kaos. No win solution.
Võtame korraks nt Prantsusmaa - migrantidest on saanud kodutud. Aastaid on elatud mahajäänud hoonetes ja sildade all. Milline headus.
Nii, et sallivad. Kui te tahate tõesti head näida, siis hakake olukorra parandamise nimel tegutsema. Küsimus pole vihkamises, vaid tegemata jätmises või valesti tegemises. MIna tõesti ei arva, et meie ilapsed ja lapselapsed peaksid kellegi käpradliku kriisi lahendamise eest kannatama.
l
l/ 31. oktoober 2015 21:12
i
Isiklikult usun/ 31. oktoober 2015 11:53
et kriis on juba sellises staadiumis, kus nn sallivatel peaks olema sama eesmärk, mis sallimatutel - piiride kontrolli alla saamine ning EL survestamine kriisi lahenduste otsimise suunas. Selline vastaste nn demoniseerimine - rassistid jne - ei vii kuhugi. Mina olen öelnud Ei massilisele migratsioonile, sest see ei ole Eestile ega Euroopale ega ka siia tulijate jaoks hea. Mingi hetk on lihtsalt liiga palju.
Samuti pooldan diskussiooni ning pingete teadlikku maandamist. Inimeste, kes mingil põhjusel kritiseerivad toimuvat, solvamine ja survestamine ei vii kuhugi. Tuleb tegeleda põhjustega, lahenduste otsimisega ning võidavad kõik. Seda ma kahjuks hetkel ei näe - valitsus kardab ja halvustab rahvast ning niiväga püüab asju (väga valesti kahjuks) kontrolli alla saada.
l
l/ 31. oktoober 2015 21:14
n
naine 63 / 31. oktoober 2015 09:02
Meeleavaldusele pelgab meie inimene minna selle pärast, et meedia on kohe mikrofoniga kohal: "Miks te otsustasite tulla... mis selle aktsiooniga muutub jne......" Ja kui vastus ei ole perfektne, siis tehakse sellest tavakodanikust "vastik, natsionalistlik, arenematu luuser". Need, kes rahvaste massimigratsiooni kiidavad, on nii või teisiti palgalised. Kes siis oma kätt pureb? Vaatasin videot moslemite marsist, mis toimus ühes Skandinaavia linnas, tekkis kõhedus: sajad parimas eas mehed nagu üks mees ühes rütmis vastu rinda tagumas. Oleks vajanud tõlki aru saamiseks, mida hüüdis allahhi eestkõneleja ruuporisse. Kindlasti mitte ühiselu reegleid uuel kodumaal sõbralikuks SULANDUMISEKS.
p
31. oktoober 2015 07:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
K
?????/ 31. oktoober 2015 08:44
Kas tõesti peja ise? Mina arvasin, et sahistab ibn Hussein! Sest et mingi Petja vaevalt et nüüd Kremli plaane avalikkusele paljastaks.
s
Sander/ 31. oktoober 2015 06:59
See on kõik ilus, kuid inimene tehnika ehk riikliku teerulli vastu, naljalt ei saa. Vanasti süüdistati kõiges anastajat Moskvat, nüüd tuleb meil olla kõige "ilusa" eest, juurteni tänulik EU´le.
t
to Sander/ 31. oktoober 2015 08:46
a
A.H./ 31. oktoober 2015 17:59
Nagu oleks valikut? Vähemalt senikaua kuni Venemaa ei loo Hiinaga Euraasialiitu pealinnaga Pekingis.;)
5
50 000 immigranti Eestisse/ 31. oktoober 2015 02:47
Hiljuti siseministeeriumi poolt ellu kutsutud kohanemisprogrammi järgi nähakse ette, et järgneva viie aasta jooksul jõuab Eestisse kokku ligi 49 000 uut immigranti.
http://uudised.err.ee/v/eesti/6739253a-a257-4891-b794-a69eb5f1d2fc/algav-uuring-moodab-suhtumist-imm...
3
300.ooo on juba kohal/ 31. oktoober 2015 05:10
Veel mõnisada sõjapõgenikku on selle kõrval muidugi "hirnus oht", Mõistus tule koju !!!
t
to 05:10/ 31. oktoober 2015 08:56
Mõnisada? Ära unusta, et algsest 150 sai juba mõne kuuga 550. Ja küllap uued partiid varsti taas jagamisele lähevad. Sest inimsmugeldamine käib täie hooga. Ning siis kutsutakse järgi ka perekonnad, seejärel tilgub kohale kogu suguvõsa.
Venelased teevad vähemasti tööd. Kes on Ida-Virumaal kaevurid? ikka 90% venelased. Aga kui palju neid Lääne-Euroopasse pagenud "sõjapõgenikke " on tööle läinud? Saksamaa planeerib 500 tuhande pagulase eurostandardil vastuvõtuks 16 miljardit. Eks arvesta välja, kui palju läheks sellisel juhul Eestile maksma 49 tuhat? Ligi 1,6 miljardit. Nii et hüvasti, tulevane pension! Nii et mõistus, tule tõepoolest koju!
h
hüsteerikutele/ 31. oktoober 2015 11:34
ei tea, milline loll tahab siia tulla ja kui tulekski, siis kaua vastu ei pea, kui isegi eestlased põgenevad.
t
to 05. 01/ 31. oktoober 2015 17:15
Kuidas sa palgaline ükskord ei tüdine ühte ja sama lauset korrutamast ?
t
to hüsteerikule/ 31. oktoober 2015 17:29
Millele vastu ei pea ?
Soojas renoveeritud korteris tasuta elamisele ?
Suurte abirahade vastuvõtmisele ?
Tõesti on raske neid rahapatakaid kanda ja niisama oleskleda.
m
Mmanson/ 31. oktoober 2015 07:34
vähe pakud, selle tabeli järgi mahub meile 6 miljonit, soomlastele 57 miljonit pabulast...
http://mvlehti.net/2015/10/02/foliohattu-paahan-ja-akkia-katsokaa-tata/
5
50 000 immigranti Eestisse/ 31. oktoober 2015 02:46
Hiljuti siseministeeriumi poolt ellu kutsutud kohanemisprogrammi järgi nähakse ette, et järgneva viie aasta jooksul jõuab Eestisse kokku ligi 49 000 uut immigranti.
http://uudised.err.ee/v/eesti/6739253a-a257-4891-b794-a69eb5f1d2fc/algav-uuring-moodab-suhtumist-imm...

i
if./ 31. oktoober 2015 02:44
Siin pole midagi arvata? On olemas firmad,kellel omad leheküljed, kuidas ja kellega,kuhusaab.Nagu Bulgaaria turism.
i
if./ 31. oktoober 2015 02:44
Siin pole midagi arvata? On olemas firmad,kellel omad leheküljed, kuidas ja kellega,kuhusaab.Nagu Bulgaaria turism.
o
Olenghi/ 31. oktoober 2015 02:29
Kindlasti on pagulaste seas toredaid ja tõesti hakkajaid inimesi ning neid kellel tõesti abi vaja kes tõesto tänulikud. Aga kahjuks on seal ka palju neid, kes ei austa mitte midagi peale nende oma kultuuri ja riigi ning ei kavatsegi meie riiki nö "sisse sulanduda" ja meie moodi elada. Neid on seal kahjuks ka rohkem kui normaalsemaid ning normaalsete inimeste maine on juba eos laostatud kuna need lollid käivad ja keeravad käkki.
Ma olen nõus, et abivajajaid tuleks aidata aga enne peaks ikka oma riigi sinnamaani viima kus rahvas massiliselt minema ei torma kuna lihtsalt ei anna normaalselt elada. Olen lahke ja helde inimene aga no see ei ole normaalne et meie LAPSED ning noored , meie riigi tulevik, on viletsuses ning noored targad keda vaja on lihtsalt pagevad välismaale sest neil pole Eestis võimalust ennast tõestada ega teenida normaalset palka.
Olen tolerantne nende vastu, kes tõesti tahavad ja püüavad meiega sobinduda ning elada normaalselt , mitte koormata meie süsteemi ja käituda nagu ahvid. Aga riik peaks rohkem tegelema oma hädas rahvaga kui meist kaugel elavate inimestega sest ma ei usu ealeski, et see vool mis sealt tuleb on KÕIK ainult abivajajad - nii kui jutt lahti läks et võetakse vastu tuleb neid järjest ning kuni seda vastuvõtmist ei lõpetata ei lõppe ka vool.
Päikest!
e
31. oktoober 2015 02:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kkk/ 31. oktoober 2015 09:30
selle pärast on vaja,et ka sinusugusele ajupestud lambale pärale jõuaks,et eesti rahvas ei lase ennast võitluseta tapale viia ja võitleb edasi oma eksistentsi jätkumise pärast siin eestimaa pinnal.
n
31. oktoober 2015 01:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
q
QQ/ 31. oktoober 2015 01:43
Ise sa oled vaimult vaene!!!
h
HEI SINA MÄÄGIV LAMMAS/ 31. oktoober 2015 06:29
kui sind migrandid ära vägistavad, siis sa veel kahetsed seda päeva et sa ise meelt avaldamas ei käinud, kes siis ajudeta määgiv lammas on , sina ise oled ju
a
31. oktoober 2015 08:13
ajudeta määgiv orav, mitu senti sulle kommi eest makstakse?
o
Olgu jääv meile päike/ 30. oktoober 2015 23:40
Pagulased meile tulla ei taha ja need 500 kes tuuakse lasevad siit kiiremas korras varvast. Tehku parem meeleavaldus pilvede vastu mis päikest varjavad. Kaua võib, vaadake kui kehv suvi meil oli....
p
30. oktoober 2015 23:56
pust vsegta puudet solntse, pust vsegta puudet turak!
olgu jääv meile päike, edu sulle päikesepaiste!
n
nats/ 1. november 2015 14:17
meile tuuakse uus päike , Türgi päike ja kodudesse saabub lein.
t
to Olgu jääv meile päike/ 31. oktoober 2015 02:17
Tee silmad lahti, pagulased juba on siin ja küll ei näe, et nad ära minna tahavad.
Miks Vao omad ära ei lähe ?
Miks peaksid ära minema, kui suured toetused, soojad renoveeritud tasuta korterid olemas ?
Neil on Eestis elu nagu paradiisis, mingit põhjust ei ole ära minna.
t
to Olgu jääv meile päike/ 31. oktoober 2015 02:19
Lõpeta ükskorda see tobe kliima jutt.
Kas Rootsis, Soomes on parem kliima või ? Sinna kipuvad pagulased väga ning Rootsi ongi neid paksult täis.
s
siis/ 30. oktoober 2015 23:04
kui pagulane mõne tolerandi naise ära vägistab, siis on see tolerant esimene, kes politseisse jookseb halama. Aga siis on hilja, sest selleks ajaks on politseil keelatud asjaga tegeleda ja samuti vaikitakse see maha. Moslemile ei tohi näpuga näidata, olgu või terrorist aga teised kõik kohe rassistid. Tolerandid on rassistid, kuna vihkavad eestlasi, valgeid ja kogu euroopad. Need tolerantidest hälvikud soovivad, et kohalikke tapetaks ja vägistataks ja ise peab ennast tolerandiks. Kas sa invaliidiga või mõne kodutuga ka selline "tolerant" oled? Aa ei jah, sest sulle meeldib vaadata tapmisi ja vägistamisi, sest sulle meeldib ennast kujutada "tolerandina" kuid tegelikult vihkad sa kõike ilusat enda ümber.
r
Ragnar/ 30. oktoober 2015 23:03
Sa jaanus pane põlema end koos oma arenemata mõistusega ja meid ootavat tulevikku ei näe. Ainult brüsseli liivakasti milles mängida tahad oma liivavormidega mille kujundeid sa isegi ei tunne.

j
Jobu/ 30. oktoober 2015 22:40
-2 kraadise ilmaga ei suuda paljud kergema riietusega inimesed 4 tundi püstijalu kohal seista. Linnavalitsust polnud millegipärast kohal,- anomaalne nähtus oma haldussfääris toimuva suhtes.
Võinuks teha lühemalt, löövamalt, ilma pikkade muusika ja nakitsemise pausideta. Ei ole Kreeka kliima.
Tänan kõiki organiseerijaid/ osavõtjaid. Ka liblika tiivalöök muudab maailma.
Muidu korralik. Miitingutele lisaks mõelda erakorraliste valimise võimalusele. Väga distsiplineeriv.
s
Sina valgalane/ 30. oktoober 2015 22:28
mul on sinust kahju. Oma tolerantsiga ongi Euroopa ära hävitatud,midagi pole püha. Kõik on ükskõik. Aga ma ei taha käia seinaääri mööda ja karta enda varju. Ma ei taha nuumata mingeid kasuahneid araablasi ,kes ei pea naisi inimesteks. Miks peavad meie lapsed ja vanurid puuduses vaevlema . Muidugi peavad,sest sinusugusel on kama. Sina oled ju tolerantne. Sina roomad selle ees kelle ees kästakse. Olen ka valgalane ja olin seal sest mulle pole ükskõik .
n
naine/ 31. oktoober 2015 00:25
Olen uhke ja mul on hea meel ka Sinu pärrast! Edu kõigile valgamaalastele ja edu meile mugavusimmigrantide vastu võitlemisel! Elagu hästi meie lapsed, vanurid, invaliidid!
j
30. oktoober 2015 22:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
SINA/ 30. oktoober 2015 22:43
oled ära keerand, sa peaksid ka rohkem eestimeelsem olema ja meeleavaldustel osalema
d
dd/ 31. oktoober 2015 02:02
kenofoobsus ei ole eestimeelsus.
t
to SINA/ 31. oktoober 2015 02:39
v
30. oktoober 2015 21:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
mõh/ 30. oktoober 2015 22:57
ivar, sina või? 5000 pagulast varsti teel, ära ole nii kärsitu
t
to Valgalane/ 31. oktoober 2015 02:22
No see peab küll päris vaimuhaige või meeltesegaduses valgalane olema, kes Valka oma kukile pagulasi tahab.
t
TUBLID OLETE/ 30. oktoober 2015 21:51
et seisate meie maa eest väljas, et islamimaa kurjamid siia eestisse ei tuleks vandaalitsema, nagu saksamaal, rootsis jasoomes ja mujal,ma oleks ise ka tulnud islamit välja vilistama aga elan kaugel, olge tublid edasi, võidelge julgelt edasi, ükskord võidame nii kui nii, kes nii loll on et tahab neid rõvedaid muslemeid siia vandaalitsema, see häbenegu
n
NII TORE ON ET ON EESTLASI/ 30. oktoober 2015 22:21
kes seisavad oma kodumaa eest, nii toredad vahvad plakatid olid isegi valmistatud, edu teile tublidele võtlejatele, olen südames teiega, tublid olete
t
to TUBLID OLETE / 21:51, 30. okt 2015 / 30. oktoober 2015 22:34
just minu mõtted ära märgitud, ei hakka üle kordama, tublid valgalased!!!
p
30. oktoober 2015 21:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Siller/ 30. oktoober 2015 21:55
Inimesed on arad, ei julge isegi petitsioonile allkirja anda. Aga seda ma ütlen: kes allkirja ei anna, hiljem ärgu hädaldagu. Praegu osad inimesed kardavad, et "ei tea kas ikka anda see allkiri, mine sa tea, naaber vaatab pärast viltu ja äri ei lähe". Heh, hiljem ei küsi enam keegi midagi, peabki mokk maas käima või relvaluba tegema.
Ja Euroopa peavoolumeedia ongi nõnda praegu, et infot reaalsuse kohta sealt ei saa. Õnneks on palju erakanaleid, kust saab adekvaatset infot.
Kogu poliitika on terve mõistusega vastuolus.
http://www.ekre.ee/petitsioon/
j
Jaanus/ 30. oktoober 2015 22:45
EKRE on erakond, kes õõnestab Eesti suhteid NATO ja Euroopaga. Nende tegevus on sisuliselt Kremli tallalakkujate oma.
Eks nad loodavad sellise madala populismiga valijate hääli, aga valimiste ajaks on nad kindlasti oma tõelist palet juba piisavalt demonstreerinud.
ä
ära valeta/ 30. oktoober 2015 23:52
ekre pooldab euroliitu ja natot! sõimata võid isamaaparteid, tema pooldab eesti vabariiki! jaanus on loll
n
naine to Jaanus/ 31. oktoober 2015 00:30
Ikka venkud vaja mängu tuua, et EKRE-t trampida?! Muud ei karga pähe? Mustata erakonda, kes hoolib meie maast ja rahvast! Lammas oled, tallalakkuja! Palju sulle lubati, kui siin "tolereerid" leslaja inimeste ja kommete toomist Eestisse? Kaks sotti ikka visatakse? Või 100 lubati?
j
30. oktoober 2015 23:03
jube, tavaliselt sellised mustade rassistlikud valgete peksmised koristatakse ruttu, nende mood kapadega ja relvastatult, roikad, noad käes, valgeid lausa surnuks peksta jm. kuriteod vaikitakse maha, kus tahes, lausa koolides, lasteasutusteski...
j
30. oktoober 2015 23:03
jube, tavaliselt sellised mustade rassistlikud valgete peksmised koristatakse ruttu, nende mood kapadega ja relvastatult, roikad, noad käes, valgeid lausa surnuks peksta jm. kuriteod vaikitakse maha, kus tahes, lausa koolides, lasteasutusteski...
a
Ats/ 30. oktoober 2015 21:32
Mis kuradi genotsiid! Mine koju lapsi tegema, ära lõuga!
Kui aher oled, võta kasulaps, on sust niigi palju kasu Eesti riigile!
l
30. oktoober 2015 21:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Siller/ 30. oktoober 2015 22:09
sa pead ennast silmas või?
Aga paljud teised ei ole võimelised sinu tasemele laskuma, õnneks.
j
jants/ 30. oktoober 2015 23:16
tee ise tööd,emm!Sinusugused raiped nõuavadki rahvalt vaid tööd,et libaeliidist saast saaks aga ilusti ära elada vaid sitta kokku keerates ja nüüd veel neegreid lemmikloomadena sisse tuues,puha jälle rahva kukile.

p
Pigem/ 30. oktoober 2015 21:22
Tundub, et pagulased vabatahtlikult siia ei tahagi tulla, sinna viiakse meie mehed neid ûmber veenma....
s
sinna viiakse meie mehed ümber veenma/ 31. oktoober 2015 01:01
aga SIIN makstakse siia jäänud naiste kõrval võõrastele reaalselt ulmelisi summasid äraelamiseks!
mehed saadetakse mõnusalt kodumaalt minema leiba teenima, siia saadetakse võõrliik, kellele antakse paljunemiseks head tingimused! korralik korter, arstiabi, söök, haridus, PUUTUMATUS aborigeenide ees!
emad, kes on oma pojad eestist uhkusega nn väljamaale saatnud on tropid, suured TROPID! nad ei vääri austust eestlaste hulgas! need mehed, kes on eestist välismaale läinud ja jätnud naise lastega eestisse, ei vääri austust! LÕPP!!!!
j
videos rääkis viis aastat / 1. november 2015 08:04
juba siin elanud pagulane tõi naise ja lapse siia ,tööle pole läinud .Keelt pole selgeks saanud .Sinna need rahad kaovad.
t
T.Mets/ 30. oktoober 2015 21:13
rahva enamus tunneb seda ohutunnet, mis kaasneb murjanite massilise valgumisega Euroopasse, seda Brüsseli täielikul heakskiidul ja Stenbocki käsilaste kaasakoogutamisel
p
Pärnust/ 30. oktoober 2015 21:00
Tublid inimesed, olen teiega, küll teiselpool Eestit :)
m
30. oktoober 2015 20:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
30. oktoober 2015 20:49
ei taha ma jah,et siia mingid mustad massid tulevad.sina martin võid ju tahta,aga mina ei.
t
tühisele martinile/ 30. oktoober 2015 21:00
sinu aju vist ei küündi aru saama, et selleks, et uusi inimesi eestisse tuua, ei pea nad olema islamistid, kes tulevad meie raha peale elama! saaks teha ka kampaaniaid riikides, kust tuleksid normaalsed ja sõbralikud inimesed, kes soovivad õppida ja töötada ning saavad ise oma rahadega ka hakkama algusest peale. ja kellel on selleks eeldused, kes oskavad vähemalt inglise keeltki. ja lugeda peaks ka oskama, nendest rändtirtsudest ju pooled ei oska lugeda ja kirjutadagi! aga ega sinusugusele rumalale liberaalile seda selgeks ei tee enne, kui su enda 3-4 aastane tütreke nende poolt vägistatakse, loodan, et karma su üles leiab ja saad aru saama.
j
jah, Martin/ 30. oktoober 2015 21:09
sa oled nii hirmutav, et siin keegi ei elaks, ega juurde ei tuleks! ära hulluta ennast tuledega! tule maapeale, ole maalane!
m
martin on/ 30. oktoober 2015 21:40
kinni makstud troll. Reformi sülekoer ja 3 klassi haridusega, kuna ei oska välismaa saitidelt vaadata infot, mis mõrvad, peksmised ja piinamised on moslemid kaasa toonud. Koraan käseb tappa uskmatuid. Aga martin Vaatab ainult AK ja usub tõemeeli, et pagulastele tehakse liiga ja siia tulevad ainult doktorid :)
v
Valija/ 30. oktoober 2015 21:51
Mul on Martini pärast piinlik! Ta ei oska isegi kirjutada.
VALGA INIMENE --OM ÕIGE EESTLANE !/ 30. oktoober 2015 20:34
EI LASE OMA MAAD ÄRA ""RÜVETADA"---JA EESTLASTEL ON VEEL JÄÄNUD HINGE ..-NEED LANGENUD -JA JUST VABADUSE EEST LANGENUTE PIKK NIMEKIRI; JA TÄNA TUNNEB SEE EESTLANE --ET JÄLLE -- SEE VÄIKENE MAA POLE ---- ENAM MEIE JUHTIDA --ÜTELGU NEED POLIITIKUD RIIGIKOGUS --MIDA TAHAVAD!
l
30. oktoober 2015 20:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
30. oktoober 2015 21:02
sinu pärast on piinlik...
n
nojah/ 30. oktoober 2015 21:16
eks siss tuleb piinelda, edu!
e
Ehh/ 30. oktoober 2015 20:25
7 miljonit leiti pagulaste jaoks.see raha peaks minema eestlaste elutingimuste parandamiseks
p
pontius / 31. oktoober 2015 07:14
rõivas ja pevkur kohtu alla ja siis vangi !