Helsingi Kaebekoor esinemas KiasmasFoto: Kiasma
Toimetas Piret Pappel 30. oktoober 2015 10:06
Tallinna Kunstihoone kutsub järgmise näituse "Tegevus-sõlmed" raames kokku oma kaebekoori. Osalemine on tasuta ja laulma oodatakse kõiki, kellel on midagi Tallinnas elamise kohta keelel ja meelel.

Võta kaasa oma kaebus elutingimuste, avaliku ruumi, halva maitse, linna, mupo parkismiskontrolöri, maksuameti, ettekandja, ülemuse, kaaskodaniku, rumaluse, arusaamatu loomingu, ühiskondliku surve, ilma ja kõige muu kohta ning tule ja kaebame koos!

Kõikidest kaebustest pannakse kokku laul, mis kantakse ühiselt ette avalikul kontserdil 10. detsembril Tallinna Kunstihoones.

Kooriproovid toimuvad 30. november – 9. detsember 2015. Esimene kohtumine leiab aset 30. novembril kell 18.00 Tallinna Kunstihoones. Kaebuse esitamiseks ja kooris osalemiseks ei ole vajalik professionaalne lauluoskus, oodatud on kõik, kellel on millegi üle kaevata.

Kooris osalemiseks palun registreeru: tallinnakaebekoor@gmail.com

Häda ei pea nüüd enam härga kaevu ajama!
Kaebused on kõrges hinnas!
Tule kaeba koos meiega!
 
Kaebekoor (The Complaints Choir) on Soome kunstnike Tellervo Kalleineni ja Oliver Kochta-Kalleineni humoorikas kunstiprojekt, mis toob erinevates maailma linnades inimesi kokku koos kaebelaulu looma ning seda ühtse koorina avalikkusele esitama. Tänaseks on koorid kokku tulnud Birminghamis, Helsingis, Peterburis, Hamburgis, New Yorgis, Chicagos, Singapuris, Kopenhaagenis, Tokyos, Berliinis ja paljudes teistes linnades.