Eesti uudised

Ingrid Rüütel: jutt rassilisest puhtusest ja tõupuhtast eestlasest on absurdne

Maaleht, 29. oktoober 2015 08:56

112 KOMMENTAARI

t
Tõeline/ 30. oktoober 2015 15:58
Vanasti sai tõeline eestlane sakslasega lapse, väheke hiljem venelasega lapse ja nüüd tõmmunahalisega lapse. Isegi lambakarjas üritatakse vältida paljunemast sama karja piires, sest siis tulevad haiged järeltulijad (ehk ongi sellepärast paljud kutsealused haiged).
r
raiuge see endile pealuu sisse/ 30. oktoober 2015 12:36
vere puhtus ja rassi uhkus on iga rahva selgroog...
t
Teie enda lapselaps oleks tumedanahaline?/ 30. oktoober 2015 13:51
Selle vastu pole mul vähimatki!
Üks minu lapselapse tumedanahaline sõber peksti skinhead’ide poolt vigaseks.
Vastuolu ju ikkagi on. Kas see ongi loo pühjusmõte?
Parteiliselt huvitav lähenemine.
n
nii et jutt "venekeelsetest" eestlastest/ 30. oktoober 2015 10:18
ei saa ka tõene olla. Sest meie rahvuse määravad - keel, kultuur ja identiteet. Kes nimetab ennast venekeelseks eestlaseks - see on lihtsalt venelane, kes sülitab põlisrahva peale.
e
EKRE-t häbistades/ 30. oktoober 2015 10:50
Erakond poeb nahast välja, et rahvast harida ja rüütel, olles ise partei liige, õõnestab oma partei jalgealust.Kas uus Provokatsioon?
m
Michelle/ 30. oktoober 2015 10:12
Nagu ikka ei ole Rüütlid jälle mitte millestki aru saanud.
k
Küllap hakkavad ka õigustama/ 30. oktoober 2015 11:58
Kolm nädalat oli aktuaalne tolle noore poisi külaskäigud paljaste naiste kajutitesse temale antud võtmetega. Kahju, et asi vaibus nii ruttu. Savisaar tuli vahele.Nüüd siis jälle EKRE oma vastuoluliste pagulusasjadega. Kas nad siis tahavad neid murjamme või ei? Ilmselt rüütel on uus hääletoru, kes leevendab senist toorest vastuseisu.Küllap ka neile on mingit parteilist nutsu lubatud? Siis laulavadki koos juhtivate parteidega. Äkki ootavad uksi valitsusesse? Kuidas talitasid vanad kommunistid, mäletate?
Keda siis nüüd valida?Ikka vist hoopis Keskerakonda.
t
tom/ 30. oktoober 2015 06:27
JA JÄLLEGI VÖTAVAD KOMMUNISTID SÖNA!? POLE JU PRESIDENDI PAAR,,NAD JU EKSID! KOMMUNISTID,,,MA EI USU,ET MÖNI KOMMUNIST ON TENUD AVALDUSE TAGASI ASTUMISEKS KOMMUNISTI KOHALT=? POLE JU ÜHTEGI AVALDUST,,JA KES SELLE KINNITAKS +? KAS ANSIP,,,LAURISTIN,,,LAAR,,,KALLAS,,,VÖI MÖNI TEINE.KOLMAS?
m
Michelle/ 30. oktoober 2015 06:20
Nagu ikka on Rüütlid jälle kogu asjast valesti aru saanud.
r
rähnid./ 30. oktoober 2015 05:45
nsvl muudeti ka kõik erinevused sarasuseks ja veel lisaks ühte usku, nüüd on ta kaduneke.
h
HelladWennad/ 30. oktoober 2015 03:07
tädi ingrid tegi end nüüd täis... Untermenchid lööme lihtsalt mättasse esimesel sobival võimalusel. Nimetatud võimalus saabub siis kui jewwrosojuuz läheb kodusõtta, mille murjanid oma mässudega algatavad. Siis tuleb pihta lyvvä. Lyvvä kiirelt kõvasti, nii, et särab!
a
Asi on lihtsam/ 30. oktoober 2015 12:01
Vaadake tema lastelaste kaaslasesse. Ja kõik saab värvustega selgeks.Nii neid mitteeestlasi tulebki sündimaks...

b
breiviki -mees / 29. oktoober 2015 23:58
tahaks küsida...lp...maksumaksja kulul elav tumepunane vanaeit...Kuhu sa oma jutuga sihid ???kas eestlased on veel vähe segunenud,,et valget värvi ja räägivad lausa eesti keeles...?
k
Kuidas? Kuidas?/ 29. oktoober 2015 21:23
Sakslaste aaria rassi tõupuhtusest ei olegi Eestis keegi rääkinud. Jutt käib lugematute islamisõdalaste sissetoomisest Eesti riiki. See on vastuolus Eesti riigi loomise mõtte ja põhiseadusega. Eesti riik on loodud Eesti keele ja kultuuri säilimiseks, mitte aafrika migrantide mõnusaks äraolemiseks.
m
Mall/ 29. oktoober 2015 20:51
Vot on lollidemaa see Eesti- iga vahegi haritud inimene peaks teadam, et KOIK inimesed on algselt parit Aafrikast ja vaga vaikesest suguharust. Nii et absoluutselt meis koigis on musta verd, meeldigu see meile voi mitte.
o
orangu/ 29. oktoober 2015 20:57
sinu sugupuu meid ei huvita.
t
29. oktoober 2015 21:22
t
to Mall/ 29. oktoober 2015 23:48
Valges inimeses on neandertaallase geeni, neegril seda aga pole. Ühine eelkäija võib olla nt ahv või kuhugi sinnakanti. Ühiskonnas sellest ei räägita (-ehk: ei tohi rääkida).
Kirjutan ka siia sellise faktikese peale delfi, sest sealt kustutati sama artikkel just äsja ära.
t
29. oktoober 2015 18:46
Tegelikult on nii,et must on must ja valge on valge,segatult on pool must ja pool valge,aga mitte kunagi pole segu sama mis algne materjal.Valgete segunedes ei saa musta ja vastupidi.Eeestlane ei ole must isegi kui ta on segatud, eestlasene on ja jääb valge rassi esindajaks, meelidugu see või mitte.Kui evolutsiooni käigus on rassid välja kujunenud ja maakerale teatud kohtadesse kohandatu elema, siis on sel ka omad põhjused.Uusi jutustajaid tuleb koguaeg juurde,minu arvamust see ikka ei muuda,ei oota siia mingeid pagulasi ega rasside segajaid,
k
kribu/ 29. oktoober 2015 18:37
ega see vanamoor pole ka mingi eestlane.käbin kui venemaalt tuli siis rabas selle kusagilt astrahanist kaasa ja pärast parseldas rüütlile eideks.
m
maamiis/ 29. oktoober 2015 20:50
mingit soga ajad .Ingrid Rüütli isa on ju Neeme Ruus
https://et.wikipedia.org/wiki/Neeme_Ruus
ema Karin Ruus
https://et.wikipedia.org/wiki/Linda_Karin_Ruus
mis seal Käbiniga pistmist?
r
29. oktoober 2015 22:27
ruus oli impotent ja pealegi nii punane,et pidi põlema minema.kui öeldakse,et inks leiti astrahani vaksalist siis nii ka on.käbin ise leidis,pesi puhtaks ja vedas siia.niimoodi sai kergemini rongile.
m
maamiis/ 29. oktoober 2015 22:35
Ruus oli loll ja punane ,aga sinu jutt on lollim
a
Aimar/ 29. oktoober 2015 18:07
Nahavärvist olulisem on see, et igaüks peab siia tulles austama siinseid kombeid-tavasid.
Ja ikkagi, kuna hakkavad suured tegelinskid rääkima migratsiooni tegelikest põhjustes???? Enne seda ei teki rahva ja juhtide vahel mingit dialoogi ega üksteise mõistmist. Igale lihtsale inimesele on selge, et selle taga on suurriikide valitsemis/vallutamis poliitika. Nii jätkates on siin varsti võõraid meist rohkem. Ja meie muudkui kuuleme valitsuselt - "üle 200 me vastu ei võta .... üle 500 me vastu ei võta ........ Inimesed on nii hoolimatud ja küünilised!!!!!"
Palju küünilisemad on isikud, kes teavad kogu selle jama põhjuseid, kuid mängivad rahvaga lolli.
i
29. oktoober 2015 17:48
Ingrid sul on absoluutselt öigus.
o
Olev / 29. oktoober 2015 16:49
Kui nii, siis ei erineks setod oma tumedate juuste poolest,ja lõuna eesti ja põhja Eesti näokujud on ka erinevad veel. Segatuna oleks kõk ühtemoodi kahejalgsed
e
29. oktoober 2015 17:38
Eestlased on lausa anatoomiliselt eristavad rahvusena, millest see siis tuleb? Teema ei ole tõupuhtusest vaid rahvuslikust omapärast, mis väljendub erinevates aspektides, aga kui poliitiline korrektsus nõuab ühte goid siis loomulikult ei oma eestlaste pärilik materjal mingit tähtsust, aga kõike ühte patta toppida ja siis veel rassismist rääkida, kas tõesti midagi targemat teha ei ole?
Keeleuuendused on kõik kunstlikud, poliitilised sekkumised rahva mällu, et te ei mäletaks oma juuri, on teil üldse juured, seltsimehed inimrobotid?
s
29. oktoober 2015 17:50

P
.../ 29. oktoober 2015 16:43
Pigem on see segunemine olnud etniline, sest haplogrupp on valdavalt ühine ja ajalooliselt on siia tulnud valdavalt sama või lähedase haplogrupiga inimesi. Etniline kooslus on muidugi segunemise teel tekkinud, aga ka kultuurid on olnud sarnased ja väga ammu on see kõik olnud üks riik ja rahvas. Kultuurikonflikt oleks aga eestlastele vastuvõetamatu.
e
ei ole/ 29. oktoober 2015 16:38
Pole see mingi ekre ämber.Nii nad ju ka mötlevad.Ega siis see,kui Tallinna tv muud pasundada,pole veel arvamus.Nyyd hakkavad ka teised nägema,kuidas mingi ekre sugune erakond lihtsalt räägib,nagu rahvas kuulda tahab.
o
29. oktoober 2015 17:47
Oled sa vaevunud EKRE põhikirja lugema, oskad sealt välja tuua punktid, mis selle partei määratlevad kui marurahvusliku erakonna? Mina lugesin, enne valimisi ja lugesin ka eesmärke, see marurahvusluse stigma on puhtalt peavoolumeedia väljamõeldis, mida muud poliitilised konkurendid teekski? Tõsine marurahvuslus istub hoopis mujal ja näitab näpuga kõigi teiste peale, kes julgevad oma rahvust üldse mainidagi https://www.youtube.com/watch?v=-TvSiYu8z2M&ab_channel=DavidDuke
M
###/ 29. oktoober 2015 16:05
Muidugi on algsete eestlaste rassilist puhtust kõvasti segatud. Meie hulka on segunenud sakslasi, taanlasi, rootslasi, poolakaid, lätlasi, leedulasi, soomlasi ja venelasi. Kusagilt lugesin, et geneetilist algeestlastest on meis veel vaid 25%. Ja meie keelgi on muutunud tundmatuseni. Kui kohtaksin juhuslikult vana Lehola Lembitut, ei saaks me teineteisest suurt arugi, ta ilmselt peaks ta mind mingiks võõramaalaseks ja kopsaks tapri või kärbiga lagipähe.
Keelelaenud ja uuendused, kultuurilised laenud. Näiteks meie kuulsad laulupeod on saksa kultuurist üle võetud. See kõik on olnud meile kasuks. Kuid ma väga kahtlen, kas meil sealt araabia kultuurist ja islamist palju ihaldusväärset üle võtta on ja kuivõrd me seda ka vajaksime. Mina ei taha ramadaani pidada, viis korda päevas palvetada, Mekas palverännakul käia. Mulle ei meeldi päevitamikeeld, naiste burkad ja kividega surnuks loopimine, ei meeldi verine džihaad ja mullade absoluutne võim, ei meeldi šariaadikohus. Ja mulle maitseb saliha ja vahel pudelist õllest või pitist konjakist ei taha ma kah loobuda. Ka oma kultuurist, tavadest ning keelest. Vabandust, kuid mulle on sealt tulev kultuur(itus) vastuvõetamatu ja mina ei taha ennast sisserändajate keskaegsete barbaarsete tavade järgi painutada. Asi pole mitte piluslmades või nahavärvis. Asi on mulle vastuvõetamatus islamis, selle keskaegsete tavade siiaoomises ja sellise elukorralduse pealesurumises, islamiseerumises.
k
kes on / 29. oktoober 2015 18:10
geneetiliselt algsed eestlased? sinu teaduslikud teadmised pärinevad kuskilt nii 19. sajandi lõpust (segad sinna küll jälgede segamiseks geenide mõiste), aga aeg on natuke edasi läinud...
v
29. oktoober 2015 16:03
Võib juhtuda ka et valgetel võib sündidaka must laps 40000 võimalusest arvestades et meie esivanematest neegrite kodu oli aafrikas
k
Karin/ 29. oktoober 2015 15:26
Miks mu komm kustutati ?
Kirjutasin, miks inimene elab siiamaani Eestis, kui talle me riik ja rahvas ükskõik on ?
v
võtke rahulikult/ 29. oktoober 2015 14:43
Hiiumaal ja Saaremaal on aegade algusest peale 9 kuud pärast suuremaid sügistorme vähe tõmmuma nahaga lapsi sündind, kõigist on kenad hiidlased ja saarlased saanud, viis põlve hiljem on järglastel ainult natuke kiirem päevitus :)
t
Teadja/ 29. oktoober 2015 14:43
Kindlasti on eestlane vähe segunenud teiste rahvastega. kui mitte arvastada esimese öö õigust. Sellest ka eestlaste arvamus enda aaria päritolust ja lääne austamine, see on nagu enne paruni
reite kaapimine.
t
to Teadja/ 29. oktoober 2015 15:23
Kui palju neid naisi siis mõisas ka käis ?
Mõisahärra valis ikka kõige ilusamad ja kobedamad välja.
S
.../ 29. oktoober 2015 16:45
See esimese öö õigus on puhas luulu.
t
to 16. 45/ 29. oktoober 2015 16:59
Usun ka, et see käib luulu valdkonda.
Täpselt samuti, nagu see hull segunemise jutt.
Mõni üksik kaunitar võis muidugi mõisas käia, aga mõisnik valis kindlasti kõige - kõige ilusama välja.
h
Hingelt EESTLANE/ 29. oktoober 2015 13:51
Tähtis ei ole tõupuhtus vaid EESTLASEKS olemine. Probleem on selles, et ka suhteliselt tõupuhtad ininimesed (tõestatud sugupuuga) on oma hingelt kas nn venemeelsed, multikultimeelsed vms. Neil puudub igasugune EESTI riigi jätkusuutlukuse toetamise tahe. Siia kuuluvad hetkel ka osad valitsuse liikmed, parlamendi liikmed ja ka mõni protsent kodanikest.

a
Alar/ 29. oktoober 2015 13:12
Oleme vaba riik ja uued elanikud mujalt tulgu ikka vabal tahtel! Mitte nii, et neid vägisi siia tuuakse. Varsti on Süüria rahvast tühi, kas see on nii kavandatudki? Põgenike tuleb aidata, aga selle mõttega, et kui sõda lõpeb, lähevad nad kohe kodumaale tagasi! Mingi siia ühiskonda integreerimise jutt unustagu ära! Muslemid siia eluruumi ei sobi, see on ristiusu kõrval nagu öö ja päev!
k
Kalev bristol/ 29. oktoober 2015 13:10
Milleks, kelle meele heaks, või ülbuse kasuks see artikkel?
e
EKRE liikme jäme eksimus/ 29. oktoober 2015 13:37
Kuidas küll niimoodi kirjutada saab?Järelikult nii ta mõtleb ka?
ä
ära tüütab/ 29. oktoober 2015 12:53
Alati hakatakse inimese manipuleerima segunemise jutuga.
Eestlased on üldse ühed kõige vähem segunenud rahvad üldse.
Segunemise juttu aeti Nõukogude ajal, mil oli vaja eestlaste rahvustunnet maha suruda.
Nüüd kordub sama.
j
juured maas/ 29. oktoober 2015 12:52
huvitaval kombel räägivad tõupuhtusest peamiselt sõbrakesed. irooniliselt küll, aga ikkagi
k
29. oktoober 2015 12:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kas/ 29. oktoober 2015 12:52
sa teksti ikka läbi lugesid ja sellest aru said?
t
to kas/ 29. oktoober 2015 13:02
Kui inimene soovib siia nn. " pagulasi ", siis tal ongi oma kodumaast ja rahhvast ükskõik.
Meil on isegi pagulasi ida poolt 40 %.
Samuti on eestlased üks vähem segunenud rahvas üldse.
t
Tõnu/ 29. oktoober 2015 13:44
kas - on sellel väitel "kõige vähem segunenud" mingisugustki teaduslikku tõestust? Ei tasu lahmida, kui ei tea.
t
to Tõnu/ 29. oktoober 2015 13:56
Sa siis seisid 200 - 300 aastat tagasi iga naise voodi kõrval, et täpselt tead ?
Just nimelt see suur segunemise jutt on lahmimine.
Vaata ringi, kui sarnaste nägudega on eestlkased. Isegi välismaal viibides tunneb eestlase näo järgi ära.
Üksikuid erandeid on küll ka.
t
to Tõnu/ 29. oktoober 2015 13:58
Segunemise väitel on siis teaduslik alus või ?
Vaata ringi, kui sarnaste nägudega on eestlased.
Välismaal liikudes tunneb eestlase juba näo järgi ära.
just nimelt see segunemise jutt on lahmimine.
y
Ygraine/ 29. oktoober 2015 12:43
Asi pole rassis. Mõni nädal tagasi sattusin vaatama mingite evangeelsete kristlaste saadet, kus mustad prohvetid harrastasid jubedamat vihakõnet ja ajasid üleüldse äärmiselt rassistlikku juttu - öeldes, et praegu Euroopasse saabuvad massid on Kuradist ja majandusimmigrandid, mitte ausad pagulased. Ka neil oli sama idee nagu eestlastelgi, et abivajajaid tuleb aidata kohapeal ja et korralik inimene ei roni teiste kaela peale end parsutama ega neilt tapmisähvardustega raha nõudma.
Eestlased ja teised eurooplased liiguvad muuseas rohkem EL piires ja vaba tööjõu ringlmeise käigus, nii et neid paguluses süüdistada on reeglina nõme.
Need olid minu meelest igatahes väga lugupidamist väärt ne.egerprohvetid. Aga meie nn. eliidi meelest kindlasti jubedad rassistid ja vihakõnelejad.
k
kannataja/ 29. oktoober 2015 12:43
Pesuehtne vanainimese jutt. Enamuses lähevad vanad inimesed vanaduses hästi heasoovlikeks. Seda on näha ka Merkelist. Kannatajad (noored, tööl käijad) on need kes peavad nende mustadega, pruunidega, pilusilmsetega koos elama. Vägistamised ja tapmised on nende puhul normaalne nähtus. Miks on eestlasele nõue, et saada töövõimetuspensioni kohustus töötada eestis 6 aastat. Aga vot see neeger, moslem võib seda taotleda kohe ilma tööl käimata eestis. Miks soositakse neid neegreid, miks hävitatakse eesti rahavast? PALUN VASTAKE. Te proua rüütel teate ka seda, et 4 liikmeline neegrite perekond saab aastas 25000 eurot. Meil eestis elab osa 4 liikmelisi inimesi ühes kuus 500 euro eest.
a
appi - appi/ 29. oktoober 2015 12:42
Mis propagandat ja jama jälle kirjutatakse ?
Eestlased on üks maailmas vähem segunenud rahvas üldse, oleme sarnaste nägudega.
Enda suguvõsa pikalt uuritud, ei ole siin mitte ühtegi teist rahvust.
Kas proua nii väga soovib rahvuste segunemist, multikultit ja üldse suurt segadust ja sigrimigri ?
Mina olen oma kodumaa ja rahva patrioot ning mingit multikultit ja segadust oma kodumaale ei soovi.
Mis inimesed need on, kes tahavad me ilusat ja ainsat kodumaad hävitada ?

t
Timofei Golofast (Vaana Interindelane)/ 29. oktoober 2015 12:40
Tuubli tjudruk! Nu muuidugi oon need jeestlased juehed sjured koodanlikud natsionalistit! Ja njut oon neemad juuba sjuures oosas ka vjenelaset. Seest täänu meeie nõõkogude aktivsele politikale koogu Severo-Vostotsnaja Estonija oon juuba juuks sjuur internatsionalne peere. Ja ni oon sje ka eenamuses Talinas. Aaga vjäega sjur rõm oon kulda eet kulsa Neme Rusi tjutar iika oon internatsionalizmi idedele uustavaks jäenut. Tjema kjul määngis vahepeal koodanlikku natsionalisti, aga sjeda ooligi konspiratsiooni mõõtes vaaja, eet iimbuda koodanlike natsionalistide riidadesse ja neeid sjeestpolt õnestada.
Ja lõõpetuseks tiatan, eet iika keestap meeie konkurs asta sjurima internatsionalisti titlile. Ja seele võõitja sab eendale rjäenpriz võõi auuhind, miileks oon meeie legendarse juuhi Jevgeni Vladimirovitš Kogani kargud! Toore, eet oon iilmunud vjel juks kiindel kandidat sjelele sjurele auuhinale!
s
Suva kämar/ 29. oktoober 2015 12:22
Proua Rüütel lahkub ebamäärases lähitulevikus Maalt ja teda eriti ei huvita mahajääjate edasine käekäik. Nii võiks selle jutu lühidalt kokku võtta.
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 29. oktoober 2015 12:06
Tegelikult ajab mind selline plära närvi. Asi pole rassis, pagana lambad, asi on sissetungijates, kes ei tule siia eestlust ja eestimaad endendama vaid oma kultuuri pähe määrima!
k
29. oktoober 2015 12:42
Kas sa rahusteid ikka võtad nii nagu arst on sulle määranud? Tundub, et oled unustanud.
õ
õigus/ 29. oktoober 2015 11:59
aga kas ei peaks SEDA MULTI-KULTI SYS panustajaid ja sellega raha kokkuajajaid paika panema
VARSTI KA SIIN ´´pea-kõrilõikajate punt keda eurosaadikud brüsselilt juudaseekleid saades toetavad
OLUKORD jeesti riigis lasna-õis-musta-mäel ida virumaal paigas multi kulti juba ühe kohaliku kohta
juba 5 sisserännanud VÄLISMAALAST
j
29. oktoober 2015 12:05
järelikult tema räägib tõtt
m
MIs/ 29. oktoober 2015 11:41
ajast proua, pigem küll sm Rüütel antropoloog on?
a
29. oktoober 2015 11:38
Asi ei olegi rassis. Miks seda üritatakse rassismiks tembeldada!! Asi ongi ju kultuuris! Mustlased on siin ammu elanud, ja ei ole nad eestlastele vastu mitte oma nahavärvi pärast! Ikka käitumise ja eluviiside pärast. Ja kui paljud neist tööl käivad..?
t
Tõesti/ 29. oktoober 2015 12:04
Vastu ollakse usuhulludest pommipanijatele ja parasiitidele, läbustajatele ja oma kultuuri ( kultuurituse ) pealesurujatele. Pole vaja ajupesu teha ja seda rassismiks tembeldada.
e
eestlane/ 29. oktoober 2015 11:23
on ju ikka olnud rassiliselt puhas,sest kõik need venelased,rootslased,taanlased,sakslased oli ju valgest rassist.Kommunist Neeme Ruus'i eesmärk oli eesti rahvuse kaotamine ja tema tütar Ingrid Ruus,Rüütli nimi tuli hiljem,püüab isa tööd jätkata.
r
Rassism/ 29. oktoober 2015 12:07
Rassism on mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.
i
IGATAHES/ 29. oktoober 2015 11:12
õige jutt , mõelge natuke kui teil vihakõnelajatel on millega mõelda
m
muidugi on õige jutt/ 29. oktoober 2015 12:14
aga see polegi ju asi, millega "vihakõnelejad" tegelevad. Võib-olla mõni eriti äärmuslik ja rumal jah ajab siin oma sordipuhtuse juttu, aga ENAMUS räägib ikka sellest, et LAGASTAJAID ja muid hävikuid ei taha! Samas vaata, kui palju neid selle hullu massi sisse satub, kes teab, mitu neist meie veel saame. Kas siis on nii raske sellest aru saada???
a
Ahah/ 29. oktoober 2015 12:34
Ah terroriste ei tohigi karta, sest see võib neid solvata ? Ja vägistajale või röövlile ( juhul kui see on võõramaalasele või tumedanahaline ) ei tohi muidugi ka vastu hakata, sest vastasel juhul olen rassist ?
h
29. oktoober 2015 12:44
s
29. oktoober 2015 12:44
Sellistel polegi aega mõelda, esimese asjana vaja kisama hakata.
a
Ah/ 29. oktoober 2015 13:18
Et kui keegi kallale tuleb ja vägistama hakkab, siis kõigepealt ei tohigi kisada ega vastu hakata, vaid peab vaatama ega tegemist ei ole tumedanahalisega, sest temale vastuhakkamine on rassism ?

h
hoopis/ 29. oktoober 2015 11:06
kuulutame vabariigi reservatsiooniks ja looduskaitsealaks,kuhu võõrastel sissepääs keelatud
j
29. oktoober 2015 11:24
ja välja kah ei lasta, et oleks mida kaitsta
a
a-ah/ 29. oktoober 2015 11:03
Isegi venelased jagavad oma tõugu sortide järgi(1,2,3 ja sorditu).
p
Puhas rass/ 29. oktoober 2015 10:29
Miks siis lugupeetud proua ajab sellist absurdset juttu? Ma pole küll sellist väidet või juttu kusagilt mujalt juhtunud lugema.
m
29. oktoober 2015 10:41
Mis on absurdne, see et Eestis on olnud rootslased, venelased, taanlased, sakslased, poolakad, leedulased, lätlased ... ja puhta rassi jutt on täielik bullshit. Muidugi, võib olla naistel oli (ja on) kohustuslik voorusevöö igapäevasel kandma. Või absurdne on kõik see, mida sa ise pole lugenud?
t
to 10 . 41/ 29. oktoober 2015 13:10
No nii hullult eestlased küll segunenud ei ole, nagu sulle meeldib mõelda,
Ära tüütab see pidev segunemise müüdiga inimeste manipuleerimine.
Mu isa on ajaloolasena me suguvõsana pikalt uurinud, ei ole mitte ühtegi teist rahvust.
Samuti on eestlased välimuselt sarnased.
s
29. oktoober 2015 10:41
seda ei peagi lugema , sul omal pea otsas ?
m
meie ei ole rassistid/ 29. oktoober 2015 10:21
v
vähemalt endale ära valeta/ 29. oktoober 2015 10:34
i
— -le/ 29. oktoober 2015 10:42
m
minu eestlase definitsioon/ 29. oktoober 2015 10:56
Eestlane on valge inimene, kes elab Eesti territooriumil, kindlasti mitte mustanahaline või mulatt
j
29. oktoober 2015 11:15
Ja mida ütled nende eetlaste kohta, kes elavad teiste territooriumis, ja naid on väga palju
—le/ 29. oktoober 2015 11:26
selle peale sa oma lollipeaga ei tulnud, nüüd nad enam pole estlased isegi kui sa vaidled vastu
a
Andres/ 29. oktoober 2015 10:06
Andres / 08:30, 29. okt 2015
Neljaliikmeline pigipere saab kuus 2800 euri toetust, ehk 700 näo peale. Eestlane, kes on selle maa üles ehitanud, okupatsioonid ja ruusid üle elanud, saab 300 euri kuus pensioni. Täna on kaabakate valitsus, kes viib läbi genotsiidi põlisrahvuse kallal.
K
natuke rase/ 29. oktoober 2015 10:43
Kuidagi sellektiivne rassism eestlastel esineb
j
jants/ 29. oktoober 2015 10:00
neegrist eestlane on sama mis neeme ruusi tütrest rahvuslane-keelt oskab,aga teod on ikka sotskommude väärilised.Meie hädad ongi selles,et kaasajooksikud igal ajal on oma kahepalgelisusega suutnud võimule jääda ja rahvast oma manipulatsioonidega ohjes hoida.Eesti vajab Augeiase tallide sitast tühjaksloopimist ja korraliku tuulutust .
m
mis/ 29. oktoober 2015 10:10
natsijutt see nüüd olgu!
e
EKRE ämber/ 29. oktoober 2015 10:18
j
29. oktoober 2015 10:45
Ja mida ütled Virginia Kotkast? Kui palju kordi oled teda kuisanud? Võibolla isegi ähvardanud vägivallaga? Ei imestaks.
ü
ütlen/ 29. oktoober 2015 12:42
et miks ta just eestlane peaks olema?! Rahvus peaks olema äkki hoopis musta vanema oma olema,sellega sarnasust ju rohkem!
m
29. oktoober 2015 12:46
mitte ainult rassist, vägivaldne kah veel
j
jants/ 29. oktoober 2015 12:26
eesti rahva suurim häbiplekk on rjutel arnold fjodorovitši valimine presidendiksSee on takistanud paljusi mu tuttavaid EKRE valimist.Rüütli valimine oma auesimeheks oli katse hõivata vargamäe villu valijad,muud midagi.Ütle siis,kes oleks see partei,kes sellest pasaaugust meid välja sikutaks,senine valitsus uputab meid hoopis ära.
i
29. oktoober 2015 15:03
ä
Ärge demagoogitsega rsk. Hakkab juba ikka väga üle viskama see teie näkku valetamine./ 29. oktoober 2015 09:58
Jutt ei käi mitte migit tõupuhtast eestlastest vaid EUROOPA PIIRIDE KAITSEMISEST VÕÕRINVASIOONI EEST.
Kõik kes nimetavad oma piiride kaitsmist rassismiks on REETURID!
o
oho/ 29. oktoober 2015 16:47
Ingrid siiski arukas naine, väga tubli!
a
arvamussiider/ 29. oktoober 2015 09:56
Kas selle jutu eest pannakse penssi juurde ?

Jutt jutuks !/ 29. oktoober 2015 09:56
Eestlasi ei koti tavaliselt mingid rassid ja puhtused, vaid Eesti põliselanike elatustase, mis jääb siia pagevate neegrite ja moslemite jaoks kehtestatud elatustasemest kordi allapoole. Poliitikud ise käänavad ja väänavad rahva rahva HÄÄLE oma suva järgi valitud lainele.
e
Ei koti või?/ 29. oktoober 2015 10:47
k
kuule/ 29. oktoober 2015 12:19
näed isegi, Sul on tuua siia ainult see üksik 2007. aasta näide, meil on vahepeal juba 2015. Sellist lollust tuleb ikka igal pool vahel ette, ei tasu liiga pöördesse sattuda. Samas on meil väga vingeid kaasmaalasi nagu Jim Ashilevi, Benton, hukganisti toredaid asiaate jne jne - ei ole näinud MASSILISELT probleeme nendega, ei ole! Nii et ära ürita siin mingist väiksest sääsest elevanti teha.
Inimesed on paanikas, sest mujal juba ahistatakse naisi, minnakse omavahel ja kohalikega nugadega kaklema ja röögitakse ja tehakse miitinguid oma õiguste nõudmiseks. Kas on ikka veel raske aru saada, et SEE ON SEE, mille vastu me oleme. Nagu ikka ei taipa mõni, uskumatu!!!!
m
29. oktoober 2015 12:47
Mida ma näen? Mul on muudki teha kui tõandusi otsima,
o
Olen/ 29. oktoober 2015 09:53
ka üllatunud? Kas aatlisus on kadunud?
a
aatelisus ei puutu siinkohal ju asjasse!/ 29. oktoober 2015 12:24
Pr Rüütlil on täiesti õigus, faktiliselt!, aga ta räägibki ju ainult ühest jupist kogutemaatikas. Artikkel oleks ajakirjanduslikult kõrgtasemel - arvestades tänaseid meeleolusid - olnud alles siis, kui oleks muuhulgas puudutatud ka seda, mida inimesed TEGELIKULT kardavad: tundmatute vägivaldsete kultuuride sissetoomist - oleks võinud küsida, mida tema sellest arcvab ja kui palju on kriitiline piir ja kuidas üldse võiks inimesi aidata. Nüüd on asi aga nii poolik ja lp pr Rüütel saab eriti tumbadelt nahutada mingi "aatelisuse" pärast.
p
29. oktoober 2015 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
o
Oleme/ 29. oktoober 2015 09:30
pigem uhked selle ule, et on 1 väike maa, mis on asustatud valgete inimestega. See on juba väärtus , mida voib aastakümnete parast turistidele müüa
m
meid/ 29. oktoober 2015 09:46
hakatakse käima vaatamas nagu jääkarusid Arktikas
a
Ah-ah-aa!/ 29. oktoober 2015 09:54
Valged inimesed on selleks ajaks tõesti muutunud vaatamisväärtuseks - pisikese aju ja atrofeerunud jäsemetega.
o
Oh-oh-oo/ 29. oktoober 2015 10:01
Ja kõikidest Aafrilkastest saavad siin külmal põhjamaal ülisuurte ajudega töökad Einsteinid. Nad ei viitsi oma viljakat ja sooja Aafrikat harida ja nüüd hakkavad järsku siin midagi edendama? Sellise arvan´muse peale ei oska muud ütelda, kui et vaimset santi liigub...
ä
ära räägi/ 29. oktoober 2015 11:16
Austraalia ju nüüd valgete pärast, mina ja vaata
a
aborigeen/ 29. oktoober 2015 10:51
Austraalia ja Ameerika samuti oli väärtus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee