Foto: Ekraanitõmmis
Õhtuleht.ee 27. oktoober 2015 20:15
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar õpib taastusraviarstide abiga uuesti kõndima. „Sammumine siin on kõndima õppimine, nagu teevad väikesed lapsed," lausus viis korda nädalas füüsilist trenni tegev Savisaar Tallinna Televisiooni saatele TÄNA.

„See tähendab seda, et vasakule varbale ja siis parema kannaga. Kuna protees põlvest liigub, tuleb osata seista proteesi peal nii, et ei komistaks.

Teen harjutusi esmaspäevast reedeni. Esmaspäeval annavad kaks puhkepäeva tunda, mõnede harjutustega tuleb uuesti alustada. Neljapäeviti olen kõige paremas vormis."

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

Ega Eesti vanasõna ei valeta 3. november 2015 12:22
Olgu sant või vigane peaasi, et on isane.
nnn 29. oktoober 2015 07:41
Täielik rumalus sedasi lehtedes kogu aeg eputada.Nii vana mees peaks ikka suutma eluga edasi minna,mitte eputada iga päev.Kas siis,kui sinusugune hale kuju ootab ainult haletsemist,siis see aeg on möödas.Mine pensionile ja sellega säilitad ehk väiksegi lugupidamise oma järgi jooksjate seas.Väga kummaline on selline näitlemine neile inimestele,kes on sama tee käinud ja neid pole vähe.Oleks ilus ka teistest invaliididest lugu pidada.Neil pole kunagi olnud kerge omale proteese saada.Löpetage keskid see jama ometi kord.Simson on kahjuks vale inimene,kes kandideerib Edgari kohale,kuna seni on ta teinud just sama,mis Egargi.Nii ei muutu mitte midagi
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS