Helery HälvinFoto: Stanislav Moškov
Merili Luuk | video: Stanislav Moškov 27. oktoober 2015 17:06
Iluuisutaja Helery Hälvin pälvis täna ilukaubamaja Tradehouse'i poolt 2000 euro suuruse stipendiumi, mida loodab kasutada suvelaagrite jaoks. 

Anna Levandi õpilase plaanide sekka kuulub treeninglaager USAs Zhanette Folle juures, kelle hoolealused on olnud 2014. aasta maailmameister Mao Osada ja 2010. aasta Euroopa meister Florent Amodio.

"Tahaks panustada raha suvelaagritesse, koguda ning minna välismaale end täiendama. Karjääri jooksul olen seda vähe teinud. Oma treener on ideaalne, aga igal pool oleks vaja ikkagi midagi õppida," tõdes Hälvin.

Iluuisutaja tõdes, et ebanormaalsel määral ta ilutooteid ei kasutagi. "Siis, kui on võistlused, siis kasutangi meiki. Muidu lasen vabal ajal oma näonahal puhata. Kui palju ma kulutan? Teiste summadega võrreldes on see ikka väga väike. Ostad kosmeetikakarbi ja sellest jätkub ikka kauemaks!"

Millal Hälvin võistlema hakkab ning millised on tema eesmärgid, vaata Õhtulehe videost.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

100 20. november 2015 14:22
protsenti nõus..., kuigi ilu pidi vaataja silmades olema. Siiski, keegi kodanik Kass peab tõesti enne korralikult peeglisse vaatama kui......
Tartlane 28. oktoober 2015 06:37
Jõudu ja indu! Ja muuseas - väga ilus tüdruk, palju kenam kui keegi Kass, kes ennast maailma ilusamaks nimetab siinsamas lehes.

SISUTURUNDUS