Eesti uudised

Mupo ametnik: keskmine kodutu ei taha enda varjupaika toimetamisest kuuldagi (7)

Karoliina Vasli, 27. oktoober 2015, 07:00
OTSIVAD ULUALUST: Üks õnnetu kodutu Viru Keskuse juures külma trotsimas. Mupo vaneminspektor Aleksandr Kukk (väikesel pildil) sõnab, et just Viru ümbruses liigub kodutuid palju ja võimalusel sätitakse end magama kaubanduskeskuse liftidesse või maa-alusesse tunnelisse.Foto: Mati Hiis
Mupo viis hiljuti kodutute öömajja eaka mehe. Möödakäija nägi Tallinnas Järvel ühe maja ees meest abitult lamamas ja too palus möödujalt abi, et öömajja pääseda. Kodutul valutas jalg põrgulikult. Valutas nii, et ta ei saanud liigutadagi...

See oli möödunud neljapäeva õhtul. Mööduja helistas esmalt häirekeskusesse, kus aga tänaval lebava vana mehe häda ei peetud eluohtlikuks. Kiirabi pole sel juhul vaja välja saata. Seepeale helistas kaastundlik mööduja munitsipaalpolitsei ööpäevaringsele telefonile 14 410.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

26. oktoober 2015, 11:06
MUPO KODUTUTELT SEKSI OTSIVATEST SOOMLANNADEST: seksiteemast tehti meediamull
24. oktoober 2015, 11:03
SIIRA SÜDAMEGA MÄRKAJA: abivalmis mööduja päästis 72-aastase kodutu mehe elu
16. oktoober 2015, 17:17
KODUTUD NAISED VAEVLEVAD PÄEVADE KÄES: "kasutasin seda, mis parajasti käepärast oli"

7 KOMMENTAARI

v
Varjupaik 27. oktoober 2015, 14:26
Peamine põhjus, miks nad sinna minna ei taha, on see, et varjupaigas ei ole korda ja kontrolli! Seal pidid ülbitsema vanglatest tulnud, kes teistelt kodututelt raha ära võtavad. On see siis mõne mehe armetu invapension või siis pudelikorjamisest saadav rahanatuke.
m
mis on õnnelikkus 27. oktoober 2015, 12:38
kas olla näljas ja surra niimoodi külmas teeb sind õnnelikuks ... inimesel eriti huvitav ... ta võrdleb ennast teiste inimestega ... kui teistel läheb võrreldes temaga hästi, on tema koorem-kannatused seda suuremad.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee