Eesti uudised

Mupo ametnik: keskmine kodutu ei taha enda varjupaika toimetamisest kuuldagi

Karoliina Vasli, 27. oktoober 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

v
Varjupaik/ 27. oktoober 2015 14:26
Peamine põhjus, miks nad sinna minna ei taha, on see, et varjupaigas ei ole korda ja kontrolli! Seal pidid ülbitsema vanglatest tulnud, kes teistelt kodututelt raha ära võtavad. On see siis mõne mehe armetu invapension või siis pudelikorjamisest saadav rahanatuke.
m
mis on õnnelikkus/ 27. oktoober 2015 12:38
kas olla näljas ja surra niimoodi külmas teeb sind õnnelikuks ... inimesel eriti huvitav ... ta võrdleb ennast teiste inimestega ... kui teistel läheb võrreldes temaga hästi, on tema koorem-kannatused seda suuremad.
k
kakuke/ 27. oktoober 2015 12:06
kodutud tahaksid varjupaigas oma tuba. mitte oma voodit. tahaksid seal napsu võtta, aga varjupaigas on karm kord. seal on täid ja kirbud, kes nendega kaasa tulevad. seal varastatakse teiste kodutute poolt.
ma olen aru saanud, et nad tahaks et varjupaik oleks kui ühetoaline hotell. neile ei meeldi teised kodutud ja reeglid, mis seal varjupaigas on. ma ei kujuta ette, kuidas neile seda küll võimaldada.
n
nii päris ei ole/ 27. oktoober 2015 12:36
töötasin paar aastat tagasi varjapaigas vastuvõtjana ... inimesi on erinevaid: nagu mujal koolis, tööl või seltskonnas ... ka seal on ausaid ja vähema ausaid tegelasi ... kirpude ja mustuse puhastamine on vastuvõtja teha: uued riided ja puhas madrats ... lisaks on eeskirjad, kuidas peab hoolitsema enda eest.
Joomine on keelatud ... kuid nad ei võigi seal päeval viibida vaid öösel ... joojad joovad väljas ...
m
Mitte kodutu/ 27. oktoober 2015 11:21
Mina ka ei tahaks sinna haisvasse kohta minna, parem magaks kuuse all või pingil.
V
./ 27. oktoober 2015 09:39
Võibolla kohatu võrdlus--aga ka vabadus on midagi väärt.
Olen kindel, et ka kõik need varjupaikadesse suletud loomad, nii kiisud kui ka kutsud oleksid vabaduses palju õnnelikumad. Aga samas ohuks inimestele ja ümbritsevale keskkonnale.
o
olen/ 27. oktoober 2015 15:24
rääkinud Balti jaama turu kassidega ning nad on tõesti kohapeal õnnelikumad ja ei taha minu väikesesse korterisse elama tulla.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee