Hiina pruutpaar Pekingis (OLIVIER MORIN)

Ühe lapse poliitika ja poisslaste soosimine on viinud selleni, et Hiinas on üha vähem naisi. Hiina majandusteadlane Xie Zuoshi soovitab selle vastu mitmemehepidamise legaliseerimist, vahendas New York Times.

Zhejingi ülikooli professor Zuoshi peab üheks võimalikuks lahenduseks mitmemehepidamist. Samuti soovitas teadlane oma blogis homomeeste vaheliste abielude lubamist. Enda sõnul lähtub teadlane soovitsute andmisel puhtalt ainult majanduslikest kaalutlustest.

1979. aastal jõustunud ühe lapse poliitika ning siiani salamisi soositud tüdrukloodete aborteerimine on viinud selleni, et 2020. aastaks on Hiinas vähemalt 30 miljonit vallalist meest, kel pole lootustki endale naist leida.

Jaga artiklit

16 kommentaari

M
malakas  /   08:49, 27. okt 2015
vana iidne tarkus ütleb:ärge nihutage igivana raja!väga paljude riikide pead kannavad täit vastutust selle eest,et nende nürimeelse poliitilise käitumise tagajärjel on isad taandatud isasteks ja emad lihtsalt emasteks ,kellel puudub vastutus elu ees!kainelt mõtlemine on ammugi out ja rahvuste püsimajäämine küsimärgi all!mida arvad sina,hea mees,kui sa pead oma väljavalitut jagama peale enda veel üheksa liigikaaslasega ja mida teed sina,hea naine,kes sa pead üksi olema kättesaadav 10mehe jaoks,sinu tahtest olenemata,sest head härrad kõrgel arvavad,et nii on hea--ma usun ,et kogu selle elukorralduse lõpp on soodomas--soovid sa seda?!oleks aeg ärgata!!
Ü
ÜlESKUTSE -  /   08:45, 27. okt 2015
KÕIK i s a s e d pagulased HIINASSE !!!!!!!! (K.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis