Eesti uudised

Laaneots: kaitseväe hangete keskus võib kaasa tuua korruptsiooniohu

Siim Randla, 26. oktoober 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

t
tom/ 27. oktoober 2015 07:27
ja jällegi üks kommunist riigikogus juures,,,kaua vöib?
s
sullerid/ 26. oktoober 2015 23:14
Pidi hakkama ametikke koondam. Siin aga luuakse uus ja suur ametkond hoopis juurde. Tööle võetakse ilmselt ikka võhikud, kellegi tuttavad ja tuttavate tuttavad kõrge palga pele, kes ei jaga üldse matsu ja larstavad ainult rahva raha. Milleks sinna üle 2% üldse raha anda, kui see pannakse na levo. Laaneotsal on õigus, aga tal ei lasta täielikult oma arvamust välja öelda, muidu võib jalaga tagumikku saada. Nii käivadki ju meie vabariigis asjad. Kui Klandorf juba algul ütles keda ei tohiks kaposse tööle võtta, ei tehtud aga välja, oodati 20 aastat ja lasti vabalt eesti riiki müüa. Nii et ülemused on seal veel suuremad reeturid kui9 need väiksed sullerid, kes vahele on jäänus.
o
olge/ 26. oktoober 2015 11:35
Laaneots nii tubli mees ja tehke kindlaks, kuidas käis autojuhtide koolituse hange eelmisel aastal, see oli koostöös Autosõiduga.
n
noh aga/ 26. oktoober 2015 09:43
uues keskuses saavad tööd nõukogu, siis igasugu nõunikud, pressiesindajad, ühesõnaga igasugu broilerid.
a
apluss.libertas[ät]gmail.com/ 26. oktoober 2015 09:01
Kõneviis "võib" on väga leebe väljendus kavatsetavale tegevusele.
Oodanuks kindralilt selgemat reageeringut. Kindral ei ole kunagi poliitik, mis ei välista kindrali osalemist poliitikas. Kindralilt oodatakse tegusid ja kindlat seisukohta.
Kinlasti on kaitseministeeriumi ametnikud väga kompetentsed ise õiged otsused langetama. Kuid praegune, hankefirma loomine, ei anna muud signaali kui - kaitseministeeriumis on saamatud, kes ei ole suutelised ise mõtlema ja õigeid otsuseid langetama. Tekib paratamatult õigustatud küsimus - milleks veel kaitseministeerium?
Teisalt võib otsusest, luua hankeleping, lugeda välja uusi töökohti; eriti neile, kes mingil teadmatul või teataval põhjusel ei ole sobilikud kaitseministeeriumisse.
t
tom/ 26. oktoober 2015 08:40
Arusaamatu loogia. KV hangete suured rahad käivad nii ehk naa kuskilt läbi. Vahet seal on, millisel tasandil see kahtlus ja kühveldamine toimub?
a
Ants Rannula/ 26. oktoober 2015 08:26
"Kaitsmine" on ikka kuradima kallis kui ostame vanarauda kokku.
Ants,mõõgaga vehkimise aeg jäi I-se Ilmasõja aegadesse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee