Maailm

Leinaminutiga mälestati ohvreid

Õhtuleht.ee, 26. oktoober 2015 07:00

6 KOMMENTAARI

I
:(/ 26. oktoober 2015 08:47
IKEA tapmisest kobisesid lehed moka otsast tapeti ka 2 inimest ema ja poeg lihtsalt poes . Mingit leinaminuteid ega t6rvikuid .
d
26. oktoober 2015 08:19
Demograafilises sõjas, Läänemere regiooni põlisrahvaste assimileerisel ja nende asualade ümberrahvastamisel Euraasia, Aafrika ja Ameerika ülerahvastatud piirkondade sõja-, majandus - ning ökopõgenike-rändrahvastega on ekstsessid (vägivallajuhtumid) nagu igas teiseski sõjas paratamatud.
Rootsi põlisrahvas (unikaalne rahvakild maailma jaoks!) sooritab rahvussuitsiidi sarnaselt eestlastele, ilma selleks referendumiga rahvalt (rahva enamuselt) nõusolekut küsimata (üksnes eliidi - USA-Iisraeli-EU oligarhide-plutokraatide kohalike käsilaste survel - ajupesutööstuse poolt rahvusnihilistlike sisendustega hüpnoosi seisundisse viiduna. See osa põlisrahvast, kes hüpnoosile/narkoosile pole allunud ja hüpnoosi/narkoosi seisundisse pole sattunud (pole allunud rahvusnihilistlikele sisendustele) - viibivad nö surmaeelse stressi seisundis. Sellest ka üksikud ekstsessid nende poolt, kes totaalsele ajupesule-hüpnoosile väga halvasti alluvad. Normaaljaotuse ( (Gaussi kõvera) seaduse järgi allub osa inimesi kergesti sisendustele ja massihüpnoosile, teised väga raskelt või üldsegi mitte, keskmine ja valdav osa rahvast alluvad sisendustele ning hüpnoosile teatud aja jooksul. Ekstsessid (spontaansed ja vägivaldsed enesekaitsereaktsioonid) sedavõrd mastaapse/suurejoonelise kollektiivse suitsiidi läbiviimisel rahvusnihilistlike sisenduste toimel ja kollektiivse hüpnoosi seisundis on väga raskesti välditavad kaasnähtused paraku, millest ürituse peakorraldajad-dirigendid on ise väga hästi teadlikud! Kuid loota, et pärast etniliste rootslaste täielikku assimileerimist Euraasia, Aafrika ja Ameerika ülerahvastatud (demograafiliste plahvatuste) piirkondade sõja-, majandus- ning ökopõgenike-rändrahvaste poolt seal vägivald kaob ja saabub suur multikulti paradiisielu-vaikelu oleks ka vale loota. Täielikult assimileeritud põlisrahvaga - 100% multikultistatud-ümberrahvastatud Rootsis tapmiste (vägivaldse käitumise juhtumite arv) suure tõenäosusega hoopiski kordistub! Seda tingivad koos ökopõgenikega saabuv ülerahvastatus ja ülerahvastatuse impordist tekkiv ökoloogiline surve põhjamaisele loodusele, mille vilju võib näha juba 20-50 aasta mööduses.
e
Ehh/ 26. oktoober 2015 07:28
Kui valitsus on võtnud teoks oma rahva hävitamise, siis on see asjade loomulik käik
a
Ah?/ 26. oktoober 2015 08:51
Aga miks VALIB SEESAMA RAHVAS siis oma valitsejateks omaenda hävitajaid?
a
A.H./ 26. oktoober 2015 20:47
Ilmselt sellepärast et valiku võimalus puudub, ja Eesti selleks tüüpiline näide.
j
jants/ 26. oktoober 2015 07:28
ja palju koguneb inimesi vägistatud ja tapetud laste mälestusmiitingule?Kas saaks ka pilte neist miitingulistest.Kas nende seas on ka neid,kes oma kodumaalt hea elu peale purjetades kõik kristlased üle parda viskasid.See noormees lähtus ohutundest ja protestimärgiks sellise teoga hakkama sai.