Eesti uudised

Valga andis võlgnikest lapsevanemad inkassosse

Maaraius Suviste, 24. oktoober 2015 08:00

33 KOMMENTAARI

m
maamees/ 25. oktoober 2015 18:47
Tulevaste majanduspõgenike laste eest maksab riik ilma mingi kisata kõik kinni.See raha võetakse otseselt või kaudselt meie lastelt.
n
No nüüd pole ju/ 25. oktoober 2015 10:56
üldse lootust kusagilt midagi kätte saada. On aga kord siin riigis. Pagulastele võimaldatakse kõik. Omad antakse vereimejatele kestadeks imeda. Ei saa aru,mida rahvas ootab. Kala mädaneb juba igalt poolt,aga ikka kannatatakse vaikides.
m
25. oktoober 2015 14:17
Mine, kuramus, oma pagulastega juba kukele, iga artikli juurde ei pea neid ka toppima.
v
Valgalane / 25. oktoober 2015 00:33
Valga sots osak juhataja meeli tüübel sõimas pagulaskoosolekul rahvas´t matsideks ja laadalisteks ! Selle asemel ,et oma rahvast aidata ja kaitsta antakse vaesed lapsevanemad pättidele peedistada !!! AITÄHH Valga linnavalitsus ,et hoolite ikka omade eest !!! Valijad ei unusta teid reformierakond ! Drubinz ,Unt Ja Lepik !!! Te olete ilmselt nõus oma naised ja lapsed ka maha müüma partei nimel !!!
k
Kuidas vaesuses elavaid abistada??/ 25. oktoober 2015 07:24
Prii elamine,toit,riided--- registreerige kõik 4000 abivajajat pagulasteks!
Kas lasterikastele peredele on garanteeritud abi?
Saadaks siis inkassofirma linnavalitsusse - abiraha välja nõudma!
s
Selgitus/ 25. oktoober 2015 16:25
Meeli Tuubel on erakondlikult kuuluvuselt ju sots. Sotside toidulaua katab varsti suures osas "pagulasküsimuste" lahendamisest saadud raha.
Ja nagu Meeli näostki on näha- süüa armastab ta väga.
Muidugi inimene vihastab, kui te ta molli tahate puutuda! Lisaks on sotsidele täiesti suva, kellele söögi eest saba liputada.
Muidugi olete laadalised ja matsid, sest ei taba ära selle mängu ilu ja võlu.
v
Valgalane / 25. oktoober 2015 00:31
Valga sots osak juhataja meeli tüübel sõimas pagulaskoosolekul rahvas´t matsideks ja laadalisteks ! Selle asemel ,et oma rahvast aidata ja kaitsta antakse vaesed lapsevanemad pättidele peedistada !!! AITÄHH Valga linnavalitsus ,et hoolite ikka omade eest !!! Valijad ei unusta teid reformierakond ! Drubinz ,Unt Ja Lepik !!! Te olete ilmselt nõus oma naised ja lapsed ka maha müüma partei nimel !!!
t
tehke mulle selgeks kes on inkasso/ 24. oktoober 2015 23:03
see ei ole keegi. kui ma võtan naabrilt laenu siis tagasimaksmata jätmisel ei kutsu naaber kolmandat inimest minult võlga tagasi küsima. sest ma sülitan selle peale. miks. aga võlga saab ainult see isik küsida kellega tegin kirjaliku kokkuleppe.
s
Sotsiaalosakond/ 24. oktoober 2015 22:12
peaks aitama inimesi kui nad on raskustesse sattunud. Kuid tean omast kogemusest,kui läksin Valga sotsiaali abi küsima-mind mõnitati ikka korralikult. Need tädid seal on ennast täis ja aitavad ennem mustlasi ja joodikuid kui tööl käivaid,kuid ajutiselt raskustesse sattunuid. Korra seal ära käinu ei lähe enam sinna end alandama. Valgas on palju emasid kellel sellised kogemused. Sotsiaali töötajad Valgas- küll teie ka kunagi meie nahka saate. Valga on hääbuvate töökohtadega linnake.
l
Lapsevanem/ 24. oktoober 2015 19:29
Nii orjastab Valga Refrmierakonnast koosnev linnavalitsus kohalikke vaeseid lapsevanemaid ! KINDLALT EDASI ! KLOUNID
p
Pille/ 24. oktoober 2015 18:07
Lindorffile-ei noh, paremat firmat ei leidnud või???
s
Selgitus/ 24. oktoober 2015 18:31
Lindorff on üks kõige vähem seadustest kinnipidav väljapressimisfirma, millele satuvad nõuded, mida teised vastu ei võta. Just nende juriidilise ebakorrektsuse tõttu.
Lindorff katsetab ja seab konkse, võtab aegunud võlgu tasuta endale ja püüab nendega kodanikke lollitada jms.

t
TÄHELEPANU!/ 24. oktoober 2015 17:58
Tungivalt soovitan ja lausa palun!
Inkassod EI oma mitte mingisuguseid täitevmenetluslikke õigusi ja KÕIK nende ähvardused on bluff kuni selle hetkeni, mil olete tasunud neile kasvõi ÜHE sendi!
Sellest hetkest olete võtnud nende poolt tekitatud hiigelvõla omaks ja teid ei aita isegi kohus. Nende nõudmised ei oma mitte mingisugust seaduslikku jõudu ja inkassofirma on eraettevõte, samal tasemel pesumaja, korstnapühkija jms eraettevõttega.
Kogu nende tegevus on rajatud just sellele hirmutamis taktikale ja sellele ka loodetakse. Ja paljud lasevadki end muuta eluaegseteks orjadeks.
Kui saate mingilt end "INKASSO"-ks nimetavalt eraettevõtjalt kirja, et olete neile võlgu, vastake kirjalikult, et teil pole nendega mitte mingisuguseid lepingulisi suhteid olnud ja ei tule ka edaspidi. Kui nad aga arvavad, et olete nendega lepingulistes suhetes, neile võlgu, siis on neil õigus pöörduda teie vastu hagiga tsiviilkohtusse.
Kui maksate nt samale lasteaiale oma võla ära- siis on kõik korras. Kui ei maksa, siis on teil kohtuskäik finantsiliselt palju kasulikum, kui maksta aastaid mingile röövlibandele, kellega teil, nagu eelpool mainisin, on alates teie poolt makstud ESIMESEST sendist lepinguline suhe- seadus on nii sättinud.
Pole vaja uskuda röövlite ähvardusi, sellele järgnevaid meelitusi "kompromissist", mis teile ülikasulik jms, sest see on konks!
Kui olete neile saatnud sellise kirja, siis hakkavad nad teile iga nädal saatma uusi kirju,milles iga kord summa kasvab, sellest pole mõtet välja teha, sest TEIE olete vastanud, et soovite siis, kui neil on seaduslik alus, nendepoolset kohtussepöördumist.
Sellega ei ole nõus mitte ükski kohtunik, et sellest kirjast alates nad kasvatavad omatahtsi mingeid summasid vms.
Kiri olgu saadetud tähituna ja väljastusteatega!
Kui te seda ei tee, siis nad sigatsevad teie kallal teie päevade lõpuni ja selleläbi kannatavad teie lapsedki.
PKS tähitud kiri ja nende edasised leiutised on mõttetud ja te võite nende uute "arvetega" ahju kütta.
Kohus küsib neilt KOHE, et kui kodanik vaidlustas nõude, MIKS te edasi arveid kasvatasite? Loomulikult tunnistab nende nüuded õigustühiseks jms. Nad väldivad ise kohut, kuid püüavad sellega inimesi hirmutada.
Kohus järgib seadust, nemad on röövlid ja püüavad seadusi ise teie kahjuks välja mõelda.
Kumma valite?
l
Lapsevanem/ 24. oktoober 2015 16:10
Kuradi lapspoliitikud REFORMIERAKONNAST !!! HÄBI VALGA H Ä B I !!!!! Hävitage vabsee Valga linn maapealt.Niigi rahval raha pole lapsed paljad ja näljased nüüd veel inkasso ! HÄBI reformierakond !!!
r
Rudi/ 24. oktoober 2015 16:32
Miks sa karjud? Need lapsvalitsejad ei tunne sõna HÄBI. Neile on emapiimaga sisse õpitud kuulekus vanemate juhtide suhtes (Siim Kallas, Marju Lauristin, Karl Vaino (kadunuke), ja teised endised ENLKP nomenklatuur. Mis neil eestlastest?
j
jep/ 24. oktoober 2015 14:56
see on riigi poolt ja seadustega heaks kiidetud maffia. Inkassofirma. Selle asemel et aidata inimesi visatakse nad huntide söögiks. Jube. Kui pere täiskasvanud töötavad ei nad nende sandikopikatega toime tulevad. Kui juhtud olema üürnik ilma ametliku sissekirjutuseta siis peale tavalise toimetulekutoetuse töötuna olles mingeid kompensatsioone sa riigilt ei saa. Sissekirjutust tihti üürikas ka ei saa. Nii et jube mida riik OMA inimestega teeb aga nn tulijad võetakse vastu-pakutakse elamine,võetakse koefitsentse töötasuga tööle kui oma inimene on mülkas ja ei suuda ära elada. Häbi linnavalitsuse noorpoliitikutele kes eluvõõrad ja elavad miinimumpalga töötajate makstud maksude eest ning kotivad neid inimesi
r
Reformar/ 24. oktoober 2015 14:07
Siin aetakse näljapalga eest orjavatele inimestele inkasso kaela. Teenustasud ja menetlustasud ja viivised pressitakse emadelt jõuga välja. Riik peab oma saama. Samas jagatme USA sõdurite elamistingimuste parandamiseks 40 000 000 € ( nelikümmend miljonit! ) Pagulaste toetuseks sel aastal täiendavalt 7 000 000 € ( seitse miljonit!) . Kes vastu vaidleb - sellele saadame politseisalga koju õpetust jagama.
r
Rudi/ 24. oktoober 2015 14:13
Sõduritele- Jah! Mitte kui ühtki vastuväidet mul pole, see on Eestimaa julgeolekuks! Pagulaste jaoks :mitte kui ühtki senti! Kes neid siia ootavad, võtku enda juurde elama ja pidagu neid oma kulu ja kirjadega! Aga mitte kui ükski tolerast pole neid siin veel enda koju oma ülalpidamisele võtnud.....
e
ehh/ 24. oktoober 2015 13:45
Ma saan linnavalitsusest aru, kuid inkasso paneb need pered veel hullemasse olukorda millest enam väljapääsu pole.
Enamus neist peredest ei tea oma õigusi ega oska kuskilt küsida õigusabi.
Lasteaed on paljudele lastele ainus koht kus kõhu täis saab, olenemata nende vanemate elustiilist.
Kui ikka tööd ei ole siis pole ka midagi lauale panna ja nüüd lisatakse veel võlale üüratu protsent otsa! Saab olema alguses puu 1 oks 2. Pärast seda kadunud lapsed eesti riigile.
p
Pagulane/ 24. oktoober 2015 13:34
Riik peaks aitama vaeseid lapsevanemaid volgnevus kustutada.Selle asemel muudetakse need vaesekesed eluaegseteks volgnikeks ja seda volga tasuvad veel tana lasteaias kaivad lapsedki,kui suureks kasvavad.Seda sel juhul ,kui eesti riik ikka niikaua pusib.
a
Allmaailm siis kasutusele võetud koguni.../ 24. oktoober 2015 11:17
Lindorffile????
Õudus...nüüd siis Eesti riigis hakatakse vaeseid lapaevanemaid kohe kantpeadega taga ajama.
a
Aivar/ 24. oktoober 2015 10:39
seda et palju sisse nõutud rahst läheb kuiudeks, palju linnani jõuab?

s
24. oktoober 2015 10:20
Sellepärast ongi kodanikupalka vaja, et ei tekiks rumalaid olukordi, kus elementaarvajadus on, aga maksta millegagi ei ole.
a
A.H./ 24. oktoober 2015 10:16
Milles probleem? Võõbagu kõigil pereliikmetel näod ja käed saapamäärega üle, öelgo et on hoopis somaallased/afgaanid /süürlased/iraaklased ja kõik võlad kustutatakse ära ja makstakse veel pealegi.
v
Vaatleja/ 24. oktoober 2015 10:08
Mida on teinud riik,et inimesed saaksid inimväärset palkka?????? Lapsed on saanud vöimule ja ei vastuta oma tegude eest!!!! Tubli Lauris anna vanemad inkassose ja järgmisena vii TAPALE JA ANNA NIIGRITELE! Selle miinimum pakast,kas saab maksud makstud vöi lapsed toidetud!Selle teoeest saad sa kindlasti Kadriorust medali! Kas sind on koolis kiusatud,et kättemaksust saad org......!!!!! Tubli lauris!!!!
a
Akbar/ 24. oktoober 2015 09:58
Mulle tundub, et Valga linn kulutab maksumaksja raha. Kas keegi seletaks mulle, mida see inkassofirma teha saab. Mitte midagi nad ei tee peale oma jaburate kirjade saatmise.
e
emme/ 24. oktoober 2015 09:57
Väga õige, kui laps on lasteaias, järelikult vanemad töötavad ja peavad maksma.
t
24. oktoober 2015 10:57
Ta võib olla ka üksikvanemja siis raha tõesti ei jätku. Linn peaks appi tulema.
j
Jehh/ 24. oktoober 2015 12:17
Valga on üks vaesemaid Eesti linnu, seal on tohutu tööpuudus ja need, kel on õnnestunud oma töökohast kinni hoida, need on enamuses alamakstud.
m
M/ 24. oktoober 2015 14:34
Sel juhul on inimesel õigust linnalt abi küsida toimetulekutoetuse näol.Olen selles samas lasteaias töötanud(mis pildil) ja tean paljusid peresid kel aitas linn lasteaiatasusid maksta.Saab küll kui küsida,kui käid tööl ja jätad lihtsalt maksmata,siis on see puhas hooletus!
j
jee/ 24. oktoober 2015 09:28
a
Arvamus/ 24. oktoober 2015 09:17
Siinkohal võiks meelde tuletada seadust, et võlgnevus, mille tekkimisest on möödunud kolm aastat, loetakse aegunuks. Seda loomulikult juhul, kui antud asjas pole algatatud täitemenetlust või sõlmitud mingeid muid kokkuleppeid. Aga küsida võib ju alati.
õ
24. oktoober 2015 09:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
mai/ 24. oktoober 2015 09:42
aga eestis on ju paljudel sissetulekud väiksemad kui igasugused maksud, kas see on normaalne, et kuu aega töötades ei suuda makse maksta ja laps ei saa ka korralikult süüa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee