Maailm

Uudist täiendatud kell 18.22!

Rootsis vägistas 40aastane mees pagulaskeskuses kolmeaastase tüdruku? (116)

Õhtuleht.ee, 23. oktoober 2015 15:56
Laps mängukaruga.Foto: PantherMedia / Scanpix
Rootsis Tingsrydi maakonnas võeti kinni kolmeaastase tüdruku vägistamises kahtlustatav mees. Uberuutiset.fi kirjutab, et lapsevägistamine leidis aset pagulaste vastuvõtukeskuses.

Lapse vägistamisest teatas politseile ema tutvusringkonda kuuluv inimene teisipäeval. Mees ja laps ei olnud sugulased, kuid ka mitte võõrad, vahendas Iltalehti Aftonbladetit. Juhtumil oli pealtnägijaid.

Kahtlusalune 40aastane mees on kinni peetud ja trellide taha pandud.

„Oleme vangistanud keskealise mehe. Oleme üle kuulanud tunnistajaid ning kohtumeditsiiniekspertiis teeb DNA-testi," kommenteeris asjade seisu politseinik John Nilsson Kvällspostenile.

Politsei jätab enda teada, kas vägistamine toimus õues või ruumis.

Hiljuti on mitu väikelast vägistatud Indias.

Kõmuportaal uberuutiset.fi edastas, et lapsevägistamine leidis aset pagulaste vastuvõtukeskuses. Nordfronti väitel püüavad Rootsi migratsiooniamet ja vastuvõtukeskuse ametnikud vägistamist varjata, olgugi et keskuses olid kõik sellest teadlikud.

Kui õõvastav tegu päevavalgele tuli, toimetati vägistamises kahtlustatav mees kaitse vajadusel kiiresti teise kohta. Asi tuli ilmsiks kaheksa tundi pärast vägistamist, kui lapse ema lähedane võttis politseiga ühendust.

Kui politsei saabus vastuvõtukeskusse juhtumit uurima ning meest kinni pidama, siis selgus, et kahtlusalune oli juba mujale viidud ning vastuvõtukeskuse töötajad ei olnud koostööaltid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee