Foto: mil.ee
Toimetas Marge Sillaots 23. oktoober 2015 14:17
Kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terras autasustas järgmisel nädalal tegevteenistusest lahkuvat staabi- ja sidepataljoni teavituskeskuse ülemat kapten Hannes Võrnot kaitseväe eeskujuliku teenistuse ristiga.

"Kaitseväes teenitud aastad andsid mulle tohutu kogemuse. Kuigi järgmisel nädalal lõpeb minu tegevteenistus, kavatsen reservväelasena kaitseväega kontakti hoida ning õpitut riigikaitse huvides kasutada," ütles kapten Võrno.

Kapten Hannes Võrno teenis kaitseväes 2011. aasta oktoobrist, mil ta asus juhtima täna staabi- ja sidepataljoni koosseisu kuuluvat teavituskeskust. 2014. aastal osales kapten Võrno ka sõjalisel välisoperatsioonil Afganistanis Eesti kontingendi teabeohvitserina.

Kapten Võrno juhitud staabi- ja sidepataljoni teavituskeskuse ülesandeks on toetada kaitseväe peastaabi strateegilise kommunikatsiooni osakonda trüki-, foto- ja videomaterjaliga ning koolitada ajateenijatest kaitseväe reservüksustele fotograafe, videooperaatoreid, küljendajaid-kujundajaid, reportereid-toimetajaid ja otseteavitusmeeskondi.