Eesti uudised

Kallis, ma tean küll, kellega sa semmid ehk Kuidas armukadedus nuhkima ajab

Karoliina Vasli, 22. oktoober 2015 07:00

21 KOMMENTAARI

n
neiud/ 23. oktoober 2015 13:40
Kunagi oli üks neiu mul. Käisin öösel tööl. Vahepeal kui koju tulin, siis kodu oli kenasti puhtaks tehtud. Tavaliselt aga ta ei koristanud. Mingi hetk aga märkasin, et nõudepesumasinas olid kahed klaasid mingi alkohoolse joogiga. Nii oli mitu korda järjest. Kui pärima hakkasin, siis tehti mind süüdlaseks, et miks ma nii kahtlustav olen. Suhe lõppeski, et jäi ühe tüübi nillimisega vahele.
n
naine 45/ 22. oktoober 2015 19:04
armukadedus,nuhkimine ja luuramine on üks hirmus haigus! Kas on saadud siis eelnevalt haiget või on petetud.Mõni mees või naine on täielik kontroll friik.A la kui punkt kell 7 kodus pole,kohe petad!
Seepärast ongi hea elada üksi ning omada ühte sekspartnerit kellega kohtud aegajalt kui vajadus ja isu tuleb :)
s
sai nuhitud/ 22. oktoober 2015 13:49
Naine käib Sossis tantsimas-aga kellega. Tavaliselt kutsub ta mind järgi kahe-kolme vahel. Viisin naise Sossi ning alustasin koduteed kui keegi helistas,parkisin auto uuesti ning lobisesin sõbraga. Mingi tunni pärast tuli mu naine mingi mehega parklasse ja siirdusid Chryslerisse. Auto oli pargitud pimedasse taganurka parkla serval. Läksin oma autosse ning alles poolteist tundi hiljem jalutasid armunud klubisse. Hiilisin uuesti autot takseerima ja kui autosse valgust lasin nägin et bussitüüpi autol puudusid tagaistmed ja seal oli lai magamisruum. Autosse naastes helises telefon ning suurest muusikamürast kostus et saan täna ise koju. Kimasingi koju ja naine saabus vastu hommikut. Läks kõigepealt vannituppa ja siis diivanile et mind mitte äratada. Olin endiselt vakka teema suhtes ja kui saabus õhtu ning seksiga algust tegin hädaldas daame et oi kui valus on seksida. Lõõpisin et ehk said prisket täkku. Tema et mul olid vist liiga kõrged kondsad ja nüüd jalad valusad-võta sa siis kinni.
m
minni/ 22. oktoober 2015 12:52
aastaid tagasi käis minu eksmees vahetustega tööl ja kui oli öises vahetuses, imestasin alati, kuidas hommikul meie hoov nii puhas oli. Hiljem selgus, et enne kui ööseks tööle läks, pühkis luuaga teeraja üle, hommikul vaatas, kas on vööraid jälgi õues, et ehk on keegi öösel minu juures käinud.
Siis hakkas lisavahetuse jutt, et teda ikka kutsuti ööseks tööle ja siis paari tunni pärast tuli koju, ups ikka ei olnud tööd.Pakkisin oma kaks last kokku ja läksin ühe öövahetuse ajal ema juurde elama ja hiljem juba oma elu peale.
j
ja pärast ära küsi/ 22. oktoober 2015 10:26
miks ma peksa sain...loogik kui teine sulle maailma püüab ehitada aga lilleke harrastab veel salahobisi
k
Ka kogenud/ 22. oktoober 2015 10:08
Kui inimesed ei valetaks ja ei petaks, jääksid ka nuhkimised ära. Huvitav, et "nuhkimist" peetakse halvaks, petmist aga normaalseks?! Nii palju ausust peaks olema, et öelda välja, mis suhtes puudub, mis ajab petma või siis lõpetama üks suhe, et alustada teist.
k
Kati/ 22. oktoober 2015 10:02
Meeldib väga NOOOH-i komm, olen temaga täitsa päri, ka mina ei istu vaikides ja leppides, aga ma ei hüppa ka kohe näkku vaid kui olen täiesti kindel et mul on õigus, ei tohi lolliks jääda lihtsalt. Teada on et mehed on jahimehed, harvem ka naised
n
Nooh?/ 22. oktoober 2015 09:45
Kui mehe teod ja jutt on nii vastuolus, siis on ikka küll kange tahtmine tal nina sita sisse panna et aru saaks, et ega ikka pole vaja lolli mula ajada ning eitada asju mida oleks vaja jaatada.Kui mees suudab olla aus ei siis otsi ega nuhi keegi.Mulle meeldib ütlus, kui tõtt on raske rääkida, siis vaiki ära valeta.

I
./ 22. oktoober 2015 09:39
Imelisi teemasid tuuakse lagedale.
Kui elu vaadelda, siis rõhuvas enamuses on nuhkijad ja intrigandid ikkagi naised, kellel on hirm ilma jääda "ilusast " elust.
Samas--kui palju non neid isasid, kes kasvatavad oma lapsi.
Hea küll--leitakse lastega naine--arusaadav.
Aga ka selliseid peresid on olemas, kus isa ei teagi, kust emme tegelikult "pihta" on saanud.
Võibolla loll näide--aga kui Venemaal läks DNA testide tegemiseks (väikese tasu eest võimalus igale soovijale) , Ilmnes, et iga viies mees kasvatas võõrast last.
Siit ka põhjendus, miks kahtlustatakse.
w
www/ 22. oktoober 2015 09:39
Karolina teab seda hästi, mis ajab nuhkima, ehk selgitab meile ka.
j
Jaa/ 22. oktoober 2015 09:37
Tule välja minu kommentaar, kuhu ta kadus.
m
MInu käes./ 25. oktoober 2015 06:45
Oot, ma präägast loen veel.
m
Mai/ 22. oktoober 2015 09:36
Ikka peab teadma kellega mees petab, kui mees on aus pole vajagi nuhkida. Aga, mis ajab reformikaid ja IRL-asi nuhkima Eestimaa parimate inimeste järgi, siis see pole armukadedus, vaid hirm jääda võimust ilma.
ä
Ära muretse,/ 25. oktoober 2015 06:45
neil pole hirmu - mida haigemaid asju nad korda saadavad, seda kindlamini rahvas neid uuesti valib.
e
Ei/ 22. oktoober 2015 09:24
saa aru millest jutt.Kes saab sinu käikude kohta aru pärida, kui elad oma majas, omad oma autot ja oled ise rahaliselt kindlustatud. Mind 46 aastast naist ei kontrolli keegi!Elu kui lill.
u
uba/ 22. oktoober 2015 09:35
Feminism on ka üks äraelamise mooduseid, mis muud. Huvitab oleks teada, kas 20-30 aastapärast jagub optimismi samapalju?
h
hernes/ 22. oktoober 2015 11:24
20-30 aasta pärast on enamus naisi üksi ja vahet pole, kas elasid hästi või halvasti.
Seega pole mõtet oma elu halvasti elamise peale raisata, isegi kui haavunud mehed sind feministiks sõimavad. Las sõimavad, kui kohe nii valus on:)
n
Noh sori/ 22. oktoober 2015 09:03
kui ikka on tunne, et petab, st kui käitumine on muutunud ja käib mingi varjamine ja muu jama, siis on vähetõenäoline, et mu abikaasa tahab mulle mu vastassoost ülemuse abiga üllatust korraldada.
k
Kogenud/ 22. oktoober 2015 08:53
njahh... sattusin ise ka olukorda, kus inimene üldse ei usaldanud juba suhte alguses. arvasin küll, et see möödub, kuid pean tõdema..... see hoopiski süvenes. Alatud süüdistused ja pidev kontroll. Igat sammu pidin tõestama, mingi aeg isegi tundsin end süüdi ka. Hiljem hakkasin aru saama, et se pole normaalne. Samas selline kogemus on hea, ehk kui me olime suhelnud kolm nädalat esitati mulle küsimus pärast seda, kui ma telefonile ei vastanud " nooh, kas käisid armukesega lõunal?". Võttis tummaks küll, Siis ma veel ei osanud midagi arvata ja praeguseks olen saanud targemaks selles suhtes. Esimese asjana pärast sellised küsimusi ja süüdistusi, kallid inimesed- JOOKSKE minema! Sõltumata romantilisest olemisest tundest- see ei lõpe vaid jätkub ja aina robussemalt!
J
Loogik./ 22. oktoober 2015 07:32
Juba ennem, kui inimene hakkab tajuma ja põdema armukadedust, on ta teinud ise mingi olulise ja andestamatu vea. Vedanud oma kallimat alt, süüdistanud alusetult, või lausa ise pannud toime asju, mille alateadvus nüüd partneris nägema paneb ja nii algabki " kallima " ( mis kallim see enam on, kelles reeturit ja vaenlast nähakse ) jälitamine ja ahistamine. Mul on olnud võimalus 40 + aastat seda teemat isiklike kogemuste abil studeerida, aga alles siis, kui südame seiskumise tõttu mõneks sekundiks kehast välja pääsesin, hakkasin nägema TEGELIKKE ajendeid ja põhjusi, kuidas ja miks tekkib armukadedus. See on teisiti väljendades valitsemis- ja omamisinstinkt.

h
Hullunud Facebookar/ 22. oktoober 2015 07:14
Igast kohtingust teen postitused oma seinale.
see on TASE!