Eesti uudised

Kohtusaalis tuli õpetajatapja suunurka muie

Arvo Uustalu, 21. oktoober 2015 07:00

12 KOMMENTAARI

e
eit/ 21. oktoober 2015 10:18
püüdke sellele perele kaasa tunda . me ei pea siin ilmas muud tegema , kui õppima inimeseks olemist . kui noormees sooritas sellise teo , mida enam muuta ei saa , on pikalt oodanud kohtupidamist , pole ime , kui ta tunded ka teisiti väljenduvad . mul tuttav naine rääkis , et teda ründas kamp poisse , üks pani noa kõrile . tema hakkas suure häälega naerma , mitte sellepärast , et oleks naljakas olnud . ja poisid tegid vehkat . poisil on vaja ka omas elus uuesti õige tee leida . katsuge kõik oma lapsi kasvatada nii , et nad teile häbi ei tee .
t
taat/ 21. oktoober 2015 14:14
noh, kasvata või ära kasvata - inime areneb ikka omasoodu, sest toimib kõikide mõjurite - geenide, loomuse, peas toimuva jms - kombinatsioonis.
Sinu näide on väga hea. Ja kaasa tunneme muidugi...
aga Orwelli-utoopilises uuskeeles musta valgeks ja vastupidi ikka ka ei saa nimetada.
Mõte-sõna-tegu on ja jäävad. On kurja teinud inimesed. "Mida" nendega teha, "miks" ja "kuidas" on seaduses kirjas. Kas ka südames?
t
Täiesti võõras inimene/ 21. oktoober 2015 08:41
Kas on normaalne jälgida ja kõnelda noore inimese miimikast? Isegi, kui ta on ? Mida see nüüd annab, et ta muigas? Uskumatu, kui õelad ja rumalad võivad inimesed olla, täiskasvanud, mitte 16aastane seekord?
Ta ju sai karistuse, ja see oli õppinud inimeste määratud, mitte mehelt/naiselt tänavalt. Minge eluga edasi, muigest pole vaja rääkida.
a
Aga ehk on/ 21. oktoober 2015 08:54
inimesed liiga palju kurjategijate ohvriks langenud, et neile kaasa tunda? Kusagil jookseb ju ka taluvusel piir.
t
Ta oli inimene/ 21. oktoober 2015 08:35
kes ei talunud pingeid. Ja see näitab et pinged olid olemas.
s
Soomes on nii/ 21. oktoober 2015 08:31
et mitte kunagi ei karistata inimest karistusega mis prokorör on noudnud. Samuti ei saa teha otsuseid oma emotsioonide pohjal. Prokorör kuigi on lugupeetud isik ei näe inimese sisse ja seetottu väita et poiss ei kahetsenud - on liialdatud.
j
Jah, kõik on õige, kuid/ 21. oktoober 2015 08:50
kui poiss otsust kuuldes manab muige näole siis ei kõla see just kahetsusena.
Kui aus olla siis on mul täiesti ükskõik kuidas asju soomlased ajavad, kuid leian, et Eestis on seadused liiga leebed. Kõrini on ka sellest, et kõiki asju teiste riikidega võrreldakse ja samas ka sarnast malli kasutama õhutatakse hakkata. Oma riigi inimestel aga nagu polekski mõistust peas, et otsustada, mis ja kuidas.
Mõrtsukas sai mõrtsukale väärilise karistuse. Tema vabaneb peagi vanglast, kuid inimene pärast 9 aastat surnuks olemist ellu enam ei ärka. Lein perele terveks eluks.
Inimesed, kes pole oma lähedast kurjategija käe läbi kaotanud ei mõista sellisel viisil kaotanute lähedaste valu. Kuid uskuge kõike ei peagi omal nahal tajuma, et asjast aru saada.
p
Pingete/ 21. oktoober 2015 08:19
all voib inimene käituda ebaadekvaatselt. Samas voimalus et ka kahetsuse väjendus ei tundu sellisena nagu monele oleks sobinud.
o
Olgu kuidas on, miimika hindamiseks peaksime teadma rohkem../ 21. oktoober 2015 14:16
peaasi, et ta "kahetsuse väljendusena" rohkem inimesi teise ilma ei saada.
s
See vois olla/ 21. oktoober 2015 08:12
näolihaste tahtmatu liigutus teab seda sest ka minul esineb seda teatud pingelistes situatsioonides.
s
See vois olla/ 21. oktoober 2015 08:12
näolihaste tahtmatu liigutus teab seda sest ka minul esineb seda teatud pingelistes situatsioonides.
v
Vahur/ 21. oktoober 2015 07:31
näitas, et ta on loomult nõrk.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee