Laadin videot...
1
foto

Eesti viimaste aastate üks tormilisema arenguga spordialasid on discgolf. Õhtulehe saatesari "Lendav ketas" aitab selle põneva mänguga põhjalikumalt tuttavaks saada. 

"Valgjärve, Tehvandi, Meegaste, Annikoru," loetleb Eesti Discgolfi Liidu juhatuse liige Rainer Lipand Eesti huvitavaimaid väljakuid. Kokku on discgolfi-parke Eestis juba üle viiekümne. "Populaarsus kasvab. Tallinnas on selge rajapuudus. Nõmme rada ei vea välja ning lähedusesse loodud Saku ja Männiku jäävad väikeseks."

Saatesarja "Lendav ketas" esimeses jaos tutvustab Lipand discgolfi ajalugu ja räägib järgmisel suvel Tallinna lauluväljakul toimuvast põnevast võistlusest. Samuti tuleb juttu loodushoiust, mis hiljuti Pirital probleeme tekitas.

Saate järgmises jaos selgitavad 2015. aasta Eesti meister ja Prodigy Team Europe liige Martin Rotmeister ning Nõmme Discgolfi klubi Draiv In juhatuse liige Kristjan Jägel juba täpsemalt, kuidas discgolfiga nullist alustada ning jagavad kasulikke näpunäiteid.

Jaga artiklit

15 kommentaari

D
Discore  /   00:41, 17. märts 2017
Disc golf on äge ning tore, et Eestis juba nii palju häid radasid on! Oma tulemuste salvestamiseks soovitame kasutada veebirakendust Discore ( https://discore.io).
A
ants  /   16:17, 28. okt 2015
Meil siin Keilas ka paar oinast loobivad neid talrekuid- täitsa mõtetu!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis