Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Alar Varrak: enesekindlusele oli see võit kui mesi huultele! (3)

Henry Rull | video: Alar Truu, 19. oktoober 2015 20:41
Alar Varrak
Ühisliigas esimese võidu teeninud Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak tõdes, et mäng Loimaa Bisonsiga meenutas eelmise hooaja kohtumist, kus vahetustega kadus rütm ning punkt-punkti mäng kestis lõpuni välja. Täna Kalev võitis 83:78.

"Saime uuesti vist kaheksaga ette, paar hullu kolmest ja läks põnevaks. Lõpuks oli mäng meie kontrolli all," tõdes ta.

Samal teemal

Rünnakust: Ütlen, et igal asjal on omad plussid miinused, meeskonnamäng ja pall liigub paremini kui eelmisel aastal ning keegi ei pane sellist hullu. Kõik on väljamängitud kohad ning ülekäe visked vaid siis, kui on raske hetk ja muud teha pole. Kolmeseid alati selliselt ei viska (47%), aga ühtegi punnitatud kolmest ei tulnud. Rünnaku balanss oli täna väga hea.

Machado ja Soku erinevustest: Machado oli teistsugune mängujuht kui Timmu, see ei tähenda, et Timmu on parem või kehvem, nende stiil on äärmiselt erinev. Machado lõi teravusena välja ja lõpetas korvi või korvisööduga, timmu söödab varem ära. Eelmine aasta oli ka väga hea tiim kuniks Frank ja Rolands olid. Eelmisel aastal oli meie stiil erinev.

10 pallikaotusest: See on täitsa normaalne number, alati tahab treener, et see oleks null. Oleneb mängu iseloomust, aga kui see üle 10 läheb, siis see kipub halva mängu poole minema. Oleks täna samuti 20 pallikaotust teinud, oleks me siiamaani VTB-s võiduta.

Vastaste mängumehest Ronald Clarkist: Kindlasti ta üllatas, sest kahes esimeses VTB mängus sai ta mängida keskmiselt neli minutit ning me ei osanudki temast midagi suurt arvata. Ta ei kuulunud rotatsiooni ning nüüd tuli  ja laksis meile kaheksast viis kolmest. Eks ta üllatus oli, parema õnne puhul oleks ta isegi mängu meile võib-olla maksnud.

Killingsworthi alustamisest:  Kui vaadata Bisonsi eesliini, siis nad pole just kõige massiivsemad ja sealt sai ka see otsus, et täna alustab Killingsworth ning oma ülesandega sai suurepäraselt hakkama. Josh Boone'il on omad plussid, ta on kaitses hea ja lauavõitlus on tema trump, kuid täna kaalus Marco rünnak selle üle.

Võidust: Rahvusvahelises sarjas on iga võit tähtis, paljudes mängudes sa ikka favoriidina väljakule astud. Iga võit on tähtis ja enesekindlusele on see mesi huulte peale. Oleks täna ka kaotus tulnud, oleks see väga mõru olnud. 

Võistkonnast: Ideaalses maailmas treener näeks, et võistkond oleks rohkem koos olnud ja osad mehed paremas vormis kui nad praegu on, aga see suvi oli olukord selline nagu oli. Viis põhiviisiku venda olid koondisega hõivatud septembri lõpuni, paljudel võistkondadel oli selline olukord. Aga arvan, et selle ajaga, mis koos oleme olnud, pole mängupilt nii hull, oleme mõned üksikud trennid saanud teha, kus kõik 12 meest terved ja rivis on. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee