Eesti uudised

Edgar Savisaar: minu koorma kergendamise jutt ei ole väga tõsine jutt

Toimetas Kristin Aasma, 17. oktoober 2015 21:34

59 KOMMENTAARI

s
19. oktoober 2015 11:46
Savisaarel on aeg väärikalt kõrvale astuda , Kadri Simson on väärikas koha üle võtma küll.
t
tõega näkku/ 19. oktoober 2015 10:28
Praegune võimumaffia ja oligarhid on oma tegevusega ise aidanud kaasa, Savisaare jätkamisele erakonna juhina.Siin on mitmed aspektid, kas või see et rünnatav on alati pealtvaatajate hulgas paremas seisus. Ja ka see, et rünnatavas tekib trots toimuva vastu , et nimme juhtimist jätkata. Sellest peaksid Simson ja tema mõttekaaslased aru saama.Varem või hiljem loovutab Savisaar koha oma noortele, aga seda teeb ta ise, mitte Toompea psühhoterroristide survel.
a
Albert/ 19. oktoober 2015 09:43
Ets kuidas sa julged kalli sõbra Musta tütre siiruses kahelda ? Väga inetu. Must käib sind vaatamas ja lükkab käru ja nüüd äkki nii. Isegi sõprus enam ei loe. Tema koormat pole vaja kergendada, sest ise ta teeb sell mitu korda raskemaks. Tema võitlus võimu eest on halenaljakas. Nii füüsiliselt kui vaimselt nõder peaks tervist hoidma ja pensile minema. Ei osanud ju ta hiljuti 3-4 lauset ilma paberita öelda.
j
Juku./ 19. oktoober 2015 09:35
Kui koormat kergendavat juttu ei usu siis peaks ise hakkama saama ka ratastooliga liikumisel ja rahva ette tulemisel, võiks jääda õpetajaks ja juhendajaks ning andma suuremad tööülesanded teistele.
j
Julk ,Jüri/ 18. oktoober 2015 18:04
No ,kui sa ei suuda tervet talina linna oma meelevalda saada ,siis katsu pooltki lasnamäge!
i
Indrek2/ 18. oktoober 2015 13:39
Vana näss ei saa kuidagi aru, et tema aeg on läbi!
k
kud kuda/ 18. oktoober 2015 15:51
imelik on lausa teada saada, et pikaaegne kolleeg ja kaasvõitleja Kadri ei saa aru, et Edgar on nigu meie vanamehe "Belarus", millele riputa või kaks sõnnikulaotajat sabasse, ikka veab minema
s
Savisaarel on ÕIGUS!/ 18. oktoober 2015 13:39
Savisaarel on ÕIGUS! Koorma kergendamiseks peaks TEISE JALA ka maha võtma aga see ei ole TÕSINE jutt....!
e
Edgaril on praegu hea võimalus/ 18. oktoober 2015 11:55
taanduda KE ametliku juhi kohalt. Igatahes mina loodan, et temas on nii palju riigimehelikkust ka seda teha.

r
Reformar/ 18. oktoober 2015 11:28
Savisaare hävitamise kampaania käib.
a
A.H./ 18. oktoober 2015 15:35
Mingit kampaaniat pole vaja, kõige parem kampaania hävitemiseks, on tema enda totakat tembud.
h
Hei, teie seal! Koorilauljad!/ 18. oktoober 2015 11:25
Kas olete tähele pannud? Kui Keskerakonda sõimatakse, öeldakse nende kohta, et "Miks mina ei või, teised tegid ju ka"! Nüüd mõtlen: "Miks mina ei või peksta Savisaart, teised peksavad ju ka"! See on nagu karjainstinkt, joostakse kasvõi kiini, märkamata, mis sellist hirmu tekitab. Aga tekitajat teame ja vihkame kõik üheskoos. Huvitav, kust küll tuleb selline tasakaalutus? Hea propaganda on mõjusam relv kui ehtne relv, mis tapab. Olete keskendunud istinktist ühe peksmisele, märkamata, et teie selja tagant viiakse teie viimased püksid pesunöörilt.
a
A.H./ 18. oktoober 2015 15:41
Mina olen tähele pannud, et siiamaani ikka olid kõik teised kesigute sugadustes süüdi, ja kui kedagi neist vahel nende sigaduse eest tutistati, siis nutu ja hala teemal, kuidas nendele on liiga tehtud selline, nagu tutistamise asemel oleks p*rse paljakis kooritud ja korraliku koslepit antud. Võta kas või need kiiruseületamised, kus vennike sai minimaalse trahvi võrreldes lihtsurelikega ja oh seda tatti ja pisaraid, kuidas talle liiga tehtud.
m
Märkad, märkad, to A.H!/ 18. oktoober 2015 17:14
Aga me ei märka mitte, kuhumaani on sadama afäär edenenud. Seda küll tean, et sadama arvuteid häkiti. Asi seegi, kaotada kuriteo jäljed. Varsti märkadki, et ilma ühegi kriimuta pepu peal, tulevad sadama aferistid vangist välja kompensatsiooni nõudma. Ja saavad ka.
a
A.H./ 18. oktoober 2015 23:57
Näed siis, teised vähemalt vanglas, see aga kärutab vabaduses ringi ja ikka on talle liiga tehtud, nagu alati,millest ma eelmises kommentaaris ka mainisin.
k
18. oktoober 2015 11:03
kaua see palagan veel kestab, isegi naljakas ei ole enam?
l
lonni/ 18. oktoober 2015 11:01
Ilmselt " Isake" sai alles nüüd aru , et " koorma kergendamine " Kadri poolt võib tõesti tõeks saada , sellest ka selline , praegune jutt ! Pudrupaja juurest äraajamine on ikkagi viimane asi , mida see isik praegu tahaks, sest suur lusikas on ju tema käes ! Eks aeg annab arutust , elame näeme !
n
nojah/ 18. oktoober 2015 10:52
halb leping, võib halvad tagajärjed tuua.
n
..../ 18. oktoober 2015 10:46
nagu oligi arvata, siis sel ajal, kui sõbra tütreke Kadrike onu-Eeduga rääkimas käis, oli too ravimite mõju all ja sellest rahulik..... Raske juhus. Ja sellest raskusest tõesti saavad vist vaid tihased jagu!
t
tähelepanek/ 18. oktoober 2015 10:32
Jälle näha kirjutamas võimumaffia kloune, kel sisemus nii sügeleb et ei saa päevagi eemal olla Keskerakonna siseelust. Kui Kesk sellele sekundeeriks, oleks taas põhjust karjeteks, et näe levitavad vihakirju
p
peale selle/ 18. oktoober 2015 10:01
et ätt ei taha võimust lahti lasta, tahab ta ka oma Lasnamäe valijatele näidata, et võimude poolt piinatuna ja haigena võitleb surmatunnini nende eest. selline kangelaslik mentaliteet läheb venelastele hästi peale. sa roodinu uraaaaa.... hale.

k
Kaastundlik/ 18. oktoober 2015 09:19
Edgar näeb pildil tõesti hale välja. Teda tuleks enne pildile võtmist meikida ja poputada. Kuhu Batrakova vaatab? Talitaja palk on ju kõrge küllalt.
e
eestlane/ 18. oktoober 2015 09:17
Mis mõte on erakonnal või mis mõte on selle erakonna poolt hääletamisel? Nad ei suuda mitte iialgi opositsioonist välja saada, nad ei suuda mitte kunagi leida presidendi poolehidu kui Savisaar ei lahku. Miks see inimene küll aru ei saanud, õigel ajal peab kõrvale tõmbuma, mitte nii nagu tema, ajab juba segast juttu ja arvab ikka ennast olevat partei liidrina kõige tugevama . Kui Keskerakond hävib, siis on see Savisaare tegevuse tulemus. Kus on see demokraatia kui inimene käitub diktaatorina,kuidas saab nii suur erakond olla nii armetu, et ei suuda dementsest vanurist vabaneda, aeg on edasi liikuda, kaua võib nende vene pensionäride häälte najal vegeteerida. Tuleb valida teine tee, orienteeruda noorematele inimestele ja hakata poliitikat tegema, mitte ainult rääkima selle tegemisest.
v
18. oktoober 2015 14:33
p
Palub andeks/ 18. oktoober 2015 09:12
Kadri palub Edgarilt selle sigaduse andeks nagu Jüri tegi. Siis jääb Erakonda edasi nagu Jürigi, sõbra tütar ikkagi. Edgar nagu Litsi Lonjagi,ei loobu võimust surmani.
s
Savisaar/ 18. oktoober 2015 09:06
on igasuguse reaalsustaju kaotanud ning ei suuda kuidagi mõista tõsiasja,et tema laeks jääb linnapea koht ja opositsioonis istumine!Parim uudis oleks ehk-ärasaatmine kell kolm...!
n
no/ 18. oktoober 2015 09:04
Kadri on ambitsioonikas naine, ta on seda aega ammu oodanud aga nii alatult nuga selga , see ei mahu pähe. Edgar saab hakkama küll,muidugi natuke aega läheb, sest proteesiga tuleb harjuda. Aga ühte ma ütlen, ilma Savisaareta ei saa olema Keskerakonda, Kadri ja Jüri viivad selle kiiresti oravate bandesse üle.
o
18. oktoober 2015 11:01
ohhoo, proteesiga mõtlebki siis, ja selleks läheb aga veel....
e
Edgar/ 18. oktoober 2015 09:02
Sind on hale vaadata juba-kutsu mõistus koju! Meenutad väga üht nõukaaegset riigijuhti kes enam ise käidud ei saanud ja kes lõpupoole enam korraliku rääkidagi ei saanud.
s
sa mõtled/ 19. oktoober 2015 09:18
brežnevit vist. aga kõik vene võimujuhid lõpuks nägidki niisukused välja. nende eest liigutati käsi ja suud.
n
näh!/ 18. oktoober 2015 08:33
jälle Kadrikene ütles omast peast väljamõeldud lause ja kohe pahandus majas... see lause ei olnud ju ette öeldud ja kokku lepitud....ja nüüd isakene peab hakkama jälle lapse juttu siluma.... sest VAADAKE- savisaar teab täpipealt, mis toimub kadrikese peas ja kõnekeskuses, tema teab täpselt et kadri ei mõelnud seda tõsiselt, et ta tegi nalja , mis sest et rääkis kõiki juttu liikumatu näoga ja teraskülmade silmadega. Küll juba isake teab, kus nali peidus on.......
m
mmm/ 18. oktoober 2015 08:20
Pole midagi hullemat,kui vana mees ei suuda adegvaatselt möelda.Oleme näinud Breznevi aega,kui seljatagant meest pysti hoiti.Nyyd veavad naised Edgari ratastooliga,mis on eriti kurb.Kui mees puhas ,kui prillikivi ja terve kui pukk,miks siis endaga hakkama ei saa.Kui valitseda erakonda ja hullem,kui linnapea nii saamatu ja vilets.Kogu elu seisab mölemas.Erakonnas nii syvenenud stagnatsioon,kohutav vaadata.

j
Juhan./ 18. oktoober 2015 08:02
Kui inimene on harjunud pildil olema siis ei taha ta sealt kuidagi ära ja nii ongi mina ja ainult mina muidugi oleks paremjääda õpetajaks ja anda esimehe tool teistele.
n
no/ 18. oktoober 2015 08:34
võim on ju magus , selle säilimise nimel mängib maha oma väärikuse, on selge et Savisaar ei mõtle loogiliselt, aga Simson on kaotanud batja toetuse ---andke aga rahvale tsirkust
K
,,,/ 18. oktoober 2015 07:05
Kõik on kõrvade vahel kinni. Inimesele ei saa panna koormat, mida ta kanda ei jõua. Savisaar on endale ise võtnud koorma, mis käiks ükskõik kellele üle jõu. Käib ka temale üle jõu. Ja see koorem on ta peal nii päeval kui ööl. See on ühe vana füüsiliselt ja psüühiliselt haige inimese naeruväärne võitlus õiguse eest vägisi valitseda, omada võimu, andmata endale aru, milliste narridega ta on ennast ümbritsenud. Selle lõpetab vaid loodus. Nagu kõikide , ka kõige tähtsusemate puhul...
m
maamees/ 18. oktoober 2015 02:50
Kui Edgar on nii tegija ja terve,nagu ta räägib,SIIS lükka ise oma ratastool liikuma,milleks kasutab teisi.Järelikult lihtsalt mehel pole jõudu.Lahkugu parem väärikalt ametipostilt.
s
Savisaar võidab hääletamisel!/ 18. oktoober 2015 01:12
Lollikesel Simsonil lastakse "demokraatia" pärast kandideerida aga ENAMUS kesikuid hääletab Savisaare POOLT! See Simsoni kandideerimise MÖLA on lollide lammaste jaoks ja Savisaar oma toetajatega tahab vaadata KES on Savisaare vastased, et nende vastu võidelda....
a
Alzeimer/ 18. oktoober 2015 00:07
Savisaar peab veel mõned aastad vastu kindlasti .
m
Mis muud./ 17. oktoober 2015 23:39
See on viisakas märguanne pensionile minna.
t
Teele/ 17. oktoober 2015 23:31
Nõuanne eestmeelsetele keserakonna liikmetele.
Mingil juhul ei tohiks seada üles ühtegi teist kandidaati, peale Kadri Simsoni, kes võtaksid Kadrilt vajalikud hääled. Savisaare valija on venekeelne elanikkond ja valimistel ei võta temalt neid hääli keegi. Vastasel juhul on taas võitja Savisaar, kes peaks aru saama, et tema aeg on saanud ümber, pidurdades keskerakonna teed. Kahjuks nii see pole!
j
Jah/ 18. oktoober 2015 11:30
Sul on täiesti õigus. Savisaar tegi juba ammu selle vea, et hoidis Ratast ja Simsonit esile kerkimast ja nende suure tähelennu algust tagasi. Nad olid populaarsed nii vene kui eesti valijate hulgas. Nüüd on seis selline, et keskil on oht libiseda paduvenemeelsusesse. Savisaar võiks täiesti rahulikult jääda erakonna Suureks Isakeseks, keda venelased imetlevad ja valivad. Kui ta nüüd aga Kadri maha tambib, siis võtab ühel hetkel Toom ohjad enda kätte. Eks ta juba vaikselt varitseb õiget hetke.

n
17. oktoober 2015 23:26
Nõuanne keskerakonna liikmetele, kes on aru saanud, et Savisaare aeg on ümber saanud!
Mingil juhul ei tohiks eestimeelseid kandidaate, peale Kadri Simsoni, seada üles eestimeelsed keskerakonna liikemed, sest nad võtaksid Kadrilt vajalikud hääled. Teisel poolel on ju Savisaar, kes on kindlustatud venekeelse elanikkonna häältega, nende hääli ei võta keegi, peale Savisaare.
e
et/ 17. oktoober 2015 23:21
mis on see jõud, mis hoiab Savisaart kinni hoidma võimust?
j
jants/ 18. oktoober 2015 07:20
see on vanne oma ema haual-keerata käru eestlastele viimse tunnini,selleks kinnitati ka leping jedrossiga,mida pole rohkem kui kümme inimest lugenud.Täidavad aga usinalt sajad tuhanded.Las endine ripakiltropp Seppik nüüd avaldab oma führeri käsul allakirjutatud jura.Saab ka rahvas teada ,kes meie pealinna ja idaosa valitseb
j
18. oktoober 2015 13:21
Ja kuskohast sinul sellised andmed?
k
Käärimine käib./ 17. oktoober 2015 23:12
Tegelikud ootavad paljud keskerakonnas, et esimeheks saaks noorem inimene aga seda ei julge keegi välja öelda. Keskerakond peaks siis ka oma nime vahetama, uskuge, teil oleks palju rohkem eestlasi toetamas.
a
Alar1/ 17. oktoober 2015 23:00
Savisaar kergendab oma "koorma" ise , ainult mässud peab keegi teine vahetama.
l
lugeja/ 17. oktoober 2015 22:49
Savisaar on seenel käinud-kärbseseenel
n
no vähemalt/ 18. oktoober 2015 07:52
ei ületa ta enam roolis kiirust üle 2kilomeetri tunnis. load jäävad alles.
a
asi / 17. oktoober 2015 22:45
mulle meeldib kõige selle kesikate valimisfarsi juures see, et neil kogu see asi käärib erakonna siseselt. yana toom ja savikas on umbkeelsete kaitsmisel väljas, kadri 'tahaks' rohkem eestlasi enda ritta. fakt on see, et kumbki ei päästa seda erakonda eestis. nii kuradi kahju, et eestis on üldse nende erakondadega nii si.t seis, et kannatavad kodanikud. hetkel vähemuserakonnad on vb ainus uus tuul poliitikas, aga nad on kogu selle 101 isikkooseisu juures nagu nõel heinakuhjas ja mitte midagi paremaks ei saagi. iga nende riigikogu seadusemuudatuse ettepanek hääletatakse juba piiksu järel maha. eesti rahval on südamest koll ees nii keskidest, reformaritest ja irl'ist. ja kõik väliseestlased ei tahagi siia ussipessa tagasi tulla, kuigi eestimaa on südames. see õige 90ndatel vabaduse saanud riik on kokku kukkumas. tahan vana head eestit tagasi, kus lauldi laulupeol südamest, mitte seda tallinna linnavalitsuse ja toompea kukepoksi ja kogu seda korruptiivset asjaajamist, mis praeguseks igapäevaseks on saanud.
k
Kas poliitlumpenil hirm / 17. oktoober 2015 22:32
et savisaar saab presidendiks?
v
võimalused/ 17. oktoober 2015 22:27
Palju oleneb sellest, millal Savisaarele süüdistus esitatakse ja kas seda ajastatakse. Kuis ee on tõsine võib Kadril olla sansse, kui see on savijalgadel on võitja Edgar.

h
heh/ 17. oktoober 2015 22:23
Egas Edgari-sugune mees muidugi tunnista, et töövõime on langenud. Aga tegelikkus on kindlasti teine.
h
heh to 22:33/ 17. oktoober 2015 22:43
Asjalik küsimus. Minu teada pole ka tema tunnistanud. Minu enda max töövõime on ka langenud, tunnistan seda vaid endale, teistele välja ei näita. Aga see on seotud teatud muude asjaoludega-tüdimus, pidev magamatus, jmt.
n
neli tankisti/ 17. oktoober 2015 22:09
Loomulikult pole see tõsine jutt. Suva kes saab etteotsa on ta ikka loomulikult tankist.
Juhib ikka Edgar.
k
Kadri - lollakas TANKIST!/ 17. oktoober 2015 22:13
Savisaar jääb surmani PEAesimeheks! Igasugused muud "esimehed" on Savisaare alandlikud käsutäitjad...
j
18. oktoober 2015 11:05
juhib seda, kuhu ratastooli lükata
e
erakonna liige/ 17. oktoober 2015 22:08
Tõsine on aga see, et oma erakonna juhti soovime südamest säästa.Vaatamata võimalikule erakonna juhi vahetusele, jääb Savisaar läbi aegade nõu ja jõuga kaasa aitama meie erkonna juhtimisele.Seda on väljendanud ka teine kandidaat Kadri Simson

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee