Eesti uudised

Edgar Savisaar: minu koorma kergendamise jutt ei ole väga tõsine jutt (59)

Toimetas Kristin Aasma, 17. oktoober 2015 21:34
Edgar SavisaarFoto: Stanislav Moškov
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar sõnas, et erakonna esimehe kohale kandideeriva Kadri Simsoni juttu, nagu oleks tema koormat tarvis kergendada, ei saa võtta tõsiselt.

"Igal erakonna liikmel on õigus kandideerida ja loomulikult Kadri Simsonil samuti. Keskerakond ongi selle poolest tugev, et tal võib olla mitu kandidaati. Meil on küllalt selliseid erakondi, kelle närv üle ühe kandidaadi vastu ei pea. Meil on olnud alati," kommenteeris Savisaar Simsoni kandidatuuri ülesseadmist Tallinna TV-le. "Mäletate, kas eelmisel või üle-eelmisel aastal Jüri Ratas oli kandidaat. Noh, tal ei läinud küll väga hästi, aga ta ikka püüdis. Mulle näib, et selles mõttes on väga loomulik asjade käik."

Mis puudutab Savisaare päästmist suurest töökoormusest, millega Kadri Simson on enda esimeheks kandideerimise sammu põhjendanud, siis ei ole mees ise sellega sugugi päri: "Mis ma omalt poolt lisaksid, et see jutt, et minu koormat on vaja kergendada ja mind on vaja päästa – no see ei ole väga tõsine jutt. Aga noh, eks igaüks teeb oma kampaaniat nii nagu paremaks peab."

Lisaks Savisaare "koorma kergendamisele" põhjendas Simson oma esimeheks kandideerimist ka sellega, et ta on saanud aru, et erakonna liikmetel on ootus põlvkonna vahetuse vastu.

Samal teemal

21.10.2015
Edgar Savisaar: mingit auesimeest minust kindlasti ei saa!
20.10.2015
Rainer Vakra: Simsoni heitlus Savisaarega on Bingo Loto, kus võiduvõimalus imeväike
19.10.2015
Keskerakonna esimeheks kandideeriv Kadri ­Simson: minu soov Edgar Savisaart säästa on siiras
17.10.2015
Kadri Simson: Keskerakonna liikmetel on ootus põlvkonna vahetuse vastu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee