Eesti uudised

Lastekaitsetöötaja äpardus andis kloordioksiidi sektile korraks võimaluse juubeldada

Eesti Päevaleht, 17. oktoober 2015 09:19

32 KOMMENTAARI

h
Ha-ha-haaaa/ 26. oktoober 2015 10:03
Huvitav, huvitav, lastekaitse töötaja teguviisi nimetatakse ÄPARDUSEKS? Kuidas saab üks ametnik üldse nõuda paberile allkirja sõnadega, et ma hiljem täidan ise ära? See on ju elementaarne, et kõigepealt täidetakse paberid ja siis pannakse allkirjad. See oli ju suisa ettekavatsetud lohkutömbamine - hiljem oleks sinna paberile jumal teab mida kirjutada, ainult ei läinud läbi!
r
Rahvamees/ 18. oktoober 2015 11:32
Kui inimesed peavad kuude viisi arsti jutule pääsemiseks ootama. Siis peavadki nad kasutama looduslikke ravimeetodeid. Arstiabi kättesaadavus on reformipartei võimutsemise ajal pidevalt halvenenud.
j
Juhan/ 17. oktoober 2015 23:56
Tubli, sôbrad. Pange aga ikka kôik oma teod ja tegemised, söömised ja s...sed internetti, facebooki ja igale poole mujale üles. Ärge siis pärast imestage, kui teid paljaks varastatakse, teatakse igat sôna ja muu selline. Meil oli juhtum, kui üks toimetulekusaaja vallast ostis endale mingi multikeetja, hinnaga kuskil 150.00 Uus asi tahab aga et kiidetaks. Naisterahvas pani oma uue asja pildi internetti üles, kiri juures, kui hea ja kuidas talle meeldis ja soovitas ka teistele osta. Järgmisel korral küsiti selle kohta ja vôeti toetus ära. Ilmselt oli tegemist vist lisatoetusega. Sots.töötaja oli öelnud, et kas ta arvab, et nad ei kontrolli internetti. Nii et tehke järeldused ja ärge pange lisainfi internetti.
j
Juhan/ 17. oktoober 2015 23:56
Tubli, sôbrad. Pange aga ikka kôik oma teod ja tegemised, söömised ja s...sed internetti, facebooki ja igale poole mujale üles. Ärge siis pärast imestage, kui teid paljaks varastatakse, teatakse igat sôna ja muu selline. Meil oli juhtum, kui üks toimetulekusaaja vallast ostis endale mingi multikeetja, hinnaga kuskil 150.00 Uus asi tahab aga et kiidetaks. Naisterahvas pani oma uue asja pildi internetti üles, kiri juures, kui hea ja kuidas talle meeldis ja soovitas ka teistele osta. Järgmisel korral küsiti selle kohta ja vôeti toetus ära. Ilmselt oli tegemist vist lisatoetusega. Sots.töötaja oli öelnud, et kas ta arvab, et nad ei kontrolli internetti. Nii et tehke järeldused ja ärge pange lisainfi internetti.
k
Kas/ 17. oktoober 2015 21:02
Nad ikka söövad seda MmSi?
g
Ghhh/ 17. oktoober 2015 18:28
Andke andeks, see ei olnud lastekaitse ÄPARDUS, see oli väga jõhker kodaniku alandamine. Sama toimub põhja-Koreas. Soovime teada, mis oli selle lastekaitsetöötaja nimi. Teine eksimus, mida ta veel tegi - ametnik on kohustatud andma teise täidetud ja allkirjastatud dokumendi ka kodanikule. Seda aga ei tehtud, meil ei ole õigusriik!
h
17. oktoober 2015 17:59
Huvitav, kui poleks ust lahti teinud, kas siis oleks uks sisse löödud?
m
Mari/ 17. oktoober 2015 14:31
Kui minu koju tuleb politsei koos lastekaitsetöötajaga vestlema, siis peaks mul ka ôigus olema enda esindaja kutsuda sinna juurde. Kas üldse tuleks sellisel juhul nad sisse lubada? Mms-ga ei tegele ja alaealisi lapsi ei ole, kuid selline asi huvitab lihtsalt juriidilisest seisukohast.

m
maakas/ 17. oktoober 2015 13:24
Ma ei saa aru mille alusel tuleb mingi politseinik ja mingi suva tädi mind minu koju kysitlema?
s
Semjonov/ 17. oktoober 2015 14:10
Maakas, esiteks sa väärid oma nime.
Teiseks, pole ikka nii, et iga lapsevanem teeb oma lapsega, mida ise tahab. Sa ise söö sisse, mida tahad ja pane kasvõi pea ahju, aga last selleks sundida ei tohi. Tema veel ennast kaitsta ei saa. Kui sa selliste asjade vastu eksid, siis tulebki kuri politseionu ja koputab su talu uksele koos kurja tädiga.
t
to semjonov/ 17. oktoober 2015 19:29
kuule närvihaige vennelane, maakas on just etem olla kui mingi mõttetu linnavurle. maal ongi inimese norm keskkond.
k
Kallid ajakirjanikud!/ 17. oktoober 2015 13:18
Kelle musta tööd te teete? Võtke lõpuks oma südametunnistus ja saage ajakirjanikeks, mitte kellegi rahaorjadeks!
h
helge tulevik/ 17. oktoober 2015 13:12
mis krdi mms, kohe saab narko vabaks!
h
HaHaHa/ 17. oktoober 2015 10:53
Lastekaitsetöötaja oli siis järelikult kellegi poolt kinnimakstud, ei aeta meie riigis enam ühtegi asja ausalt. Võta üht ja viska teist!
u
17. oktoober 2015 12:49
unusta ära see aususe jutt, nüüd hakkad ametlikult saama kõige eest, milles kellegi tuleb pähe sind süüdistada. Lastekaitsel ei ole õigust ilma meditsiinilise läbivaatuse aktita kedagi milleski süüdistada. Isegi MMS-i ostmine ei ole tõend selle kohta, et lapsele seda manustatud on.
p
17. oktoober 2015 10:34
Päevlehe artikli kommentaariumisT:
.............................
reaalsus 17.10.2015 09:06
sina Anneke saa endale vähk, siis maksa 160 000 euri selle ravimie eest mis sind võibolla päästab. Mina aga muretsen sel puhul kanepiõli ja saan paarikümne euroga terveks. lõbusat laupäeva jätku sulle.
.................................
Huvitaval kombel ei soovinud Vigala Sass saada oma vähist paarikümne eurose MMS-ga terveks, vaid pöördus ikkagi tavameditsiini poole.
s
17. oktoober 2015 12:56
Sassil oli õigus ise oma otsused teha ja keemiat oli ta rohkem õppinud kui lastekaitsjad. Kõike lõpuni ära hoida lihtsalt ei saa, eriti kui vähk juba on välja kujunenud.
Mul on endal ka reaalne võimalus just soolevähki haigestuda, alles hiljuti sain teada, kuigi eeldused selleks on geneetilised ja esialgu haigus väga kaugele arenenud ei ole. Inimesed on surelikud ja alati ei aitagi ükski ravi, elupäevade pikendamine on ka asi, mida väärtustada. Elage praegu, see on ainus võimalus täiega elada, planeerida ette veel olematu vähi ravi on rohkem saatuse narrimine.
l
lihtsalt et sa teaks/ 17. oktoober 2015 14:45
raviv kanepiõli maksab mitutuhat, paarikümne euroga saad poest mitteravivat kanepiõli
http://www.cureyourowncancer.org/rick-simpson.html
t
treyw/ 17. oktoober 2015 14:53
Vigala Sass oli vähihaige aastakümme. Kui ta ei oleks kasutanud loodusravi, oleks elu ilmselt mõnedki aastad lõhem olnud.
KUi rumal võib inimene olla, et võtta vaid pool väidet ja siis pasundada seda tõe pähe?
k
17. oktoober 2015 21:09
Kui rumal võib olla inimene, kes kilkab, et sai paarikümnese euroga MMS-ga lausa vähist terveks!
r
rott/ 17. oktoober 2015 10:29
lastekaitse isekeeravselle jamakoku õpetavat lapsi pätiteks valetajaks varastama lasekaitse ärketopike omaninasina kuhupole vaja sepole lastekaitse asi pole lasekaitse on iseopis pedofiilid topivatomaniasinna kuhupolevajatopita tempeltavat süüduit mehi pilastajateks pedoteks väkistajateks kõikseeon lastekaitse on valetajat laimavat keeravat selise jamakokuvähekipole
m
Marta/ 17. oktoober 2015 10:53
Lõpeta algkool ära ja saa õigekiri selgeks enne kui tuled kommemnteerima! Sinu soperdist on lausa piinlik lugeda.
j
jants/ 17. oktoober 2015 11:31
mida sa sõnavabadusega sõitled-äkki on inimene hoopis muukeelne ja kirjutab ainult kuulmise järgi.Kas meie suurkujud olid kõik kirjaoskamatud kui nende pooleteisesajandi "tagguseid juttusit luggeda,mis päewalehhes ollivat ülles tähheltattut?"Arvamust võivad avaldada kõik.Äkki inimene on düsgraafik,aga sellest hoolimata võtab sõna.Delfis oli mingi Enn,kes samasuguseid kirjatükke üles riputas ja keegi eriti ei vigisenud,kes sõnumi sisust ikka aru sai.Ilusat päeva Sulle, Marta,ära ole ullikeste peale kuri,meie hulgas on neid hulgim,eriline konsentratsioon kipub tsentreeruma Toompea erinevates lossides baseeruvates riigiasutustes.
l
Lahendus/ 17. oktoober 2015 10:24
Digiallkirja oleks nendele paberitele võinud isegi anda. See garanteerib, et pärast allkirjastamist midagi juurde ei saa kirjutada.
t
17. oktoober 2015 13:02
Tänapäeval ei garanteeeri miski enam midagi, vaata natuke, kuhu suunas maailmas "lastekaitse" liigub ja ihukarvad tõusevad püsti! Paljudes riikides piisabki ametniku kahtustusest, et lapsed perest ära võtta ja mitte kunagi enam neid tagasi anda. Sünnitusmajas tehakse 50 psühhotroopse aine test ja kui midagi neist leitakse, sh retseptiravimid siis võetakse laps pikema jututa käest. kedagi ei huvita, et inimene sai arsti määratud ravi. Teatud ravimite kasutajad on lapsevanemana välistatud, aga sünnitama miskiärast kõlbavad, ilmselt on tagvaraosade nõudlus piisavalt suur, et kõik läheb kaubaks.
a
al/ 17. oktoober 2015 10:19
Eks neil mms vastastel ongi vist vaid petuskeemid relvastuseks?
n
17. oktoober 2015 13:04
Nii ongi, käib mingi näidispoomise korraldamine.

m
mrk/ 17. oktoober 2015 10:13
kui ei tehta ülekuulamist siis ei pea ju kedagi ka sisse laskma
a
andme linki/ 17. oktoober 2015 09:54
aga kui see mmsi grupp kinni pandi fbs kus nad siis edasi tegutsevad?
j
jants/ 17. oktoober 2015 09:31
järjekordne tõestus meie igasugu "kaitsjate" vähesest professionaalsusest ja pohuismist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee