Rail Baltic inimestele: (Vasakult) Harju maavanem Ülle Rajasalu, looduskaitsja Mati Kose, keskkonnajurist Siim Vahtrus ja Kai Klein Keskkonnaühenduste Kojast – keegi ei mõista, kuhu tüürib rahandusministri mõttelend. Foto: Teet Malsroos
Juhan Haravee 16. oktoober 2015 07:00
Keskkonnaõiguse keskuse jurist Siim Vahtruse sõnul on ta juba kuskilt kuulnud, et rahandusministri ettepanek minna tagasi NabalaTuhala looduskaitsealas kulgeva trassialternatiivi juurde, on suurepärane viis kogu see Rail Balticu projekt põhja lasta, ja küsib: on see ­ettepank üldse õiguspärane.

Keskkonnaõiguse keskuse jurist Siim Vahtruse sõnul on ta juba kuskilt kuulnud, et rahandusministri ettepanek minna tagasi Nabala-­Tuhala looduskaitsealas kulgeva trassialternatiivi juurde, on suurepärane viis kogu see Rail Balticu projekt põhja lasta, ja küsib: on see ­ettepank üldse õiguspärane.

Mõne nädala eest raksatas viimasel ajal pigem tasahilju tiksuvasse Rail Balticu projekti sisse rahandusminister Sven Sesteri ettepanek võtta taas kaalumiseks Rail Balticu aasta eest kõlbmatuks tunnistatud Nabala-­Tuhala looduskaitseala läbiv trassivalik.

Eile andsid Tallinna keskraamatukogu saalis omapoolseid selgitusi asjatundjad, püüdes heita valgust uuesti tulipunkti tõusnud vastasseisule Nabala-Tuhala looduskaitseala ja Rail Balticu vahel.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99