Maailm

Heategevusfond lõpetas Calais’ laagri toetamise

Tõnu Kalvet, 16. oktoober 2015 07:00

43 KOMMENTAARI

v
Vedurijuht/ 15. jaanuar 2016 00:03
need tondid peaks panema loomavagunitesse ja sõidutama kenasti algraskuseks siberisse jahtuma ja siis kodumaale tagasi...
l
Lumenautija/ 14. jaanuar 2016 16:59
Kus on armee, see on kokkuleppimata kogunemine, illegaalne festival, liodusreostus, kuidas suurriik hakkama ei saa siis?
k
Karu/ 13. jaanuar 2016 21:26
Tapi korras tsarterlennukitesse ja koju! Tuleb kokkuvõttes oluliselt odavam!!!!
v
Vana/ 13. jaanuar 2016 15:52
Mis sel vahet on,palju neid on ja palju juurde tuleb. See kisa ja kirumine ei aita vaja oleks selgeks teha kellele ja milleks see sõda on vaja euroopasse tuua. Miks ja millepärast kõik need Merkelid ja Junkerid ja Lobjakad peast segi on läinud,mis on tegelikult kogu selle hulluse taga. Meid ei seo Süürja ja Iraagiga mitte midagi ,isegi mitte kultuur.Need riigid ei kuulu ei natosse ega euroopa liitu. Miks me peame neid noori terroriste siia ,oma koju vedama. Hetkel on veel ahistamised,vägistamised,jne. aga ootame ära kuniks nad relvad saavad,siis alles läheb põnevaks. Kes tahab aidata sõitku kohale või annetagu nii,et need kes tegelikult abi vajavad ,seda ka saavad.Praegune pilt on aga sootuks vastupidine ja see kes sellest aru ei saa on minuarust kas pime või pimedaks tehtud. Keegi ei taha elada hirmuall ja sellele veel peale ka maksta,nii raha kui eludega. Kellegile aga on see äri ja vot sealt tuleks alustada,ülejäänu on vaid tagajärjed,mida lihtrahvas helbib.
k
kuule vana/ 13. jaanuar 2016 20:45
....ega sa ometi arva, et need merkelid, junkerid ja lobjakad hakkavad ise enesele diagnoosi panema? Aga vähemasti eestimaal on rahvas oma suures enamuses neile diagnoosi pannud ......nüüd on küsimus...mis edasi? Lobjakate lubjakateks nimetamiisest on vähe, kuna nemad on juba palju otsustavamalt tegutsemas....viivad sisse tsensuuri meedias! Ja Postimehes see neil õnnestuski! Kui ei õnnestu esile kutsuda erakorralisi uusi valimisi võib otsustusõigus jäädagi lubjakatele! Paistab, et Saksamaal hakkavad asjad enne õiges suunas liikuma kui meil! Eestlane on ikka kuradi uimane...alles siis kui tuli tõesti tagumikus hakatakse liigutama....siis võib aga hilja olla!
a
austage/ 16. oktoober 2015 21:30
m
mw/ 16. oktoober 2015 19:39
NO KUULGE ::HALOOO:: LÕPUKS HAKKAB KOHALE JÕUDMA W?
k
Küll Rõivas asja ära lahendab!/ 16. oktoober 2015 15:24
Läheb surub vaesekestel kätt ja kutsub kõik mustud kenasti eesti rahva kostile. Pole probleemi.

a
Annette/ 16. oktoober 2015 14:57
Küll Micheline, Colette ja Georgette aitavad ja kartulikotte tassivad, et neile keeta, kohale viia ja serveerida ning seejärel koristada. Merci beaucoup!
a
arvamus/ 16. oktoober 2015 14:44
Pagulased vaja saata püssimeeste saatel metalle kaevandama, Euroopast lahkuda soovijatel võimaldada tööst vabastus, lõpetada kõik toetused ja paari nädala pärast on põgenikekriis läbi.
a
Aadu aeg tagasi!/ 16. oktoober 2015 14:25
Ümber piirata, need rotid kinni nabida ja saata laagritesse, las teevad tööd, kuna neeger ongi valgete ori!
l
Lisan video Afgaani mahalaskmise teemal/ 16. oktoober 2015 13:41
ü
Üks afgaan lasti Bulgaaria piiril maha/ 16. oktoober 2015 13:37
Nüüd demonstratsioonid, kus nõutakse "piirideta"liikumisvabadust. Mis küll sellistel sallivatel peas toimub? Kas mingi reaalsustaju üleüldse on jäänud? Ignoreeritakse isegi ametlikku fakti, et viiest neli on majandusmigrandid. Turvalisus ei ole ammugi ilmselt mingi küsimus. Et siis avame Euroopa kõigile ja unustame piirid?
m
Memm see esimene/ 16. oktoober 2015 12:33
Eks Eesti eraldab raha.On ju rikas riik kus lastel ja vanuritel inimväärsed elamistingimused.Ma ei räägi inimestest kes alko küüsi jäänud ja kodud kaotanud vaid madalapalgalistest kelle kogu raha läheb toiduks.Paljud kiruvad Ojulandi Aga tema ütleb välja mis on tulemas natuke liiga otse kuid siis peaks ka loll aru saama et muslimi karja pole siia väiksesse riiki vaja.Lugege kokku palju on eraldatud muslimitele raha.Pagulaspäevikud!!!
f
fgh/ 16. oktoober 2015 12:24
Väga sümboolne, et mustad panid rõivad põlema.
m
memm/ 16. oktoober 2015 11:48
No mina ikka ei saa aru, miks need rikkamad kohalikud riigid ei võta neid sõjapõgenikke vastu? Peavad eluga riskima ülekoormatud paadis merel või surnuks külmuma rekkas või jätma elu tunnelis või virelema kusagil pagulaslaagris. Kummaline.
m
Memmele/ 16. oktoober 2015 12:25
Et rikkad riigid peaksid minema Türgi, Liibanoni, Jordaania, Etioopia... pagulaslaagritesse ja tooma sealt ca 10 miljonit pagulast lennukitega enda riiki? Andma neile kõikidele korteri ja abirahad ca 1300 eurot kuus pluss haigekassa, töötuabi, lastetoetuse jne???
Mõtlesid seda ikka tõsiselt?
n
16. oktoober 2015 14:56
nsgunii tuuakse, küll Merkel selle eest hooliitseb.

h
Heategevusfond ..?/ 16. oktoober 2015 11:21
Peab olema väga kallutatud, et nimetada terrorismi finantseerijaid, heategevuslasteks. Kuritegevus ei muutu vabandatavaks üksnes põhjusel, et tegija väidab end head tahtvat.
m
mis te nüüd/ 16. oktoober 2015 11:20
kõik on inimesed, kõiki peab aitama!
l
l/ 16. oktoober 2015 13:03
eriti neid kes sinu abi peale sülitavad.neid tuleb veel eriliselt aidata.
d
diivanikartul/ 16. oktoober 2015 11:12
nojah, tore on, aga paraku siis plekivad selle kinni ylihumaansed euroopa liidu kodanikud... sest meie juhtidel ei tundu toe ja oiglustunnet olevat.
T
!!!/ 16. oktoober 2015 10:42
Tundub, et peale Calais laagri tuleks nii mõneltki teiseltki toetusrahad ära võtta. Kogu see laagrimajandus vajaks läbivaatamist. Märksa enam oleks laagritele seda abiraha vaja koha peale, Türki, Liibanoni ja Jordaaniasse. Kus elavad need, kes ei käi Adidastega, kuldkeid kaelas ning kalleimad nutimudelid taskus. Kes tõesti abi ning toetust vajaksid.
j
Juku/ 16. oktoober 2015 10:27
saatke nüüd sinna EL rahadega üks suur tühi konteineralus, las ronivad peale ja siis suund lõunasse soojale maale, sest muidu külmuvad vasekesed ju ära !
o
OU NOU -/ 16. oktoober 2015 10:20
TIS IS VRILLI PIG SURPRISE :) !!!
ü
Üllatus!/ 16. oktoober 2015 10:17
Ohh üllatust küll. Naiivsed ja pimedad on need heaoluühiskonna inimesed ikka.
m
muki/ 16. oktoober 2015 10:03
iga merkeli ja rootsi poliitikute avalik esinemine pagulaste teemal on alati suurendanud hüppeliselt pagulaste kriisi. Huvitav, kas need inimesed annavad üldse endale aru mida nad teevad? Põgenikke ja hädas olijaid on kümneid miljoneid. Need tobukesed räägivad naistest ja lastest- aga karm reaalsus on midagi muud. Valdavalt on tegemist meestega... Probleemide hulgast hakatakse alles mõne aastapärast arusaama.
k
kuki/ 16. oktoober 2015 10:45
Seda suppi hakkavad teised helpima. Ühed keedavad, soolavad ja pipardavad üle ning kõrvetavad põhja. Ning seejärel lahkuvad areenilt. Kui asi päris põhjas, vahest kolivad koos oma miljonitega näiteks Euroopast üldse Austraaliasse, Suppi helpima hakkame aga meie,

k
konkreetne/ 16. oktoober 2015 09:55
väga paljuski on hetaegu ikka "heategu". piinlik kohe. ei lähe annetused sinna kus vaja või siis toetatakse silmad kinni uurimata tegelikke olusid. uskumatu et mingisuguseid muidusööjaid/sissetungijaid abistatakse, aga oma maal hädalised näljas ja paljad.
ü
üx/ 16. oktoober 2015 13:22
Põrgutee on heade kavatsustega sillutatud! Tundub, et ka eestlastel tuleb Rõivase, Ilvese, Pallingu ja muude tolerastide "heade kavatsuste" pärast kannatada.
i
Indrek2/ 16. oktoober 2015 09:47
Saan aru, et lääne selgrootud ja ammu 10x ära ostetud poliiträmps ei saa midagi tehtud - andke siis venkudele üks miljon taala ja järgmise päeva õhtuks on see koht maapealt pühitud ja kõik need neegrid (õigemini nende jäänused) merre loobitud kaladele söödaks. Inimõigused jäägu ikka neile kes ennast inimese kombel üleval peavad.
k
Kaidi/ 16. oktoober 2015 10:30
d
diskrimineerimine/ 16. oktoober 2015 09:44
No miks siis nüüd lõpetasid heategevuse, kur... rassistid sellised.
n
nojah/ 16. oktoober 2015 08:55
Pomm on tiksuma pandud. ÜRO vähendas väljaspool Euroopat pagulaslaagrite toitlustamist juba septembris, kas siis ka küsisite, miks neid näljutama asuti? Loomulikult suurenes sellega põgenike vool Euroopasse, neil on vaja kiiresti pagulaste massiga Euroopa üle ujutada, mida suurem kriis seda parem põhimõttel, sest see on rünnak Euroopa vastu ja ühiskonnad on vaja kiiresti vastu seina suruda. Loomulikult neid inimesi juhitakse Euroopasse sh "ergutatakse" näljaga. Riikide ainus mõistlik tegevus on põgenikke oma territooriumil abistada võimalikult vähe ja teha seda kriisikollete lähedal, aga EL sihilikult rahastab pagulaste vastuvõtmist liikmesriikides, hoogustades sellega põgenike voolu Euroopasse. Mõistate, et see on planeeritud ja sihipärane tegevus rahvusriikide vastu?
Sellisele survele allumine ei ole millagagi põhjendatud. Pankrot tuleb nagunii, sinna meid ju aetakse, aga me võime pankroti minna ka täitsa ise! Kas meil tõesti varganägudest puudus on, et tuleb neid röövleid juurde tuua? Kreeka kantis raha inimestele ja mida ta kaotas, teised riigid maksavad nende võlgu, on piinlik, aga no selle elab üle kui tead, miks seda tehti.
e
Embassy of Nations/ 16. oktoober 2015 11:30
Tabasid sirgelt naelapea pihta! ÜRO, IMF ja EU on suured kriminaalsed organisatsioonid. Maailma varivalitsuse käepikendused. Olen lugenu erinevatest allikatest, et ÜRO põgenikelaagrites on kohapealsed nn. bossid moslemid, selle tõttu jäävad kristlastest ja muudest usulahkudest inimesed seal viimaste hulka, kes abi saavad. See ON sihipärane tegevus, et rahvusriike hävitada. Georg Soros on juba nii vana ätt, ta ilmselt sooviks enne oma hinge heitmist näha ka Euroopa hukkumist. Olgu, see oli naljaga pooleks. Aga neil on tuli takus Euroopa hävitamisega.
Euroopa riikide meediakanalid on loonud oma tarbijaskonnale teist reaalsust - sellel pole päriseluga mingit pistmist. Nüüd on aga alternatiivsed uudistekanalid aga väga populaarsed ja inimesed loevad nüüd neid. Euroopas toimub rohkem, kui me üldse lugeda jõuame. Infot on nii palju, see näitab selgelt, et punki enam ei tule, asi läheb kohe tõsisemaks ära:
https://www.facebook.com/thisisEuropaRising/videos/vb.368128833342008/522654484556108/?type=2&theate...
https://www.facebook.com/thisisEuropaRising/videos/vb.368128833342008/522686151219608/?type=2&theate...
https://www.youtube.com/watch?v=w_ibg42SopY
https://www.youtube.com/watch?v=-SJ8XcJ7PJA&ab_channel=THElNFOWARRlOR
jne.
Raske on ennustada, mis moodi nüüd EL riigid grupeeruma hakkavad. Tekib äkki mingi IDA-BLOKK ja Lääne rahvuslased või ma ei tea. Täielik segadus ja kaos. Võib-olla näeme 100-aastast sõda... Inimesed on meeleheitel ja meeleheitel inimesed ei karda enam peaaegu midagi.
l
16. oktoober 2015 21:50
lihtne, impeeriumid kõik lagunevad, rahvusriigid on kõik omade eest väljas, ja kus pole, seal on nii hull olukord, kuni rahvad hakkavad enda eest seisma. kasvõi viimane 1 ainus järel.
a
Ausalt/ 16. oktoober 2015 07:56
Tegu on mitmetuhandelise jõuguga, kes ründab ööpäevaringselt tunnelit ja veoautosid, terroriseerivad kohalikke ning osutavad vastupanu politseile. Kaklevad enda vahel nii, et kümne kaupa veetakse haiglasse. Ründavad kiirabi autosid. Suretavad kohaliku ettevõtluse välja. Miljardite kulutamise asemel oleks pidanud ammu nad sealt vägisi minema viima - kinnipidamisasutusse, et kontrollida taust ja otsustada, mis edasi saab. See, et viiakse süüa, riideid ning hommikul soovitakse edu tunneli ründamisel, on absurd. Mis toimub EL-s?
a
Ausalt/ 16. oktoober 2015 08:07
Ühest ei saa aru. Dok.filme ja uudised palju - selliste järelduste tegemiseks ei pidanud kohale minemagi. Mis ajast on kuritegevusest saanud inimõigus? Mis ajast on õigustatud abi mittesihipärane kasutamine - see peaks olema vastuolus moraalsete põhimõtetega. Teada on ju, et maaimas on nälgivad lapsi - loobime raha suvaliselt illegaalidest majandusmigrantidele ja kurjategijatele.
p
16. oktoober 2015 09:19
Põhimõtteliselt kuulutati sõda Ühendkuningriikide vastu, sest koheselt hakkavad rünnakud sagenema Inglismaa suunas.
j
jants/ 16. oktoober 2015 10:36
Inglismaal juba kehtestatigi džihaadipolitseile alluvad piirkonnad,kuhu valgetel enam asja pole,koos kõige sinnakuuluvate karistusviisidega peksust kividega surnuksloopimiseni välja.Need tunnelisuul möllavad rotikambad ongi see toores ja halastamatu mustsadalaste armee,kes heaoluühiskonna pehmotamisega pole kokku puutunud ja asjad kohe karmidese raamidesse surub.Nagu burjaadi kõrilõikajad Ukrainaski,mingeid süümekaid tundmata.Vana maailm on enesehukatusliku kuristiku servale roninud,see mudalaviin tuleb sinna tagasilükata kui muidugi juba hilja pole.
v
Vahur/ 16. oktoober 2015 07:46
Põhimõtteliselt tooksid meie reformarid need pagulased ka kohe kõik siia Eestisse, sest muidu ei jagu äkki meile niipalju, et Rõivad Brüsselist jälle pai saaks...
j
Juhan/ 16. oktoober 2015 07:29
Esimese abisaadetisega oleks tulnud kohapeale tulla ja vaadata, kes seal elavad. Mis nüüd neist laagrielanikest saab vôi kes neid söödab? Algab marodööritsemine?
Ehk läksid nüüd silmad lahti?
Vihakône see ei ole , ennem oleks juba artikkel ise vihakône ja pagulate vastu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee